• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای ایجاد یا حذف انجمن

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : پیشنهادهای ایجاد یا حذف انجمن

یه انجمن جدا برای مسابقات زده بشه فک کنم بد نباشه چون الان تابستونه میشه مسابقات زیادی رو تو سایت برگزار کرد (;

ramin_che

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
shahid beheshtie maragheh
شهر
maragheh
دانشگاه
daneshgahe sarasri tabriz
رشته دانشگاه
shimi

سلام
من هر چقدر گشتم انجمن نانوتکنولوژی رو پیدا نکردم با توجه به این که نانو الان به علم روز تبدیل شده پیشنهاد میکنم این انجمن رو ایجاد کنین ما هم هر کمکی از دستمون بیاد دریغ نمیکنیم حیفه بچه های سمپادی از نانو چیزی نفهمند
با تشکر
رامین مقدم
دبیر انجمن علمی نانوتکنولوژی دانشگاه تبریز

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

من یه ایده ای دارم،
انجمنی بزنیم واسه گردهمایی ها و این قضیه رو گسترش بدیم!
میتینگ هارو تعدادش رو بیشتر کنیم، حتما در مورد سایت نباشه!
مثلا یه میتینگ بزاریم دسته جمعی بریم پینت بال! بعد از کنکور هم خودم مسئولیته کاملش رو بر عهده میگیرم!کلا اینجوری از نظر من اتحاد بچه ها بیشتر میشه،
یکم هم از خشکی بیرون میایم...

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مدیریت :
دیگه چه انجمن هایی گفتین؟ جواب خیلی هاش رو بچه ها داده بودند.
من خودم جواب ِ خودمو داده بودم در واقع!

میشه این رو هم بررسی کتین؟

خیلی های دیگه هم همچین درخواستی دارن .

(راستی درخواست اون آقایی که انجمن ِ نانو میخواست رو هم پیگیری نکردین! ، دوبار تاپیک زده بود براش! )

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

انجمن IOS که گفتن رو نمیشه زد. درسته انجمنی به اسم لینوکس داریم. اما خب مکینتاش کجا و لینوکس کجا. هدفم مقایسه نیست ولی سطح شناخت و کاربرد منظورمه. تازه اونقدرا هم آدم نداریم که تو این خط باشند !

انجمن نانوتکنولوژی هم من ایده ای ندارم. اطلاعاتی از نانو ندارم و فکر میکنم بقیه اعضا هم مثل من چیز زیادی نمیدونن. چه چیزهایی از نانو وجود داره که در سطح دانش آموزی تو مخ بگنجه؟

..........

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی ، کامپیوتر

سلام،
من می خواستم پیشنهاد بدم که در صورت امکان زیر شاخه میکنتاش و در انجمن سیستم عامل ها ایجاد کنید. همان طور که می دانید سال پیش ویندوز -۱ ٪ افت و مکینتاش بالای ۲۰٪ رشد داشته. و به طور کلی فروش این سیستم عامل از نسخه ۱۰.۶ به بعد که مکینتاش برای CPU های اینتل نوشته شد گسترش زیادی داشت.
دلیل گسترش دیگه ای که مکینتاش داشته ویژگی هایی مثل عدم نیاز به آنتی ویروس، هنگ نکردن سیستم عامل، استفاده کم از منابع سیستمی و در مورد مک بوک ها ۱۰ ساعت عمر باطری هست. به نظر من برای هر طیفی از استفاده مکینتاش می تونه بهترین انتخاب باشه. به نظر من بیشتر کاربرایی که اینجا هستن از نظر استفاده و راحتی کار مکینتاش و نسبت به لینوکس ترجیح می دن. در مورد مکینتاش هم بحث زیاد هست، مثل روش نصب مکینتاش بر روی کامپیوتر های معمولی و ...
در صورت صلاح دید من خودم اطلاعات زیادی در مورد مکینتاش دارم و مدتی هم در این مورد سایت داشتم. (پست های من هم در این سایت بیانگر این موضوع هست)
من خودم هم مدیریت این بخش و به عهده می گیرم. در حال حاضر هم دارم برای یکی از مدارک اپل Mac Integration Basics مطالعه می کنم و در ماه آینده احتمالا امتحانشم هم میدم و مدرکش و میگیرم. در حال حاضر هم مدرک MCP مایکروسافت (Microsoft Certificate Profession) دارم که در رابطه با شبکه هست.
با تشکر.

