• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازی ~ Call of Duty : Black Ops

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
پاسخ : بازی ~ Call of Duty : Black Ops

به نقل از amir.mr :
چندتا باگ گرافیکی داره،خنده دار در حد تیم ملی! :))
اره باگ گرافیکی خیلیداره اما منظور من این بود که از تو در و دیوار رد بشن و...

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نظر من هیچی کال آف دیوتی 5 نمیشه.
واقعا تیم ورکینگ توش حال میداد.
البته کال آف دیوتی 7 بدک هم نیس.اینجوری که تعریفشش رو شنیدم . چون هنوز خودم بازی نکردمش :D

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از namak :
میگن باگ زیاد داره منکه چیزی ندیدم

باگی که من دیدم این بود :

توی اون مرحله ای که روی دریاچه ایم و با راکت و مسلسل باید خودروها دشمنو از بین ببریم در پایان مرحله که دیگه از راکت استفاده نمیکرد یک عدد راکت (گلولش بود و یا این که rpg7 بود چون خیلی به هم شبیه بودن) روی هوا معلق در کنار من جرکت میکرد. ولی من باگ دیگه ای ندیدم.

nima007

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
مدال المپیاد
کوشا

یک مرحله بود که باید در رو میشکستن وقتی یکی از دوستامون رفت رو رو باز کنه اسلحش رفت تو در :D

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

امروز بازی رو تموم کردم. نظرم نسبت بهش عوض شد. من به جز این شماره سه شماره قبل رو هم بازی کرده بودم. بدون شک بدترین و مزخرف ترین cod ها بود (البته بعد waw که ازش انتظاری ندارم چون کاملا" مربوط به جنگ جهانی بود).

گرافیک یک سرو گردن از بقیه بالاتر.

داستان به طرز وحشتناگی ضعیف (توضیح خواهم داد) به خصوص پایان اون.

آدم توی یه چنین بازی انتظار داره یه نبرد واقعی رو تجربه کنه بعدش آخر بازی میبینی همه چیز توهم بوده (تقریبا"). بالاخره آدم با شخصیت اصلی چنین بازی ریشه داری همذات پنداری میکنه (چیزی که توی mw1 و mw2 اتفاق افتاد). حالا آخرش میبینه همه چیز چرند بوده. در طول کل بازی هم اونقدر گیم پلی متنوع کرده بودن که بازی از چارچوب خودش خارج شده بود. حماقت دشمنان (الاغ ها) سر به فلک میکشید (AI ضعیف). همچنین زمان چشیدن گیم پلی در طول کل بازی و به خصوص در هر مرحله کم شده بود و دشمنان خیلی کم شده بودن.

ولی بعضی مرحله ها خیلی چسبید. یک مرحله اون جایی که توی برف بودیم. یکی هم مرحله ی متوقف کردن برنامه فضایی. و دیگری هم مرحله آخر بازی (چون توی توهم نبود)

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از H O S E I N :
امروز بازی رو تموم کردم. نظرم نسبت بهش عوض شد. من به جز این شماره سه شماره قبل رو هم بازی کرده بودم. بدون شک بدترین و مزخرف ترین cod ها بود (البته بعد waw که ازش انتظاری ندارم چون کاملا" مربوط به جنگ جهانی بود).

گرافیک یک سرو گردن از بقیه بالاتر.

داستان به طرز وحشتناگی ضعیف (توضیح خواهم داد) به خصوص پایان اون.

آدم توی یه چنین بازی انتظار داره یه نبرد واقعی رو تجربه کنه بعدش آخر بازی میبینی همه چیز توهم بوده (تقریبا"). بالاخره آدم با شخصیت اصلی چنین بازی ریشه داری همذات پنداری میکنه (چیزی که توی mw1 و mw2 اتفاق افتاد). حالا آخرش میبینه همه چیز چرند بوده. در طول کل بازی هم اونقدر گیم پلی متنوع کرده بودن که بازی از چارچوب خودش خارج شده بود. حماقت دشمنان (الاغ ها) سر به فلک میکشید (AI ضعیف). همچنین زمان چشیدن گیم پلی در طول کل بازی و به خصوص در هر مرحله کم شده بود و دشمنان خیلی کم شده بودن.

