• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هر كي درباره ي Meamo چيزي مي دونه بنويسه(خودم چيزي نمدونم)

• شروع کننده موضوع

H leser

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
اوووه هزارتا ولي تو يكي شون موفق شدم: مخ زني
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی
دوستان مي خواستم درباره نرم افزار ها و خوبي هاي اين سيستم عامل بدونم،
چون قصد خريد N900 Nokia رو دارم.

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)
پاسخ :

Maemo 5 سیستم عامل نوکیا بر پایه لینوکسه که خوب، هم خوبه و هم یه سری مشکلاتی رو داره.
به طور خلاصه بخوام بگم، بیشترین بازده این گوشی برای افرادیه که خیلی از اینترنت استفاده می کنند چون Browser خیلی خوبی داره و کلا اینکه به اینترنت هم یه جورایی وابسته است تا کارایی بهتری برای شما داشته باشه.

• شروع کننده موضوع

H leser

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی
پاسخ : هر كي درباره ي Meamo چيزي مي دونه بنويسه(خود

پس از Symbian بهتر نيست، خيلي ممنون كه جواب دادي

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"

سیستم عامل خوبیه !!! بهت پیشنهاد می کنم!!

• شروع کننده موضوع

H leser

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی
پاسخ : هر كي درباره ي Meamo چيزي مي دونه بنويسه(خودم چيزي ن

آخرش چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Symbian Or Meamo ميدونيد مشكل اينترنت & هزينه هاش نيست، مشكل من بانك نرم افزاري موجود براي سيستم عامل هاست.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

بزرگترين بانك نرم افزاري براي گوشي ها رو شركت اپل براي آفون ساخته و كاملترينه
اگه ميخواي از بانك نرم افزاريشون استفاده كني من بهت پيشنهاد ميدم يه 100 تومن بزاري روش بري يه iphone 3g بخري كه خيلي از n900 بهتره
اگه با قيمتش مشكل داري يه سر به گوشي هاي آندروئيد بزن ، آندروئيد دومين بانك نرم افزاري بزرگ رو داره و من كه گوشي htc hero دارم واقعا از همه چيش راضيم خيلي خيلي عاليه

در كل دنبال سيمبيان نرو چون خيلي سيستم عامل قديمي و ناكارآمديه مگر اين ورژن جديدش كه يه چيزايي شنيدم و جاي اميدواري داره

meamo گرافيك خيلي پاييني داره

در هر صورت پيشنهاد من در درجه اول يك گوشي آيفونه كه كيف دنيا و آخرتو ببري و در مرتبه بعد يه آندروئيد htc بگير

• شروع کننده موضوع

H leser

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی

مرسي دوست عزيز، حالا بايد مخ بابام رو بزنم ببينم چي ميشه!!!!!!!!

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از H&A&Z :
مرسي دوست عزيز، حالا بايد مخ بابام رو بزنم ببينم چي ميشه!!!!!!!!

من hero رو 450 تومن پول دادم ولي الان با گارانتيش برات 400 بيشتر نميشه گوشي خوبيه ولي اگه پول بيشتري داشتي يه چيز ديگه بگير
بازم ميگم hero نسبت به قيمت الانش فوق العادست

kdbwnf

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم
شهر
قم

به نظر من بهتر است به جای آیفون یک گوشی اندرویدی بخرید. هم متن باز است ، هم بر پایه لینوکس ، هم امن ، هم این که می توانید آن را به نسخه های جدید تر ارتقا بدهید ، هم این که انتخاب های زیادی برای خرید دارید ولی اگر سیستم عامل آیفون بخواهید ، فقط باید از بین 4 گوشی یی که شرکت اپل ارائه کرده بخرید ، هم نرم افزار های رایگان بیش تری دارد و ...

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از kdbwnf :
به نظر من بهتر است به جای آیفون یک گوشی اندرویدی بخرید. هم متن باز است ، هم بر پایه لینوکس ، هم امن ، هم این که می توانید آن را به نسخه های جدید تر ارتقا بدهید ، هم این که انتخاب های زیادی برای خرید دارید ولی اگر سیستم عامل آیفون بخواهید ، فقط باید از بین 4 گوشی یی که شرکت اپل ارائه کرده بخرید ، هم نرم افزار های رایگان بیش تری دارد و ...
برپايه لينوكس بودن مزيت نيست ميدوني كه meamo هم بر پايه لينوكس ساخته شده.....
گوشيهاي اپل بزرگترين ويژگيش اينه كه با آپديت نرم افزار حس ميكني يك گوشي كاملا جديد در اختيارته و امكاناتي مثل تصوير برداري هم با سيستم عامل جديدش بهبود پيدا ميكنه
از بين گوشيهاي اپل من همون 3g رو پيشنهاد ميكنم
گوشي خودم هم كه آندروئيده و خيلي ازش راضيم
فقط نميدونم آپديتش كنم محدوديت رنگش برداشتنه ميشه يا نه ؟ آخه آندروئيد 1 محدوديت 65000 تايي داشت ولي 2 الان 16 ميليون ساپورت ميكنه
گوشي هيرو چون قيمتش خييييلي افت كرده برات ميتونه بهترين گزينه باشه ، واقعا بهت توصيش ميكنم

kdbwnf

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم
شهر
قم

به نقل از Dr.Eniac :
گوشيهاي اپل بزرگترين ويژگيش اينه كه با آپديت نرم افزار حس ميكني يك گوشي كاملا جديد در اختيارته و امكاناتي مثل تصوير برداري هم با سيستم عامل جديدش بهبود پيدا ميكنه
فقط نميدونم آپديتش كنم محدوديت رنگش برداشتنه ميشه يا نه ؟ آخه آندروئيد 1 محدوديت 65000 تايي داشت ولي 2 الان 16 ميليون ساپورت ميكنه
گوشي هيرو چون قيمتش خييييلي افت كرده برات ميتونه بهترين گزينه باشه ، واقعا بهت توصيش ميكنم
در مورد گوشیتان فکر کنم اگر خود گوشی از 16 میلیون پشتیبانی می کند ، با آپدیت محدودیت برداشته می شود.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از kdbwnf :
در مورد گوشیتان فکر کنم اگر خود گوشی از 16 میلیون پشتیبانی می کند ، با آپدیت محدودیت برداشته می شود.

نميدونم والا
ببين الان هيرو كه آندروئيد 1 هست 65 هزار پشتيباني ميكنه ولي لجند كه آندروئيد 2ه 16 ميليون (فكر نكنم مانيتوراشون اختلاف بزرگي داشته باشن )

at

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

من هیچی نمی دونم ولی خیلی خوشم اومد++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• شروع کننده موضوع

H leser

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی

من از هيرو خيلي زياد خوشم نمي ياد ولي از مايل استون موتورولا خيلي خوشم مي ياد، ولي n900 يه اف ام ترنسميتر داره كه عاشقشم.

• شروع کننده موضوع

H leser

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی

من از هيرو خيلي زياد خوشم نمي ياد ولي از مايل استون موتورولا خيلي خوشم مي ياد، ولي n900 يه اف ام ترنسميتر داره كه عاشقشم.

KeYBoaRd

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
شهر
یزد
مدال المپیاد
IoI

به نقل از Dr.Eniac :
منظورتون این بود که 3gs رو پیشنهاد میکنید؟!
آخه تا اونجایی که من میدونم 3g تاچش داغونه!!

و در کل من خودم بهتون مایلستون۲ رو پیشنهاد میکنم!!

بالا