• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماه عسل

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ
پاسخ : ماه عسل

به نقل از گل دختر ایران :
شلوارِ قرمز...
دکور ِ خوبی نداره همش مشکیه...ی حالت بدی ب من دست میده...
اما احسان علیخانی مث همیشه رک!
اتفاقاً من دکورشُ خیلی دوس دارم. :د‌ی حس خوبی بهم می‌ده. :د‌ی
کلی ـم قوی ـه دکورش؛ کار شده روش. :‌دی

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

به نظر من هم دكور قشنگي نبود اصلا!
:-?
جا براي بهتر بودن خيلي داشتن!من هر سال خيلي هم با تيتراژ هاي اغازي و پاياني و هم با دكور حال ميكردم
امسال هيچ كدوم به نظرم ايده ال نبود :-?
ولي اون حس خوبه توش هست هنوز!

+
البته اينا به قول خودش سليقه ايه...

homa7

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

تازه امروز دیدم برنامشو....
آقا اینکه شده مثه سالای پیش...هم دکورش شبیهه 90 ٍ هم تیتراژ اولش مثه سال 88 ،تیتراژ آخرشم که مثه سال 90 دوباره!
یه ابتکار باید داشته باشن....مثه سال 90 که چن تا مهمونو باهم میاوردن...اون جالب بود اما امسال...!
ولی اگرم نباشه یه چیزی کمه انگار >:D<

proud girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

خيلي غم انگيزه برنامش اشتهاي ادم سر افطار كور ميشه

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

به نقل از proud girl :
خيلي غم انگيزه برنامش اشتهاي ادم سر افطار كور ميشه
غم‌انگیز که هست ولی مهم‌تر از اون تامل‌برانگیزه.

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

تیتراژش تکراری ِ چندسال پیش بود. همون صندلی و اینکه مهموناشون شعر رو میخونن و اینا. :-"
هی هرسال شعر ِ تیتراژش هم بدتر میشه. :-" اون اولین ماه عسلشون که محسن یگانه میخوند از همه بهتر بود!

شلوار قرمز؟ :-" ضایع بود دیگه خداییش. :))) :-" :)) :-"

بعد من نفهمیدم این ممهمون ِ امروزشون چجوری شد که از کارتن خوابی جدا شد و خوب شد و اینا؟ :D (اولاش رو ندیدم. )

× دکورشونم خوبه ولی سیاهه. :D اون دککور آبیا و صورتیاشون که مال سالای قبل بود رو بیشتر دوست داشتم! :D نظر شخصیمه.

kasandan s

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
پردیس فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

کلن ریلی که احسان علیخانی توش حرکت میکنه یه چیزه .... ولی خب قشنگه ...من به دلیل وجود پدر هیچ وقت برنامرو کامل ندیدم ...

تیتراژش خیلی انرژی مثبته هر سال .... هر سال دو تا آهنگ انرژی + داریم حداقل.... >:D<

ehsanehsan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند
مدال المپیاد
یادش به خیر هیییییییی!!
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
برق

با تکیه کلام جدید احسان علیخانی خیلی حال میکنم "آدم های خوشمزه" =P~خیلی باحاله

#pantea#

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahie 1

داره غم انگیز میشه دم افطار کسی حال گریه کردن نداره :(
قسمت اولش اون اول برنامه احسان گفت که هدفشون این نیست که اشکی ریخته شه ولی داره میشه :|

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

دیگه از احسان توقع نداشتم؛ شلوار قرمز؟ احسان؟ نااُمیدم کردی. :D

همینجوریش داستانِ زندگیِ کسایی که میاره تو برنامه غمگین هست، بعد اینم هی سوالای "احساس‌قلقلک‎ده" می‌پرسه، فضا از غمگین به گریه‌آور می‌رسه.
بعد اینکه من هنوز واسم سواله که سوژه‌هاشو از کجا پیدا میکنه.

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

من این ماه ـو عسل میکنم...

هرچند علی ضیا همشهری ـه و اینا ولی خب علیخانی رو ترجیح میدم. مجریِ مناسب تری ـه برا ماه عسل :D

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

فک کردم فقط من با این شلواز قرمزه مشکل دارم دیدم نه همه همینجورین! :-"
من اول بار دیدم فک کردم اشتباه میبینم شاید شلوارش قهوه ای مثلا تو نورِ دکور و اینا قرمز نشون میده! :))
اگه تا فردا برداشتن این شلوار قرمزه رو که هیچ اگه برنداشتن زنگ میزنم روابط عمومی صدا سیما (:| یا این که ی برنامه پیدا میکنم تو شبکه 3 که پخش زنده باشه و تلفن هم بشه زد بهشون مستقیما میگم این شلوار قرمزه چیه آوردین! :-w

