• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ضرورت وجود دموكراسي در سايت

آيا با تشكيل احزاب موافقيد؟

• بله

رای‌ها: 35 50.7%
  • خير

رای‌ها: 34 49.3%

• رای‌دهندگان
    69

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام
پاسخ : ضرورت وجود دموكراسي در سايت

به نقل از Sir ISO9018 :
نه خیر بنده جواب نگرفتم. کاربری که تازه عضو شده و هیچ اطلاعات خاصی در مورد انجمن ها و کاربران دیگه و تخصص هاشون نمیدونه چرا باید در مدیریت انجمن ها نقش داشته باشه؟ بالاخره باید یه عده ای ای نظر بدن که دو ماه سه ماه عضو باشه توی انجمنی که نظر میدن فعالیت داشته باشند.

ثانیا مسئولیت اینجا باکیه؟ یعنی اگر فردا به مباحثی در این انجمن پیش بیاد و مشکل ایجاد کنه برای فروم اولین نفراتی که سراغشون میرن چه کسانی هستند؟ شما؟ یا مدیریت و صاحب امتیاز فروم؟

اگر با این طرح فروم ما تبدیل به اسپم دونی بشه و همه فروم بشه رقابت حزبی نهایتا چه کسانی ضرر میکنند؟ شما؟ شما که این نشد میری یکی دیگه. ولی اون صاحب امتیاز فرومه که باید بمونه با فرومش.

ما اینجا داریم می کشیم خودمون رو که یک نفرم به انجمن های علمی فروم نگاه کنه اون وقت شما میخوای همرو ببری تو حزب که کلا بیان تو مباحث مدیریتی فروم؟

میخوای لوگو رو بیاریم پایین بنویسیم کلا یک جمع سمپادی هستیم دور همیم میخوایم مدیریت کنیم؟ :D

اونوقت نهایتا کی مسئولیت سازماندهی این موضوع رو به عهده میگیره؟ شما؟ یا بازم مدیریت فروم؟ و اونوقت شما فکر میکنی که همه چیز به همین راحتی پیش میره؟ اونجا توی شوراها طرح های کوچک و ساده گاهی یکی دوهفته روی زمین میمونه. من اطمینان دارم که این طرح اگر از همین فردا کارش شروع بشه شاید تا چندین ماه دیگه یه چیزی بشه.

شما اجازه نمیدید که. توی شورا داره بررسی و طراحی میشه که در برخی موارد و انجمن ها بعضی از مدیران با رای مستقیم کاربران انتخاب بشن. برای همین طرح ساده فکر کنم ما بیش از دو هفتست که داریم بحث میکنیم. هنوزم همه کاراش انجام نشده.

و اما کلام آخر. این کلام آخر به این معنا نیست که مسائل بالا حل شده. کلی میگم که من زیاد با اصل موضوع و پیشنهاد مشکلی ندارم. مشکل من با جو سازی های پشتشه. اگر این آقا همون اول موضوع میومد میگفت که دوستان بنده همچین طرحی رو پیشنهاد میکنم و شما هم نظر بدین. همین بحث های مفیدش انجام میشد ولی اینهمه دعوا اتفاق نمی افتاد. چه معنا داره که وقتی یه کاربری میخواد یه پیشنهادی رو مطرح کنه اول از همه میاد کل سیستم موجود رو میشوره میذاره کنار بعد پیشنهاد میده؟
چرا چرت و پرت میگی این آقا که از پست اولش داره طرحشو معرفی میکنه و یه شخصی مثل تو تاپیک را منحرف کرد!!!

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

ايزو جان وظيفه ناظم رو شما تعريف ميكني ؟
ميشه بگي جواب حرف من كه گفتم با اين كار ميشه فرهنگ اسپم ندادنو ترويج داد چي شد ؟
ميشه بگي چطور ممكنه توي يه مورد راي گيري كرد بدون مشكل مولتي ؟

به نظرت همه سايت همه مواقع انتخاباته ؟ اين سالي يه باره

من ميگم الان كسايي كه با سابقه هم هستن نميتونن تو انتخاب اعضا مشاركت كنن چه برسه به تازه كارا

من يه خواهش ازت داشتم كه كلي نويسي نكن منظورم اينه كه زياد ننويس تا سؤالات همشون جواب داده بشه الانم اگه چيزيش مونده بگو تا جواب بدم لطفا سؤالاتو
1.
2.
3.
بگو

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از سیاوش :
چرا چرت و پرت میگی این آقا که از پست اولش داره طرحشو معرفی میکنه و یه شخصی مثل تو تاپیک را منحرف کرد!!!