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از محمّد :
انجمن IOS که گفتن رو نمیشه زد. درسته انجمنی به اسم لینوکس داریم. اما خب مکینتاش کجا و لینوکس کجا. هدفم مقایسه نیست ولی سطح شناخت و کاربرد منظورمه. تازه اونقدرا هم آدم نداریم که تو این خط باشند !

انجمن نانوتکنولوژی هم من ایده ای ندارم. اطلاعاتی از نانو ندارم و فکر میکنم بقیه اعضا هم مثل من چیز زیادی نمیدونن. چه چیزهایی از نانو وجود داره که در سطح دانش آموزی تو مخ بگنجه؟
در مورد ِ انجمن ِ Macintosh ، از نظر ِ مقایسه که مطمئنا نمیشه این دوتا Platform رو مقایسه کرد چون کاملا کابرد های متفاوتی دارن
اما به نظرتون انجمن لینوکس الان خیلی شناخت ِ بالایی داریم؟ یعنی در واقع داشتیم که احداث کردین؟
یک نگاه بندازین هم 90% ِ تاپیکاش مال ِ خود ِ آقا پویا است! :-??
بعدم خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر کنید متقاضی و علاقه مند داریم به این شاخه
مطمئن باشین.
بعدم اینکه مگه کسی خیلی شناخت ِ بالایی از مباحث ِ روانشناسی داشت؟ :-/
الان میبینین که خیلی خوب راه افتاده و استقبال شده! ، و اینکه یک فرصت هم هست تا خیلی ها باهاش آشنا بشن.

دلیل ِ مخالفتتون اصلا قانع کننده نیست متاسفانه :-??

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مــــهران :
سلام،
من می خواستم پیشنهاد بدم که در صورت امکان زیر شاخه میکنتاش و در انجمن سیستم عامل ها ایجاد کنید. همان طور که می دانید سال پیش ویندوز -۱ ٪ افت و مکینتاش بالای ۲۰٪ رشد داشته. و به طور کلی فروش این سیستم عامل از نسخه ۱۰.۶ به بعد که مکینتاش برای CPU های اینتل نوشته شد گسترش زیادی داشت.در صورت صلاح دید من خودم اطلاعات زیادی در مورد مکینتاش دارم و مدتی هم در این مورد سایت داشتم. (پست های من هم در این سایت بیانگر این موضوع هست)
من خودم هم مدیریت این بخش و به عهده می گیرم. در حال حاضر هم دارم برای یکی از مدارک اپل Mac Integration Basics مطالعه می کنم و در ماه آینده احتمالا امتحانشم هم میدم و مدرکش و میگیرم. در حال حاضر هم مدرک MCP مایکروسافت (Microsoft Certificate Profession) دارم که در رابطه با شبکه هست.
با تشکر.
اگه به فروش بالا باشه، خوب هنوز هیچ سیستم عاملی در حد ویندوز فروش نداره! پس این دلیل موجهی هست برای اینکه انجمن ویندوز تاسیس بشه؟

در مورد فوایدی هم که گفتید ( با اینکه اونا رو مغازه دار برای جوگیر کردن مشتری می گه، نه کسی که می خواد بحث فنی و علمی بکنه ) ویندوز هم از XP به بعد دیگه هنگ نمی کنه، این دلیل بر زدن انجمن ویندوز هست؟

بحث در مورد مک، فراتر از ویندوز نیست اصولا.

ببینید، در کل، برای اینکه یه انجمن تاسیس بشه، شما باید بتونید توش مطلب بنویسید ( 1- کپی نباشه 2- جای بحث داشته باشه). حالا شما فکر می کنید می تونید همچین بحث ها و مطالبی رو در مورد مک بنویسید؟ بحث های فنی بکنید؟

در کل لینوکس، یه چیزیه که اولا رو به گسترش هست، ثانیا کاملا بحث ها فنی می شه در موردش انجام داد چون شما از اول تا آخرش رو می تونید دستکاری کنید، و از همه مهمتر اینکه خیلی موارد ( مثل اندروید) با استفاده از لینوکس ساخته می شن! کسایی هم که بخوان برنامه نویسی کنن حتما اول و آخر باید برن سراغ لینوکس!

مک این خاصیت ها رو داره؟ از همه مهمتر، شما می تونید بحث کنید در موردش؟

• لایک
امتیازات: N.M

..........

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی ، کامپیوتر

اگه به فروش بالا باشه، خوب هنوز هیچ سیستم عاملی در حد ویندوز فروش نداره! پس این دلیل موجهی هست برای اینکه انجمن ویندوز تاسیس بشه؟
من بحث فروش و نمی گم، من دارم پیشرفت و سیستم عامل و می گم.

در مورد فوایدی هم که گفتید ( با اینکه اونا رو مغازه دار برای جوگیر کردن مشتری می گه، نه کسی که می خواد بحث فنی و علمی بکنه ) ویندوز هم از XP به بعد دیگه هنگ نمی کنه، این دلیل بر زدن انجمن ویندوز هست؟
:-? عجب ! باوار کن من مغازه ندارم ! ۱۷ سالمه الان، ۲ سال به DOS کار کردم، ۱۲ سال با ویندوز، ۱ سالم با مکینتاش ! قاعدتا آدمی نیستم که سال پیش که می خواستم مکینتاش بخرم برم از مغازه دار بپرسم !! از نظر خودمم به اندازه کافی با هردو سیستم عامل کار کردم که بتونم نظر بدم !
ویندوز از XP به بعد هنگ نمی کنه ؟! :D این و می زارم به عهده کسایی که اینجا با ویندوز 7 کار می کنن. Vista تا اونجایی که من یادم دفعات بالا آومدنش از دفعاتی که بالا نمی اومد کمتر بود !!! به نظر من ویندوز ۳۰۰۰ هم بیاد ، همچنان XP بیشترین Like رو داره !!! :))
آهان راستی یک چیز دیگه، فکر نمی کنم مایکروسافت روی سیستم عاملش Application Sand-boxing گذاشته باشه که از ویروسی شدن جلو گیری کنه ؟! گذاشته ؟! :-?
خود همینایی که من تا الان گفتم میشه n تا پست !!
بحث در مورد مک، فراتر از ویندوز نیست اصولا.
ویندوز و به طور کلی مایکروسافت، هیچ خلاقیتی در این زمینه نداره ! همشون منتظرن ببینن اپل چه کار می کنه که اسکی برن از روش ! نهایت خلاقیت اینکه از ویندوز XP به 7 آنچنان Control Pannel پیچیده شده که یک User عادی دیگه نمی تونه باهاش کار کنه !!!‌
ببینید، در کل، برای اینکه یه انجمن تاسیس بشه، شما باید بتونید توش مطلب بنویسید ( 1- کپی نباشه 2- جای بحث داشته باشه). حالا شما فکر می کنید می تونید همچین بحث ها و مطالبی رو در مورد مک بنویسید؟ بحث های فنی بکنید؟
خب قاعدتا مدرکش و دارم بحث غیر فنی نمی کنم. و اما در مورد کپی نبودن !
فکر نمی کنم خودشون نوشته باشن !
۹۰ ٪ تاپیک هارو هم که پویا زده ! فعالیتشم که واضحه دیگه نیاز به توضیح نداره !

در کل لینوکس، یه چیزیه که اولا رو به گسترش هست، ثانیا کاملا بحث ها فنی می شه در موردش انجام داد چون شما از اول تا آخرش رو می تونید دستکاری کنید، و از همه مهمتر اینکه خیلی موارد ( مثل اندروید) با استفاده از لینوکس ساخته می شن! کسایی هم که بخوان برنامه نویسی کنن حتما اول و آخر باید برن سراغ لینوکس!
رو به گسترش هست اما نه در زمینه سیستم عامل های Dekstop ! شاید سالی پیشرفت کمتر از ۱٪ داشته باشه ! بیشتر کاربر هاییم که اینجا هستن، کاربر Desktop هستن ! فکر نمی کنم کسی اینجا بخواد ۵۰۰ تا IP TV رو بهم وصل کنه که بخواد از CentOS استفاده کنه !!!
در مورد Open Source هم بودن وقتی مزیت حساب می شه که ازش استفاده کنی ! اینجا کسی هست که بخواد Source لینوکس و تغییر بده ؟!‌ :D
iOS هم برنامه نویسیش شبیه مکینتاش! تازه Market Share هم از آندروید بیشتره !
در مورد برنامه نویسی هم من خودم هم PHP کار می کنم، هم C++ ! تا الان که مشکلی نداشتم با مکینتاش ! Xcode مکینتاش واقعا بی نظیره !

