• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

Neverchanged

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
پاسخ : سؤالات و مشکلات

عاغا این حرف بزنو بیار. چرا حذفش کردی؟

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

ظاهر شد :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

دوستان جو ندین خب :)) جایی نرفته ح.ب که سره جاشه :-"

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

آقا من الان هر چار پن روز یبار آن میشم
بعد الان خورده کاربر تحت نظرو و نمیدونم 15% فلانو چی
این الان ینی چی؟؟
برا چیه دقیقا؟؟؟
الان من ب عنوان wanted شناخته میم؟؟ :))

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

آقا این سطح هشداره کم نمیشه به مرور زمان؟ :|

به نقل از GCD :
گویا مشکل داشت :-< از ظهر تا حالا داشتم تست می کردم و همه جا فقط خودم بودم، بعد فکر کردم همه مدرسه ن و سایت سوت و کوره :-"
برو تو تاپیک سوتی ها بنویس :-" Heroی پیج میشه :))

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از amoo§majid :
آقا این سطح هشداره کم نمیشه به مرور زمان؟ :|
برو تو تاپیک سوتی ها بنویس :-" Heroی پیج میشه :))

چرا کم میشه .

به نقل از Cristiano Ronaldo :
آقا من الان هر چار پن روز یبار آن میشم
بعد الان خورده کاربر تحت نظرو و نمیدونم 15% فلانو چی
این الان ینی چی؟؟
برا چیه دقیقا؟؟؟
الان من ب عنوان wanted شناخته میم؟؟ :))

یه نگاه کنین به پیج های قبل توضیح دادن خو :-""""

به نقل از GCD :
سه تغییر توی سیستم هشدار داده شد:
1. کاربرا میتونن سطح هشدارشون رو ببینن (اما فقط خودشون میتونن ببینن، نه بقیه کاربرای عادی)
2. سطح مدیریت شده فعال شد(توضیح پایین)
3. بجای یک واحد، دو واحد هشدار در روز کم میشه ازتون (مثلا اگه سطح هشدارتون 34 باشه، 3 روز طول می کشه تا بیاد زیر 30 و اگه 15 باشه، 8 روز طول می کشه تا صفر بشه)

سیستم هشدار سه سطح داره: تحت نظر (تا 29 واحد هشدار)، مدیریت شده (بین 30 تا 59) و "خفه"[nb]ترجمه ایه که شده خو :-" [/nb] (بیشتر از 60)
تحت نظر: پست هایی که داده میشن برای مدیرا میاد که نظارت دقیق تری انجام بشه و کلا اسمش روشه، کاربر "تحت نظر" قرار میگیره
مدیریت شده: پست هایی که داده میشن نیاز به تایید مدیر دارن برای نشون داده شدن
"خفه": کاربر نمیتونه پست بده اصلا

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

جواب بدید دیگه ! L-: لدفن

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

زیاد بحث شده و دلیلشم واضحه، احتمالا واسه همین کسی حوصله نداره تکرار کنه

چون پستای حرف بزن ارزش خاصی ندارن، بحث و گفتگو نیستن، بیشتر حالت وبلاگ و دفتر خاطرات گونه ان تا انجمن مانند
و از طرفی هم اینجوری حجم کپی پیست و پست های کوتاه و کلا چیزایی که صرفا در راستای افزایش تعداد ارسالا هستن کمتره

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از GCD :
زیاد بحث شده و دلیلشم واضحه، احتمالا واسه همین کسی حوصله نداره تکرار کنه

چون پستای حرف بزن ارزش خاصی ندارن، بحث و گفتگو نیستن، بیشتر حالت وبلاگ و دفتر خاطرات گونه ان تا انجمن مانند
و از طرفی هم اینجوری حجم کپی پیست و پست های کوتاه و کلا چیزایی که صرفا در راستای افزایش تعداد ارسالا هستن کمتره

