• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیزهوش یعنی چی؟

پاسخ : تیزهوش یعنی چی؟

تیز هوش یعنی کسی که مطالعه رو دوست داره نه صدای گل و بلبل :-"
کلا یعنی کله خراب یعنی دیوونه ..... {-8 :D

یادمه یه مقاله ای خونده بودم که توش گفته بود تیزهوش کسیه که متفاوت نگاه میکنه .یعنی یه جورایی خلّاق ـه . درست گفته بود به نظرم .

اولا تیزهوش یعنی من
دوما تیزهوش ینی کسی که در مقابل مشکلات ی راه حل خلاقانه ارائه میده
سوما به نظر بعضیا یعنی خرخون

تیزهوش کسیه که قدرت استدلالش بالاس...
قدرت درکش بالاس
قدرت خلاقیتش بالاس
پشت کار خیلی خوبی داره
هدف داره و واسه رسیدن به هدفش میجنگه
گیراییش بالاس
.
ولی الآن خرخونا هم شدن تیزهوش...

تیزهوش یعنی کسی که باور داشته باشه متعلق به دنیای کثیف بعضی اعمال بچه های معمولی نیست! شاید خوب نباشه از نظر خیلی ها: باید تافته ای باشه که خدا جدا اونو بافته ... مغرور نشه ... شرمنده بشه و تلاش کنه که به خدا ثابت کنه مزد زحمتشو میده و واقعا جدا بافته ی خوبیه

خب ادمای تیزهوش کارای متفاوت نمیکنن بلکه کارهارو بشکل متفاوتی میکنن و معمولا واسه هرکاری یجوری یه راه حل ساده پیدا میکنن
چیزاییو میبینن که واضحه اما کسی بشون دقت نمیکنه....کلا ادمای تیزهوش نگاهشون متفاوته

به نظر من تیز هوش کسیه که تمرکزی بسیار بالاتر از بقیه افراد داره.

تیز هوش یعنی من :D
کسی که میتونه خر خونی کنه یا واقعا درک بالایی داره

به نظر من تیزهوش کسیه بتونه در زمینه ای که استعداد داره سریع تر واکنش نشون بده

تیزهوش کلن هر چی باشه،تیزهوشا آفریده شدن(توسط خداوند متعال!)ک یه عده ی دیگه ک تیزهوش نیستن اونارُ ببینُ حسرت بخورن.حالا من نمیدونم اصلا ب ماها میشه گف تیزهوش یا ن،ولی احتمالن قدیمیای سمپاد از این تیزهوشی بهره ای برده بودن!من خودم دوستایی دارم ک خب تیزهوش نیستنُ تیزهوشانم نتونستن قبول شن.خُ اونا چ گناهی کردن ک تیزهوش آفریده نشدن؟
+خداییش این عدل الهیه؟! :-?

تيزهوشا فقط به همه چيز و هر مشكلي متفاوت تر از بقيه افراد نگاه ميكنن ... به قول سهراب چشماشونو شستن ،‌ جور ديگر ميبينند
تيزهوشا سريعا ،‌ دقيقا ، پشت كار دارن و عاشق اينن كه بدونن . همه چيو ....

بيشتر از اين نميتونم تعريف كنم ديگه ... :-" :D

تیزهوش به کسی میگن که:در یادگیری تیزتر از همه باشه و بتونه ایده های نو و خلاقانه رو در هر زمان و مکانی که باشه ارائه بده!

به نقل از kH76 :
تیزهوش به کسی میگن که:در یادگیری تیزتر از همه باشه و بتونه ایده های نو و خلاقانه رو در هر زمان و مکانی که باشه ارائه بده!
تيز هوش با خلاق متفاوته.... اين طور نيست؟

به نقل از hastikhanoom :
تيز هوش با خلاق متفاوته.... اين طور نيست؟
تیزهوش کسیه که تازه بش درس دادی بعد یه مسئله پیچیده بش بدی رو هوا حل کنه
خلاق که فراوون هس اما همه خلاقا تیزهوش که نیستن
هستن؟؟؟

به نقل از نسریــــن :
تیزهوش کسیه که تازه بش درس دادی بعد یه مسئله پیچیده بش بدی رو هوا حل کنه
خلاق که فراوون هس اما همه خلاقا تیزهوش که نیستن
هستن؟؟؟
.

تیزهوش اول مغز بوده بعد دست وپا دراورده =)) =)) =))
یکی که میدونه چیکارکنه.مهم نیس انجامش بده یا نه!!!

تیزهوش یعنی من(نگین اینقدر از خودش تعریف می کنه).بعضی وقتا هممون یه کارایی می کنیم که همه توش می مونن .همین سمپادیای خودمون همین پروفایل من .اینا همش نشونه ی یه ذره متفاوت بودنه یعنی هیچکدوم سعی نمی کنیم مثل آدمای عادی باشیم وخیلیامون نمی تونیم اینو قبول کنیم که آره بابا و مامان من حتی اگه دکتر و مهندس هم باشن این راه و رفتن خب باید منم برم. در حالی که از خیلی از بچه های مدارس عادی پرسیدم همشون گفتن نه چرا نباید بریم اونا رفتن موفق شدن خب ما هم میریم.به نظر من مهم ترین تفاوتمون اینه که از هیشکی الگو نمی گیریم(یا نمی تونیم بگیریم) همیشه خودمونیم خودمون مبتکر خودمونیم و این یعنی اوج تیزهوشی ...........(و البته کم چیزی هم نیس الگو نگرفتن)
کیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟ :P

تیزهوش یعنی یه دیوونه به تمام معنا.یه چسب دوقلو!!!!.خدا رو شکر که ما گیج هوش هستیم نه تیزهوش

تیزهوش کسیه که از کمترین امکانات بیشترین استفاده رو بکنه.

Back
بالا