ولی بعضی مرحله ها خیلی چسبید. یک مرحله اون جایی که توی برف بودیم. یکی هم مرحله ی متوقف کردن برنامه فضایی. و دیگری هم مرحله آخر بازی (چون توی توهم نبود)
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

شما بیخیال توهم بشین شما برین دلیل توهم رو پدا کنین
داستان کجاش ضعیف بود؟
داستانش خیلی حس بر انگیز تر وگیرا تر از سری mw بود(البته داستان mw1 خیلی باحال تر بود mw 2اصلا انگار داستان نداشت)
و در ضمن توی mw2 اصلا نمیمردیم و مثل پشه میکشتیم اما تو این بازی کشتن یکم سختتر شده و مردن هم سریع تر شده
هوش مصنوعی توی بازی خیلی بهتر از mw بود توی mw انگار تیم خودی iq جلبک دارن و خوب تیم حریف توی هردو cod هوش یکسان دارن
تنوع اسلحه در این نسخه خیلی بیشتر از نسخه های قبل هست (صدای اسلحه ها در این نسخه خیلی بهتر کار شده بود)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از namak :
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

شما بیخیال توهم بشین شما برین دلیل توهم رو پدا کنین
داستان کجاش ضعیف بود؟
داستانش خیلی حس بر انگیز تر وگیرا تر از سری mw بود(البته داستان mw1 خیلی باحال تر بود mw 2اصلا انگار داستان نداشت)
و در ضمن توی mw2 اصلا نمیمردیم و مثل پشه میکشتیم اما تو این بازی کشتن یکم سختتر شده و مردن هم سریع تر شده
هوش مصنوعی توی بازی خیلی بهتر از mw بود توی mw انگار تیم خودی iq جلبک دارن و خوب تیم حریف توی هردو cod هوش یکسان دارن
تنوع اسلحه در این نسخه خیلی بیشتر از نسخه های قبل هست (صدای اسلحه ها در این نسخه خیلی بهتر کار شده بود)

یعنی به نظر شما بازی سخت تر شده بود ؟ دشمن ها اینقدر احمق بودن که روی درجه سختی hardend و veteran هم وقتی میری کنارشون واکنش های احمقانه انجام میدن. نمونش اون مرحله ی قدیم که رفتم رو پشت بام اون ساختمونه و روسی ها و انگلیسی ها مثل چغندر منو نگاه میکردن. یا مثلا" این که رو هوا save شد و چون بد پریده بودم مجبور شدم از اول مرحله شروع کنم ؟ بیشتر بازی هم شده بود cut scene های احمقانه .

در ضمن نمیدونم شما رو چه درجه سختی رفتی که در مورد mw2 این حرف رو میزنی ؟ mw و mw 2 هر دوشون روی درجه سختی hardend به بالا هیجان انگیز و مشکل میشدن.

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از H O S E I N :
یعنی به نظر شما بازی سخت تر شده بود ؟ دشمن ها اینقدر احمق بودن که روی درجه سختی hardend و veteran هم وقتی میری کنارشون واکنش های احمقانه انجام میدن. نمونش اون مرحله ی قدیم که رفتم رو پشت بام اون ساختمونه و روسی ها و انگلیسی ها مثل چغندر منو نگاه میکردن. یا مثلا" این که رو هوا save شد و چون بد پریده بودم مجبور شدم از اول مرحله شروع کنم ؟ بیشتر بازی هم شده بود cut scene های احمقانه .

در ضمن نمیدونم شما رو چه درجه سختی رفتی که در مورد mw2 این حرف رو میزنی ؟ mw و mw 2 هر دوشون روی درجه سختی hardend به بالا هیجان انگیز و مشکل میشدن.
اره بازی سخت تر شده (پشه کشی نیست) ادم توش احساس جنگ رو داره سریع تر به مردن میفته ادم
خیلی زود میکشی و خیلی زود میمیری (توی mw ادم زود میکشت خیلی دیر میمیریم)

amir.mr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلايه داران
شهر
اهواز
مدال المپیاد
زيست،رياضي...همشونم در حد مرحله اول :D
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از namak :
اره بازی سخت تر شده (پشه کشی نیست) ادم توش احساس جنگ رو داره سریع تر به مردن میفته ادم
خیلی زود میکشی و خیلی زود میمیری (توی mw ادم زود میکشت خیلی دیر میمیریم)
تازه یه کی دیگه از باگهاش رو پیدا کردم:توی اون مرحله برفیه که هادسون رو کنترل میکنی و روی پل با از پی جی بهتون شلیک میکنن،اگه زودتر از اون سرباز نگون بخت از ساختمان قبل پل خارج بشین،یهو در روی اون بسته میشه و پشت در میمونه،در حالی که نصف پاش بیرون از در هست!بعد که بدویی وسط پل،یهو اون سرباز پشت در،جلوت ظاهر میشه و بعد می افته پایین!!!!!!!!

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از amir.mr :
تازه یه کی دیگه از باگهاش رو پیدا کردم:توی اون مرحله برفیه که هادسون رو کنترل میکنی و روی پل با از پی جی بهتون شلیک میکنن،اگه زودتر از اون سرباز نگون بخت از ساختمان قبل پل خارج بشین،یهو در روی اون بسته میشه و پشت در میمونه،در حالی که نصف پاش بیرون از در هست!بعد که بدویی وسط پل،یهو اون سرباز پشت در،جلوت ظاهر میشه و بعد می افته پایین!!!!!!!!
اینکه چیزی نیست
اون مرحله ای که توی ویتنام فرار میکنیم اخر طونل ها اونجایی که فرماندشون تلاش میکنه در رو باز کنه دیدم یکدفعه از در رد شد بعد دوباره سر جاش ظاهر شد :))

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

آقا به هرکی می شناسید توصیه کنید کال آو دیوتی 7 رو پی اس 3 باز نکنه احتمال ترکیدن کنسول تو ورژنای قدیمی زیادی و اگه خیلی وقت باشه که کنسول رو داشته باشد ساپورت تعمییر هم نمی دن.

