• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

The truth is written in Ur mind

• شروع کننده موضوع

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
:دی خواب موندم!!
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام
سلام هدف من از دادن این پست شاید هم خالی کردن خودم باشه هم شاید بتونم با عقل ناقصم به یه سری آدم که اندر ابهامن کمک کنن امیدوارم شمام به من کمک کنید!!!!
این قانون یعنی همین the truth is written in Ur mind یه جورای نمیگم تکمیل تصحیح قانون راز ه که شاید به نظر خنده دار بیاد چون این قانون ماله خودمه به هر حال من اول ایرادات قانون راز رو لیست میکنم چون این قانون در عین درستی خیلی ناقصه و خوشحال می شم ایرادای قانون من رو هم بگید.

1.این قانون با زمان خیلی مشکل داره یعنی اینکه من نمی تونم اگه با فکر به اتفاقی که تو گذشته افتاده اونو تغییر بدم و مهمترین مثالش تولد هر آدمه اگه من 100 سال فکر کنم یه جایه دیگه یه جور دیگه متولد شدم اونجا متولد نشدم---------> تو این قانون جدید من میگه حقیقت نوشته شده توی ذهنتون یعنی یه حقیقت غیر قابل تغییر وجود داره که هست مثل خیلی پدیده های ثابت و همینطور میگه نوشته شده یعنی به حقیقت دسترسی داری یعنی میتونی اون چیزی که در پیشه روت هست رو با ذهنت و نه فقط با ذهنت تغییر بدی که این به همون اصل کلی قانون راز اشاره داره
فعلا بیشتر از این وقت ندارم بعدا بقیه ایراد هاش رو مینویسم
این جمله رو هم (the truth is written in Ur mind) از روی جمله (the truth is written in blood) در بازی assassins creed نوشتم ولی وقتی دیدیم کامل مفهومم رو میرسونه نیازی به خلق جمله حس نکردم از این بابت هم شرمنده!!!©

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز
پاسخ : The truth is written in Ur mind

این جمله اساسین رو نشنیدی که می گه: Nothing is true everything is primitive یا یه همچین چیزی(املای کلمه آخر رو شک دارم) ولی معنی کلیش این بود که حقیقتی نیست و همه چیز چیزایین که فکر می کنی. در مورد اون جمله ای هم که نقل کردی برداشت های مختلف می شه کرد که یکی از مهم ترینهاش اینه که حقیقت تلخه (همون حقیقت با خون نوشته شده یعنی با هم در آمیختن) و در مورد جمله ای هم که گفتی فکر کنم به جمله ای که من از اساسین نقل کردم نزدیک تر باشه

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

من نفهمیدم چی گفتی
اگر ثبت شده و ثابته پس تغییرش چیه؟
و اگر تغییر میکنه اشکالی که به قانون راز نسبت دادی چیه؟! :-?

benjaminklar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد سلطاني
شهر
كرج
مدال المپیاد
علوم و رياضي اول راهنمايي - كامپيوتر دوم دبيرستان
دانشگاه
نامعلوم!
رشته دانشگاه
خدا می دونه!

به نقل از Mohammad Shirazi :
سلام هدف من از دادن این پست شاید هم خالی کردن خودم باشه هم شاید بتونم با عقل ناقصم به یه سری آدم که اندر ابهامن کمک کنن امیدوارم شمام به من کمک کنید!!!!
این قانون یعنی همین the truth is written in Ur mind یه جورای نمیگم تکمیل تصحیح قانون راز ه که شاید به نظر خنده دار بیاد چون این قانون ماله خودمه به هر حال من اول ایرادات قانون راز رو لیست میکنم چون این قانون در عین درستی خیلی ناقصه و خوشحال می شم ایرادای قانون من رو هم بگید.

1.این قانون با زمان خیلی مشکل داره یعنی اینکه من نمی تونم اگه با فکر به اتفاقی که تو گذشته افتاده اونو تغییر بدم و مهمترین مثالش تولد هر آدمه اگه من 100 سال فکر کنم یه جایه دیگه یه جور دیگه متولد شدم اونجا متولد نشدم---------> تو این قانون جدید من میگه حقیقت نوشته شده توی ذهنتون یعنی یه حقیقت غیر قابل تغییر وجود داره که هست مثل خیلی پدیده های ثابت و همینطور میگه نوشته شده یعنی به حقیقت دسترسی داری یعنی میتونی اون چیزی که در پیشه روت هست رو با ذهنت و نه فقط با ذهنت تغییر بدی که این به همون اصل کلی قانون راز اشاره داره
فعلا بیشتر از این وقت ندارم بعدا بقیه ایراد هاش رو مینویسم
این جمله رو هم (the truth is written in Ur mind) از روی جمله (the truth is written in blood) در بازی assassins creed نوشتم ولی وقتی دیدیم کامل مفهومم رو میرسونه نیازی به خلق جمله حس نکردم از این بابت هم شرمنده!!!©
راستش رو بخواي شديدا باهات موافقم!
البته كمي متفاوت :D

