• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آرسنال

khamoosh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مش‍‌‌هَد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : آرسنال

به نقل از Fateme.RMA :
آرسنال دیشب خیلی میلیمتری حذف شد واقعا. بازی خیلی خوبی داشتن. هردو نیمه کاملا مسلط بودن به بازی. حذف شدن آرسنال بدشانسی محض بود!

امسال پنجمین ساله که آرسنال تو این مرحله داره حذف میشه و به موفقیت اروپایی خاصی دست پیدا نمیکنه. نه تنها موفقیت اروپایی، بلکه به موفقیت در انگلیس هم نمیرسه! با وجود اینکه دیگه اونقدرا هم جوون گرایی تو این تیم حاکم نیست و بازیکن های خوب و سرشناسی دارن. چرا آرسنال همچنان نمیتونه موفق بشه؟!
امسال واسه دومین سال پیاپی FA cup رو میگیریم >:D<
تو لیگ هم که داریم دوم میشیم. کلا لیگ جزیره خیلی سخته. هیچ بازی ای رو نمیشه آسون برد.
بعدم آرسنال کلا تو بدشانسی تکه.اون از اون چندسالی که تو اروپا همش به بارسا و بایرن میخوردیم حذف میشدیم اینم از امسال که تو لندن 3-1 بازی رو به موناکو دادن. موناکو کلا 4 تا تو چارچوب داشت سه تاش گل شد. هر سالم که رکورد مصدوم شدنو میزنن بازیکنا. همیشه وسط فصل آرسن ونگر اینقد دستش خالی میشه دیگه کاری نمیشه کرد.
امسالم FA cup رو میگیریم سال دیگه ایشالا اگه کسی مصدوم نشه و مشکلی پیش نیاد یاز [-o< [-o< آرسنال تو همه جاما مدعیه x: x:

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

آقا بازی با پالاس خیلی خوب بود.یه تایمایی کلا رمسی و سانچز و کازرلا و اوزیل داشتن خاله بازی می کردن با توپ. :)) از بس که توپو خوب می بردن جلو.در مورد گل ژیرو هم که صحبتی نیس. :-"
بعد سالها فوتبال نگاه نکردن چسبید واقعا.
ترغیب شدم سیتی و چلسی رو ببینم. :D

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

اول یه چیزی بگم،لیگ جزیره قطعاً بهترین لیگ اروپاست.بی نظیرترین.بعد اینکه بازی دیروز خیلی عجیب بود.خیلی عالی بود،دقیقه نودو پنج گل ولبکِ منچستری وقتی اون طوری بعد گل پیرهن آرسنال رو تکون میداد اصن کیف می کردم.واقعاً تیم عالیه،باید قهرمان شه من نمیدونم. :))

AliEBR

AliEBR
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک