• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
پاسخ : بارسلونا

به نقل از آیدا-ق :
تیو چه قیافه ای به هم زده بود :)) ولی بد نبود خوب بازی کرد در کل!
آره یه لحظه فک کردم دو تا دنی آلوز تو بازی هست :))

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

از ویکتور والدز متنفرم...

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

خود تیتو هم به این معترف شده بود که هر دو تیم(بارسا و رئال) اصلا در اوج خودشون قرار نداشتن و به نظر من هم همین طور بود.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
از ویکتور والدز متنفرم...
چی میشد ما هم یه نویری،کاسیاسی چیزی داشتیم :-<
دیگه در این حدم نه...ولی اگه قهرمان سوپرکاپ نشیم از سرش نمیگذرم :|
میدونین من فصل پیش که تموم شد هی میگفتم باید چه خریدایی داشته باشه باشگاه،یکی همین یوردی آلبا بود که "باید" میخریدیمش بهش نیاز بود،یکی هم یه دروازه بانه "متوسط رو به بالا"...این دروازه بان والنسیا بودش،اسمش آلوز بود،این خیلی خوب بود فکرم نمیکنم اونقد قیمتش بالا بود،اینو هم میخریدیم من راضی بودم
ولی کلا سران باشگاه و مربیا و اینا نمیخوان والدز تضعیف روحیه شه اصلا به فکرشم نیسن :rolleyes: تو بارسا حتی اگه ژاوی هم باشی باید برا فیکس بودن رقابت کنی با یه نفر ولی والدز تنها استثناس،ینی اصن لازم نیس نگران باشه چون در هر صورت بازی میکنه :rolleyes: حداقل این پینتو رو دوبار بازی بدن،مطمئنن گل میخوره ولی مطمئنن همچون گلی نمیخوره
به نقل از Mysterious Quéèn :
خود تیتو هم به این معترف شده بود که هر دو تیم(بارسا و رئال) اصلا در اوج خودشون قرار نداشتن و به نظر من هم همین طور بود.
آره خب الان تازه اولای فصله طبیعیه هنوز به فرم آرمانی خودشون نرسیدن ولی بازم با اینکه وضعیتشون آرمانی نبود بازی انقد قشنگ و نتیجه انقد پرگل شد،دیگه تو اوج باشن که هیچی!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

@آیدا:دقیقا با همین غلظتی ک گفتم!...از ویکتور والدز بیزارم...در این حد ک این بشر رو اگه تو خیابون ببینم و حتی مجبور بشم 20ثانیه باش هم مسیر باشم معذب میشم!!...
واقعا متنفرم ازش...
الاغ فکر کرده چیه داره دریبل میزنه؟...فکر کنم اصلا آنخل بش تنه نزد...فکر کنم خود احمقش افتاد زمین...
خیلی تلاش کردم فحش بدی اینجا بش ندم...

گور بابای سوپر کاپ...این اشتباه رو توی فینال جام باشگاه ها میکرد هم همین قدر اعصابم خرد میشد از دستش شاید!...

احتمال اینک رئال فاتح سوپر کاپ بشه اصلا کم نیست...من واقعا چیزی از بارسا ندیدم قبل از گل پدرو...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
@آیدا:دقیقا با همین غلظتی ک گفتم!...از ویکتور والدز بیزارم...در این حد ک این بشر رو اگه تو خیابون ببینم و حتی مجبور بشم 20ثانیه باش هم مسیر باشم معذب میشم!!...
واقعا متنفرم ازش...
الاغ فکر کرده چیه داره دریبل میزنه؟...فکر کنم اصلا آنخل بش تنه نزد...فکر کنم خود احمقش افتاد زمین...
خیلی تلاش کردم فحش بدی اینجا بش ندم...

گور بابای سوپر کاپ...این اشتباه رو توی فینال جام باشگاه ها میکرد هم همین قدر اعصابم خرد میشد از دستش شاید!...

