• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار
پاسخ : سؤالات و مشکلات سایت

به نقل از ـفـاتــــ :
این پیشنویس که نوشته چیه؟
mle7w6hm3xa6d82snfrw.png

زمان پست دادن اگر دقت کنین یک گزینه کنار ارسال هست که ذخیره پیش نویسه ، ینی پست شما ارسال نمیشه ولی همونجایی که نشون دادید ذخیره میشه !!

و البته اگر باز هم دقت کنین بالای مرورگر زمان نوشتن پست ، مینویسه در حال بارگزاری که پست شما رو تا به اینجا ذخیره میکنه در پیش نویس ها .

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بغل دکمه ارسال پست یک دکمه ذخیره پیش نویس هست. میتونید پست هاتون رو ذخیره کنید بعدا ویرایش و ارسال کنید. Drafts میگن اصطلاحا.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از میم ح میم دال :
بغل دکمه ارسال پست یک دکمه ذخیره پیش نویس هست. میتونید پست هاتون رو ذخیره کنید بعدا ویرایش و ارسال کنید. Drafts میگن اصطلاحا.
چرک‌نویس :-"

واژه های نا اشنا استفاده می کنین همین میشه دیگه :-" تا وقتی چرک‌نویس هست پیش‌نویس چرا ؟ :-"

• لایک
امتیازات: lys
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از مازیمون :
چرک‌نویس :-"

واژه های نا اشنا استفاده می کنین همین میشه دیگه :-" تا وقتی چرک‌نویس هست پیش‌نویس چرا ؟ :-"

خو چرک‌نویس به این معنیه که یه چی خط‌خطی می‌نویسی هی پاک می‌کنی دوباره می‌نویسی خیلی افتضاح در میاد بعد میای تو یه جای دیگه قشنگ و تر و تمیز دوباره می‌نویسیش که میشه پاک‌نویس :-"

ولی پیش‌نویس یعنی موقتاً نوشتم و ادامه‌داره و من قصد دارم بنویسم منتها حسّش نیست + نمی‌خوام پستمو نصفه ارسال کنم ملّت بخونن :-" یا این که ذخیره می‌کنم پستِ نهایی‌م رو، ولی بعداً ارسالش می‌کنم! :D من خودم گاهی از راهِ «پ.خ کردن به پروفایلِ خودم» پیش‎نویسی می‌کردم :-" یعنی پستمو کامل می‎نوشتم، آماده، بعد پ.خ می‎کردم به خودم :)) و بعداً سرِ فرصت ارسالش می‎کردم :D

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

× پستم متوالیه ولی ادغام نکنین.

یه سوال داشتم.

الان من 11 صفحه پست تو «پیش‌نویس» دارم؛ در حالی که من اصلاً تا حالا پیش‌نویس ذخیره نکرده بودم! علّتش چیه؟ چرا؟
چجوری میشه این لیست رو خالی کرد؟

ضمناً اشاره کنم که پست‌هایی که توش دیده میشه، پست‌هایی هستن که من اونارو ارسال کرده بودم قبلاً! و همچنین پستِ یه عدّه تو انجمنم که مالِ دیگران هستن نه مالِ من! :|
آیا ویرایش کردن و سپس انصراف‌دادن باعث میشه اون تو ذخیره بشه؟ چه جوریه داستانش؟

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از Am!nM . A :
× پستم متوالیه ولی ادغام نکنین.

یه سوال داشتم.

الان من 11 صفحه پست تو «پیش‌نویس» دارم؛ در حالی که من اصلاً تا حالا پیش‌نویس ذخیره نکرده بودم! علّتش چیه؟ چرا؟
چجوری میشه این لیست رو خالی کرد؟

ضمناً اشاره کنم که پست‌هایی که توش دیده میشه، پست‌هایی هستن که من اونارو ارسال کرده بودم قبلاً! و همچنین پستِ یه عدّه تو انجمنم که مالِ دیگران هستن نه مالِ من! :|
آیا ویرایش کردن و سپس انصراف‌دادن باعث میشه اون تو ذخیره بشه؟ چه جوریه داستانش؟

پیش نویس سیستمش اینجوریه که داری مینویسی هر چند ثانیه شایدم دقیقه پست درحال نوشتن رو ذخیره میکنه نیاز نیست حتما ذخیره پیش نویس رو بزنی وقتی اون پست رو ارسال نکنی او تب رو اصلا ببندی هم خود به خود ذخیره میشه

چون مدیر انجمنی پستای بقیه رو هم ویرایش بزنی تو ماله خودت ذخیره میشه
:)

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از Os Sustentávels :
پیش نویس سیستمش اینجوریه که داری مینویسی هر چند ثانیه شایدم دقیقه پست درحال نوشتن رو ذخیره میکنه نیاز نیست حتما ذخیره پیش نویس رو بزنی وقتی اون پست رو ارسال نکنی او تب رو اصلا ببندی هم خود به خود ذخیره میشه

چون مدیر انجمنی پستای بقیه رو هم ویرایش بزنی تو ماله خودت ذخیره میشه
:)

مرسی.

