• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج
پاسخ : سوالات و مشکلات

به نقل از Nahid :
این طور که متوجه شدم شما الان سوالتون اینه که چرا پستتون پاک شده, درسته؟

ببینید یه مسئله ای هست! هر کدوم از مسئولین سایت در روز ممکنه تعداد زیادی پست رو به دلایل مختلف پاک کنن. این که شما توی اون تاپیک گفتین تذکر بدن قبل از پاک شدن پست, به دلیلی که گفتم کار تقریباً غیر ممکنیه! :D

شما معتقدین که پستتون اسپم نبوده و مشکل خاصی هم نداشته, اگه اون پست رو دوباره بدید مشکلتون حل نمیشه؟ :-/ اگه حل میشه که هیچی, ولی اگه اینقدر دنبال دلیل پاک شدن پستتون هستین فکر کنم این مسئله رو با پ.خ بهتر بتونید حل کنید! :) از مدیران اون انجمن بپرسید, اگه اونا گفتن پاک نکردن به من پ.خ بدید, بنده این مسئله رو پیگیری میکنم.

تقویم سایت یه جورایی به زور تقویم شمسی شده! یه ذره از نظر این سن و این ها مشکل داره :D
بله.درسته.
منظور از اون تاپیکی که لینکش رو دادم این بود که اونجا گفته بودن اگه پستتون پاک شد می تونین پی گیری کنین که چرا پاک شده.
پستم هم زیاد بود،نمی تونم دوباره بنویسمش.
چرا پ.خ.؟؟؟یعنی مدیرای اون انجمن واقعآ پست من رو اینجا ندیدن و نمیتونن جواب بدن؟؟؟خوب حالا مدیر اون انجمن همینجا پست داده...به جای اینکه بگن: قرار نیست که هر کی یه پستی میده که اسپمه وقتی پاک میشه بیاد اعتراض کنه که ! نمی تونن پی گیری کنن که چرا پاک شده؟؟؟یا مدیرای دیگه که پست من رو میبینن،واقعآ نمیتونن پی گیری کنن؟؟؟
حتمآ باید با پ.خ. پی گیری کنم؟؟؟اینجا مگه اسمش سوالات و مشکلات نیست؟؟؟حالا من یه سوال رسیدم،یه نفر میاد میگه:مگه مدیرا علم غیب دارن؟،یه نفر میگه اسپم بوده،شما ام که می گی پ.خ. کن!!!!!!
جالب اینجاس که جواب هرکی ام میدم میره دیگه جواب نمیده!!!

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از Ali Hector :
بله.درسته.
منظور از اون تاپیکی که لینکش رو دادم این بود که اونجا گفته بودن اگه پستتون پاک شد می تونین پی گیری کنین که چرا پاک شده.
پستم هم زیاد بود،نمی تونم دوباره بنویسمش.
چرا پ.خ.؟؟؟یعنی مدیرای اون انجمن واقعآ پست من رو اینجا ندیدن و نمیتونن جواب بدن؟؟؟خوب حالا مدیر اون انجمن همینجا پست داده...به جای اینکه بگن: قرار نیست که هر کی یه پستی میده که اسپمه وقتی پاک میشه بیاد اعتراض کنه که ! نمی تونن پی گیری کنن که چرا پاک شده؟؟؟یا مدیرای دیگه که پست من رو میبینن،واقعآ نمیتونن پی گیری کنن؟؟؟
حتمآ باید با پ.خ. پی گیری کنم؟؟؟اینجا مگه اسمش سوالات و مشکلات نیست؟؟؟حالا من یه سوال رسیدم،یه نفر میاد میگه:مگه مدیرا علم غیب دارن؟،یه نفر میگه اسپم بوده،شما ام که می گی پ.خ. کن!!!!!!
جالب اینجاس که جواب هرکی ام میدم میره دیگه جواب نمیده!!!
بله اینجا اسمش سوالات و مشکلاته, ولی سوال و مشکل شما یه طوریه که باید بیشتر پیگیری بشه, و امکان پیگیری بیشتر رو در پ.خ خواهید داشت.
ببینید, شما حتی خودتون هم حاضر نیستین پیگیری کنید کار خودتون رو! میگم پ.خ کنید میگید چرا پ.خ!

جواب قسمت آبی: شاید مدیران اون انجمن (یا کسی که اون پست رو پاک کرده) ندیدن اعتراض شما رو. دلیلی نداره همه بیان و همه ی پست های این تاپیکو بخونن. اگه واقعاً براتون مهمه میتونید پ.خ بدید بهشون.

