• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آموزش و پرورش: حذف صمیمیت با سمپاد

• شروع کننده موضوع HHH
  • تاریخ شروع

nresi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
-
پاسخ : آموزش و پرورش: حذف صمیمیت با سمپاد

به نقل از nimafo :
فکر کنم اینا بچه هاشون سمپاد قبول نمیشن هی میخوان سمپاد رو منحل کنن :))

یعنی فک میکنی سخته براشون با پارتی بفرستن تو سمپاد

به نظر من مشکلشون اینه که نمیتونن مدارس سمپاد رو از نظر عقیدتی سیاسی کنترل کنن!

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از nresi :
یعنی فک میکنی سخته براشون با پارتی بفرستن تو سمپاد

به نظر من مشکلشون اینه که نمیتونن مدارس سمپاد رو از نظر عقیدتی سیاسی کنترل کنن!
نیازی نیست همه چی رو از پشت شیشه ی بدبینی نگاه کنید!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از sayyed :
به نظرم راست میگه!؟! من حاضرم شرط ببندم یکی از هزار دلیلش که خیلی هم مهمه همینه!؟!

تمام بچه های ما از نظر عقیدتی و سیاسی با جامعه فرق دارن؟!! حالا فرض کن این ها با چند تا بگردن و اون ها هم مث ما شن اونوقت ...!؟!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

آقایون و خانم ها، وقت جوابگویی است.

سایت الف این امکان رو میده که توش عضو بشی و مطلب بفرستی و مطلب دیده میشه برای همه. حتما عضو بشین و مطلب جدید بفرستید تا همه ببینن واکنش سمپادی ها به این حرف های وزیر رو.

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از مدیریت :
آقایون و خانم ها، وقت جوابگویی است.

سایت الف این امکان رو میده که توش عضو بشی و مطلب بفرستی و مطلب دیده میشه برای همه. حتما عضو بشین و مطلب جدید بفرستید تا همه ببینن واکنش سمپادی ها به این حرف های وزیر رو.

همينطور الكي كه نمي شه ! بايد متحــد شيم ! نماينده انتخاب كنيم !همينطوري بزنيم پست بديم !!! ميره آبــرو كه !

آیناز

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

مثلا سمپاد نباشه همه چی حل می شه !؟ این همه مدرسه ی خوب دیگه.

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

به..
یکی نیس بگه آخه آدم عاقل اگه اینطوریه چرا نمیری در مدارسی مثل خرد و ابوریحان و انرژی اتمی رو تخته کنی؟؟؟
که همشون معدل های 22(!) رو جمع کردن دورشون!
یا مدرسه ای مثل سلام که به دانش آموزان معدل بالا دعوت نامه میفرسته و میگه بیاین اینجا!!!!!!!!!!!!
اینا که بیشتر دور خودشون آدم جمع کردن...
یکی نیست بگه با کدوم مدرک داری حرف میزنی؟؟
پاشه بیاد معدلا رو ببینه!معدل های پارسال دوم های ما و امسال دوم های ما افتضاح بود.
کدوم 20؟؟؟

• شروع کننده موضوع

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از sayyed :
درسته که برای منی که هفت سال از عمرم رو تو فضای سمپاد گذروندم و در واقع با سمپاد بزرگ شدم و تقریبا هر چی درباره ی اطراف و اطرافیانم می دونم حاصله آموزش هام در سمپاده سخته که کمی به نفع مخالفین سمپاد حرف بزنم اما انگار چاره ای نیست.
مشکل این جاست که شما همتون مث خودم سمپادی هستیم و نمی تونیم از دیدگاه یک فرد بی طرف به این قضیه نگاه کنیم!
ببینید این ایده ی قشنگیه که که بیام بچه های با استعداد تر رو از همسالانشون جدا کنیم و به اون ها یک سری آموزش خاص بدیم و بگیم که این آموزش ها متناسب با استعداد های این افراده و نتیجه ی بهتری میده اما آیا این واقعا برای فردای جامعه اثر خوبی داره یا نه؟ مگه قرار نیست فردا همین دانش آموز بشه دانشجو و بیاد تو یه فضایی که از هر نوع استعداد و طرز تفکری هست؟ فضایی که دیگه این استعداد ها و هوش تحصیلی کم کم نقش می بازه و تلاش و کوشش پر رنگ و پر رنگ تر میشه! بعدش هم قراره وارد جامعه ای بشن که پره از آدم های معمولی! چرا قسمت عمده ی این چهار سال دبیرستان یا هفت سال رو در فضایی استرلیزه بگذرونن؟
بیایید عینک سمپادی بودن رو از چشاتون بردارید و با دقت بیشتری به گفته های دیگران دقت کنید! سمپاد مدینه فاضله نبوده و نیست که با از بین رفتنش اتفاقی بیافته! هر چند من معتقدم فعلا در فضای کنونی بهتره اول فضای مدارس عادی به گونه ای تنظیم بشه که هر دانش اموزی به فراخور استعدادش بتونه به آن چه که لازمه برسه و بعد این طرح ها داده شه!
کمی همه جانبه نگاه کنیم چیزی نمی شه!(این ها رو که گفتم خودم هم خیلی خوشم نمی یاد اما حقیقته!)
من هم به این جنبه هاش فکر کردم ولی مشکل اینه که مدارس دیگرو بالا نمیکشن
سمپادو پایین میکشن
فکر میکنی امثال ما بدمون میاد همه حتی شده یک چیز بیشتر یاد بگیرن؟
برن رو مدارس دیگه کار کنن