بله. ادب از این پست شما داره موج میزنه. حالا من این بارو نشنیده میگیرم. لازم شد که من برای جواب دادن به شما دوباره نقل قول ها رو انجام بدم.

به نقل از Dr.Eniac :
متاسفانه چيزي كه ما الان توي سايت ميبينيم يه ديكتاتوريه كه به كاربرا اجازه هيچگونه فعاليت در امور سايت رو نميده
چيزي كه حرف من و خيلي هاي ديگست كه ميخوايم بريم اينه كه بايد احزاب توي اين جامعه 5000 نفري تشكيل بشن

به نقل از Dr.Eniac :
اين شوراهاي الان به كاربرا هيچ ربطي نداره و همش نظر مديران كله
در واقع تو يه حكومتو در نظر بگير كه شاه مجلسو انتخاب ميكنه
ولي ما ميخوايم شاه فقط سلطنت كنه

به نقل از Dr.Eniac :
ما كه شنيديم حتي اگه 1 نفر كانديد باشه و از مدير قبلي هم لايقتر باشه بازم خودشون اگه دوست نداشته باشن به يكي ديگه پيشنهاد ميدن
يا بعضيا با پ.خ اعلام آمادگي ميكنن نه تو اون تاپيك
يا بعضيها رفيقشونه....

به نقل از Dr.Eniac :
الان كسي چيز سختي خواست ؟
ميخوان آزاد باشن تو انتخاب مديرا و تصميمات سايت و هركسي بتونه حرفشو بزنه اونم از طريق حزبش
من چقدر اين آقاي مطهري رو دوست دارم كه با همه چي مخالفن
سمپاد سيتي اصلا مديرگزينيش اينجوري نيست اينو دقت كنين
ما هدفمون از تشكيل احزاب يه چيز ديگست

به نقل از Dr.Eniac :
آره بعد 3 ماه يكيو انتخاب ميكنن كه توي تاپيك مربوطه اعلام آمادگي نكرده وقتي ميگي چرا ميگن با پ.خ گفته خدايي نكرده دوستشون كه نبوده

به نقل از Dr.Eniac :
عزيز من ، من اين كارو كردم چون ديدم خيلي از مدير انجمنا و اعضاي فعال سايت دارن ميرن
من اونا رو با كلي التماس نگهشون داشتم تا سمپاديا بمونه

به نقل از Dr.Eniac :
دوستان ظاهرا اينجا نميشه دموكراسي بر پا بشه
بزرگترين جامعه مجازي سمپادي ها داره به نظر كاربراش بي توجهي ميكنه

پايان حظور خود در اين سايت را اعلام ميكنم

به نقل از Dr.Eniac :
عزيزم من ميخواستم برم اما چندتا از به ها بهم گفتن بمون اگه درست شد نرو
خودشون هم مطمئنا ميرن
شما خودت متوجه ميشي كيا ميرن

به نقل از Dr.Eniac :
پس دوستان نگن كه به سؤالا جواب ندادم
من موندم چون پيشوا ميگه
ملتي كه اسلحه به زمين بزاره محكوم به زواله
من موندم و اسلحمو تا آخر در دست داشتم
به اميد روز هاي خوب براي سمپاديا
از همه دوستاني كه تو اين مدت بهم لطف كردن ممنونم
خداحافظ همگي

به نقل از Dr.Eniac :
من ميخوام اسم دموكراسي توي حزب باشه چون الان اثري ازش نيستنميدونم كه دوست دارن اسمشونو بگم يا نه براي همين بايد منتظر بمونيد

به نقل از Dr.Eniac :
ديكتاتوري يعني همه كارا به دست يك نفر و يا اعضايي كه توسط اون انتخاب شدن صورت بگيره
اينجا يه جامعست
يه جامعه بزرگ
از ضروريات هر جامعه وجود دموكراسيه

ميبينيد كه مدير چند تا از انجمنا هم ناراضين از اين وضعيت اداره شدن سايت

همونطور که کاملا مشخصه ایشون از اولش داشت طرحشو توضیح میداد و هیچ جوسازی خاصی نبود و من چرت و پرت میگم.