احتمال اینک رئال فاتح سوپر کاپ بشه اصلا کم نیست...من واقعا چیزی از بارسا ندیدم قبل از گل پدرو...
مشکل اینه که هر کوفتی هس بازیکن بارساس :rolleyes:
کاسیاس و بوفون و نویر و چکشم دریبل نمیزنن!اونوخ این میخواس دریبل بزنه :))
تیتو کار درستی نمیکنه حرکت والدزو توجیح میکنه :rolleyes: آقا اشتباه کرد،اشتباه بدیم کرد،چرا توجیح؟
ها؟! چیزی ندیدین؟بابا نیمه اول که کلا دس بارسا بود،ینی یه بار نزدیک شدن به دروازه مون که اونم بیرون چارچوب بود،عوضش بارسا همش پشت محوطه جریمه و حتی تو محوطه جریمه اونا بود،تازه میتونس گل بزنه(اگه مسی رو گل نزنی نبود)،مالکیت هم که 72 به 28،واضحه دیگه!
احتمالش کم نیس چون رئال تو برنابئو بازی میکنه،چون دوباره ممکنه والدز سوتی بده و... ولی دلیلش ابدا این نیس که بارسا خوب بازی نمیکنه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از آیدا-ق :
مشکل اینه که هر کوفتی هس بازیکن بارساس :rolleyes:
کاسیاس و بوفون و نویر و چکشم دریبل نمیزنن!اونوخ این میخواس دریبل بزنه :))
تیتو کار درستی نمیکنه حرکت والدزو توجیح میکنه :rolleyes: آقا اشتباه کرد،اشتباه بدیم کرد،چرا توجیح؟
ها؟! چیزی ندیدین؟بابا نیمه اول که کلا دس بارسا بود،ینی یه بار نزدیک شدن به دروازه مون که اونم بیرون چارچوب بود،عوضش بارسا همش پشت محوطه جریمه و حتی تو محوطه جریمه اونا بود،تازه میتونس گل بزنه(اگه مسی رو گل نزنی نبود)،مالکیت هم که 72 به 28،واضحه دیگه!
احتمالش کم نیس چون رئال تو برنابئو بازی میکنه،چون دوباره ممکنه والدز سوتی بده و... ولی دلیلش ابدا این نیس که بارسا خوب بازی نمیکنه
اتفاقا من از این کارا از مانوئل عزیزم هم دیدم...اما نویر درست دریبل میزنه...اعتماد ب نفس داره...این مرتیکه کچل اعتماد ب نفس نداره و داره وانمود میکنه داره!!

اصلا قبول ندارم...نمیدونم شاید توقع من از بارسا زیاده...اما من اصلا نه بارسای گوآردیولا و نه بارسای رایکارد رو دیشب ندیدم...
اختلاف میان بارسا و رئال باز هم فاحش بود...
اما من شاید انتظار بیشتری داشتم...مثلا هم تو زمین خودمون بودیم...
اصلا ب کل مسی رو ندیدم...الکسی ب کل مهار شد توسط کونترائو...ژاوی افتضاح بود...اینیستا مثل همیشه نبود اما خیلی خوب بود...سرجیو بوسکت از معدود خوب های تیم بود
اصلا اون چیزی ک دوست داشتم ببینم رو تو زمین ندیدم...10 دقیقه ی اول ک کلا ب نظرم مال رئال بود

3zar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
عمران

توصیه میکنم اگه از شبکه های خارجی نیگا نمیکنین فوتبال رو
با هدفون به رادیو ورزش گوش بدین از تلویزیون ایران فوتبال رو نیگا کنین
چون گزارشگر بازی رادیو ورزش طرفدار بارساست + تاخیر نداره :D :D :D

من دیشب اینکارو میکردم ولی خیلی حال داد رئال که گل زد اعصابم خرد بود تلویزیون داشت تکرار گل رو نشون میداد من شنیدم بارسا گل زد حس خوبی بود :D

البته سوتی والدزم زود فهمیدم که خیلی بد بود :))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
اتفاقا من از این کارا از مانوئل عزیزم هم دیدم...اما نویر درست دریبل میزنه...اعتماد ب نفس داره...این مرتیکه کچل اعتماد ب نفس نداره و داره وانمود میکنه داره!!

اصلا قبول ندارم...نمیدونم شاید توقع من از بارسا زیاده...اما من اصلا نه بارسای گوآردیولا و نه بارسای رایکارد رو دیشب ندیدم...
اختلاف میان بارسا و رئال باز هم فاحش بود...
اما من شاید انتظار بیشتری داشتم...مثلا هم تو زمین خودمون بودیم...
اصلا ب کل مسی رو ندیدم...الکسی ب کل مهار شد توسط کونترائو...ژاوی افتضاح بود...اینیستا مثل همیشه نبود اما خیلی خوب بود...سرجیو بوسکت از معدود خوب های تیم بود
اصلا اون چیزی ک دوست داشتم ببینم رو تو زمین ندیدم...10 دقیقه ی اول ک کلا ب نظرم مال رئال بود
ولی من ندیدم،حالا شایدم همچین کاری کرده باشه ولی چون "درست" انجامش داده من یادم نمیاد :-?? وگرنه مثه این شاهکار والدز "تاریخی"میشد!

