• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

پاسخ : پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

مثال انجمن ابل فقط واسه اين بود كه منظورم رو براي كلمه انجمن برسونم دليلش واسه نبودن؟

در کل این ایده اصلن عملی نیست.عملن امکان نداره برای هر کاربر یه انجمن جدا وجود داشته باشه که کاربر خودش اگه خواست به هر کسی خواست اکسس بده!
ببینید هر سایت یه سری هدف داره یه سری امکانات میده.در بهترین حالت تو چاچوب اهدافش پیشنهادات و خواسته های کاربران رو عملی میکنه.اما شرط اول اینه که اون چیز متناسب با هدف باشه.
یک انجمن برای این که به وجود بیاد باید ویژگی های لازم رو داشته باشه مهم ترین ویژگی هم اینه که کاربر ها بتونن تو اون انمجن یه چیزی به دست بیارن مثلن اطلاعات جدید و...
اما ایده ی شما جدا از این که غیر عملی هست این ویژگی رو هم نداره (;

اینهمه انجمن حذف شد حالا دوباره م۳ قبل شه؟ اصلا عملی که نیس هیچ عقلانیم نیس. اصلا کلا این چه منطقیه که اینکار بشه؟ هرکس میتونه موضوع جدیدیو در انجمن کمی مربوط بحثشو باز کنه و بعد استقبال شد خب انجمن میشه.

• لایک
امتیازات: TMNT
به نقل از Mohammadreza128 :
آخه میدونی برای دوست شدن نیازی به تایید و این حرفا نیس یعنس الان من میزنم دوست شما بعد اضافه میشی به لیست دوستان خب میتونیم تو بانگ هم بنویسیم خب یعنی همه میتونن کار الکی میشه خب چه فرقی داره؟ الان من میخوام بنویسم فقط اون لینکو کلیک میکنم دوستم میشی مینویسم هیچ تاییدیم نمیخواد چه فرقی داره نه؟:دال
نه ببين فك كنم خوب نتونستم منظور رو برسونم

تو مياي يه عده رو به عنوان دوست به ليست دوستان اضافه ميكني بعد اونا ميتونن رو پروفايل تو بانگ بزارن تو نميتوني اين كار رو براي اونا انجام بدي

اين طوري به افرادي كه فكر ميكني مزديكترن اجازه بانگ دادن رو ميدي

حالا ممكنه تو اون فرد رو دوست بدوني و اون بتونه بانگ بزاره ولي اون تو رو دوست ندونه و نذاره بانگ بذاري

+ اگه بشه يه گزينه اضافه بشه به عنوان بانگ و اونجا بگه "شما نظر جديدي دريافت كرده ايد بلا بلا بلا" خيلي بهتره
با پيغام خصوصي كه مياد فكر ميشه كه پ.خ اومده بعد ميبيني كامنت گزاشتن برات

كه مسلما درجه اهميت پ.خ بيشتر از كامنته و وقتي ميبيني پ.خ نداري پا ميخوري و سرخورده ميشي و ميري كنج عزلت گوله گوله اشك ميريزي و خودكشي خواهي كرد

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.320001,59.580108

آقا یه چیزی! :D
تو این صفحه ی اول هست! برای ورود به تالار گفن و گو (همون فروم خودمون) پایینه تالار گفت و گو یه توضیحی نوشتید! الان ما بیشتر از 9000 عضویم! هنوز اونجا 7000 ها!!! گفتم رسیدگی کنید!! :D

به نقل از no one :
آقا یه چیزی! :D
تو این صفحه ی اول هست! برای ورود به تالار گفن و گو (همون فروم خودمون) پایینه تالار گفت و گو یه توضیحی نوشتید! الان ما بیشتر از 9000 عضویم! هنوز اونجا 7000 ها!!! گفتم رسیدگی کنید!! :D
خیلی مهمه واقعا؟ یعنی اگه کسی ببینه نوشته 7000 بعد بیاد ببینه 9000ـه فرار می کنه مثلا؟ یا چی؟

× به نظر من اصلا عدد یوزرا نباشه توی اون متن خیلی بهتره، چون تقریبا هر 2-3ماه 1000 تا به یوزرا اضافه میشه، بعد هی بخوان عوض کنن، چه کاریه خب :-??