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از Black fire :
آقا به هرکی می شناسید توصیه کنید کال آو دیوتی 7 رو پی اس 3 باز نکنه احتمال ترکیدن کنسول تو ورژنای قدیمی زیادی و اگه خیلی وقت باشه که کنسول رو داشته باشد ساپورت تعمییر هم نمی دن.
:-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
چرا :-\ :-\ :-\

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از namak :
:-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
چرا :-\ :-\ :-\
نمی دونم دنبال یه چیزی داشتم می گشتم تو یه سایتی دیدمش بدبخت چراغ زرد شده بود!(مشابه 3 چراغه ایکس) برداشته با اسپره رنگ مو درستش کرده!!!! لینکش رو پیدا کنم می زارم!!!!!

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Black fire :
نمی دونم دنبال یه چیزی داشتم می گشتم تو یه سایتی دیدمش بدبخت چراغ زرد شده بود!(مشابه 3 چراغه ایکس) برداشته با اسپره رنگ مو درستش کرده!!!! لینکش رو پیدا کنم می زارم!!!!!
مگه ps3 هم مثله ایکس باکس 3 چراغه میشه ؟ :-\
من وقتی killzone 2 اومده بود . شبش رفتم خریدم و از ساعت 12 شب تا 6 صبح بازی کردم . آخر سر هم وقتی تموم شد خودم سه چراغه شدم و خوابم برد و یادم رفت دستگاه رو خاموش کنم و فقط تلوزیون رو خاموش کردم :D ولی وقتی ساعت 1 ظهر بیدار شدم دیدم دستگاه هنوز روشنه و هیچ عیبی هم نکرده

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از NADIMATRIX :
مگه ps3 هم مثله ایکس باکس 3 چراغه میشه ؟ :-\
من وقتی killzone 2 اومده بود . شبش رفتم خریدم و از ساعت 12 شب تا 6 صبح بازی کردم . آخر سر هم وقتی تموم شد خودم سه چراغه شدم و خوابم برد و یادم رفت دستگاه رو خاموش کنم و فقط تلوزیون رو خاموش کردم :D ولی وقتی ساعت 1 ظهر بیدار شدم دیدم دستگاه هنوز روشنه و هیچ عیبی هم نکرده
روشن بودن دستگاه هیچ ضرری نداره چون اگه از بازی خارج شده باشی دستگاه عمل پردازش انجام نمیده

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از namak :
روشن بودن دستگاه هیچ ضرری نداره چون اگه از بازی خارج شده باشی دستگاه عمل پردازش انجام نمیده
نه تو بازی بودم

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

بابا پی اس جون سگ داره! با پی اس 10-12 ساعت هم زدم چراغ زرد با 3 چراغ فرق می کنه طرف فقط 1-2 بازی کرده بود مشکل از خود بازی بود

• لایک
امتیازات: namak

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از Black fire :
بابا پی اس جون سگ داره! با پی اس 10-12 ساعت هم زدم چراغ زرد با 3 چراغ فرق می کنه طرف فقط 1-2 بازی کرده بود مشکل از خود بازی بود
اما اصولا اگه من ps میخریدم هر روز نوازشش میکردم میدونین چرا چون اگه خراب میشد 10 یا 20 تا بازی 90 هزار تومنی روی دستم باد میکرد و باید بازی هارو میفروختم تا یک کنسول دیگه بخرم
راستی ops برابی ps چقدره الان؟(گرند تیزمو دیشب عرضه شد)( :D )

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از namak :
اما اصولا اگه من ps میخریدم هر روز نوازشش میکردم میدونین چرا چون اگه خراب میشد 10 یا 20 تا بازی 90 هزار تومنی روی دستم باد میکرد و باید بازی هارو میفروختم تا یک کنسول دیگه بخرم
راستی ops برابی ps چقدره الان؟(گرند تیزمو دیشب عرضه شد)( :D )
من گرونترین بازیی که تا حالا دیدم killzone 2 و GoD 3 بود که هردوتاشونم 70 هزار تومن بود
قیمت ops هم اینجا 50 تومنه

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از NADIMATRIX :
من گرونترین بازیی که تا حالا دیدم killzone 2 و GoD 3 بود که هردوتاشونم 70 هزار تومن بود
قیمت ops هم اینجا 50 تومنه
من رفتم یک جایی (اوایل که گاد اف وار اومده بود) یکی از صاحب مغازه پرسید گاد اف وار 3 چنده؟ گفت 90 هزار تومن :-\

بالا