جواب قسمت سبز: بنده مدیرم و دارم کار شما رو پیگیری میکنم! شما داری منو میزنی و یه جوری هم حرف میزنی که انگار یه چیزی هم بهت بدهکار شدم! بهت میگم به مدیر انجمن پ.خ بده و نتیجشو به من اطلاع بده تا پیگیری کنم, میگی چرا! :rolleyes:

در هر صورت پست شما رو نمیشه برگردوند. و تنها راه اینکه بدونید چرا پستتون پاک شده اینه که کسی که پاکش کرده رو پیدا کنید, برای این کار هم باید از مدیران اون انجمن و مدیران دیگه بپرسید کدومشون پاک کردن!
بنده هم از این بیشتر نمیتونم کمکی بهتون کنم. :)

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نقل از Nahid :
بله اینجا اسمش سوالات و مشکلاته, ولی سوال و مشکل شما یه طوریه که باید بیشتر پیگیری بشه, و امکان پیگیری بیشتر رو در پ.خ خواهید داشت.
ببینید, شما حتی خودتون هم حاضر نیستین پیگیری کنید کار خودتون رو! میگم پ.خ کنید میگید چرا پ.خ!

جواب قسمت آبی: شاید مدیران اون انجمن (یا کسی که اون پست رو پاک کرده) ندیدن اعتراض شما رو. دلیلی نداره همه بیان و همه ی پست های این تاپیکو بخونن. اگه واقعاً براتون مهمه میتونید پ.خ بدید بهشون.

جواب قسمت سبز: بنده مدیرم و دارم کار شما رو پیگیری میکنم! شما داری منو میزنی و یه جوری هم حرف میزنی که انگار یه چیزی هم بهت بدهکار شدم! بهت میگم به مدیر انجمن پ.خ بده و نتیجشو به من اطلاع بده تا پیگیری کنم, میگی چرا! :rolleyes:

در هر صورت پست شما رو نمیشه برگردوند. و تنها راه اینکه بدونید چرا پستتون پاک شده اینه که کسی که پاکش کرده رو پیدا کنید, برای این کار هم باید از مدیران اون انجمن و مدیران دیگه بپرسید کدومشون پاک کردن!
بنده هم از این بیشتر نمیتونم کمکی بهتون کنم. :)
اولآ که نمیزنم شما رو.خیلی هم ممنونم که دارین پی گیری می کنین.منظورم مدیرای دیگه بودن.
دومآ من می گم یه نفر از مدیرای اون انجمن که اینجا پست دادن که حتمآ نمی دونن.من خودم هم تو پست اول ام گفتم که احتمال میدم اقای oo00oo در جریان باشن.واقعآ چند نفر از این اقا پرسیدن؟؟؟حالا واسه ی مدیرا خیلی سخته که به ایشون پ.خ. کنن،پی گیری کنن!!؟؟شاید من یه مشکلی دارم که نمی تونم یا نمی خوام که پ.خ. کنم.این خیلی کار بزرگی که یه کاربر از مدیرای انجمن بخواد کارش رو پی گیری کنن!!؟؟؟
یعنی من می خوام بفهمم چرا پستم پاک شده باید به همه مدیرا پ.خ.کنم دیگه؟؟؟

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

خب چرا ما باید این کارو کنیم؟
چرا خودتون نمیکنید؟
حرفتون جالبه میگین مدیر ها بگن به ایشون که بیان جوابه منو بدن.
خب شما دارین میگین:
پست من پاک شده
آقای ... هم میدونن
اینجارو هم نمیخونن
چرا کسی بهشون نمیگه؟ اصلا چیزی نیست که این همه در موردش بحث بشه!

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

این آمار 10 ارسال کننده برتر سال تعداد ارسال از کی حساب میشه؟

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

به نقل از mamareza :
این آمار 10 ارسال کننده برتر سال تعداد ارسال از کی حساب میشه؟
فکر کنم سال میلادی هستش .
چون بهترین ارسال کننده هفته هم از یکشنبه هفته ی جدید شروع میشه .

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از سیاوش :
فکر کنم سال میلادی هستش .
چون بهترین ارسال کننده هفته هم از یکشنبه هفته ی جدید شروع میشه .
چرا باید میلادی باشه؟مگه سال خودمون مشکلش چیه؟

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از Ali Hector :
اولآ که نمیزنم شما رو.خیلی هم ممنونم که دارین پی گیری می کنین.منظورم مدیرای دیگه بودن.
دومآ من می گم یه نفر از مدیرای اون انجمن که اینجا پست دادن که حتمآ نمی دونن.من خودم هم تو پست اول ام گفتم که احتمال میدم اقای oo00oo در جریان باشن.واقعآ چند نفر از این اقا پرسیدن؟؟؟حالا واسه ی مدیرا خیلی سخته که به ایشون پ.خ. کنن،پی گیری کنن!!؟؟ شاید من یه مشکلی دارم که نمی تونم یا نمی خوام که پ.خ. کنم.این خیلی کار بزرگی که یه کاربر از مدیرای انجمن بخواد کارش رو پی گیری کنن!!؟؟؟
یعنی من می خوام بفهمم چرا پستم پاک شده باید به همه مدیرا پ.خ.کنم دیگه؟؟؟
خواهش میکنم. :D

ببین, من یا هر کس دیگه ای هم اگه بخواد پیگیری کنه باید پ.خ بده به مدیرا! واسه ی مدیرا فکر نمیکنم خیلی سخت باشه که پ.خ بدن! ولی انگار واسه شما خیلــــی سخته که حاضری این همه بحث کنی ولی 2 تا پ.خ ندی! :D

بگذریم :D
به هر حال من سعیمو میکنم که متوجه بشم کی پاکش کرده, به هر نتیجه ای که رسیدم تا پس فردا بهتون خبر میدم.
خوبه؟

به نقل از mamareza :
چرا باید میلادی باشه؟مگه سال خودمون مشکلش چیه؟
چه سوال هایی میپرسید!! :|

سال خودمون مشکلی نداره, ولی تقویم سیستم میلادیه, تبدیل کردنش به تقویم شمسی هم کار دشواریه. قسمت های دیگه ی تقویم هم به زور شمسی شده.

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Nahid :
چه سوال هایی میپرسید!! :|

سال خودمون مشکلی نداره, ولی تقویم سیستم میلادیه, تبدیل کردنش به تقویم شمسی هم کار دشواریه. قسمت های دیگه ی تقویم هم به زور شمسی شده.
خوب سواله دیگه.
اون که معلومه سخته.همون جوری که تو میتینگ نتیجه گیری کردم هر تغییری سخته.

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

سلام! :)

یک مسئله ای من برخورد کردم!
برای شماها سرعت ِ سایت تغییری نکرده؟ :-?
برای من خیلی سرعتش نسبت به قبل اومده پایین! :(
با اینکه مطمئنم از اینترنت َم نیست ، چون سایت های دیگه رو خیلی خوب باز میکنه!
درضمن Ping َم هم مشکلی نداره!
Packet lost هم ندارم! :O
الان مشکلش چیه که سرعت برای من! اومده پایین؟ و شایدم برای بقیه!

و این رو هم عرض کنم که اینترنت ِ کلِ ایران چند روزی مشکل داشت ، اما سرور ِ ما که اصلا ایران نیست! [ اسمایلی ِ I Don't Know ]

الان اون اسمایلی ِ بالا خیلی لازمه( [ اسمایلی ِ I Don't Know ] ) و همچنین اونطور که بقیه هم گفتن اسمایلی ِ =)) ( [ Rolling On the Floor] )
اگه زحمت بکشید با دوتا اسمایلی ای که کم مصرف تره جایگزین کنید ممنون میشیم >:D<

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

خب, آقای Ali Hector !!

بنده پدرم در اومد ولی بالاخره به نتیجه رسیدم :D و کسی که پست شما رو پاک کرده بود پیدا کردم.

بنده پست شما رو ندیده بودم و نمیدونم که موضوع از چه قرار بوده, ولی کسی که پاکش کرده طبق گفته ی خودش, دلیلی که برای پاک کردن اون پست داشته این بوده که شما در اون پستتون کسی رو مسخره کردید و بهش توهین کردین.
(باز هم تاکید میکنم پست شما رو ندیدم و نمیدونم که واقعاً این توهین و تمسخر رو انجام دادین یا نه! بنده فقط گفتم پیگیری میکنم که این کارو انجام دادم! :D #S-: )

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نقل از Nahid :
خب, آقای Ali Hector !!

بنده پدرم در اومد ولی بالاخره به نتیجه رسیدم :D و کسی که پست شما رو پاک کرده بود پیدا کردم.

