• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماه عسل

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : ماه عسل

گاهی وقتا غبطه می‌خورم به این مدل آدم‌هایی که بیشتر از منه به ظاهر مسلمون، می‌تونه از عقایدش با مدرک و دلیل دفاع کنه. : ) نه منی که تا میام بپرسم چرا، می‌گن خفه شو. کفر نگو. : )

melika15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
تلگرام
اینستاگرام

خیلی دوس داشتم منم اینجوری به دینم می رسیدم....

ماه عسلو خیلی دوس دارم اصلا عاشقشم هرچقدم از احسان و برنامش بد بگن هیچی از ارزشای ماه عسل کم نمیکنه حالا بذار تو هر صفحه اجتماعی که میخوان بد بگن و بد بنویسن فحش بدن و هر حرف ناجوری دوس دارن بنویسن...
فقط تعجبم از اینه که بعضیا یه حرفایی میزنن علیه احسان که صدتا بدتر از اون حرفا پشت سر خودشون زده میشه...

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

من به ششخصه متحول شدم. خیلی..... کارناوال برزیل... به قول خودش پراز فساد... بعد قرآن... خیلیه ها.... 8->

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

من تو همه ی این سال ها یک قسمتش رو هم ندیدم . اما چند شب پیش تیتراژش رو دیدم ، تیتراژ اولش ... قشنگ بود : ) برخلاف ِ انتظارم از ترانه ش هم خوشم اومد خیلی : )
راستش من واسه این نگاه نمی کردم و نمی کنم که این طور برنامه ها ( حالا ماه عسل باشه یا هرچی ) یکم حوصله م رو سر می برن ، مثلا اگه کسی قصه ش رو تعریف کنه با خوشحالی گوش میدم ( مثلا بعد از برنامه خلاصه ش رو بهم بگه ) اما اینکه بشینم پای برنامه ... وسطش خسته میشم .
خندوانه هم دیگه احساس می کنم مثل ِ دوران کنکوری بودن بهم نمی چسبه : (
من موندم بی برنامه یی واسه نگاه کردن دم افطار : (

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از فاطمه. :
من تو همه ی این سال ها یک قسمتش رو هم ندیدم . اما چند شب پیش تیتراژش رو دیدم ، تیتراژ اولش ... قشنگ بود : ) برخلاف ِ انتظارم از ترانه ش هم خوشم اومد خیلی : )
راستش من واسه این نگاه نمی کردم و نمی کنم که این طور برنامه ها ( حالا ماه عسل باشه یا هرچی ) یکم حوصله م رو سر می برن ، مثلا اگه کسی قصه ش رو تعریف کنه با خوشحالی گوش میدم ( مثلا بعد از برنامه خلاصه ش رو بهم بگه ) اما اینکه بشینم پای برنامه ... وسطش خسته میشم .
خندوانه هم دیگه احساس می کنم مثل ِ دوران کنکوری بودن بهم نمی چسبه : (
من موندم بی برنامه یی واسه نگاه کردن دم افطار : (
اصولا همه چي تو دوران كنكور جذاب ميشه! برعكس بعدش! :-"
دوستان يكي ميشه به صورت خلاصه بگه جريان اين مسخره كردن عليخاني و اينا چي بوده؟ :-?
ماه عسل امروز فوق العاده بود 8->

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

اینایی هستن که حوصله شون سر میره بشینن کل قسمتای این برنامه ها رو ببینن و فقط دنبال اون قسمت های خیلی خوب و فوق العاده شون هستن میتونن از این به بعد با من چک کنن،هر قسمتی رو که من نمیبینم مطمعنا قراره فوق العاده بشه. :|

ghasedak!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران- بابلسر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

دیشب خیلی خوب بود، بر عکس شبای قدر سالای قبل که همش یه برنامه ی اشک درآر در مورد اهدا عضو یا بخشش قبل از اعدام و مسائلی از این دست بود.
ولی خودمونیم، چقدر خوش شانس بود... 25 سال اول عمرشو کامل عشق و حال کرد تا حدی که همه چی براش تکراری شد، بعد یهو با اسلام و قرآن آشنا شد و شد یه مسلمون درست و حسابی... نمونه ی بارز کسی که هم خدا رو داره و هم خرما رو داشت.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

جدا از اینا، من همون برنامه‌ی اولش که اون ماه رو دیدم پشت علیخانی، فکر کردم مثلا قضیه اینه که هر روز یکم بیشتر شه اون سرخیش تا برسه به ماه شب 14 و دوباره برگرده سر جاش. 8-> خیلی جالب‌تر می‌شد به نظرم. :-?

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

یه سری حرفا و دردا مث این موضوع‌های امشب، واسه من واقعا غیرقابل باور و غیرقابل تحمل‌ّه. خیلیییییییییییی غیرقابل تحمل‌ّه

دلم میخواد سرمو بگیرم بین دستام و کر بشم.... سخته....

melika15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
تلگرام
اینستاگرام

یکی از آرزوهام اینه که برم تو برنامه احسان;-)
آرزوی محال:-\

!aysa.a!