چون بارسای اون شب بارسا تیتو ولانوا بود،یه سیستم جدید داشتیم کاملا
ینی چی فاحش بود؟!
خب نیمه اول رو که کاملا در اختیار داشتیم،نیمه دومم همچنان حمله میکردیم،مشکلش چیه؟! :-?
مسی رو ندیدیم چون خودش هی موقعیت خراب میکرد نه چون تونسته بودن مهارش کنن،مسی حداقل دو تا موقعیت صد در صد داش که فقط لازم بود درست شوت کنه توپ رو،تو چاچوب بزنه ولی نزد :rolleyes: وگرنه مدافعای رئال مسی رو نتونسته بودن مهار کنن
سانچز مهار شده بود،کاملا قبول دارم
ژاوی بد نبود،اصلا بد نبود،تازه گلم زد،ولی خب عالی هم نبود
اینیستا عالی بود،هیچ مشکلی نداش واقعا
بوسکتس که اتفاقا از همه محو تر بود!روی گل رونالدو هم جا گیری اشتباهش باعث شد اون گلو بخوریم :rolleyes:
به نظرم ماسکرانو و اینیستا و دنی آلوز واقعا عالی بودن،بقیه هم خوب بودن ولی نه عالی،والدز هم که شاهکار بود!
شما مطمئنین بازی بارسا-رئالو دیدین؟! :-? ده دیقه اول نیمه اول که رئال کلا نبود!نیمه دوم هم همون 10 دیقه یه رب مسلط شد رو بازی که بعد دوباره ریتم بازی رو بارسا آروم کرد و 3 تا گلم زد و میتونس بیشتر هم بزنه(اگه مسی رو گل زدن بود)
به نقل از MoBn :

من دیشب اینکارو میکردم ولی خیلی حال داد رئال که گل زد اعصابم خرد بود تلویزیون داشت تکرار گل رو نشون میداد من شنیدم بارسا گل زد حس خوبی بود :D

نه خیلی افتضاح میشه! این گزارشگره خیلی رو نروه ~X( ینی مزدک می ارزه به همه گزارشگرای رادیو(در این حد افتضاحن ینی)
همین که تاخیر داره هم بدترش میکنه! صدا با تصویر هماهنگ نی!

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از MoBn :

راس میگی کار خوبیه من که انقدر از چرتُ پرتای مزدک حالم بد شده بود که همش صدای تلویزیونُ قطع میکردم. :))

+ولی گزارشگر رادیو ورزش تلفظ اسم بازیکنا رو اشتباه میگه.مثلا بجای بوسکتس میگه بوسکویتز {-8

ali.m

کاربر فعال

والدز =))
مورینیو دیگه رونالدو و اوزیل و همه رو ول کرده ... الان فقط تنها امیدش شده والدز ...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Breeze :
راس میگی کار خوبیه من که انقدر از چرتُ پرتای مزدک حالم بد شده بود که همش صدای تلویزیونُ قطع میکردم. :))

+ولی گزارشگر رادیو ورزش تلفظ اسم بازیکنا رو اشتباه میگه.مثلا بجای بوسکتس میگه بوسکویتز {-8
ولی بازم بهتر از رادیوه جان خودم!من خیلی تجربه ش رو دارم،خیلی افتضاحن گزارشگراشون! :rolleyes:
+به جای آلوز هم میگه آلوِیز،به جای پیکه هم میگه پیکِی :)) :-"
همشم از آرایه های ادبی استفاده میکنه،تشبیه،تضاد،جناس...اصن یه وضی! :D
به نقل از asd.dsa :
والدز =))
مورینیو دیگه رونالدو و اوزیل و همه رو ول کرده ... الان فقط تنها امیدش شده والدز ...
آره واقعا :rolleyes:
من که میگم این والدز نفوذیه :-"
+راستی مسی با گلش جلو رئال به همراه سزار بهترین گلزن بارسا جلو رئال شد(با 14 گل)و 4 تا گل با رکورد دی استفانو فاصله داره تا بهترین گلزن کل ال کلاسیکو ها بشه
بعد تنها بازیکنیم هست که توی 4 تا سوپرجام گل زده
+این عکسم دیدنیه!
xavi~0.jpg