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مــــهران :
من بحث فروش و نمی گم، من دارم پیشرفت و سیستم عامل و می گم.
:-? عجب ! باوار کن من مغازه ندارم ! ۱۷ سالمه الان، ۲ سال به DOS کار کردم، ۱۲ سال با ویندوز، ۱ سالم با مکینتاش ! قاعدتا آدمی نیستم که سال پیش که می خواستم مکینتاش بخرم برم از مغازه دار بپرسم !! از نظر خودمم به اندازه کافی با هردو سیستم عامل کار کردم که بتونم نظر بدم !
ویندوز از XP به بعد هنگ نمی کنه ؟! :D این و می زارم به عهده کسایی که اینجا با ویندوز 7 کار می کنن. Vista تا اونجایی که من یادم دفعات بالا آومدنش از دفعاتی که بالا نمی اومد کمتر بود !!! به نظر من ویندوز ۳۰۰۰ هم بیاد ، همچنان XP بیشترین Like رو داره !!! :))
آهان راستی یک چیز دیگه، فکر نمی کنم مایکروسافت روی سیستم عاملش Application Sand-boxing گذاشته باشه که از ویروسی شدن جلو گیری کنه ؟! گذاشته ؟! :-?
خود همینایی که من تا الان گفتم میشه n تا پست !!ویندوز و به طور کلی مایکروسافت، هیچ خلاقیتی در این زمینه نداره ! همشون منتظرن ببینن اپل چه کار می کنه که اسکی برن از روش ! نهایت خلاقیت اینکه از ویندوز XP به 7 آنچنان Control Pannel پیچیده شده که یک User عادی دیگه نمی تونه باهاش کار کنه !!!‌خب قاعدتا مدرکش و دارم بحث غیر فنی نمی کنم. و اما در مورد کپی نبودن !
فکر نمی کنم خودشون نوشته باشن !
۹۰ ٪ تاپیک هارو هم که پویا زده ! فعالیتشم که واضحه دیگه نیاز به توضیح نداره !
رو به گسترش هست اما نه در زمینه سیستم عامل های Dekstop ! شاید سالی پیشرفت کمتر از ۱٪ داشته باشه ! بیشتر کاربر هاییم که اینجا هستن، کاربر Desktop هستن ! فکر نمی کنم کسی اینجا بخواد ۵۰۰ تا IP TV رو بهم وصل کنه که بخواد از CentOS استفاده کنه !!!
در مورد Open Source هم بودن وقتی مزیت حساب می شه که ازش استفاده کنی ! اینجا کسی هست که بخواد Source لینوکس و تغییر بده ؟!‌ :D
iOS هم برنامه نویسیش شبیه مکینتاش! تازه Market Share هم از آندروید بیشتره !
در مورد برنامه نویسی هم من خودم هم PHP کار می کنم، هم C++ ! تا الان که مشکلی نداشتم با مکینتاش ! Xcode مکینتاش واقعا بی نظیره !

1- الان نمی خوام اینجا بحث مک و ویندوز راه بندازم! اونا مثال بود (هرچند که برای خیلی از بخش های حرفت دلم می خواد جواب بدم! :D در مورد هنگ هم فعلا بگذریم، هر چند که حرف زیاده :D )

2- در مورد کپی پیست، قانون جدید انجمن ( تاپیکی که آوردی مال قبل از تصویب این قانون هست ) اینه که هر گونه کپی پیست و در کل تاپیکی که منجر به بجث نشه، باید پاک بشن! پس مهمه که شما بتونید بحث ایجاد کنید.
آیا می تونید همچین کاری بکنید؟ یعنی بحث ایجاد بکنید؟ اگه آره و فکر می کنید که می تونید تولید بحث داشته باشید، شما کارتون رو توی انجمن OS شروع کنید، اگه واقعا خوب پیشرفت می کردید، و حجم و کیفیت کارتون مناسب بود، زیر انجمن ساخته می شه براتون

