• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

افتخار بکس علامه حلی در کنکور89

• شروع کننده موضوع

farzad.e

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد معماری و انرژی
پاسخ : افتخار بکس علامه حلی در کنکور89

به نقل از GABRIELE :
1-کسی اینجا حسودی نکرده!
امکاناتشو دارین ،مدرستون رو حساب کتابه،چیزی غیر این باشه باید یه فکری به حاله خودتون کنید!

2-ببیخشید یه بار شما پاسخ 52 همین تاپیک رو بخون!(اون تیکه المپیادش!)

3-اینقدر بودجه و سرمایه گذاری اونجا میشه ، اینهمه دبیر خوب براتون میذارن،بعدشم میان یه پزی بدن که آره فلان است و بهمان است!

4و5- بعله !کاملا مشخصه که مغرور نیستین!
واقعیت اینه که شما یه کم زیادی ترش کردی!
من ساله اول دبیرستان بخاطره کاره بابام قرار بود بیایم تهران و من هم آزمون تیزهوشانم رو با بچه های تهران دادم و قبولم شدم!
پس اینکه الان من دارم تو یه شهرستان درس می خونم و تو توی سمپاد تهران دلیل بر این نیست که من خنگم و تو تیزهوش!منم همون آزمونی رو دادم که تو دادی!
به شماها فقط یه کم بیشتر می رسن!
تو یه سر بیا پژوهشگاه دانش آموزیه ما رو ببین!بعد حرف از این بزن که آره بچه های ما دنباله پژوهشن و فلان و بیسار!
پژوهشگاه معلم ما یه ساختمون خرابه هست با یه عده مسئوله اسگل که صبح تا غروب نشستن مگس می پرونن!و هیچ تخصصی ندارن!
تازه پارسال بودش که این استانداره محترم یه کم دلش ئا3 سمپاد ما سوخت قرار شد یه ساختمونه رباتیک تو مرکز پسرانه بسازن که هم ما استفاده کنیم هم پسرا!
اما هنوز که هنوزه فقط اسکلت بندی شده!
حالا مثلا بیان بسازنم ولی آدمه لایقی فک نکنم پیدا شه که بتونه نیازه بچه ها رو برطرف کنه!

6- کسی اینجا بخیل نیست!
ایشاا.. هر روز از روزه قبلتون بیشتر پیشرفت کنین!
1. باز حس حسودیتون گل کرده!
2. خوندم ولی چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟ عزیز من معلم های ما فارغ التحصیل های خود مدرسه ما هستند !!! یعنی شما میگی یک فارغ التحصیل نیاید بیاد به مدرسه خدمت کنه؟؟؟ فارغ التحصیل های مدرسه ما اگر هم معلم های خوبی باشند باز هم جزوی از خانواده حلی هستند . پس نمیرن واسه ما معلم بیارن بلکه معلم ها ( فارغ التحصیل ها ) هستند که میان درس میدند تو مدرسه . این رو هم به این دلیل میگم که مدرسه ما خیلی کمتر بهشون پول میده تا جا های دیگه ..
3. جونه تو الان داره از در و دیوار مدرسه پول میریزه بیرون!!!!!!! آدم حسابی چی فکر کردی؟؟؟ همین چند روز پیش با مدیر مدرسه صحبت میکردیم که اون بنده خدا از کلی مشکل مالی مدرسه گله میکرد .
4. من ترش نکردم . این تویی که حسودی میکنی! بازم میگم بچه های باهوش شهرستانی افتخار این مملکت هستند . هیچ چیز از ارزش هاشون کم نمیشه . این رو مطمئن باش . اگه شهرستانی ها قدره خودشون رو بدونند خیلی بیشتر به نفعشون میشه تا این که بیان این جا و با تهرانی ها جر و بحث کنند و دلیل های چرت بیارند . تو میخوای ارزش خودت رو ببری بالا با یک سری بهونه!. در حالی که من دلیل میارم اما تو بهونه!!!!
5. حتی تو بخیل نبودن هم شک وجود داره اما آرزوی موفقیت میکنم هم برای شما و هم برای همه بچه های باهوش شهرستانی .

به نقل از peg0a2h1 :
کشتین خودتون رو! اینطوری حرف زدن شما بدتر ارزش کار اون افراد رو میاره پایین.

حداقلش یکم تو انتخاب جملاتتون دقت کنین!