مطهری گفته بود که اون توضیح باید عوض شه و کلا یه تغییراتی باید بکنه ، حالا نمیدونم کِی :D

به نقل از GCD :
خیلی مهمه واقعا؟ یعنی اگه کسی ببینه نوشته 7000 بعد بیاد ببینه 9000ـه فرار می کنه مثلا؟ یا چی؟

× به نظر من اصلا عدد یوزرا نباشه توی اون متن خیلی بهتره، چون تقریبا هر 2-3ماه 1000 تا به یوزرا اضافه میشه، بعد هی بخوان عوض کنن، چه کاریه خب :-??
خوب پس نباشه بهتره! یا یه چیزه دیگه نوشته بشه! (نمیگم که فرار میکنن میگم خوب ما که داریم سایتمون رو به معیار های عالی میرسونیم اینم باید درست باشه!)

به نقل از SaϔnA.M :
مطهری گفته بود که اون توضیح باید عوض شه و کلا یه تغییراتی باید بکنه ، حالا نمیدونم کِی :D

امیدوارم زودتر این عوض شه! 8->

محدودیت کاراکتر بانگ شد ۵۰۰ تا ٬ فک می‌کنم کافیه دیگه نه؟

امضا 650 بود البته :D

اطلاعات غلط نده ، امضا 800 اینا بود (آخرین بار یادمه من اعتراض کردم مطهری 800تاش کرد)

× :-? ، تا جایی که من یادمه 800 بود :-?

خیر امضا یا ۴۰۰ یا ۵۰۰ بود که شما اعتراض کردین شد ۶۰۰ .

×بعدن نوشت: شایدم ۶۵۰ بود :-"

امصا از زمانی که یادمه 650 بود (فقط 10 روز 500 بود، اونم زمانی که بعد محدودیت گذاشتن معلوم شد فارسی رو 150 کاراکتر بیشتر نشون میده، در نتیجه شد 650، بعد از آپگرید مشکل کاراکتر درست شد اما همچنان 650 موند تا این که بانگ اومد)
یادمه روزی که بانگ و امضا همزمان بودن هم 650 بود

به نقل از GCD :
امصا از زمانی که یادمه 650 بود (فقط 10 روز 500 بود، اونم زمانی که بعد محدودیت گذاشتن معلوم شد فارسی رو 150 کاراکتر بیشتر نشون میده، در نتیجه شد 650، بعد از آپگرید مشکل کاراکتر درست شد اما همچنان 650 موند تا این که بانگ اومد)
یادمه روزی که بانگ و امضا همزمان بودن هم 650 بود

یعنی میخوای بگی حافظه ی من اشتباه می کنه ؟ :))

بازم کمه ، من الان 2 خط و نیم بانگ نوشتم ، میگه زیاده جا نمیشه فیلانه بیساره ...

شاید دوره ای که من نبودم 800 هم شده باشه، ولی زمان هایی که من دیدم 650 بوده
&
این متن دقیقا 500 کاراکتره، با اسپیس
تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست.
اگه 500 کاراکتر شده بود الان باید این متن رو قبول می کرد، درحالی که به سختی نصف این رو قبول می کنه
فکر کنم مشکل کاراکترای فارسی رو بانگ هم داره

• لایک
امتیازات: N.M

همینطوره ...

مشکلش با فارسی‌ه فک کنم الان من ۵۰۰ تا t گذاشتم تو بانگ درست شد .

شد ۷۰۰ تا فک می‌کنم کافیه دیگه٬ فارسی رو هم احتمالن ۵۵۰ تا ساپورت کنه.

الان متن دقیقا 400 کاراکتری قرار داده میشه
یعنی این

تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست.

درنتیجه اگه قراره فارسی 500 باشه باید 800 بشه، و اگه قراره فارسی 650 باشه باید 950 بشه (300تا بیشتر)

البته برای من بسه این تعداد، بقیه رو نمیدونم

نمیدونم به این جا مربوط میشه یا نه

80077508652576861167.jpg

توی فارسی عدد و معدود با هم تناسب ندارند ، مثلا نمیگیم سه اسب ها

Back
بالا