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از پارسا :
1- الان نمی خوام اینجا بحث مک و ویندوز راه بندازم! اونا مثال بود (هرچند که برای خیلی از بخش های حرفت دلم می خواد جواب بدم! :D در مورد هنگ هم فعلا بگذریم، هر چند که حرف زیاده :D )

2- در مورد کپی پیست، قانون جدید انجمن ( تاپیکی که آوردی مال قبل از تصویب این قانون هست ) اینه که هر گونه کپی پیست و در کل تاپیکی که منجر به بجث نشه، باید پاک بشن! پس مهمه که شما بتونید بحث ایجاد کنید.
آیا می تونید همچین کاری بکنید؟ یعنی بحث ایجاد بکنید؟ اگه آره و فکر می کنید که می تونید تولید بحث داشته باشید، شما کارتون رو توی انجمن OS شروع کنید، اگه واقعا خوب پیشرفت می کردید، و حجم و کیفیت کارتون مناسب بود، زیر انجمن ساخته می شه براتون

خب ، ببین پارسا جون ،
اول از مورد ِ دوم شروع میکنم ؛ کپی پیست!!! :-?
اگر قراره به کپی پیست بودن و نبودن باشه و خصوصا ،الزاما بحثی که در مورد ِ منجر به بحث شدنش کردی!
من فقط چند تا نمونه واست میارم ، بی زحمت با دقت نگاه کن --->
اینجا
یکی دیگه
ایشون هم هستن *
(* : قرار دادن ِ keynote های apple هم کار ِ سختی نیست (; )
من هیچ دخالتی به مدیریت و نحوه ی عملکرد ِ شخص آقا پویا ندارم و خیلی هم دستشون درد نکنه ،
اما بحث اینه که به نظرت تولید ِ بحث و به قول ِ معروف discussion یعنی این؟
که هر چند روز شایدم هر چند ساعت یک نرم افزار معرفی کنی و هیــــــــــــــــــــــــچ احدی هم توش شرکت نکنه؟ :-?
یا این!
میبینی که طبق ِ حرف ِ مستر مطهری هم ، خلافه اون ثابت شده و آیه نخوندن که حتما تو خط ِ چیزی باشی و یک کاری در موردش انجام بدی
با اینکه خیلی ها هستن که حداقل اطلاعات ِ Basic ای دارن مث ِ خود من اگه بشه حساب کرد ، همین لینوکس َم اول توی OS بود؟ :rolleyes:
تاپیک ِ آموزش فکر میکنم خلاف ِ اون چیزی باشه که گفتی (Underlined ).

از نظر حجم هم که ... این عکس رو ببین --->

تولید حجم خیلی کار ِ سختی نیست و مطمئن باش اونقدری بحث داره که به خاطرش 1 KB فضای هاست اشغال شه و این انجمن رو بزنیم! :D (بابا نوشتن ِ یک تیکه متن تو sql انقد کار ِ سختیه؟ :-/ )
الان دقیقا به چی ِ این انجمن شک هست؟
از لینوکس بیشتر بحث نداشته باشه ، مطمئن باش کمتر نداره!

و از همه مهمتر اینه که ما هنوز تو مرحله ی درخواستیمو یک بحث ِ خیلی جالب که از جواب دادنش اینجا صرف ِ نظر کردی شروع کردیم ...
بقیش رو خودت توی انجمن ِ مربوط ِش پیش بینی کن (;

در انتها هم اینو بگم که اینجا ما نمیخوایم کل ِ کل ِ macintosh ی و linux ی کنیم ، فقط در حد ِّ یک درخواست بود که من به شخصه قانع نمیشم! :-??

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ای بابا! شدید مثل اینایی که می گن : "انجمن فلان خوابیده! من می خوام مدیرش بشم درستش کنم" :))

بابا شما اصلا چند تا تاپیک الان دارید که یه زیرانجمن جدید درست بشه؟ شما شروع بکنید، بعد سر زیرانجمنش چونه بزنید! ای بابا! :D

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

سلام
من میخواستم یه پیشنهاد واسه ایجاد انجمن اتومبیل یا کلا وسایل نقلیه رو بدم
چون تو فروم کلا تاپیکی در این مورد هم نیست
با یکی از مدیر ها هم مشورت کردم گفتن یه تفریحگاه اسپمی میشه
ولی من قول میدم همچین چیزی اتفاق نیفته
داخل انجمن هم تاپیک هایی مثل جدید ترین ماشین هایی که وارد بازار میشه و مشخصات ماشین های مطرح در دنیا
یا از چه وسیله ی نقلیه ای استفاده می کنید؟ و کلا تاپیک هایی از این قبیل که نمیشه توش اسپم داد :-[

