• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : سوالات و مشکلات

به نقل از پوریا.ع :
رسیدن ب کار اجتماعی 100 نفر مهمتر است یا وادار کردن 10000نفر از سمپادی های کشور ب تفکر...
متاسفم براتون اگه کار این سایت رو کوچک میشمارید... :|
اولا من برای خودم متاسفم..چون تاسفم برای شما سودی نداره!
چرا قبل این که سعی کنید فکر کنید، جبهه میگیرید؟
دلیل نداره از هرچی که خوشتون نمیاد بگید براتون متاسفم!

ثانیا وقتی من میگم برای فرهنگ سازی هستش منظورم انجام یه پروژه اجتماعی هستش..اما سمپادیا رو از اول تا تا آخر که نگاه کنی سه بخش بیشتر نداره..علمی! فکر و منطق! و تفریحی! اگه قسمت مهمی در کار باشه قسمت فکر و منطقه چون دو قسمت دیگه تو اینترنت به وفور یافت میشه و برای هر موضوعی یه منبع و محیطی خارج سمپادیا تو نت هست براش..از المپیاد گرفته تا قسمت های تفریحی و مثلا به اسم هوش!خلاقیت!()

من سمپادیا رو دوست دارم! x: (اگه دوستش نداشتم خوب نمی اومدم! باهاشم که دشمنی ندارم! صرفا داشتم سوالمو مطرح میکردم) .سمپادیا جاییه که میشه توش وقت گذروند بی اون که نگران باشی از بی محتوا بودنش و یا محتوای مجرمانه! ولی نمیشه گفت 10000 نفر رو به فکر انداخته!
10000 نفر واقعا این جا میان فکر میکنن؟ واقعا فکر میکنی سمپادیا به فکر 1000 سمپادی عمق بخشیده!؟؟ واقعا این طور فکر میکنی؟؟؟؟ :-\
حتی اگه به اندازه یک درصد تعدادی که گفتی رو میتونست وادار به فکر کردن کنه موفق بود! شاید هم موفقه! ولی درست نیست که انقدر زود جو گیر شی و بگی این جا به 10000 نفر... [-(

همین که خاک انجمن خورده ی این انجمن هنوز این وضع برقراریه ارتباطشه خودش میتونه یه سری چیزا رو نشون بده! خود دانی! :|

میدونم این پست خارج از بحث و اسپم محسوب میشه ولی دوست داشتم حتما جواب خودمو بدم! اگر این پست پاک میشه لطفا پست دوستان هم که در ارتباط با این پست بود هم پاک شه! مرسی!

• لایک
امتیازات: N.M

SR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
00
مدال المپیاد
درست نخوندم به جایی نرسیدم
رشته دانشگاه
مهندسی برق

حس نمیکنید این مدیر گزینی که برای تابستون بوده قشنگ یک ماه تابستون رو به خودش اختصاص داده؟ :-/
مثلا قرار بود برای تابستون باشه که با این کار یک ماهه فقط برای دو ماه جوابگو هست(چون احتمالش هست یه سری بعد تابستون نتونند مرتب به سایت سر بزنند)

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

جدآً کی مدیرا رو اعلام میکنید ؟

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

مدیر گزینی مراحل آخر رو داره سپری میکنه به زودی اعلام میشن :)

پ.ن: درخواست ها و تعداد انجمن ها کم نیست و برای اینکه حق کسی ضایع نشه باید به دقت بررسی بشن و این امر نیازمند یه سری مراحل و بررسی هاست که باید طی بشه

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

به نقل از پـــوریــا ل.(ع) :
مدیر گزینی مراحل آخر رو داره سپری میکنه به زودی اعلام میشن :)

پ.ن: درخواست ها و تعداد انجمن ها کم نیست و برای اینکه حق کسی ضایع نشه باید به دقت بررسی بشن و این امر نیازمند یه سری مراحل و بررسی هاست که باید طی بشه
مامنتظریم امیدوارم کسایی انتخابش که لیاقتشو داشته باشن

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

این گفت و شنود گفتن همكاريو گزارشو نشانو اینا همش سرکاری بود ینی ؟؟؟ :D 8->

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

نه اتفاقا فرشید درباره اون صحبت کرده فقط باید مدیرای گفت و شنود بهمون اعلام کنن
اونم به چشم صبر کنین عجله کار شیطونه
اخه کارا خیلی الان سنگینه

اردلان

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیادن حال ندارم بگم
دانشگاه
عباسقلی خان
رشته دانشگاه
نرفتم ک هنوز

سلام و درود
سرتون شلوغه مثل اینکه،خسته نباشید.

آقا من چند وقتی هستش که وقتی آن میشم،چند دیقه بعدش موقع باز کردن تاپیک جدید یا پیغام جدید به اررور میخورم
اینترنال سرور(خاکستری با خطای آبی)
بعد دوباره درست میشه باز خراب میشه
کلا رو نرومه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

تاپیک سوالات متداول با اینکه در دست تهیه و تدیون هست ، ولی خیلی میتونه جوابگو باشه :)

به نقل از اردلان :
آقا من چند وقتی هستش که وقتی آن میشم،چند دیقه بعدش موقع باز کردن تاپیک جدید یا پیغام جدید به اررور میخورم
اینترنال سرور(خاکستری با خطای آبی)
بعد دوباره درست میشه باز خراب میشه
کلا رو نرومه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
جواب :
گاهی اوقات ممکنه سرور به خاطر آمار بالای بازدید سایت و ترافیک موجود نتونه به خوبی پاسخ گو باشه و با این مشکل مواجه بشین .

معمولا این مشکلات کوتاه مدت هستن و بعد از چند ثانیه با دویاره رفرش کردن صفحه میتونین وارد سایت بشین و فعالیت خودتون رو ادامه بدین .

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از Pдгзд :
جدآً کی مدیرا رو اعلام میکنید ؟
همچنان !
ما پیر شدیم ! این پشت !
بعد امکان داره که خارج نوبت یکی مدیر شه ؟ ر:

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

تمومه تقریبا این دو انجمنی هم که اضافه شدن برای فعال شدنشون نیاز به مدیر دارن واسه همین باعث شد برای اونا هم تحقیق کنیم X_X
منظورتون از خارج نوبت چیه؟
اگر منظورتون اینه که مثلا یکی دو ماه از مدیر گزینی بگذره و کسی رو جایگزین کنیم بله امکانش هست
اگر مدیر استعفا بده و یا وضع انجمنش خیلی خراب بشه مجبوریم مدیر جایگزین بذاریم
من خودم برای گرافیک بدون مدیر گزینی انتخاب شدم 8->

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

به نقل از پـــوریــا ل. :
من خودم برای گرافیک بدون مدیر گزینی انتخاب شدم 8->
ميخواس بگه مام هاع :-"

خيلي دوستانه ميگم پوريا جان كلا اين نحو حرف زدن با كاربرا اين تعريف از خود كردنا حس جالبي به طرف مقابلت نميده

جز اينكه يه سري ليبل از خود راضي و چه و چه عايدت ميشه

اين جمله آخري واقعا چيزي نبود كه بخواد بيان شه

پيشاپيش ممنون واسه پذيرش انتقاد

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

ای بابا به خدا منظورو بد فهمیدین خو :-< فقط خواستم مثال بزنم :rolleyes:
وگرنه گرافیکی که سالی دو تا پست داره چیه که بخوام پز بدم :(

+ معذرت میخوام

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

خیلی وقتا به یک پستی لایک میدم ولی بعداً میام میبینم امتیازم حساب نشده (میتونم دوباره لایک کنم) در حالی که مطمئنم دفعه قبل حساب شده بود. کسی مشابه این مشکل رو نداره؟ راه حلی ندارین؟

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از نسترنّگار :
خیلی وقتا به یک پستی لایک میدم ولی بعداً میام میبینم امتیازم حساب نشده (میتونم دوباره لایک کنم) در حالی که مطمئنم دفعه قبل حساب شده بود. کسی مشابه این مشکل رو نداره؟ راه حلی ندارین؟
بعضی وختا که صفه کامل لود نشده لایک کنین٬ یا صفه دوباره ریفرش می‌شه و لایک حساب می‌شه یا هم اصلا حساب نمی‌شه٬ برا من در اینجور مواقع اینجوری می‌شه.

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نسترنّگار :

آره منم دارم گاهی.
بعضی وقتا لایک رو میزنی، چون سبز نمیشه فکر میکنی حساب نشده، دوباره میزنی و اون قبلی پس گرفته میشه. :D
با گوشی مخصوصاً این اتفاق زیاد میفته،‌ یا اگه سرعت نت کم باشه. یعنی بعد از اینکه لایک رو زدی یه مدتی طول میکشه که سبز شه، درنتیجه وقتی لایک میکنی یه مقدار صبر کن. یا به تعداد فرد لایک رو بزن :D

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

(قبل از اینکه این پستم رو بخونید ذکر کنم من در زمینه‌ی گرافیک هیچ‌گونه سواد و تخصصی ندارم.)

