• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گند های دوران كودكی

leila.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
ریاضی
پاسخ : گند هاي دوران كودكي

به نقل از علـي :
خوب از خودم شروع مي كنم:
تازه بار هاي اولي بود كه خودم تنها ميرفتم حموم 5 6 سالم
ما اون زمان وان نداشت حموممون
منم گفتم چه كار بكنم چه كنم كه يه دور هم باشيم
اومدم چاه كف حموم رو بستم بعد هم با لباس زير در رو پر كردم و شير آب رو باز كردم
بعد چند دقثقه سطح اب 2 3 اومده بود بالا كه يك دفعه صداي فحش هاي خانواده بلند شد
شير آب رو بستم داد زدم چي شده؟
گفتن چه گندي زدي خاك بر سر بدبختمون كردي و مقاديري فحش
بعد كه اومدم بيرون ديدم اتاق خودم كه كنار حموم بود پر آبه
بله ديگه بچه بوديم و خر :D :-[
خوب حالا نوبت شماست

من هم تو دوران راهنمایی با داداشم این کارو می کردیم . ما می رفتیم توی حیاط . چاه رو هم با لباس پر می کردیم و روش نایلون می کشیدیم و یه قابلمه هم می ذاشتیم که آب واردش نشه . ( اینجوری آب بیشتری جمع می شد .) بعد هم با دو تا شلنگ شروع می کردیم آب بازی. طرفای ظهر هم که می شد این آبایی که جمع شده بود گرم می شد، یه شنایی اونجا می رفتیم خیلی کیف می داد...
داداشم هر وقت می خواست این بازی رو کنه می گفت بیا بریم دریا درست کنیم !
ولی بعده یه مدت اون چاهه یهو خود به خود بند امود.... خلاصه کف حیاطو ریختن بیرون و جنازه ی یه جوجه ی خفه شده رو با شرت داداشم که توی چاه گیر کرده بود پیدا کردن :))

معین جیگر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مدرسه عادی میرم! سمپادی نیستم:))
شهر
زیرگنبد کبود!
مدال المپیاد
بیکارم؟
دانشگاه
هرده کوره ای که شد شد!
رشته دانشگاه
تا چی بتونیم بزنیم:دی

یه بار وقتی 4 ماهه بودم مامانم مریض میشه میوفته بیماستان :(منمک پیش بابام بودم پسر دایی هامم خونمون بودن یکی 3سالش بوده یکی 5 سالش :Dبابام منو اون یکی که 3 سالش بوده میسپره به 5 ساله ه شیشه شیرمم میده بهش میگه بیدارشد بده بهش خودش یه چرت میزنه تا پاشه بره بیمارستان :(در اون هین که بابامو خواب برده بود بیدارمیشم گریه میکنم :Dبعد پسردایی کوچیکمم که هیچی حالیش نمی شده میاد میشینه روم که نکنه صدا بدم بابام بیدارشه :O :)) :)) بعد در حد مرگ داشتم خفه میشدم که یهو پسر دایی بزرگم که 5 سالشه اومده مارو تو این وضع دیده با لگد اومده داداششو بلند کنه که نامردی نمی شه . لگد میخوره تو چشم مبارک من :Oمن بدبختم 4 ماهم بیشتر نبوده بعد پسرداییم میاد منو خفه میکنه بهم 4 شیشه شر به زور میده بابام بیدار میشه می بینه وضع ارومه میره بیمارستان بعد که بیدار میشم دیگه شیر نداشتم که بخورم :)) :))اینقد گریه میکنم :(( :((که پسر داییم میاد بگیرم بغل میوفتم زمین :)) :))بعد پسر داییم میاد با کمک 3 ساله هه منو میکنن تو یه کیفی . ورم میدارمن به زور که ببرنم بیرون که یهو داییم اینا از راه میرسن :)) :Dمارو تو اون وضع میبینن منو که پیدا نمیکنن اول هی میگن معین کو اونام میگن نمی دونیم فک کنیم دزد بردش تا بالاخره صدامو از تو کیف میشنون :)) :))دیگه پسرداییام یه کتک شدید میخورن :)) :))

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

البته ما به او ن میگیم پستونک!