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

شما الان به طور آشکار میتونید تناقض رسانه ملی در امر برخورد با مُد رو حس کنید!
از یه طرف بحث تهاجم فرهنگی و ماهواره و داد و بیداد. از یه طرف دیگه هم مجری خودشون که وردست خودشونه.
علیخانی کلا تریپیش اینه و عادت داره به ظاهر خلاف عُرف و شما هم زیاد گندش نکنید.
شما شاید اون قدیما که برای اولین بار علیخانی وارد تلویزیون شده بود رو یادتون نباشه ولی من به خوبی یادمه.
یادمه اون اوایل که وارد تلوزیون شده بود به شدت علاقه به مدل مو و گریم صورت داشت. لباس هم که دیگه جای خود. اصلا برای همینم اون موقع مدتی از برنامه کنار گذاشته شد و ماه عسل کلا یکسال پخش نشد
ضمنا دکور برنامه هم به شدت من رو یاد محرم میندازه. به اعتقاد من دکور همیشه باید شاد و جذاب باشه. حتی تو همون محرمش.
ولی مهمانانی هم که تو این دو قسمت دعوت کردند خوب بوده و راضیم.

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

ماه عسل که همیشه خوبه،این که گفتن نداره ، برنامه‌ی دیروز ُ پریروز ُ دوس داشتم،خوب بودن،ولی امروز یکم حس کردم با کمبود ِ سوژه مواجه‌شدن :-"
بعد اینکه دکورشون بد نیستا،فقط قبلیا بهتر بود ، امّا اینم خوبه،مطمئناً حسّ و حال ِ برنامه،دکور رُ هم جذاب ُ دوستداشتنی‌تر می‌کنه.
بعد تیتراژ[ها]ش 8-> عالی مثه همیشه ، نوستالژیک خواهد شد مثه بقیشون .
از احسان‌م راضیَم طبق ِ معمول!

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

برنامه امروز : جمعه . ثانیه های اول راجع به شلوارش و اینا که بالاتربحث بودتوضیح داد. من 30 ثانیه دیر رسیدم نفهمیدم توجیهش چی بود ولی گفت مقصر مانبودیم بعد که تو فیلم دیدیم شما حق داشتین و اینا.
اگه کسی از اول دیده بیاد بگه لطفا ;;)
حدس زدم گفته قهوه ایه مثلا تو نور استودیو تو فیلم این جور شده :-?ها؟

سوژه ها رو دوست داشتم ;;) اون تیکه که گفت من قبلن فکر میکردم شما مغرورید و اینا هم جالب بود.کلا اون آقاهه خیلی خوش صحبت بود.

پدرام هم که مهمون دیروز بود نشون داد که الان شبا تو یه شرکت وابسته به شهرداری برا خط کشی خیابون و اینا کارمیکنه
ولی دوست داره صداسیما باشه ;;)

الحق هم تواناییش رو داشت از نظر ادبیات و صحبت هم به تیپش میخورد :-?

دیگه دیدم همه مشغول افطار و شامید گفتم بیام بگم :-"

proud girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

احسان علیخانی مجری برنامه تلویزیونی «ماه عسل» که با پوشش خاصش در برنامه دیروز واکنش‌ها و انتقادات فراوانی را برانگیخته بود، امروز بابت این موضوع از مخاطبان برنامه‌اش عذرخواهی کرد.
به گزارش قانون آنلاین، علیخانی روز گذشته با شلوار قرمزرنگ به اجرای برنامه ماه عسل پرداخت که این اتفاق باعث بروز واکنش‌هایی در رسانه‌های رسمی و شبکه‌های مجازی شد و قانون آنلاین نیز به انتشار عکس و خبر این ماجرا پرداخت. همین واکنش‌ها باعث شد این مجری تلویزیونی در ابتدای برنامه امروز ماه عسل به ذکر توضیحاتی درباره این موضوع بپردازد.
احسان علیخانی با اشاره به این‌که بعد از سال‌ها اجرا در تلویزیون طبعا با قواعد این حوزه آشنایی کامل دارد، ادامه داد: «شلواری که من پوشیده بودم در اصل بادمجانی رنگ بود اما در جریان پخش تلویزیونی رنگ‌ها پررنگ‌تر می‌شوند و این اتفاق‌ها رخ می‌دهد...» او افزود: «می‌دانم این‌جا سیرک نیست و باید شان و شئوناتش حفظ شود. اما با وجود این‌که بی‌تقصیر بودم بابت این اتفاق عذرخواهی می‌کنم.»