این مسابقه‌ی گرافیکی که برگزار شد واقعا استاندارد بود از نظرتون؟ کلا بسته‌ی گرافیکی‌ای که گذاشته شده بود چیز جالبی نبود٬ موضوع خاصی هم نداشت پس خیلی نمی‌شد کارها رو مقایسه کرد با هم٬ بیشتر افراد فقط یکی از همون آدمکا رو گذاشته بودن روی یکی از اون زمینه‌ها و یه نوشته‌ای هم گذاشته بودن کنارش٬ حرکت گرافیکی یا خلاقیتی‌ای نبود اکثر کارها٬ برای انتخاب اعضای گروه گرافیک هم فک نمی‌کنم این مسابقه معیار خوبی بود٬ اگه گروه گرافیک کمبود عضو داره و می‌خواستید عضو انتخاب کنید٬ بهتر نبود توی همون زمینه‌ای که قراره کمک کنن مسابقه رو برگزار کنید؟ یعنی یا طراحی لوگو برای یک مناسبت خاص (مثلا ماه رمضون) یا طراحی بنر. کلا فک می‌کنم علاوه بر استاندارد نبودنش شیوه خوبی برای انتخاب اعضای گروه گرافیک نبود٬ زهرا هم فک کنم اصن عضو گره گرافیک هست (+). انجمن گرافیک هم فک نکنم اونقدری شلوغ باشه که نیاز به دوتا مدیر داشته باشه(حالا این قسمتش مهم نیست چون گفتی «یا» ولی بازم خوب نیازی نیست). باز هم خود دانید.

پ.ن :این‌جا مطرح کردم چون هم تاپیک مسابقه قفل بود و هم گروه گرافیک یکی از مسائل خود سایته نه انجمن گرافیک٬ حالا بازم اگه جاش مناسب نیست منتقل کنین.

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

خب اول از همه بگم اون مسابقه بدون هماهنگی بود و در بی نظمیش شکی نیست دوم اینکه برای جایزه اش بحث شده و نمیتونم اینجا بگم که چه کار هایی قرار بود برای برنده صورت بگیره
سوم اینکه مسلما اگر نیرمان برنده میشد وارد گروه گرافیک نمیشد و یه نشانی چیزی میگرفت

زهرا توی گروه گرافیک نیست گروه گرافیک

اما زمانی که اجرایی بود میومد و تو گروه گرافیک فعالیت میکرد و الان که اجرایی نیست حیفه که نتونه بیاد
در اینکه از نظر طراحی تواناییشو داره هیچ شکی نیست میتونین به گزارش کار گروه گرافیک مراجعه کنین و سابقه کارشو ببینین

برای مدیریت انجمن گرافیک هم من یه سری کار هام و طرح هام هنوز مونده که اگر قرار بود یه مدیر داشته باشه خودم مدیریت میکردم اما خب با توجه به توانایی های آیناز در مدیر گزینی تصمیم گرفته شد که به عنوان همکار من ، مدیر بشن تا من در اینده کنار گیری کنم

ویرایش: درضمن برای مشخص شدن اعضای گرافیک ملاک اون پست نیست چون کیمیا.ب هم توی اون پسته ولی توی گروه گرافیک نیست
برای دیدن گروه گرافیک از پایین صفحه اصلی باید مشاهده کنین

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

من خودمم خوب بودن کار زهرا رو قبول دارم ولی با توجه به این مسابقه نمی‌شد گفت که کار زهرا خوبه و بیاد عضو گروه گرافیک بشه٬ چون واقعا این مسابقه چیزی نبود که از روش بشه توانایی یه نفر رو تشخیص داد کار زهرا هم چیز فوق‌العاده‌ای نبوده و انتخابش از روی کارای قبلیش بوده. کلا می‌گم برای برگزاری مسابقه وقت بیشتری بذارید٬ هم بسته‌ی گرافیکی بهتری انتخاب کنین که از وسط مسابقه همه نیان بگن نه ما از این استفاده نمی‌کنیم٬ یه چیزی باشه که توش بشه از خلاقیت هم استفاده کرد و همچنین مسابقه‌تون یه موضوع خاص داشته باشه٬ یه جوری که قراره از روی اون مسابقه یه نفر انتخاب بشه برای یه کاری (چه گروه گرافیک چه مدیریت انجمن یا هر چیز دیگه) تمام توانایی خودشو بتونه توی کاری که ارائه می‌ده برای مسابقه نشون بده.

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

بازم میگم اون مسابقه بدون هماهنگی من ایجاد شد و درسته که میتونستم جلوی برگزاریشو بگیرم اما گفتم فرصت خوبیه که گرافیست های سایتو مشخص کنیم

برای فرد برنده هم توی انجمن مخصوص خودش بحث شده و من نظرم این بود که اگر واقعا کار فوق العاده ای طرح کرد یا فرد با سابقه ای بود بیاد توی گروه گرافیک

علی جان از توجه شمام واقعا ممنونم ، دیگه ممکن نیست کسی سرخود بیاد بگه "مسابقه اس بیان شرکت کنین"

همه ی مشکلات طی هماهنگی نکردن با من ایجاد شده :rolleyes:

بالا