اگه تکراری بود عذر X_X

ولی اسپم دادن ک کاری نداره اگه طرف بخواد پست هاش زیاد بشه .. مثه من میاد تو یه انجمن و میره تاپیک قبلی ها ـرو میاره بالا .. خب وقتی محدودیت پست توی حرف بزن گذاشید ک لازم نیس حساب هم نکنید پست هاشو ؛ فکر کنم این کار بیشتر در راستای این بوده ک انجمن های دیگه هم فعال بشن ولی هنوز هم انجمن های معدودی ـن ک فعال ـن .. میشه محدودیت پست ـرو بیشتر کرد تو حرف بزن ولی نه اینکه حساب ـشون نکنیم .. :-<

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

من فکر کنم اگه پست‌های ح.ب هرنفر رو بخوان اضافه کنن، کم‌کم یک‌سوم پست‌های هر کس به پست‌هاش اضافه بشه. و بعضا بیشتر حتی.
× برای بدست آوردن تعداد پست‌های ح.ب هر شخص هم می‌تونید برید تو ارسال‌هاش، صفحه‌ی آخر، شماره‌ی آخرین پست صفحه‌ رو منهای تعداد ارسال‌هایی که تو پروفایلش نوشته بکنید. البته تعداد پست‌های ح.ب احتمالا یه مقدار کمتره، اگه طرف تو صندلی داغ پست داده باشه. :-‌‌‌‌‌"

× پایینی: نه این اشکال‌ش نبود، این اطلاعات عمومی بود. :-"
اشکال‌ش اینه که شما ببین یکی میاد تو ح.ب می‌گه سلام و می‌ره، واقعا ارزش حساب شدن داره این مثلا؟ :-?

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از صَواع. :
من فکر کنم اگه پست‌های ح.ب هرنفر رو بخوان اضافه کنن، کم‌کم دوپنجم پست‌های هر کس به پست‌هاش اضافه بشه. و بعضا بیشتر حتی.

خب چ اشکالی داره ؟

× خب سه تا مدیر حرف بزن بیکار نیستن ک ؛ پاک میکنن اون پست ـرو ؛ من میگم وقتی اینهمه محدودیت واسه ـش گذاشتن ک دیگه پست ـهای یکی الکی زیاد نمیشه ...

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

من نمیدونم چرا همه، همه کارهایی که انجام میشه رو مطلق میدونن
مسلما هیچکس نمیگه/فکر نمی کنه شمارش نشدن پست های حرف بزن به طور جادویی تمام مشکلات انجمن رو حل می کنه و دیگه هیچکس پست الکی نمیده و همه انجمنا فعال میشه، بعد میاد میگه "خب الانم که ملت میتونن برن فلان کار کنن"

قضیه خیلی سادست!
سوال: آیا دلیلی هست که پست های حرف بزن باید شمارش بشن؟ خیر!
سوال: آیا دلیلی هست که اگه شمارش نشن بهتر باشه؟ بله!
نتیجه => شمارش نمیشن!

و اتفاقا این کاری که می کنی هم کار خوبی نیست، بالا آوردن تاپیکای قدیمی و بحثایی که تموم شده با پستای بی هدف
حالا درسته قانونی علیهش نیست، اما نه بخاطر این که کار پسندیده ای باشه، لخاطر این که عقل سلیم میگه وقتی بحثی مربوط به N سال پیشه و زمانی که انجمن اصلا ساختار و کاربران متفاوت داشت، الان نباید بالا بیاد

الان یکی میاد میگه "خب ملت میتونن برن بانک بزنن و پولدار شن بعد شرکتی که سمپادیا روش سرور داره رو بخرن و از توی دیتابیس تعداد پستاشون رو زیاد کنن، پس چرا پستای حرف بزن شمارش نمیشه؟" :rolleyes:

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از GCD :
من نمیدونم چرا همه، همه کارهایی که انجام میشه رو مطلق میدونن
مسلما هیچکس نمیگه/فکر نمی کنه شمارش نشدن پست های حرف بزن به طور جادویی تمام مشکلات انجمن رو حل می کنه و دیگه هیچکس پست الکی نمیده و همه انجمنا فعال میشه، بعد میاد میگه "خب الانم که ملت میتونن برن فلان کار کنن"

قضیه خیلی سادست!
سوال: آیا دلیلی هست که پست های حرف بزن باید شمارش بشن؟ خیر!
سوال: آیا دلیلی هست که اگه شمارش نشن بهتر باشه؟ بله!
نتیجه => شمارش نمیشن!

