• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

درباره ی الی

پاسخ : نظرتون درباره ی الی

از وقتی که سی دیشو خریدم سه بار نگاه کردم

منم!
سی دی شو گرفتم و دو سه باری هم تو تعطیلات بلعیدمش ... وای خدای من - فرهادی نا بغه س ؛ هنر هفتم که میگن اینه ها!!

بازیگراش خیلی طبیعی بازی کردند.

کسی خبر نداره؟من شنیدم توی چندتا شاخه نامزد دریافت اسکار شده

کلا خیلی به آدم حس می داد

امیدواریم که اسکار بگیره ... همگی از ته قلب ! :)

کارگردانی اش واقعاً خوب بود, فقط آخرش من باورم نمی شد تموم شده باشه! یهویی تموم شد!

باحالیش به همین بود دیگه !:پی

به نظر من که خیلی عالی بود حتی کسایی که جدید بودن از گلشیفته بهتر بازی کردن واقعا نظیر نداش.
تازه فیلمایی که موفقا رو سینمای ایران اجازه پخش نمی ده اینم یکیش!

به نظر من خیلی بازیگراش طبیعی بودن داستان فیلم خوب شروع شد ولی به نظرم فیلم بی تهی بود...یعنی یه جوری گیج کننده تموم شد...فکر کنم مقدمات تموم شدن فیلم رو خوب تو فیلم نامه ننوشتن..هنوز داشتم نگاه میکردم دیدم تیتراژ اومد!! :D

به نقل از persianboy1373 :
به نظر من خیلی بازیگراش طبیعی بودن داستان فیلم خوب شروع شد ولی به نظرم فیلم بی تهی بود...یعنی یه جوری گیج کننده تموم شد...فکر کنم مقدمات تموم شدن فیلم رو خوب تو فیلم نامه ننوشتن..هنوز داشتم نگاه میکردم دیدم تیتراژ اومد!! :D
فکر میکنم این یکی از نقاط مثبت داستان بود
همه ی کارشناس ها هم میگفتن اینکه آخرش نمیفهمی چی میشه از مهمترین نقاط قوت داستان بود
به نظر من که معرکه بود

منم خوشم اومد!

واقعا تعجب آور بود !
تمام بازیگرا از بچه 3 ساله گرفته تا پیر ترینشون همگی عالی و بدون نقص بازی کردند !
یکی از معدود فیلم هایی هست که واقعا ایرادی بهش وارد نیست و مثل خیلی از فیلم های دیگه در یک موضوع خسته کننده راکد باقی نمی مونه ! فیلم شامل صحنه های کمدی ، غمگین ، عبرت آموز و تمام جنبه های دیگه شده و دارای کمترین وقت کشی هست ! واقعا محشر بود !!!!

من 5 دقیقه پیش برای بار اول دیدم! خیلی قشنگ بود گلشیفته فراهانی واقعا قشنگ بازی کرده بود
روابط اجتماعی و خیلی خوب نشون داده
.
.
.
در نهایت همه چی رو انداختن تقصیر خود الی...

یکی از بهترین فیلم هایی که تو تاریخ سینمای ایران ساخته شده بود.

متاسفانه الان همه فیلم های ما شده مسخره بازی:خروس جنگی.اخراجی هاو.....اونوقت همچین فیلم های بی مفهومی باید پر فروش ترین فیلم ها بشه [-( [-( [-( [-(

به نظر من بعضی جاهاش بیش از حد واقعی بودن (آدم یادش میرفت که داره فیلم نگاه میکنه) و در کل خیلی عالی بود ولی حیف شد که الی مرد

اتفاقا مرگ الی راهی برای واقعی تر شدن فیلم بود !
سعی کنین از فضای فیلم هندی بیرون بیاین :D

اما به نظر من مرگ الی بیشتر فیلمو هندی کرد

به نقل از cactus :
به نظر من بعضی جاهاش بیش از حد واقعی بودن (آدم یادش میرفت که داره فیلم نگاه میکنه) و در کل خیلی عالی بود ولی حیف شد که الی مرد
آره ا

بابا اگه الی نمی مرد که مثل اکثر فیلم های ایرانی دیگه همه آدم بدا می مردن و آدم خوبا خوشبخت می شدن و دو تا کبوتر عاشق به هم می رسیدن :D

Back
بالا