معین جیگر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
زیرگنبد کبود!
مدال المپیاد
بیکارم؟
دانشگاه
هرده کوره ای که شد شد!
رشته دانشگاه

به نقل از panther :
البته ما به او ن میگیم پستونک!
اقای پستونک ، پستونک یه چیز دگس،اینجا منظورم شیشه شیره شیشه ای که پراز شیر ماردم بوده:D
میتونی عکس منو شیشه شیرمو اینجا ببینی
http://www.freezpic.com/pics/5cb7f5bd0453871ea31af48429174b32.jpg

مهتاب

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
BUMS
رشته دانشگاه
Med

فک کنم همین چند وقت پیش بود .. بابم میخواست ماشینشو ببره بیرون بمن گفت برم درو بگیرم .. ماشین که نزدیک شد منم دررو ول کردم .. از دستی نبو د ها!! .. بابام عصبانی شد . پشت ماشین رفت تو .. منم دبدو فرار رفتم خونه .. یه بار دیگه هم اتفاق افتاد البته داداشم بود .. که کلی دعوام کرد !!!

serious

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
کوهپایه قدوسی
شهر
متاسفانه قم

ممه شیر اسم جالبی نیست ! دی:
یا شیر مادر میگن یاپستونک!
دیگه ممه شیر این اسم قبیح رو نشنیده بودیم ! دی:
---------------------------------------------------------------
من بچه بودم . حدیدا 10 سالم بود . پسر خالم هم همسن خودمه و از هرکسی تو دنیا (البت جز خدا و ...) بهم نزدیک تره ! من 2 سس دسته بکس داشتم . اون موقع ها فیلم های راکی رو میدیدیم جو گیر میشدیم. هیچ کس هم خونه نبود . بهش گفتم بیا یه بازی 2 رانده بکنیم هر راند هم 45 دقیقه!
دسته های به دستامون بستیم افتادیم به جون هم . به قدری به هم زدیم که من صورتم خون افتاده بود و اون هم از دماغش خون راه افتاده بود و با نظر مشترک از ترس والدین محترمه بازی رو مساوی تموم کردیم ! دی: و غیر از پسر خاله گرام از مامی هم کتک خوردیم! دی:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه بار جوجه گرفته بودم 5 سالم بود . به جوجه نخ بستم از بند پشتی به سمت عقبش آویزون کردم تا کسی نبینه ! بعد شمع زیرش روشن کردم . مثلا میخواستم جوجه کباب دست کنم! اولش یه کم جوجه هه جیک جیک میکرد . بعد که یکم پخت مامی پیداش کرد . بیچاره زنده زنده نیم پز شده بود ! دی:
دیگه برام جوجه نخریدن !
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دخترخالم تقریبا 3 سالش بود منم 12 سالم بود . یه نخ به اسباب بازی مورد علاقش بستم و به فاصله
2 سانتی متر بالاتر از چیزی که دستش میرسید نگه داشتم .... . اینقدر این کارو کردم که بچه بغضش ترکید تا 1 ساعت گریه میکرد دی:

معین جیگر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
زیرگنبد کبود!
مدال المپیاد
بیکارم؟
دانشگاه
هرده کوره ای که شد شد!
رشته دانشگاه

پارسال وقتی داداشم اومده بود دنیا من میرفتم اول دبیرستان یک داداش دیگه دارم که اون موقع 2 سالش بود خیلیم اسکول بود و هست:D غذا نمی خورد فقط سوپ و فرنی می خورد با شیر!!!:Dهیشکی خونه نبود:D همه رفته بودن بیمارستان واسه اینکه داداشم اومده بود دنیا غذا داشتیم ولی اون نمیخورد منم بلد نبودم چه طوری سیر خشک درست کنم:D اونم بدبخت گرسنش بود:D منم گیج مونده بودم چیکارش کنم:D:D بالاخره گفتم میبرمش رستوران واسش سوپ میگیرم اومدم لباسشو عوض کنم دیدم گلاب به روتون بدجوری کثیف کرده منم خوب پسر بودم چی میدونستم چیکار کنم:D بردمش بشورمش ولی چه شستنی :D زیر اب یخ:)) اونم یهو هنگ کرد هی جیغ میزد:D اخرش با همون اب یخ شستمش لباسشو عوض کردم گذاشتمش رو زمین تا برم لباس خودمم عوض کنم:D برگشتم دیدم جا تره و بچه ای در کار نیست:D کل خونه رو گشتم نبود اخرش از نا امیدی رفتم یه چیزی بخورم در یخچالو باز کردم دیدم اقا اونجاست:)) دارو واسه خودش توت میخوره :))تموم لباسشو هیکل و همه رو هم به گند کشیده بود باتوت:)):))منم اعصابم خراب شده بود زنگ زدم بابام گفتم بیا این پسرتو جمعش کن:)) الانم خونمون شده مهد کودک:((اعصابم پوکید:((