• شروع کننده موضوع

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Black fire :
این جمله اساسین رو نشنیدی که می گه: Nothing is true everything is primitive یا یه همچین چیزی(املای کلمه آخر رو شک دارم) ولی معنی کلیش این بود که حقیقتی نیست و همه چیز چیزایین که فکر می کنی. در مورد اون جمله ای هم که نقل کردی برداشت های مختلف می شه کرد که یکی از مهم ترینهاش اینه که حقیقت تلخه (همون حقیقت با خون نوشته شده یعنی با هم در آمیختن) و در مورد جمله ای هم که گفتی فکر کنم به جمله ای که من از اساسین نقل کردم نزدیک تر باشه

من به مفهوم جمله اساسین کار نداشتم شکلش رو از اون بهره گرفتم و آره راست میگی 100% بات موافقم!!!

به نقل از Captain. Pisko :
من نفهمیدم چی گفتی
اگر ثبت شده و ثابته پس تغییرش چیه؟
و اگر تغییر میکنه اشکالی که به قانون راز نسبت دادی چیه؟! :-?

خوب اول از اشکال قانون راز میگم اون اشکال اولی که گفتم اینکه قانون راز میگه اگه تو فکر کنی و باور کنی که مثلا فلان شخص رو ان سال دیگه میبینی میبینی (اون شخص از خودت بزرگ تره و در عین حال تو ندیدیش و فک میکنی که هست) که این عین نقض 100% مفهوم زمانه چون من دارم تصور میکنم که اون از من بزرگ تره یعنی الان دارم اونو تو ان سال قبل میسازم که نمیشه!!!
بعد ثابت بودن قانون به معنای تغییر ناپذیریش نیست مشکل حرف من این بود که گفتم یه قانون ثابتی هست و... در صورتی که منظور من این بود که یه قانون هست و بوده یعنی من نساختمش و این قانون بخشی از حقیقته وممکنه یه بخشیش(حقیقت) بتونه تغییر کنه که دست منه یا نتونه که اون قانون ثابتس!!!

به نقل از KLar :
راستش رو بخواي شديدا باهات موافقم!
البته كمي متفاوت :D

خوب بگو تو هم تفاوتش تو چیه!!!

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

آها

خب بله!
همیشه یک قسمت از حقایق مطرح میشه
قانون راز هم یک قسمتش مطرح شده
شما باید پازل رو با کمک ذهن خودت کامل کنی

• شروع کننده موضوع

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Captain. Pisko :
آها

خب بله!
همیشه یک قسمت از حقایق مطرح میشه
قانون راز هم یک قسمتش مطرح شده
شما باید پازل رو با کمک ذهن خودت کامل کنی

نه کدوم حقیقت راز میگه the truth is in Ur mind یعنی چیزه نبوده تو همه چیو خلق میکنی بعد من از این اشکال نگرفتم اشکال من به زمان تو قانون راز بود

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

:-" منکه آخر هیچی نفهمیدم

benjaminklar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد سلطاني
شهر
كرج
مدال المپیاد
علوم و رياضي اول راهنمايي - كامپيوتر دوم دبيرستان
دانشگاه
نامعلوم!
رشته دانشگاه
خدا می دونه!

در باره جهان هولوگرافیک چیزی میدونید؟
تقریبا منظورش همین جمله شماست.

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از KLar :
در باره جهان هولوگرافیک چیزی میدونید؟
تقریبا منظورش همین جمله شماست.
من کتابشو دارم و تا حدی خوندم
ولی ربطی بین اون با این ندیدم
???

• شروع کننده موضوع

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

این کاملا مربوط به فراسرشت بودااااا!!

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

واقعا سخت میشه گفت این تاپیک مال اینجاس من حس میکنم جاش به هیچ وجه اینجا نیست چون بحثی که بوجود میاره رو راحت میشه دور از منطق دونست
راز خودش با منطق سازگاری کامل نداره تاکید میکنم کامل ....
ارسطو:حقیقت انچیزیزت که هست و وجود دارد .
البته حرفای ارسطو ۸۰درصدشون غلط بوده:D

• شروع کننده موضوع

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

من تقریبا فلسفه ارسطو رو کامل خوندم ولی پشیمونم ارسطو مال الان نیست... در کل ما واسه راحت تر شدن کارمون رو چیزایی که نمیینیم و حتی بارها حسشون کردیم سرپوش میزاریم...

• لایک
امتیازات: z.a97
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

دید گغتم بحث خارج از منطق میشه:D
الان اون چیزی که حس میکنیم ولی نمیبینیم میره سمت فراسرشت البته نه همه چیز تو منطق خدا، هوش ،وجدان و... وجود داره حتی حالات روحانی خب اون چیزی که باید باشه و وجود داره در چه تضمینی از وجوده حالتیه؟ به روح ربط داره؟ به عقل ؟ ...

• شروع کننده موضوع

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام
یه مدتیه دوباره ذهنم درگیر شده!! بخونید نظر بدین!!

بالا