• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم
پاسخ : بارسلونا

به نقل از آقا سِینا :
الان میشه رابطه بین این تاتا و فلسفه بارسلونا رو بگین به من :-?
اینکه تیماش هجومی بازی میکنن،پاسکاری زیاد میکنن،سعی در حفظ توپ دارن،خودشو شاگرد بیلسا میدونه و... . کلا به تیکی تاکا و فوتبال هجومی معتقده ینی فلسفه بارسا رو کنار نمیذاره. خب مربیای دیگه ای هم هستن که اینطورین ولی گاس هیدینگ یکی از اونا نیس.
بیلسا،انریکه،هاینکس،حتی پیگرینی و ویاس بواس. اونا هم اینطور مربیایی بودن ولی همشون جز بیلسا تیم داشتن و خب به هر حال مارتینو انتخاب شده و فقط باید ازش حمایت بشه.

بازی بایرن-بارسا تو جام اولی هوینس نیمه اولش تموم شد. بازی خوبی بود. خیلی خیلی خیلی بهتر از بازی هامون جلو بایرن تو چمپیونز(که البته اونم دلایل عجیب و خاص خودش رو داشت و داوری رو هم نباید از یاد برد). به طور کاملا خلاصه: تیم بایرن،کاملّ. ینی یه بازیکنشون هم نیمه اول غیر اصلی نبودن. با تمام قوا،با روحیه فوق العاده، با مربی کار بلد. تیم بارسا:تیم دوم+مسی نا آماده. با مربیگری روورا. دوس سانتوس،تیو،سرجی روبرتو،مارک بارترا،مارتین مونتویا.آدریانو و ماسکرانو هم تو دفاع. پینتو هم تو دروازه .ینی با این وجود 1-0 باختن تو نیمه اول خیلی هم نتیجه خوبی محسوب شده. گل رو هم الکی و رو ضربه سر خوردیم.

ترکیب تیم: پینتو – آدریانو، ماسچرانو، بارترا، مونتویا – سرجی روبرتو، سونگ، دوس‌سانتوس – تی‌یو، مسی، الکسیس

2-0 تموم شد بازی. دیگه نیمه دوم بازیکنا رو نمیشناختم رسما. مانزوکیچ گل دوم رو زد،3 تا بازیکن با هم 3 متر تو آفساید بودن :|
دروازه بان هم حتی پینتو نبود،بعد دروازه بان جانشین پینتو کاپیتان شده بود :)) تیم دوم و سوم بارسا واقعا نمایش خوبی داشتن و بایرن به تیم دوم بارسا هم تونس 1 گل بزنه فقط. نیمه دومم که از تیم دوم هم گذشته بود،1 گل آفساید. فاصله بایرن با تیم دوم بارسا هم 4 تا و 3 تا گل نیس.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

امید داریم که موفق باشه! اما باید بهش مهلت داد!

بازی با بایرن هم ته خنده بود! تیم 3 بارسا تو بود!

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

دارم به این فک میکنم اگه تیتو همین تیمو تو چمپیونز لیگ جلوی بایرن میفرستاد اونهمه آبرو ریزی نمیشد.نه؟

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از reza9 :
دارم به این فک میکنم اگه تیتو همین تیمو تو چمپیونز لیگ جلوی بایرن میفرستاد اونهمه آبرو ریزی نمیشد.نه؟
واقعا نمیتونم هنوز اون بازی رو درک کنم.
بایرن خیلی وقته تمریناتشو شروع کرده،بارسا تازه 3-4 جلسه تمرینی برگزار کرده فک کنم.بعد اون شوک بزرگ روحی به بارسا وارد شد،تمرینا هم تا دوشنبه تعطیل بودن و هنوز بازیکنای جام کنفدراسیون ها برنگشته ن.
بایرن خوب از آب گل آلود ماهی گرفت. قشنگ نیمه دوم ذخیره های بارسا بی داشتن بازی میکردن.
تیاگو هم هیچ کاری نکرد،هیچ.
باید بگم با دیدن این بازی دوباره امیدوار شدم. سرجی روبرتو عالیه،عالی.یه موقعیت 100 درصد هم داشت که خب نویر نذاش گل بشه. بارترا هم به شدت پیشرفت کرده،واقعا خوب جلو ریبری رو میگرف. تیو فقط سریع تر شده،ینی فقط میدوه،ضربه آخر هاشم به شدت بی دقت(اونم یه موقعیت 100 درصد داشت) و از نکات قابل توجه هم عملکرد خوب دفاع بود،خیلی خوب پوشش میدادن. عملکرد پینتو هم خوب بود
البته بایرن هم تازه سرمربی عوض کرده و این قطعا چیزی نیس که تو بازیای رسمی فصل ازشون میبینیم ولی به طور کلی عملکرد تیمای دوم و سوم بارسا جلوی قهرمان اروپا واقعا عالی بود.

