• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
یه پست 10 خطی تو ح.ب به خاطر یه جمله کنایه ای به **نمک های جدید سایت کلا حذف شد.
مدیرا بلد نیستن ویرایش کنن؟

theME

مهمان
به نظرم مدیر جای پاک کردن پیام ها باید جمع معترض رو یه جا جمع کنه و بگه مشکلتون چیه. در محیطی آروم مشکل رو حل کنیم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
بعد تنها محتوای بی ادبی سایت این بود دیگه؟ :)
الان این پست شروع فساد تو سایت بود؟ :)
هر جا ببینیم پستی بی ادبه یه حرکتی روش می زنیم
اگه عم ما ندیدیم شما گزارش بدید لطفن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
به نظرم مدیر جای پاک کردن پیام ها باید جمع معترض رو یه جا جمع کنه و بگه مشکلتون چیه. در محیطی آروم مشکل رو حل کنیم.
شما خودت استارت بزن بگو مشکلت چیه دقیقا؟ از چی ِ این ایجاد هرج و مرج خوشت میاد؟ اگه چیز جالبی داره بگو ما هم هرج و مرج کنیم دور هم خب!

theME

مهمان
شما خودت استارت بزن بگو مشکلت چیه دقیقا؟ از چی ِ این ایجاد هرج و مرج خوشت میاد؟ اگه چیز جالبی داره بگو ما هم هرج و مرج کنیم دور هم خب!
چند روز پیش بهم تذکر دادن اطلاعات حسابت ناقصه و درستش کن. در حال تایپ کردن چشم بودم که فهمیدم بن شدم. با اکانت جدید اومدم میگم چرا بن شدم جواب نمیده! امروز هم که بی دلیل پست ها پاک میشن......! مشکل رو تو پست‌ها گفتم متاسفانه پاک شدن :)))

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105
به خاطر پیام آخر تو عکس
واي خدا منو ببخشه يعني چند نفر رو با اون ايموجي هاي ضاله و مستهجن گمراه كردم ؟ دست تو باشه فكر كنم گوشيامونم بشكوني چون رو كيبورد هر گوشي اي هست اين ايموجي !
ميدوني ديد تو چه ديديه؟ همون ديدي كه ميگه تو كتاب ها آموزش هاي جنسي به دانش آموزا داده نشه چون بي ادبي داره توش.بچه رو مودب بار بياريم كه بره تو جامعه آزار بشه بهش تعرض بشه.متاسفم كه انقدر اي كيوت كمه كه متوجه نميشي پست داره آموزش ميده.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک

theME

مهمان
حقیقت اگه کاربرا قوانین رو رعایت کنن نیازی به پاک کن هم نیس
وقتی مدیر هم رعایت نمیکنه چه باید کرد؟ :‌| یه بیانیه بدید بچه هارو دعوت کنید به آرامش تا آروم به انتقاد ها رسیدگی بشه

شاید تواضع مدیریت رو که ببینن اروم بشن :‌|

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
وقتی مدیر هم رعایت نمیکنه چه باید کرد؟ :‌| یه بیانیه بدید بچه هارو دعوت کنید به آرامش تا آروم به انتقاد ها رسیدگی بشه
چی رعایت نشده؟ لطفن گزارش بدید
چشم
ولی دعوا نداریم که
هر کی انتقاد داره بیاد بگه ماعم می خونیم و در صورت درست بودن خودمون رو اصلاح می کنیم :)

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105
حقیقت اگه کاربرا قوانین رو رعایت کنن نیازی به پاک کن هم نیس

قانون چيه ؟ قانون كاربر هان كه داري مي روني شون ! يه يوزر ٨-٩ ساله رو نمي توني با اين چوب بزني صد برابر تو من زير و بم اين فروم دستمه. ديدت رو مي شناسم چون خودم هم اين ديد رو گذروندم.قانون زدگي و دگمي كه از جوگيري هاي مديريته.ولي مي دوني فرق من با تو اينه كه من اونموقه كه با اين ديد اشنا شدم سن بچه تو رو داشتم اما مديراي ما كه فكر مي كنن خاقاني چين رو بهشون دادن با مديريت داخلي سن خر ابوالحسن خرقاني رو دارن و هنوز قفلي زدن رو اين قانون زدگي.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
ما هم دعوا نداریم ولی مدیرا انگار تو خصوصی که باهاشون حرف میزنی یا جواب نمیدن یا بلاک میکنن تو عمومی هم که حرف میزنی ماشالله دست به سانسورشون خیلی خوبه تو انتقاد پست میفرستی میگن پستت مبهمه تو ح.ب میذاری پاکش میکنن : )) بعدم شما نمیدونم شاید خلی تو جو سایت نیستید ولی این پستی که پاک شد اصلا در مقابل چیزایی که خیلی عادی گفته میشه و مشکلی هم نداره چیزی نبود!

اینی که دوستم میگه همینجا هم گفت چند وقت پیش بن شد اکانت جدید ساخت علتش رو جویا شه جناب مطهری جواب نمیدادن : )
این داستان خصوصی من خودم همیشه جواب می دم اما گاهی وقتا بعضیا به خاطر حذف چن تا حرف از پستشون تا جایی که در توانشونه توهین می کنن خب حقیقت بیش تر از اون نمی شه اون گفتگورو ادامه داد
منظورت کودوم پسته؟

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105
ربطی به چقدر نداره
ما مجاز به استفاده یه سری حرفا و علامات نیستیم
رو كي بورد همه هست اون علامت خيالت راحت من چيز جديدي نشون كسي ندادم
ميخاي كيبوردامونم پاك كن يه كاسه شه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
رو كي بورد همه هست اون علامت خيالت راحت من چيز جديدي نشون كسي ندادم
ميخاي كيبوردامونم پاك كن يه كاسه شه
حتا این که همه اون ایموجی رو می شناسن هم دلیل خوبی برای مجاز بودنش نیست
شاید شما تو گروه های خانوادگی و دوستانت می تونی ازش استفاده کنی اما فروم سمپادیا جای همچین مواردی نیست

بالا