ما نگفتیم علامه حلی بهترین مدرسه آسیاست ! ما گفتیم علامه حلی پر افتخار ترین مدرسه آسیاست .
ما تو جملاتمون دقت میکنیم و واسش دلیل داریم اما شما واسه جملاتت فقط بهونه داری!!!!
تالار افتخارات حلی معروفه . یک جست و جو کنی میفهمی که جمله ای که گفتم درسته.
جالب هست که بگم هنوز کسی از مسئولان زنگ نزده به مدیر مدرسه تبریک بگه .. . این یعنی این که دوست ندارند حلی مقام بیاره
اما بچه های حلی مقام میارند ...

nresi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
-

چرا انقد طولانی؟!؟! کی وایمیسه بخونه اینارو

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از nresi :
چرا انقد طولانی؟!؟! کی وایمیسه بخونه اینارو
ناراحتی نخون!؟!؟ بعدشم این حرکتت اسپمه؟!

فرزاد بیخیال!؟! الآن بحث می کنی بعدش..!؟! دوتا منفی بارت می کنند و اون وقت می سوزی!؟! منم الکی یه مشت منفی بارم کردن!؟!

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از legend :

فرزاد بیخیال!؟! الآن بحث می کنی بعدش..!؟! دوتا منفی بارت می کنند و اون وقت می سوزی!؟! منم الکی یه مشت منفی بارم کردن!؟!

اینقدر واست مهمه؟!

به نقل از farzad** :
1. باز حس حسودیتون گل کرده!
2. خوندم ولی چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟ عزیز من معلم های ما فارغ التحصیل های خود مدرسه ما هستند !!! یعنی شما میگی یک فارغ التحصیل نیاید بیاد به مدرسه خدمت کنه؟؟؟ فارغ التحصیل های مدرسه ما اگر هم معلم های خوبی باشند باز هم جزوی از خانواده حلی هستند . پس نمیرن واسه ما معلم بیارن بلکه معلم ها ( فارغ التحصیل ها ) هستند که میان درس میدند تو مدرسه . این رو هم به این دلیل میگم که مدرسه ما خیلی کمتر بهشون پول میده تا جا های دیگه ..
3. جونه تو الان داره از در و دیوار مدرسه پول میریزه بیرون!!!!!!! آدم حسابی چی فکر کردی؟؟؟ همین چند روز پیش با مدیر مدرسه صحبت میکردیم که اون بنده خدا از کلی مشکل مالی مدرسه گله میکرد .
4. من ترش نکردم . این تویی که حسودی میکنی! بازم میگم بچه های باهوش شهرستانی افتخار این مملکت هستند . هیچ چیز از ارزش هاشون کم نمیشه . این رو مطمئن باش . اگه شهرستانی ها قدره خودشون رو بدونند خیلی بیشتر به نفعشون میشه تا این که بیان این جا و با تهرانی ها جر و بحث کنند و دلیل های چرت بیارند . تو میخوای ارزش خودت رو ببری بالا با یک سری بهونه!. در حالی که من دلیل میارم اما تو بهونه!!!!
5. حتی تو بخیل نبودن هم شک وجود داره اما آرزوی موفقیت میکنم هم برای شما و هم برای همه بچه های باهوش شهرستانی

1-چه ربطی داره؟!چرا باید حسودی کنم؟!حالا تهران 37 تا زیر 100 بیاره یا جایه دیگه چه فرقی به حاله من می کنه؟!
2- مدرسه ی ما پول که برا دبیر نمی ده از اونجایی هم که از فارق التحصیلاش استفاده نمی کنه مجبوره بره دبیرای بی خود که از هر تا بر نمی دونن پاشه بیاره! تازه اوج فاجعه اینجاست که امسال بخاطره مشکلاتی که مدرسه ی ما داره همون دبیرای بی خودمونم واسمون نمیان!
نه دبیر دیفرانسیل داریم نه دبیر فیزیک!
3-خوب تو بیا مدرسه ی ما رو ببین!بعد بگو مشکل مالی داریم!
4- حسودی نداره که حسودی کنم!چیزی نه از من کم می شه نه چیزی بهم میدن!
اینا دلیلای چرت نبودن!
واقعیت بودن!
تو نفست از جای گرم درمیاد عزیز من!
5-برا باره هزارم!حسودی نداره!زحمتشونو کشیدن نتیجشو هم دیدن!
متقابلا موفق باشید!