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از proud girl :
احسان علیخانی مجری برنامه تلویزیونی «ماه عسل» که با پوشش خاصش در برنامه دیروز واکنش‌ها و انتقادات فراوانی را برانگیخته بود، امروز بابت این موضوع از مخاطبان برنامه‌اش عذرخواهی کرد.
به گزارش قانون آنلاین، علیخانی روز گذشته با شلوار قرمزرنگ به اجرای برنامه ماه عسل پرداخت که این اتفاق باعث بروز واکنش‌هایی در رسانه‌های رسمی و شبکه‌های مجازی شد و قانون آنلاین نیز به انتشار عکس و خبر این ماجرا پرداخت. همین واکنش‌ها باعث شد این مجری تلویزیونی در ابتدای برنامه امروز ماه عسل به ذکر توضیحاتی درباره این موضوع بپردازد.
احسان علیخانی با اشاره به این‌که بعد از سال‌ها اجرا در تلویزیون طبعا با قواعد این حوزه آشنایی کامل دارد، ادامه داد: «شلواری که من پوشیده بودم در اصل بادمجانی رنگ بود اما در جریان پخش تلویزیونی رنگ‌ها پررنگ‌تر می‌شوند و این اتفاق‌ها رخ می‌دهد...» او افزود: «می‌دانم این‌جا سیرک نیست و باید شان و شئوناتش حفظ شود. اما با وجود این‌که بی‌تقصیر بودم بابت این اتفاق عذرخواهی می‌کنم.»
بادمجانـــی ؟!
خو این که بدتر از قرمزه !
میگفتی قهوه ای ـی چیزی ...

homa7

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

برنامه امروزشون یه کم لوس بود...سوژه دومیش باز بهتر بود ولی اولی ... ;;)
خداکنه سوژه های بهتری بیارن امسال....
فک کنم دیگه هرچی چیز عجیب غریبو جذاب بوده رو تو این 4،5 سال جم کردن اوردن تو برنامشون دیگه الان تهی شدن!
امروز حوصله م سر رفت سره برنامه....ولی اون مرده که معلول بود خیلی بامزه صحبت میکرد!

میگفت نوره برنامه یه جوریه که سیاهو خیلی سیاه نشون میده سفیدم خیلی سفید...ولی دیگه چه نوریه که بادمجونیو ""قرمز "" نشون بده؟؟؟؟ :-?

elnaz.A

النــاز
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی

من واقعاً درک نمی‌کنم چطور می‌شه ماه رمضون باشه بعد ساعت هفت کسی منتظر شروع ماه عسل نباشه. ینی واقعاْ واسه من یکی خارج از درکه. چطور می‌شه ندید؟ :-??
من دیشب توی راه بودم نتونستم ببینم ولی ضبط شده‌ش رو می‌بینم.

برنامه‌ی اول و دوم‌شون رو که من دیدم خوب بود واقعاْ. برنامه‌ی اولش که کلّی خاطره و حسّ خوب داشت. دومی هم واقعاْ نمی‌دونم چی بگم راجبش ولی مثل اکثر برنامه‌ها این‌طوری بود که تموم بشه و تو تا یه مدتی بشینی هم‌چنان جلوی تلویزیون و فکر کنی؛ بعدش هم صدای اذان قطع کنه تفکراتت رو؛ بعدش توی دلت زمزمه کنی «بزرگی ای خدا...» و بلند شی. این واقعاْ منِ بعد از برنامه‌ی پریشب بودم. :D

× امم راجع به دکور و این حرفا. هرسال دکوراشون یه جور خاصی‌ن؛ ینی من نمی‌تونم بگم امسال بهتر از پارسال یا اون یکی بهتر از این یکی. همه‌شون بعداْ انقدر لحظه‌های خوبی رو یاد من میارن که من نمی‌تونم خوبی و بدی براشون در نظر بگیرم و همه‌شون به طرز عجیبی برام خوبن و دوسشون دارم.
تیتراژشون هم همین‌طور؛ عالی.

من کلّی راضی‌م به هرحال. ;;) 8->

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

دکورشون رو دوس دارم.
احسان علیخانی هم درسته گاهی اوقات یه کارایی میکنه اما به هر حال ماه عسل رو فقط میشه با اون تصور کرد.
برنامه اولشون...
فوق العاده بود.واقعن خییلی خاطرات قشنگی برام مرور شد.مهمونای برنامه اولشون هم خیلی خوب بودن.برنامه دومشون هم خوب بودن.اما در مورد برنامه دیشبش،اون زوج اول رو ک من واقعن نپسندیدم،خیلی دیگه داشت لوس مشد همش داشتن هنودنه زیر بغل هم میذاشتن.البته دو سه جا احسان علیخانی ناجور ضایشون کرد خیلی خوشم اومد.در ضمن من چیزی تو اون مهمونای سری اولشون ندیدم که بخاد اونا رو از بقیه متمایز کنه.تازه یه سال بود باهم داشتن زندگی میکردن و اگه بخاد مشکلی پیش بیاد به هر حال از این به بعد وقتشه.

اما اون خانواده دومش واقعن جالب بود.اون میان برنامه ای هم که از اون پیر مردی که به خاطر عشقش 30سال رفته بود تو غار زندگی میکرد هم خیلی دوس داشتنی بود.

اما چیزی که به نظر من واضح بوده تا الان اینه که مهمونای امسالشون اصلن جذابیت سالای قبلو ندارن.البته هنوز اول برنامش و نمیشه قضاوت کرد اما مهمونای سالای قبلو که نگا میکنی میبینی این قدر برنامه هاشون خوب از کار در اومده که هر کدومشون به خاطر همون تک برنامه به شهرت رسیدن اصن.

بالا