به طور کلی همین که روحیه تیم هنوز خوبه و اینکه با تیم دوم و سوم هم عملکرد عالی جلو قهرمان اروپا داشت اتفاقات خوبی محسوب میشن. مارتینو فردا رسما معارفه میشه و شنبه بارسا تو اوسلو با والرنگا بازی داره که تو اون بازی مارتینو سر مربیه.نیمار و بقیه بازیکنای ملی پوش که تو جام کنفدراسیون ها بودن دوشنبه برمیگردن.

• لایک
امتیازات: reza7

MILEY

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
تِهrun
مدال المپیاد
یه زمانی کامپیوتر...هعی
رشته دانشگاه
دندون پزشکی

از کل بازی دیشب فقط صحنه هایی رو که پپ رو نشون میداد یادمه. :rolleyes:
کاش الان دو ، سه سال پیش بود. :rolleyes:
بازی دیشب کمی امیدوارم کرد که بتونم دوباره یه بارسا رویایی بیبینم(البته اگه ستاره های جوون رو نفروشن)
به امید موفقیت تاتا

• لایک

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

کلا در پی قیاس بایرن و یارسا نباشین :)امسالم مال ماست..
آقا این دوستمون ک جدید مربی شده افتخارش مربی پاراگوئه بودنه؟! :|

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
کلا در پی قیاس بایرن و یارسا نباشین :)امسالم مال ماست..
آقا این دوستمون ک جدید مربی شده افتخارش مربی پاراگوئه بودنه؟! :|
نه نیسم اصن چون به تیم سوم بارسا هم نتونست یکی بزنه بیشتر،قهرمان اروپا،بهترین تیم دنیا.
بعید میدونم پپ امسال بتونه سوپر تیمشو بسازه،بایرن خیلی باگ داشت دیشب،طوری که شانس آورد تیو و سرجی روبرتو توپاشون گل نشد.
البته بایرن هم تا شروع فصل خیلی بهتر میشه ولی بازم تغییراتی که پپ تو بایرن ایجاد کرده زمان میبره تا ثمر بده.(البته این معنی رو نمیده حرفم که امسال بایرن موفق نخواهد بود،ولی پپ به اون سوپر تیمش نمیرسه)

پاراگوئه ای که به اسپانیا یه گل سالم زد که آفساید اعلام شد و به خاطر عملکرد عالی کاسیاس و ویا بود که اسپانیا تونس به زور پاراگوئه رو ببره و بره نیمه نهایی. نه افتخاراتشم این نیس. 4 بار بردن لیگ پاراگوئه، بردن لیگ آرژانتین با نیولز اولدبویز(که فصل پیشش داشته سقوط میکرد ولی با مربیگری مارتینو سقوط نمیکنه و سال بعدش قهرمان میشه) رسوندن. نیولز اولد بویز به نیمه نهایی کوپا لیبرتادورس(جام باشگاه های آمریکای جنوبی) رسوندن پاراگوئه به فینال کوپا آمریکا. بهترین سرمربی آمریکای جنوبی در سال 2007.
به عنوان بازیکن هم،509 بازی واسه تیم اصلی نیولز کرده و رکورد داره از این نظر.

بعد میشه شما به من بگین رایکارد و پپ و تیتو قبل از سرمربیگری بارسا چه افتخار بزرگی داشتن؟ رایکارد قبلش سرمربی یه تیم گم نام هلندی بود،پپ سرمربی بارسا بی که اون موقه تو لیگ دسه 3 بازی میکرد و تیتو هم کمک مربی پپ(که باز تو اون 4 سال با تیم کلی جام گرفته بود)
هیچ کودوم موفقیت خارق العاده ای نداشتن قبلش ولی بعدش با بارسا به شدت موفق بودن. به نظر من موفقیت های قبلی اصلا فاکتور تعیین کننده ای برای موفقیت تو بارسا نیس

k0098

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
...
شهر
اونجا...!

من این شعرو خودم سرودم، اما وقتی یه تاپیک زدم،قفل شد....بعد ترکیــــد....!