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از معین جیگر :
اییی گفتی من بدبخت تو این تابستونی هی بچه داری کردم اخه یکی نیست بگه مامانتو دختر میخواستی هی اوردی به من چه!!!!!!!!!دیگه دلم از دست داداشام پوره:((
وای
به مامانت بگو دخترو بیخیال شه
من نگرانتم

معین جیگر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
زیرگنبد کبود!
مدال المپیاد
بیکارم؟
دانشگاه
هرده کوره ای که شد شد!
رشته دانشگاه

به نقل از * ســــــارا حــقیـقـی * :
وای
به مامانت بگو دخترو بیخیال شه
من نگرانتم
دیگه فک نکنم بخواد:D
اخه مامانم خیلی حوصله داره!!
منو بگو تازه اولشه حالا حالا ها بایدبکشم:((:((

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اینجا برای مشاوره خانواده نیست
لطفا اسپم ندید
ممنون :)

معین جیگر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
زیرگنبد کبود!
مدال المپیاد
بیکارم؟
دانشگاه
هرده کوره ای که شد شد!
رشته دانشگاه

به نقل از علـي :
اینجا برای مشاوره خانواده نیست
لطفا اسپم ندید
ممنون :)
خوب یه مشاوره بزنید بد نیستااا!!!مادردمونو به کی بیگم؟

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از معین جیگر :
خوب یه مشاوره بزنید بد نیستااا!!!مادردمونو به کی بیگم؟
اینجا جاش نیست
برو تاپیک جدا بزن :)

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

یه بار داشت پدرم سیم لخت می کرد که سرش رو درست کنه و بزنه به پریز!؟!

از اونجایی که من خیلی به برق علاقه دارم و همین طور به ادیسون؟!! سیم رو با کنجکاوی گرفتم و کردم تو پریز!!؟! :D

نامرد ادیسون بد گرفتم!؟! تا 3 روز داغون بودم و تو شوک!؟! :((

معین جیگر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
زیرگنبد کبود!
مدال المپیاد
بیکارم؟
دانشگاه
هرده کوره ای که شد شد!
رشته دانشگاه

یک بار بابابام میرم باشگاه فوتبال 2 سالم بوده :D گوشه زمین داشتم نیگا میکردم ک یهو توپو میبنم جو گیر میشم میرم توپو بگیرم میچسبم قدش تا 5 دقیقه با توپ قل میخورم :-\ :Dبعد میفهمن جدام میکنن منم تا 2 ساعت تو شک بودم یهو میزنم جیغ و گریه تا10روزم تموم بدنم کبود بوده نمیتونستم رو بدنم بخوابم :D :)) :))
_______________________________________________________________________________________________________________________
من وقتی 1 سالم بوده بابا بزگم فوت میکنه منو پسر خالم که 2 سالش بوده میدن دست دختر خالم که 15 سالش بوده اونم داشته باهامون بازی میکرده که یهو صداش میکنن واسه 5 دقیقه میره بیرون میاد میبینه ما نیستیم :D نگو پسر خالم دستمو میگیره میبردم تو دستشویی از اونجا با هم از پنجره میریم بیرون که یهو یکی مارو میبینه که چیکار کردیم ماد و دستمونو میزاره تو دست مادرامون :Dمادرمم بوسم میکنه و می زنه زیره گریه :)) :))
____________________________________________________________________________________________________________________________
یک بارم من 3 سالم بوده پسر خالم 4 سالش مامانم اینا مارو میزارن پیش دختر خالم که 17 سالش بوده بعد یهو تلفن زنگ میزنه دختر خالم میره تلفنو برداره بعد بر میگرده میبینه ما وسط باغچه داریم خاک بازی می کنیم فرداشم چشم هردومون میچسبه :)) :))
___________________________________________________________________________________________________________________________________
همیشه تا میخ گیر میوردم فرو میبردم تو سوراخ پریز :)) :))کلا تو 3-5 سالگی بی نهایت کنجکاو بودم :)) :))

lily.hozak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
مدال المپیاد
اینو معنیشو نمیدونم....
دانشگاه
ان شاا... هرجا.
رشته دانشگاه
اگر امسال و به سلامتی رد کنم میخوام برم مهندسی پزشکی اگه خدا بخواد....
پاسخ : پاسخ : گند هاي دوران كودكي

به نقل از معین جیگر :
پارسال وقتی داداشم اومده بود دنیا من میرفتم اول دبیرستان یک داداش دیگه دارم که اون موقع 2 سالش بود خیلیم اسکول بود و هست:D غذا نمی خورد فقط سوپ و فرنی می خورد با شیر!!!:Dهیشکی خونه نبود:D همه رفته بودن بیمارستان واسه اینکه داداشم اومده بود دنیا غذا داشتیم ولی اون نمیخورد منم بلد نبودم چه طوری سیر خشک درست کنم:D اونم بدبخت گرسنش بود:D منم گیج مونده بودم چیکارش کنم:D:D بالاخره گفتم میبرمش رستوران واسش سوپ میگیرم اومدم لباسشو عوض کنم دیدم گلاب به روتون بدجوری کثیف کرده منم خوب پسر بودم چی میدونستم چیکار کنم:D بردمش بشورمش ولی چه شستنی :D زیر اب یخ:)) اونم یهو هنگ کرد هی جیغ میزد:D اخرش با همون اب یخ شستمش لباسشو عوض کردم گذاشتمش رو زمین تا برم لباس خودمم عوض کنم:D برگشتم دیدم جا تره و بچه ای در کار نیست:D کل خونه رو گشتم نبود اخرش از نا امیدی رفتم یه چیزی بخورم در یخچالو باز کردم دیدم اقا اونجاست:)) دارو واسه خودش توت میخوره :))تموم لباسشو هیکل و همه رو هم به گند کشیده بود باتوت:)):))منم اعصابم خراب شده بود زنگ زدم بابام گفتم بیا این پسرتو جمعش کن:)) الانم خونمون شده مهد کودک:((اعصابم پوکید:((

اوهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه :O :O :O :O :O بابا چه وحشتناك :-ss :-ss :-ss :-ss من يه بچه خواهر دارم تا بوس ميكنه اوو ميگه دوستت دارمو خودشو لوس ميكنه منم خالم غيره اينا برخورد فيزيكي داريم باهم حالا آخري دختر بود ان شاا...؟

معین جیگر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
زیرگنبد کبود!
مدال المپیاد
بیکارم؟
دانشگاه
هرده کوره ای که شد شد!
رشته دانشگاه

به نقل از lily.hozak :
اوهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه :O :O :O :O :O بابا چه وحشتناك :-ss :-ss :-ss :-ss من يه بچه خواهر دارم تا بوس ميكنه اوو ميگه دوستت دارمو خودشو لوس ميكنه منم خالم غيره اينا برخورد فيزيكي داريم باهم حالا آخري دختر بود ان شاا...؟
^-^ ^-^ ^-^نگرفتی گفتم وقتی داداشم اومده بود دنیا؟
خوب الان من 2 تا داداش دارم اعصابشونوم ندارم مخصوصا اعصاب همین لوس بازیا :-\ :-\

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از معین جیگر :

البته ما نمی گیم اومده بود دنیا
می گیم دنیا اومده بود
شما کلا چرا مشکلات ادبی داری تو پستات؟

pofila

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی D:
دانشگاه
سنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من کلاس سوم دبستان به معلمم سیلی زدم:D
خوب تقصیر خودشه حرف مفت می زنه

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از pofila :
من کلاس سوم دبستان به معلمم سیلی زدم:D
خوب تقصیر خودشه حرف مفت می زنه
منم یه بار معلممون گوشمو گرفت (گفت بیرون برف اومده نرین تو حیاط من رفتم)
منم زدم زیره گریه هرچی فوش بلد بودم بهش دادم (<
به مامانم گفت

pofila

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی D:
دانشگاه
سنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از * ســــــارا حــقیـقـی * :
منم یه بار معلممون گوشمو گرفت (گفت بیرون برف اومده نرین تو حیاط من رفتم)
منم زدم زیره گریه هرچی فوش بلد بودم بهش دادم (<
به مامانم گفت
کار خوبی کردی معلما فقط باید کتک بخورن

بالا