بعد اون گزینه‌ی «حذف» رو بزنم، پستِ اصلیم که پاک نمیشه؟ میشه؟
می‌خوام لیستِ پیش‌نویس رو پاکش کنم کامل.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از Am!nM . A :
مرسی.

بعد اون گزینه‌ی «حذف» رو بزنم، پستِ اصلیم که پاک نمیشه؟ میشه؟
می‌خوام لیستِ پیش‌نویس رو پاکش کنم کامل.

نه نمیشه تو پاک کن ، پاک شد پا من

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از علــی[میم] :
نه نمیشه تو پاک کن ، پاک شد پا من

یه گزینه‌ی Clear All براش بذارید خب :-" سرویس شدم :D دارم دونه دونه همه رو حذف می‌کنم :))
پیشنهاد می‌کنم شما هم تمامِ درفت‌هاتونو حذف کنین! فک کنم کمکی باشه به سرورِ سایت :-"""

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین

-یه بخشی میشه راه انداخت تو موسیقی،که هرنفر برای خودش تاپیک جداگونه داشته باشه و آهنگایی که میزنه رو اونجا بذاره؟
-برای بن شدن،میشه به جز ارشدها،به داخلی ها هم گفت؟میدونم نمیشه،ولی میشه یه جوری بشه که بشه به داخلی ها هم گفت؟[چی گفتم : )) ]
-برای انتخاب مدیرهای داخلی و یا انجمن ها،نمیشه خودمون رای بدیم که کی مدیر بشه؟و بعد صلاحیت توسط ارشدها و مدیر کل ها سنجیده بشه؟
یعنی داوطلبانه نباشه که طرف خودش بیاد درخواست بده و مدیر بشه :د
همینا.ممنون ؛)

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از wl°●° :
-یه بخشی میشه راه انداخت تو موسیقی،که هرنفر برای خودش تاپیک جداگونه داشته باشه و آهنگایی که میزنه رو اونجا بذاره؟

انجمنی شبیه به «قفسه‌ی فیلم» و «قفسه‌ی کتاب» رو توصیه می‌کنم مدیرانِ ارشدِ عزیز روش فکر کنن و مطرحش کنن تا در موردِ راه‌انداختنش فکر بشه. فکر می‌کنم ملّت بیشتر از این که کتاب بخونن و فیلم ببینن، موسیقی گوش می‌کنن! :د

«قفسه‎‌ی موسیقی» یا یه همچین چیزایی. که همه بیان واسه خودشون تاپیک بزنن و به صورتِ ژانربندی شده و طبقه‌بندی‌شده موسیقی‎های موردِ علاقه‌شون رو اونجا قرار بدن و لینک بدن و اگه تمایل داشتن که نقد کنن و امتیاز بدن هم که خیلی خوبه.

× پایینی: خب پس بهتره به همون مسابقه‌هایی که سایت می‌ذاره اکتفا بشه. ضمناً این تاپیک رو هم شما یه نگاه بنداز.

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین

به نقل از Am!nM . A :
همه بیان واسه خودشون تاپیک بزنن و به صورتِ ژانربندی شده و طبقه‌بندی‌شده موسیقی‎های موردِ علاقه‌شون رو اونجا قرار بدن و لینک بدن و اگه تمایل داشتن که نقد کنن و امتیاز بدن هم که خیلی خوبه.
اینم فکر خوبیه.ولی بیشتر پیشنهادم سر این موضوع بود که خود بچه ها ساز بزنن.فکر میکنم یه چیزی شبیه وقتی میشه که مسابقه ی نوازندگان سایت بود!

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

انجمنی شبیه به «قفسه‌ی فیلم» و «قفسه‌ی کتاب» رو توصیه می‌کنم مدیرانِ ارشدِ عزیز روش فکر کنن و مطرحش کنن تا در موردِ راه‌انداختنش فکر بشه. فکر می‌کنم ملّت بیشتر از این که کتاب بخونن و فیلم ببینن، موسیقی گوش می‌کنن! :د

«قفسه‎‌ی موسیقی» یا یه همچین چیزایی. که همه بیان واسه خودشون تاپیک بزنن و به صورتِ ژانربندی شده و طبقه‌بندی‌شده موسیقی‎های موردِ علاقه‌شون رو اونجا قرار بدن و لینک بدن و اگه تمایل داشتن که نقد کنن و امتیاز بدن هم که خیلی خوبه.
به جرئت می‌تونم بگم میلیاردها بار این پیشنهاد داده شده. ((: و طبعاً هربار رد شده که ال‍ان «قفسه‌ی موسیقی» نداریم.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از ارغوان :
به جرئت می‌تونم بگم میلیاردها بار این پیشنهاد داده شده. ((: و طبعاً هربار رد شده که ال‍ان «قفسه‌ی موسیقی» نداریم.