دختر خدا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین اصفهان
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی شهرکرد
رشته دانشگاه
پزشکی

ولی به نظ ر من با این وضعی که مدارس سمپاد از نظر اموزشی پیدا کرده همون بهتر که اصلا نباشه یه عده رو به عنوان تیزهوش دور هم جمع میکنن اما خیلی جاها امکانات ومعلم های خوبی براشون نمیذارن..مارو با کلی امید وارزو جمع میکنن و اصلا با هامو ن درست کار نمیکنن...برای خیلیا سرخوردگی ایجاد میکنه....البته من کاملا باوجود سمپاد موافقم (چقدم نظر منو کسی پرسید ... هه هه )اما نه به شکل فعلی..باید یه امتیازی لا اقل برامون قائل بشن.چطور برای بچه های بسیجی تو کنکور سهمیه میزارن اما برا ما هیچ امتیازی هیچ کجا قائل نیستن...البته سمپادی زیر بار سهمیه نمیره ولی لا اقل یه کارییی... دیگه

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از دختر خدا :
ولی به نظ ر من با این وضعی که مدارس سمپاد از نظر اموزشی پیدا کرده همون بهتر که اصلا نباشه یه عده رو به عنوان تیزهوش دور هم جمع میکنن اما خیل یجاها امکانات ومعل های خوبی راشون میذارن..مارو با کلی امید وارزو جمع میکنن و اصلا با هامو ندرست کار نمیکنن...برای خیلیا سرخوردگی ایجاد میکنه....البته من کاملا باوجود سمپاد موفقم (چقدم نظر منو کسی پرسید ... هه هه )اما نه به شکل فعلی..باید یه امتیازی لا اقل برامون قائل بشن.چطور برای بچه های بسیجی تو کنکور سهمیه میزارن اما برا ما هیچ امایزی هیچ کجا قائل نیستن...البته سمپادی زیر بار سهمیه نمیره ولی لا اقل یه کارییی... دیگه
راست میگه!؟!

الآن سهمیه بسیجی ها بیشتر از اونیه که توی المپیاد مقام میاره!؟! به قول یکی از بچه ها یارو بسیجیه بدن اینکه امتحان بده می تونه دانشگاه شریف قبول شه!؟! راحت 80 درصد سهمیه رو می تونند بگیرند مخصوصا اون فعالاشون1؟!

nresi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
-

به نقل از دختر خدا :
ولی به نظ ر من با این وضعی که مدارس سمپاد از نظر اموزشی پیدا کرده همون بهتر که اصلا نباشه یه عده رو به عنوان تیزهوش دور هم جمع میکنن اما خیلی جاها امکانات ومعلم های خوبی براشون نمیذارن..مارو با کلی امید وارزو جمع میکنن و اصلا با هامو ن درست کار نمیکنن...برای خیلیا سرخوردگی ایجاد میکنه....البته من کاملا باوجود سمپاد موافقم (چقدم نظر منو کسی پرسید ... هه هه )اما نه به شکل فعلی..باید یه امتیازی لا اقل برامون قائل بشن.چطور برای بچه های بسیجی تو کنکور سهمیه میزارن اما برا ما هیچ امتیازی هیچ کجا قائل نیستن...البته سمپادی زیر بار سهمیه نمیره ولی لا اقل یه کارییی... دیگه

اینا میخوان جمش کنن شما صحیت امتیاز میکنی!!؟

nresi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
-

به نقل از sayyed :

میشه بفرمایید قسمت خوشبین کنندش کجاشه؟!

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

من نمی دونم دیگه مملکت همه چیش با اخرین متد روز دنیا داره پیش می ره و فقط دیگه الانه که سمپاد مثل بقیه ی کشورا نیست و اینا هم کمر به قتلش بستن...
البته یکم هم حرفاشون درسته...اخه الان دیگه خیلی از خانواده ها فقط به کمک کلاس خصوصی و ... می خوان بچشون بیاد سمپاد ...اما خوب فعلن که امسال هم ورودی گرفته و نمی شه که همین جوری یه دفعه بیان همه چیو عوض کنن...

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از nresi :
میشه بفرمایید قسمت خوشبین کنندش کجاشه؟!
نگاه کن دوسته من بیاین یه کم واقع بین باشیم...وقعا چند درصد بچه ها نخبه هستند؟خدایی چند درصد به زور کلاس خصوصیه و ...امدن؟
البته پارسال تنها سالی بود که می گفتن اصلا ربطی به خونده ها نداشته و فقط هوش بوده...که البته راست بوده...
در ضمن تو مدارس ما این بحثه که همه تو همه ی درسا خوب باشن...در صورتیکه این زیاد درست نیست...