بنده پست شما رو ندیده بودم و نمیدونم که موضوع از چه قرار بوده, ولی کسی که پاکش کرده طبق گفته ی خودش, دلیلی که برای پاک کردن اون پست داشته این بوده که شما در اون پستتون کسی رو مسخره کردید و بهش توهین کردین.
(باز هم تاکید میکنم پست شما رو ندیدم و نمیدونم که واقعاً این توهین و تمسخر رو انجام دادین یا نه! بنده فقط گفتم پیگیری میکنم که این کارو انجام دادم! :D #S-: )
خیلی ممنون و متشکرم از پی گیری شما....
فقط اگه ممکنه بگید کی پاک کرده!!!؟
حالا شما پست اخر همونجا رو ببینید به نظرتون اون چیزایی که اون اقا گفته اسمش مسخره کردن نیست؟؟؟فقط چیزایی که من میگم مسخره کردن و باید پاک بشه؟؟؟
تو اون تاپیک یه نفر اومده گفته که فلان مشکل رو دارم(#65)،بعد این مدیر انجمن گرامی در فاصله کم تر 1 ساعت اومده گفته باید ویندوزت رو عوض(#67)!!!خب وقتی یه نفر میاد یه مشکلی رو مطرح می کنه،خودشم می گه که همه بهم گفتن باید ویندوز عوض کنی!!!این درسته که ایشون به عنوان مدیر اون انجمن اون پست رو بده،غیر از اینه که همه رو پست مدیرا حساب می کنن و هموینجوری نباید پست بدن مدیرا.حالا من کاری ندارم،ایشون دوست داشته اون پست رو داده،منم اخر پستم بر حسب وظیفم تذکری دادم به ایشون که اقا شما یه چیزی رو نمی دونی دلیل نمی شه بقیه هم ندونن،همه می دونن با ویندوز عوض کردن مشکل حل می شه.(#78)
بعدم اومدن گفتن که من خودم این راه رو بلد بودم و جواب نمی ده و بهش برخورده که چرا من اینجوری بهش گفتم و (#79)الان این پست به نظر شما مسخره کردن نیست.
جالبه که ایشون خودش می دونه چیکار کرده که اخر پستش میگه با اسپم ها برخورد می شه که مثلآ من جواب ندم دیگه......... (;
حالا من مشکلی ندارم ایشون مسخره کرده من رو،اصلآ بیاد هر چی فحش بلد بگه به من.من مشکلم اینه که وقتی یه نفر یه حرفی میزنه باید ظرفیت داشته باشه که جوابش رو هم بشنوه ولی خیلی راحت میان و پست من رو پاک می کنن و هیچ اتفاقی هم نمیفته.
اون وقتی که می گم تو سایت ازادی نیست،خانوم panther میان می گن کوووووو؟کجاش ازادی نیست؟اینجا رو می گم.
ما وقتی یه حرفی بهمون می زنن بعد جوابشون رو میدیم،خیلی راحت جواب ما رو حذف می کنن،یعنی من می گم تو خفه شو،به این می گیم نبودن ازادی،بهش میگیم استبداد( منو بگیره یکی :D).یه بار دیگه هم سر دعوایی که با جناب hespride داشتم به این قضیه رسیده بودم ولی خواست یه بار دیگه مطمین بشم.حالا این یه مورد بود که من خواستم پی گیری کنم و 1 هفته هم به طول انجامید.که اگرهمکاری شما نبود خیلی هم بیشتر به طول می انجامید :)

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

من تازگی ها به یه مشکل برخوردم که فقط تو این سایت واسم پیش اومده :-/
گرافیک شکلک ها و نوشته ها و کلا هرچی تو صفحه هست واسم اومده پایین (یه جورایی مات شدن و وضوح قبلا رو ندارن )
میخواستم ببینم این مشکل واسه کس دیگه ای هم پیش اومده یا نه ؟
چکار کنم که درست شه ؟

N-hidden

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

يه سوالي واسم پيش اومده... ديگه امتياز مثبت منفي دادن منتفي شده؟؟

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از N-hidden :
يه سوالي واسم پيش اومده... ديگه امتياز مثبت منفي دادن منتفي شده؟؟
گفتن صبر کنید دارن درست میکنن ورژن جدید رو

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

یک سوال تخصصی: مدیریت کیه؟

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

تو قسمت کاربران آنلاین که نوشته مثلاً "1 دوست و 3 مخفی"،3مخفی یعنی چه؟

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نقل از nimafo :
تو قسمت کاربران آنلاین که نوشته مثلاً "1 دوست و 3 مخفی"،3مخفی یعنی چه؟
فک کنم تو قسمت "تنظیمات حساب کاربری" بتونی بگی "آنلاین بودن من برای دیگران نشان داده نشود"

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

به نقل از نرگـــ :) ـــس :
فک کنم تو قسمت "تنظیمات حساب کاربری" بتونی بگی "آنلاین بودن من برای دیگران نشان داده نشود"
یعنی 3تا از دوستام گفتن که آنلاین بودنشون نشون داده نشه؟

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

نه فکر کنم یعنی 1 نفر از دوستاتون آنن + 3 نفر از کلّ کاربرا مخفین !

بالا