خب طبعاً هر بار چرا رد شده؟!
آیا دلیلی هم واسه ردِّ این پیشنهاد ذکر کردن؟

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

تحلیل یه کتاب، یه سری موارد ثابت داره و به مراتب راحت‌تره. می‌شه خیلی عام درموردش حرف زد، مخاطب پیدا کرد و... . درمورد موسیقی این‌طور نیست. حداقل من اینطور فکر می‌کنم. «تحلیل» یه موسیقی در سطح یه فروم دانش‌آموزی یا خیلی احساس‌محور و بی‌محتواست یا شاید هم خیلی تخصصی باشه. کل‍اً باید دید می‌شه به جز چندخط درمورد یه موسیقی نوشت، یا ارزش داره که ما یه تعداد خیلی بالایی تاپیک با یک پست به انجمن اضافه کنیم، ارزش داره مشکلات نظارتی و این‌ها رو تحمل کنیم یا نه؟

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

من پیشنهاد امین رو شدیییییداً پشتیبانی می‌کنم؛ موسیقی همگانی‌تر از کتاب و فیلمه و جای خالی همچین قفسه‌ای خیلی حس می‌شه. قبول دارم تحلیل موسیقی مشکله؛ و به همون اندازه به نظرم این مشکل حل شدنیه از طریق اینکه قوانین مشخّصی داشته باشه تاپیکش. کسی که مدیریت همچین قسمتی رو به عهده داره باید خودش بلد باشه موسیقی رو درست نقد کنه و ضوابطی بذاره برای این کار؛ از جمله اینکه قفسه‌ها تبدیل نشن به محلی برای پیشنهاد آهنگ یا ترجمه متن صرفاً، تحلیل‌ها هم به موسیقی برگردن هم کلام هم ژانر موسیقی و غیره. وقتی این قوانین از اول وجود داشته باشن، به نظرم بچه‌ها خودشون در احداث قفسه احتیاط خواهند کرد و کم‌کم هم راه می‌افتن. مهم‌تر از اون اینکه به نظر من این مسئله بچه‌ها رو تشویق می‌کنه عمیق بشن توی گوش دادن به موسیقی و سعی کنن به قالب کلمات بیارن نظراتشون در این باره رو. سخته؛ ولی از نظر من خوبه.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

پیش‌نویس کلمه بهتریه نسبت به چرک‌نویس.

امکان حذف همه پیش‌نویس‌ها لازمه ولی خب فعلا امکان اضافه کردنش نیست! پیش‌نویس‌ها هم مشکلی برای سرور ندارند. مشکلات موجود به دلایل دیگه ایه.

انجمن های قفسه فیلم و کتاب مفهوم و ماهیت متفاوتی با انجمن قفسه موسیقی دارند. میشه برای فیلم و کتاب خلاصه و نقد نوشت و تعدادش هم محدودتر از موسیقیه ولی موسیقی زیاده و خیلی جای نقد نداره. حالا مدیران بررسی میکنن اگر موافق بودن اون هم تاسیس میشه.

هر مدیری اختیاراتی داره. اگر داخلی ها هم مثل ارشدها اختیار کاربران رو داشته باشن که خب اونام اسمشون میشه ارشد. به هرحال وظایف طبقه بندی شده.

انتخابات برای تعیین مدیران هم جای بحث داره و داستان خودشو داره. مدیران باید فکر کنن و اگر به نظرشون معقول باشه میتونن پیشنهاد بدن تو جمع تصمیم بگیرند واسش.

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

یک سوال؛
توی زیرانجمن ِ «رونوشت‌های ادبی»، تاپیک‌های خیلی زیادی هستن، مثل جملات زیبا یا سخنان دکتر علی شریعتی و غیره، که بعضی گفته‌ها توی اون تاپیک‌ها هی تکرار می‌شن! یعنی پستا چون کپی‌پیست هستن، و فرد نمی‌دونه که آیا فردی قبلا اون پست رو گذاشته یا نه، هی پستا تکراری می‌شن. درحالی که میشه این جملات رو در دریای اینترنت به‌ راحتی پیدا کرد!
بعد آیا حتما باید چنین تاپیک‌هایی باشن،که حجم زیادی از پستای تکراری رو توی خودشون جا می‌دن؟

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

دلیل خاصی داره پست جناب شجاعی برای استعفا ی سینا پاک شده؟ ولی سینا اسم ش از لیست ارشد ها حذف شده :-?

بالا