مسی نخبه ایست اندر جهان که زان حیران است پیر و جوان
زند بی دریغ گل شود جاودان همه منگ و مدهوش اندر کران
بگفتا رونالدو : کیستی ای مسی؟ بگفتا منم تک ستاره مسی!
زنم گل یکی چیپ یکی موج دار یکی آرام،یکی تند، یکی برق وار
من که خود اینک به فوتبال آمدم در خور هر تیم و هر کار آمدم
من رئیسم،من مسی ام، سرورم تو حریصی ای رقیب محترم!
گر بمانی گر بمیری از حسد از پس من بر نیایی تا ابد

شاعر: خودم!!!

ففقط مصراع آخر رو به کمک شعر آذریزدی سرودم!

قشنگه؟

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

خب بازی بارسا جلو والرنگا هم تموم شد. 7-0 بارسا برد.
نیمه اول ترکیب تیم دوم بود با مسی و نیمه دوم هم تیم سوم بارسا تو زمین بود(از دیقه 60 به بعد)
گل ها:
سانچز
تیو
مسی
دوس سانتوس
دونگو(2)
خوان رامون

سانچز و سرجی روبرتو تو این بازی واقعا خوب بودن. درضمن دروازه بان سوم بارسا واقعا با استعداده.واقعا(تو بازی با بایرن هم وقتی بایرن نیمه دوم خیلی فشار میاورد واکنش هاش عالی بودن)

• لایک

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
سانچز و سرجی روبرتو تو این بازی واقعا خوب بودن. درضمن دروازه بان سوم بارسا واقعا با استعداده.واقعا(تو بازی با بایرن هم وقتی بایرن نیمه دوم خیلی فشار میاورد واکنش هاش عالی بودن)
بازیکنای جوون بارسا خیلی خوبن به شرطی که یه مدیر خوب بالا سرشون باشه و تا به ی جایی رسیدن نفروشنشون.مثه تیاگو... [-(
سرجی روبرتو خیلی خوبه...و دلفائو که قرضی رفت اورتون...

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

دوستان من یه مدت دنبال نمی کردم اخبار رو ! الان والدس تو بارسا مونده یا رفته ؟ ویا چطور ؟‌
واسه دفاع کیا رو خریدن در کل ؟‌

• لایک
امتیازات: Zed

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Dant3 :
دوستان من یه مدت دنبال نمی کردم اخبار رو ! الان والدس تو بارسا مونده یا رفته ؟ ویا چطور ؟‌
واسه دفاع کیا رو خریدن در کل ؟‌
مونده،این فصل رو میمونه فصل بعد میره.
ویا رفت اتلتیکو.
هیچ کس :|
+شایعاتی مبنی بر توافق منچستر و فابرگاس به گوش میرسه :rolleyes:
+میگن مارتینو میخواد سانتیاگو ورجینی رو بیاره بارسا.24 ساله،مدافع مرکزی،قد 1.91. الان بازیکن آزاده ینی واس بارسا مفت تموم میشه انتقالش. از اون طرف میگن مورینیو لوئیز رو نمیخواد(منبع نا معتبر) و بارسا پیشنهاد 29 میلیونی داده واسش. اگه واقعا اتفاق بیفته که عالیه.چون هم یه مدافع باتجربه و در کلاس جهانی که سنشم خیلی بالا نیس خواهیم داشت(لوئیز) که میتونه جای کاپیتان رو از نظر فنی پر کنه و یه مدافع جوون و آینده دار. بارترا هم هست پس مشکلات خط دفاع تا حدی برطرف میشه.

sINAKINDEr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
دانشگاه
برو بابا

به نقل از آیدا-ق :
مونده،این فصل رو میمونه فصل بعد میره.
ویا رفت اتلتیکو.
هیچ کس :|
+شایعاتی مبنی بر توافق منچستر و فابرگاس به گوش میرسه :rolleyes:
+میگن مارتینو میخواد سانتیاگو ورجینی رو بیاره بارسا.24 ساله،مدافع مرکزی،قد 1.91. الان بازیکن آزاده ینی واس بارسا مفت تموم میشه انتقالش. از اون طرف میگن مورینیو لوئیز رو نمیخواد(منبع نا معتبر) و بارسا پیشنهاد 29 میلیونی داده واسش. اگه واقعا اتفاق بیفته که عالیه.چون هم یه مدافع باتجربه و در کلاس جهانی که سنشم خیلی بالا نیس خواهیم داشت(لوئیز) که میتونه جای کاپیتان رو از نظر فنی پر کنه و یه مدافع جوون و آینده دار. بارترا هم هست پس مشکلات خط دفاع تا حدی برطرف میشه.
باو اینقد که یو داری حرص میخوری من با خودم میگم اگه طرفدار منچستر یونایتد یا ارسنال یا لیورپول و خدایی نکرده پرسپولیس بودی تا الان سکته زده بودی با این بازیکنا و خریداشون D:

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از آقا سِینا :
باو اینقد که یو داری حرص میخوری من با خودم میگم اگه طرفدار منچستر یونایتد یا ارسنال یا لیورپول و خدایی نکرده پرسپولیس بودی تا الان سکته زده بودی با این بازیکنا و خریداشون D:
من حرص نمیخورم(میخورم؟! :-?)
منچستر که همینطوری نمی مونه،حتی اگه فابرگاس رو نگیره حتما یه هافبک میخره،آرسنال هم دنبال سوارزه خب.لیورپول هم داره یه کارایی میکنه. پرسپولیس دفاع داره حتی... این وسط بارسا وضعش از اینا خراب تره ها،مدافع نداره،هافبک جانشین ژاوی نداره،دروازه بان جانشین والدز نداره،تازه ویا و تیاگو رو هم مفت از دس داده. و از همه مهم تر،مدیر عاملی به اسم راسل داره ( :)) ) که فک نکنم بتونه لوئیز رو بخره،حتی فک نمیکنم بتونه سانتیاگو ورجینی رو بیاره

• لایک

MILEY

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
تِهrun
مدال المپیاد
یه زمانی کامپیوتر...هعی
رشته دانشگاه
دندون پزشکی

لیگ کی شروع میشه؟
تا اون موقع وقت برای خریدن دفاع و دروازه بان و اینا داریم ایا؟

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از نِــــــــی :
لیگ کی شروع میشه؟
تا اون موقع وقت برای خریدن دفاع و دروازه بان و اینا داریم ایا؟
شهریور.
بله،هنوز یک ماه وقت هس.
+بایرن یه پیشنهاد 46 میلیونی به چلسی داده برا لوئیز. خب دیگه باید این رو هم منتفی بدونیم.

نیمار امروز اولین بازیش رو جلو لخیا میکنه. البته بقیه بازیکنای جام کنفدارسیون ها نیستن.

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بارسلونا قهرمان جام خوان گمپر...

2013-08-02_BARCELONA-SANTOS_34.v1375480411.JPG

بازی که بین بارساوسانتوس برگزارشدباگلهای مسی،2گل سسک ،سانچز، پدرو، آدریانو ودونگو بابرتری8به0 بارساتموم شد

اعتقاد تاتا به جوونا منو واقعاخوشحال کرده.مثل تیتو نیست که یه بازی همه جوونارو بذاره بعد دیگه اصلا بازی نده بهشون... تاتا هم به بازیکن ـای اصلی بازی میده هم به جوونا.

الکسیس هم واقعا این فصل انگار روح مسی رفته تو بدنش!به نظرم اگه اینطور بازی کنه نیمار-مسی-الکسیس عالی تر از ویا-نیمار-مسی میشه.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

خب محمد سیک،مدافع 37 ساله بارسا بی به ناپولی پیوست ( :rolleyes:)

• لایک

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

تیم سفری به فلسطین داشته باهدف ایجادصلح.

2013-08-04_ENTRENO_ISRAEL_30.v1375642098.JPG

جانباز فلسطینی در کنار مجروح اسراییلی و مسی

البته تیم بامسئولان فلسطین واسرائیل دیدارداشته!
2013-08-04_VISITA_PRESIDENCIA_22.v1375617249.JPG

302341hp2.jpg

البته با محمود عباس و فلسطینیا هم دیدار کردن.
هدف این سفر ایجاد صلح بوده. هدف راسل و باشگاه درحقیقت خیر بوده وبیشتر به نفع فلسطینیاس هرچندیه سری برداشت های سیاسی به ضرربارساشده !

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

این فونت نوشتن اسم ها و اعداد رو در پشت لباس های امسال به شدت دوست دارم!

خیلی باحال نوشتن!

ضرر که برا بارسا این سفرش داشته اما کسایی که سفیر صلح هستن برا قرض و ... که سفر نمیکنن! پس اونایی که بدون اساس فقط حرف میزنن هیچ ضربه ای به بارسا و آبروش نمیزنن! یعنی صرفا حرف بی اساس هست!

بالا