سیما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
دانشگاه
ایشالا که شهید بهشتی :)
رشته دانشگاه
داروسازی

ما از آموزش وپرورش چه انتظاری داریم وقتی خودمونم با خودمون مشکل داریم؟! هرکدوم از مراکز سمپاد همدان سایه اون یکی رو با تیر میزنه البته خداییش علامه خیلی با شعوره. ما یه نمایشگاه نجوم گذاشتیم مدیر علامه بچه های مدرسه رو آوردن بازدید اما بعدش که علامه نماشگاه رباتیک گذاشت مدره ی ما ما رو نبرد باز دید . خب با این وضعیت که ما حتی با مراکز خودمون اتحاد نداریم از آموزش و پرورش چه انتظاری میره . من که آینده خوبی برای سمپاد نمیبینم مگر اینکه در مقابل آموزش و پرورش کم نیاریم.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از سیما :
ما از آموزش وپرورش چه انتظاری داریم وقتی خودمونم با خودمون مشکل داریم؟! هرکدوم از مراکز سمپاد همدان سایه اون یکی رو با تیر میزنه البته خداییش علامه خیلی با شعوره. ما یه نمایشگاه نجوم گذاشتیم مدیر علامه بچه های مدرسه رو آوردن بازدید اما بعدش که علامه نماشگاه رباتیک گذاشت مدره ی ما ما رو نبرد باز دید . خب با این وضعیت که ما حتی با مراکز خودمون اتحاد نداریم از آموزش و پرورش چه انتظاری میره . من که آینده خوبی برای سمپاد نمیبینم مگر اینکه در مقابل آموزش و پرورش کم نیاریم.
بعضی مراکز این طورین دیگه؟!!

البته اگه بقیه مراکز مث علامه حلی تلاش کنند و مقام های مختلف بیارن دیگه نمی تونند که منحل کنند؟!!

• شروع کننده موضوع

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

اوووووووووووه
بابا چه بحثایی میکنید!
میخواد سمپادو منحل کنن
بریدیک جاهایی مثل همین سازمان مردم نهاد کمک کنید حداقل به تعویق بیفته
بقیرو ول کنید دیگه...

fire storm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 ارومیه
شهر
urm
مدال المپیاد
کانگرو & لیگ پایا (ریاضی)
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

اره انگار گفته سال بعد شروع می کنن این مدارسی که باعث حذف صمیمیت(!) می شن رو یواش یواش جمع کنن
ولی من فکر نمی کنن بتونن کاری با شاهد بکنن

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

نه مسلما نمی تونن...اخه مگه ما یکی دو تا هستیم که کشکی کشکی بخوان بگن همه چی تموم؟
اول باید تو مجلس به تصویب 100% درصد برسه بعد ...
اما فکر نمی کنم....

yasna

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
مدال المپیاد
زیست
رشته دانشگاه
پزشکی یا شایدم ژنتیک یا شایدم ......

چرا ... می تونن خیلی راحت همه چی رو تخته کنن! مشکل اونا مسائل علمی نیست! مسائل اعتقادی و سیاسیه! چون می دونن نمیتونن جلوی دهن دانش آموز تیز هوش رو بگیرن!

دوستان ... این استریلیزه لازمه تو کشوره ما... همین بودن تو سمپاده که به ما یاد می ده همه چی کتاب های وزارتی نیس! بهمون بحث کردن ، تحقیق کردن و پژوهش کردن رو یاد می ده! دانش آموز سمپادی تو دانشگاه و محل کارش هم از بقیه متمایزه! نه فقط به خاطره هوش خودشو این حرفا... به خاطر چیزایی که سمپاد بهش یاد داده! اونا می خوان اینا رو از ما بگیرن به جای اینکه برای بقیه هم ایجاد کنن!

کارشون هم اول با زیاد کردن مراکز وابسته به سمپاد ( طلایه داران و...) شروع کردن ... بعد تعویض رییس سمپاد ... بعد رفتن زیره نظر آموزش و پرورش ... بعد تعویض مدیران یه سری مراکز ... حالا هم تشویش اذهان عمومی بر علیه سمپاد و سمپادی!

اگه اینا این همه وقت و نیرویی که برا از بین بردن سمپاد گذاشتن ، برای پیشرفت مدارس دیگه می ذاشتن، موفق تر بودن!!!

ما هم الان نمی تونیم کاره زیادی بکنیم! خیلی راحت می تونن به جرم مخالفت با دولت اذیتمون کنن! باز اگه فارغ التحصیل ها مون یه ذره بیشتر کمک میکردن .....!

مگر اینکه .... می تونیم آقای حميدرضا حاجي بابايي رو ترور کنیم! اصن آموزش و پرورشو بفرستیم رو هوا! نظرتون چیه؟ {-8 (<

بالا