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بازی ک کلا حرصم داد!...
ولی 3 چیز بازی باحال بود...
1-رونالدو وقتی گل زد کلی ادا اصول و اینا در آورد و 1 دقیقه بعد بارسا گل زد و رونالدو ضایع شد!...یعنی تک تک سلول های بدنم شاد شد!
2-وقتی ژاوی گل زد و بعدش ب اینیستا اشاره کرد با این مضمون ک"گل در اصل روی کار آندرس بوده"...
3-مصاحبه ی مورینیو بعد بازی ک گفتن بش تو چرا ناراحت نیستی تیمت باخته...و آقای خاص گفت"باخت؟...ی گلشون ک آفساید بود پس بازی مساوی شد دیگه...چرا باید ناراحت باشم؟...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
بازی ک کلا حرصم داد!...
ولی 3 چیز بازی باحال بود...
1-رونالدو وقتی گل زد کلی ادا اصول و اینا در آورد و 1 دقیقه بعد بارسا گل زد و رونالدو ضایع شد!...یعنی تک تک سلول های بدنم شاد شد!
2-وقتی ژاوی گل زد و بعدش ب اینیستا اشاره کرد با این مضمون ک"گل در اصل روی کار آندرس بوده"...
3-مصاحبه ی مورینیو بعد بازی ک گفتن بش تو چرا ناراحت نیستی تیمت باخته...و آقای خاص گفت"باخت؟...ی گلشون ک آفساید بود پس بازی مساوی شد دیگه...چرا باید ناراحت باشم؟...
کلا رونالدو یه چی بلده هر دفه تکرارش میکنه :)) ضایع میشه در حد چی!
قدرشناسی <D= ،قبلش هم اون حرکتی که تو عکس هس رو انجام داد،عالی بود :))
حالا خوبه آفسایدم نبود :rolleyes: جالبیش اینه که مورینیو هر وخ تیمش میبره یا کلا نتیجه میگیره و تو اون بازی داور اشتباهات موثر کرده،میگه:من کارشناس داوری نیستم
ولی هر وخ میبازه و نتیجه نمیگیره با قاطعیت نظر میده! :rolleyes: میشه کارشناس داوری!

sasan bagheri maleki

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبايي
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله اول المپياد زيست و شيمي
دانشگاه
علوم پزشكي تبريز
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

نمی دونم چرا بارسا یه دروزه بان 6دونگ نمی خره رفته سانگو خریده بابا این همه بازیکن سطح بالا داره میخاد چیکار این همه پول دارن برن نویرو بخرن :-\

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از alachigdel :
نمی دونم چرا بارسا یه دروزه بان 6دونگ نمی خره رفته سانگو خریده بابا این همه بازیکن سطح بالا داره میخاد چیکار این همه پول دارن برن نویرو بخرن :-\
فقط ی درصد فکر کن بایرنی ک ب این زحمت نویرو خریده با هر قیمتی بفروشه نویر رو!!...
حتی ی گلر آینده دار مثل سرخیو آسنجو(این بود اسمش؟)رو خریدن هم خوبه...ولی اصلا تو سیاستشون نیست انگار...

sasan bagheri maleki

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبايي
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله اول المپياد زيست و شيمي
دانشگاه
علوم پزشكي تبريز
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

به نقل از پوریا عابدی :
فقط ی درصد فکر کن بایرنی ک ب این زحمت نویرو خریده با هر قیمتی بفروشه نویر رو!!...
حتی ی گلر آینده دار مثل سرخیو آسنجو(این بود اسمش؟)رو خریدن هم خوبه...ولی اصلا تو سیاستشون نیست انگار...
فقط نویر نیس که اینو همین جوری گفتم ی دروازه بان 6دونگ که پیدا میشه ولی انگارباید باهمین بسوزیمو بسازیم

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

سرخیو آسنجو که فکر نکنم آینده ای داشته باشه، تو اتلتیکومادرید ذخیره س :-" :-?

spikyrobin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
چی شده؟؟؟!!
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
میم متالوژی

آره بابا گمون نکنم نویر و بدن........ولی واااااقعا ضروریه ها......هی به این شیکی بازی میکنن و گل میزنن بد والدز....... :| خدایی داغونه واس این سطح بالای بازی...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

نیمه اول بازی با اوساسونا 1-0 اوساسونا جلوه :| اگه این دفه هم اوساسونا رو نبریم :|
تیو یه دونه زد به تیر
دو تا گل مسلم مسی و اینی رو هم دروازه بانشون دفع کرد(بی نظیره این دروزاه بان...اینو حداقل میخریدیم!)
همه بازی بارسا موقعیت داش ولی هیچ کودوم گل نشد :|(62 درصد هم مالکیت)
سانچز هم هی موقعیت خراب میکرد :|
+گلشون آفساید بود :|
از بابت باختمون مطمئنم...امیدوارم 1-0 بدتر نشه
مسی بازی رو مساوی کرد،رو پاس سانچز
مسی بازی رو 2-1 کرد رو پاس یوردی

بالا