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از !Poorya! :
سلام
من میخواستم یه پیشنهاد واسه ایجاد انجمن اتومبیل یا کلا وسایل نقلیه رو بدم
چون تو فروم کلا تاپیکی در این مورد هم نیست
با یکی از مدیر ها هم مشورت کردم گفتن یه تفریحگاه اسپمی میشه
ولی من قول میدم همچین چیزی اتفاق نیفته
داخل انجمن هم تاپیک هایی مثل جدید ترین ماشین هایی که وارد بازار میشه و مشخصات ماشین های مطرح در دنیا
یا از چه وسیله ی نقلیه ای استفاده می کنید؟ و کلا تاپیک هایی از این قبیل که نمیشه توش اسپم داد :-[
من هم فکر کنم یه سه روزی هست منتظرم :-w
خواهشا مخالفت نکنین [-o<

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

انجمن اتومبیل زیاد ربطی به ما نداره ! آخه اتومبیل رو چه به درس و سمپاد؟ حتی جنبه تفریح هم نداره !

اگر می خواهید آموزشی در مورد سایت بنویسید، بنویسید و توی پیشنهادات ارسال کنید. من با تاپیک آموزش استفاده از سایت ادغام میکنمش.

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از محمّد :
انجمن اتومبیل زیاد ربطی به ما نداره ! آخه اتومبیل رو چه به درس و سمپاد؟ حتی جنبه تفریح هم نداره !

مگه انجمن سینما و تلویزیون یا بازی کامپیوتری ربطی به سمپاد و درس داره؟؟ :-?

همش که در مورد اتومبیل نیست یه نوع جنبه ی اجتماعی هم بهش میدیم یا ساختار یک اتومبیل و کار هر وسیله ی اون یا اینکه چجورری

یه ماشین کار میکنه و خیلی چیزای دیگه

خیلی کارها میشه تو این انجمن کرد خودم هم نتونستم اسم مشخصی براش پیدا کنم
[-o< [-o<

2smd

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
فقط تهران....

یه انجمن واسه کل کل سمپادیا بذارید.........

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

:D این دیگه خدا بود!
سمپادسیتی فکر کنم داشته باشه (قبلنا که داشت)

الان سیاست جهت دهی به جو فروم، بر اساس بار علمیه! یعنی موضوعات انجمن هایی که بار علمی رو افزایش بدن اضافه میشن، اما بخش هایی که هیچ هدفی ندارن و فقط برای تفریح هستن ایجاد نمیشن، دلیلشم واضحه! مثل این که توی دانشگاه یه استخر توپ بزارن

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

اقا فعالیت سایت کمه تابستون نصف شد فان سایت کمه باور کنید پارسال خیلی خوب بود چون اینجوری همه چیز راکد نبود حداقل وا این یک ماه ونیم باقی مونده تابستون انجمن سرگرمی بزنید یکم بچه ها سرگرمی داشته باشن تو این۵۰ روز اقا الان واقعا انمن کسل کنندس خب مدیرای بالا یکم اگه فکر کنند میبینند الان انجمن های درس تو تابستون که خبری نیست بقیه انجمن ها هم همه جا همه وقت پتانسیل خاص داره الان بچه ها تو این تعطیلات نیاز به سرگرمی و تفریح دارن در کناره بحثای دیگه همینجوری میشه کاربر فعال جذب کرد

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

فان رو باید لابلای بحثا تزریق کرد، توی فروم پخش شه، نه این که یک بخش متمرکز بزنیم واسه فان
مثلا فعالیت های جدید انجمن خلاقیت یه جورایی بار فان هم داره و من قبولشون دارم! سختگیری ها هم خیلی کمتر شده، شب نشینی رو هم بیشتر می کنیم
ولی نه این که انجمن بزنیم واسه کل کل یا این که ملت بیان بپرسن نظرت درباره رنگ شورت بالاییت چیه؟ (تازگیا مد شده میگن نظرتون درباره... بعد خوشالن که تاپیکشون خوبه :D)

بالا