• شروع کننده موضوع

farzad.e

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

به نقل از legend :

حق با شماست دوست من ...

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

به نظر من اين تاپيك بيشترش شده بحث و كلكل كه ادامش اسپمارو ده برابر ميكنه لجند خانم بايد به مديرا بگن ولي هنوز...

vesal

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اهواز
مدال المپیاد
یه زمانی المپیادی بودم

به نقل از legend :
به نظرم هیچ مدرسه ای به مدرسه ی ما نمیرسه!؟!

ما اینیم دیگه!؟! بچه های داغونمون هم می تونند دو رقمی بشن اگه تلاششون بیشتر بشه!!؟!

منم تبریک میگم ولی نه به مقام معظم رهبری بلکه به خانواده هاشون و خودشون!؟!

طبیعیه عزیزم!آخه هیچ مدرسه ای امکانات مدرسه ی شما رو نداره...
این متاسفانه از اون نعمت های خدادادیه که به تهرانیا که خونشون ازشهرستانیا رنگین تره میرسه...

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از آبجي مرضيه :
به نظر من اين تاپيك بيشترش شده بحث و كلكل كه ادامش اسپمارو ده برابر ميكنه لجند خانم بايد به مديرا بگن ولي هنوز...
لجند خانم؟!!

ولی من پسرم ها!؟!

به نقل از vesal :
طبیعیه عزیزم!آخه هیچ مدرسه ای امکانات مدرسه ی شما رو نداره...
این متاسفانه از اون نعمت های خدادادیه که به تهرانیا که خونشون ازشهرستانیا رنگین تره میرسه...
قبلا سر این بحث کردیم1؟!

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

بچه ها
بیخیال این بحثها!
این طفلی ها که گناهی ندارن!
باید بریم خر (باکسره بخونید!) اون مدیر مسئولا رو بگیریم!

یه چیزه دیگه هم هست اینه که به نظر من کنکور آزمونی هست که واقعا سطح علمی بچه ها رو به درستی تفکیک می کنه یا شایدم میزان تلاششون رو!
هر کس بهتر باشه،از هر نظر،رتبه اش هم بهتر می شه !بهترم نتیجه می گیره!

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از Coraline :
بچه ها
بیخیال این بحثها!
این طفلی ها که گناهی ندارن!
باید بریم خر (باکسره بخونید!) اون مدیر مسئولا رو بگیریم!

یه چیزه دیگه هم هست اینه که به نظر من کنکور آزمونی هست که واقعا سطح علمی بچه ها رو به درستی تفکیک می کنه یا شایدم میزان تلاششون رو!

در اين كه بچه هاي حلي گل كاشت هيچ شكي نيست دمشون هم گرم
بحث بچه ها سر مغرور شدن بود كه ميگن حالا غرور نگيرتشون مگنه همه ي جامعه سمپاد از اين افتخر افرني حلي خوشحالند
و اما يه چيز يگه به خاط جوي كه كنكور داره هو از اين حرفا يه سري ها شايد استرس بگيرتشون نتونن از علمشون استفاده كنن يه نمه هم شانس دخيله به مدرسه هم ربط داره اما 70% خود بچس پس اين حرف غلطه كه بگيم كنكور همه چيز رو به درستي مشخص ميكنه
[/quote]

• شروع کننده موضوع

farzad.e

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه

به نقل از راضيه :
بحث بچه ها سر مغرور شدن بود كه ميگن حالا غرور نگيرتشون مگنه همه ي جامعه سمپاد از اين افتخر افرني حلي خوشحالند
و اما يه چيز يگه به خاط جوي كه كنكور داره هو از اين حرفا يه سري ها شايد استرس بگيرتشون نتونن از علمشون استفاده كنن يه نمه هم شانس دخيله به مدرسه هم ربط داره اما 70% خود بچس پس اين حرف غلطه كه بگيم كنكور همه چيز رو به درستي مشخص ميكنه
آفرین×! دقیقا قضیه همینه که دوستان سمپادی باید خوشحال باشند از این قضیه اما بعضی ها فقط دنبال بهانه آوردن هستند! من بدون هیچ تعصبی میگم اما به خدا همین مقام آوردن بچه های سمپاد و مخصوصا علامه حلی هست که باعث شده در سمپاد رو تخته نکنند!

موفق باشید

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از راضيه :

مرضیه جان!
منم دقیقا حرف شما رو تاید کردم! :)

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

[/quote