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شریف

دیگه داره رو به زوال میره

+
دوستان،لدفن بفهمین،صرفن نظر منه :|
حالا نظرت یه چی دیگس فک کردی خیلی شاخه دیس بدی؟ :|

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از !aysa.a! :
دیگه داره رو به زوال میره

+
دوستان،لدفن بفهمین،صرفن نظر منه :|
حالا نظرت یه چی دیگس فک کردی خیلی شاخه دیس بدی؟ :|
بحث نظر شما و من نيست ، بحث اينه كه شما هيچ دليل منطقي ننوشتي و فقط نوشتي برنامه رو به زواله ، اگه هدف اين تاپيك اينجور نظرات بود بالاش يه نظر سنجي قرار مي دادن و يه گزينش رو رو به زوال بودن برنامه مي ذاشتن :|.اين تاپيك ها براي اينه كه شما نظرتو با دليل بگي .و بحث شكل بگيره

!aysa.a!

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شریف

به نقل از Hossein9021 :
بحث نظر شما و من نيست ، بحث اينه كه شما هيچ دليل منطقي ننوشتي و فقط نوشتي برنامه رو به زواله ، اگه هدف اين تاپيك اينجور نظرات بود بالاش يه نظر سنجي قرار مي دادن و يه گزينش رو رو به زوال بودن برنامه مي ذاشتن :|.اين تاپيك ها براي اينه كه شما نظرتو با دليل بگي .و بحث شكل بگيره

صرفن نظر دادم و دلیلشم نمیخوام بگم شما فک کن دلیل ندارم
شما مشکلی داری؟

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از !aysa.a! :
شما مشکلی داری؟
سایت باید یه دوره اموزشی برای کاربران جدید بذاره :|
عزیز سمپادیاس اینجا، با منطق و دلیل حرف میزنیم و بدون توهین!

!aysa.a!

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شریف

به نقل از سمپادك :
سایت باید یه دوره اموزشی برای کاربران جدید بذاره :|
عزیز سمپادیاس اینجا، با منطق و دلیل حرف میزنیم و بدون توهین!
کاربر جدید نیسسم :))

باشه باو همه راحت باشین احسان علیخانی عشق اصن عالی

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از !aysa.a! :
شما مشکلی داری؟
پس طبیعتا شمام نباید با کسایی که همین جوری صرفا پستتون رو دیس دادن مشکلی داشته باشید. :-"

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

خیلی جالبه که اکثر طرفدارای برنامه دختر ان.
میشه حدس زد به خاطر قیافه و صدای جذاب و اجرای احسان علیخانه ئه تا چیزای دیگه. البته اونا هم تاثیر داره ها ولی صرف عاشق شدن و کراش داشتن اکثر دخترا روی مجری از رو نظرات و کامنت ها کاملا معلومه.
و خب به نظرم کار خوبی نیست برای افراد دین دار و خدا دوست که این همه مجذوب یک مرد غریبه باشن. بالاخره هر چی داریم از خداست و عشق باید به او باشه. ( بعدش خانواده و ... ولی نه مجری )

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از Agent 47 :
خیلی جالبه که اکثر طرفدارای برنامه دختر ان.
میشه حدس زد به خاطر قیافه و صدای جذاب و اجرای احسان علیخانه ئه تا چیزای دیگه. البته اونا هم تاثیر داره ها ولی صرف عاشق شدن و کراش داشتن اکثر دخترا روی مجری از رو نظرات و کامنت ها کاملا معلومه.
و خب به نظرم کار خوبی نیست برای افراد دین دار و خدا دوست که این همه مجذوب یک مرد غریبه باشن. بالاخره هر چی داریم از خداست و عشق باید به او باشه. ( بعدش خانواده و ... ولی نه مجری )
خيليا هم هستن كه براي اينكه بگن با بقيه فرق دارن و اصلا احسان عددي نيست همين طوري ميان بر عليهش مي نويسن .
ولي خوب اين حرف هيچ چيزي رو ثابت نمي كنه،،،منم اون دو سالي كه احسان نبود در مجموع چهار يا پنج قسمت از برنامه رو ديدم ،،خوب يه برنامه اي كه هميشه يه مجري داره با يه مهمون و گفت و گو محوره طبيعتا پنجاه درصد جذابيتش به مجريش بستگي داره ،يعني مجري خيلي مهمه در چنين برنامه اي،،اين يه سريال نيست كه شايد بازي بد يكي به چشم نياد،اين يه برنامه ي دو يا چند نفرس كه هميشه احسان يه طرفشه ،پس احسان خيلي مهمه،،،اين فرد حالا انسان مرتب شيك پوش شيرين و ... :D مگه تقصير خودشه ؟؟

بالا