• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

liberty city

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
پاسخ : liberty city

به نقل از Black fire :
جی تی ای و مافیا هرکدوم برتری ها و ضعف های خودشون رو داشتند ولی حقیقت اینه که توجفتشون فساد بود افرادی هم که می خوان پلیس بشن بازی apb اومده که یه بازی ممو آرپی جی می تونید انتخاب کنید دزد شید یا پلیس.
ولی از من به همه ی شما نصیحت که این سبک بازی رو کنار بزارید چون تاثیرات بدی می تونه داشته باشه الان دادش من 11 سالشه تازه رفته اول راهنمایی یه زمانی جلوی بازی کردنشو گرفتم که دیر شده بود به زور حالیش کردم که فوهشای مثبت 18 به شدت مفاهیم بدی دارن
ولی نمی تونم انکار کنم که مافیا و جی تی ای نیمه ی پری داشتن که صدای اعتراض بودش به فساد داخل آمریکا (گاد فادر جنبه + نداشت خودتون رو بکشید پیداش نمی کنید!)
مافيا جنبه هاي مقبتش از GTA بيشتره ويتو سعي ميكنه براي زنده نگه داشتن مادرش پول جمع كنه اما به چه قيمتي؟ به قيمت كشتن ديگران؟
خودتونم ديديد اخرش همه ي خانوادشو كشتن

Nima_MO360

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دانش
شهر
شیراز
مدال المپیاد
المپیاد سکوت(نفر اول)
دانشگاه
هر جا خدا بخواد............

به نظر من ادم فقط برای فروکش کردن خشمش این بازی رو انجام میده.....

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از Nima_MO360 :
به نظر من ادم فقط برای فروکش کردن خشمش این بازی رو انجام میده.....
دقیقا یه جنبه مثبتش همینه ولی در بعضی افراد فقط مشکل رو وخیم تر می کنه.
از نظر من کسی که می خواد بازی کنه قبلش باید پیش یه روانشناس رفته باشه و از سلامت روانش مطمئن شده باشه وگرنه...

Nima_MO360

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دانش
شهر
شیراز
مدال المپیاد
المپیاد سکوت(نفر اول)
دانشگاه
هر جا خدا بخواد............

به نقل از Black fire :
از نظر من کسی که می خواد بازی کنه قبلش باید پیش یه روانشناس رفته باشه و از سلامت روانش مطمئن شده باشه وگرنه...
کاملا درست هست .... (;
تو بعضی از افراد این مشکل وخیم تر شدن اوضاع وجود داره متأسفانه..... [-(

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از Black fire :
معظرت ميخوام ولي اينا رو به گوش خر بخوني ميفهمه داري چي ميگي
ملت ايران اين چيزا براشون مهم نيست وقتي يك بچه ي 5 ساله داره GTA5 بازي ميكنه چه انتظاري داري؟
مشكل اينجاست درست بشو هم نيست وقتي يك بچه ي 11 ساله بشينه سالباتور بازي كنه چي ميشه گفت؟ X-(

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

به نقل از namak :
معظرت ميخوام ولي اينا رو به گوش خر بخوني ميفهمه داري چي ميگي
ملت ايران اين چيزا براشون مهم نيست وقتي يك بچه ي 5 ساله داره GTA5 بازي ميكنه چه انتظاري داري؟
مشكل اينجاست درست بشو هم نيست وقتي يك بچه ي 11 ساله بشينه سالباتور بازي كنه چي ميشه گفت؟ X-(
مشکل جامعه ما همین چیزاست الان من به چه حقی با این سنم هم جی تی ای بازی کردم هم گاد آو وار و.... ؟(البته خیلی قبل تر از اینکه به این سن بریزم بازی کردم)
تو ایران به این چیزا توجه نمی شه و بازی ممنوع هم براحتی گیر می یاد از نظر من باید هر فرد قبل از اینکه بخواد بازی بکنه(هر بازی که خشونت توشه) باید یه گواهی از روانپزشک داشته باشه که می تونه ولی خوب یه همچین چیزی هیچ جای دنیا نیست چه برسه به ایران

• لایک
امتیازات: namak

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از Black fire :
مشکل جامعه ما همین چیزاست الان من به چه حقی با این سنم هم جی تی ای بازی کردم هم گاد آو وار و.... ؟(البته خیلی قبل تر از اینکه به این سن بریزم بازی کردم)
تو ایران به این چیزا توجه نمی شه و بازی ممنوع هم براحتی گیر می یاد از نظر من باید هر فرد قبل از اینکه بخواد بازی بکنه(هر بازی که خشونت توشه) باید یه گواهی از روانپزشک داشته باشه که می تونه ولی خوب یه همچین چیزی هیچ جای دنیا نیست چه برسه به ایران
مشكل خانواده ها هم هستن ميان فقط به بچه ها پول ميدن كه برن بازي بخرن ديگه توجه نميكنن چه بازي ميخرن
در مورد اون روان شناس با توجه به روحيه طرف خود پدر مادر بايد برا بچه تصميم بگيرن (;
خانواده هاي اوروپايي با امريكايي و كشور هايي مانند ژاپن در اسيا خيلي به اين نكات دقت ميكنن (منظورم درجه بندي سني و ميزان خشونت)

بالا