ببینید , وقتی تعداد پست تو درجه ی کاربری تاثیر داره ( کم و بیش ) پس نمیشه کاربر فقط جایی پست بده ک شما میگید ؛ مث چی میمونه ؟ ؛ اینکه مدت زمان حظور در انجمن ک تاثیر اصلی ـرو توو درجه کاربری داره ؛ اونم محدود کنید ؛ بگید کاربر هر وقت توو تاپیک فلان فعایت کنه ما مدت زمان حظور ـش ـرو افزایش میدیم ؛ جای دیگه هم فعالیت کنه اصن برامون مهم نیس .. فقط تاپیک ـه فلان مهمه ... خب کاربر اینجا نمیدونه چی کار کنه واقعن ..

اگه دلیلی هست چرا تو این همه سال نبود یهویی دلیل الهام میشه مگه ؟

به نقل از GCD :
و اتفاقا این کاری که می کنی هم کار خوبی نیست، بالا آوردن تاپیکای قدیمی و بحثایی که تموم شده با پستای بی هدف
حالا درسته قانونی علیهش نیست، اما نه بخاطر این که کار پسندیده ای باشه، لخاطر این که عقل سلیم میگه وقتی بحثی مربوط به N سال پیشه و زمانی که انجمن اصلا ساختار و کاربران متفاوت داشت، الان نباید بالا بیاد
وقتی جایی نیست ک پست بدیم ( جای جدید منظور ـمه ک توجه آدم ـرو جلب کنه ) کار دیگه ای نمیشه کرد ک ... X_X

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

ببینید , وقتی تعداد پست تو درجه ی کاربری تاثیر داره ( کم و بیش ) پس نمیشه کاربر فقط جایی پست بده ک شما میگید ؛ مث چی میمونه ؟ ؛ اینکه مدت زمان حظور در انجمن ک تاثیر اصلی ـرو توو درجه کاربری داره ؛ اونم محدود کنید ؛ بگید کاربر هر وقت توو تاپیک فلان فعایت کنه ما مدت زمان حظور ـش ـرو افزایش میدیم ؛ جای دیگه هم فعالیت کنه اصن برامون مهم نیس .. فقط تاپیک ـه فلان مهمه ... خب کاربر اینجا نمیدونه چی کار کنه واقعن ..

کاربر مگه پست میده که صرفا درجه کاربری زیاد کنه؟ :د
کاربر هرجا که دوست داشته باشه میتونه پست بده ولی بعضی جاها اساسا هیچ محتوایی تولید نمی کنه پس فعالیت مفید هم به حساب نمیاد ولی کسی نمیگه اونجا پست ندین.
دقیقا اینکه توی درجه ی کاربری تاثیر داره میتونه یکی از دلایلی باشه که نباید شمارش بشه. درجه کاربری قراره میزان فعالیت(مفید) توی انجمن رو نشون بده.

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از Bahar_R :

دقیقا اینکه توی درجه ی کاربری تاثیر داره میتونه یکی از دلایلی باشه که نباید شمارش بشه. درجه کاربری قراره میزان فعالیت(مفید) توی انجمن رو نشون بده.

سلام

صرفا خواستم بگم این حرف با این که مدت حضور در انجمن تو درجه کاربری تاثیر داره، در تناقصه :-"

خدافظ

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از مِهرانه :
یک سوال، الان چرا با فایر فاکس سایت آفلاینه[اینطور میگه خودش :د] ولی با اکسپلورر نخیر؟

ن...الان من با فایرفاکسم ....

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

نمیشه کاربرایی که تازه عضو شدن و دارن گند میزنن تو سایتو بن یا حذفه اکانت کرد؟؟ :|

بالا