فقط نمی دونم که چرا بعد از اینکه من یه خورده نقل قول کردم ازش و چرت و پرت گفتم ایشون در مورد طرحش فقط صحبت کرد و دیکتاتوری فروم رو گذاشت کنار.

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Sir ISO9018 :
بله. ادب از این پست شما داره موج میزنه. حالا من این بارو نشنیده میگیرم. لازم شد که من برای جواب دادن به شما دوباره نقل قول ها رو انجام بدم.

همونطور که کاملا مشخصه ایشون از اولش داشت طرحشو توضیح میداد و هیچ جوسازی خاصی نبود و من چرت و پرت میگم.

فقط نمی دونم که چرا بعد از اینکه من یه خورده نقل قول کردم ازش و چرت و پرت گفتم ایشون در مورد طرحش فقط صحبت کرد و دیکتاتوری فروم رو گذاشت کنار.
هيچ ربطي به كار شما نداشت زياد اميدوار نشو
من هنوزم ميگم سايت ديكتاتوريه چون كاربرا هيچ حقي تو امور سايت ندارن (كه تا حدي درسته )
ولي كار ما مثله مشروطست شما كه مدير تاريخي بايد بهتر بدوني تازه جواب پستامو ميخوام و اگه مشكلي هست لطفا بگو

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از Dr.Eniac :
ايزو جان وظيفه ناظم رو شما تعريف ميكني ؟
ميشه بگي جواب حرف من كه گفتم با اين كار ميشه فرهنگ اسپم ندادنو ترويج داد چي شد ؟
ميشه بگي چطور ممكنه توي يه مورد راي گيري كرد بدون مشكل مولتي ؟

به نظرت همه سايت همه مواقع انتخاباته ؟ اين سالي يه باره

من ميگم الان كسايي كه با سابقه هم هستن نميتونن تو انتخاب اعضا مشاركت كنن چه برسه به تازه كارا

من يه خواهش ازت داشتم كه كلي نويسي نكن منظورم اينه كه زياد ننويس تا سؤالات همشون جواب داده بشه الانم اگه چيزيش مونده بگو تا جواب بدم لطفا سؤالاتو
1.
2.
3.
بگو

قرار نیست من به تو جواب بدم. که البته اگر لازم شد جوابم میدم. قرار بود ما بپرسیم و شما بجوابی. خب اینم سوال:

به نقل از Sir ISO9018 :
1- کاربری که تازه عضو شده و هیچ اطلاعات خاصی در مورد انجمن ها و کاربران دیگه و تخصص هاشون نمیدونه چرا باید در مدیریت انجمن ها نقش داشته باشه؟

2- مسئولیت اینجا باکیه؟ یعنی اگر فردا به مباحثی در این انجمن پیش بیاد و مشکل ایجاد کنه برای فروم اولین نفراتی که سراغشون میرن چه کسانی هستند؟ شما؟ یا مدیریت و صاحب امتیاز فروم؟

3- اگر با این طرح فروم ما تبدیل به اسپم دونی بشه و همه فروم بشه رقابت حزبی نهایتا چه کسانی ضرر میکنند؟ شما؟ شما که این نشد میری یکی دیگه. ولی اون صاحب امتیاز فرومه که باید بمونه با فرومش.

4- ما اینجا داریم می کشیم خودمون رو که یک نفرم به انجمن های علمی فروم نگاه کنه اون وقت شما میخوای همرو ببری تو حزب که کلا بیان تو مباحث مدیریتی فروم؟

5- اونوقت نهایتا کی مسئولیت سازماندهی این موضوع رو به عهده میگیره؟ شما؟ یا بازم مدیریت فروم؟ و اونوقت شما فکر میکنی که همه چیز به همین راحتی پیش میره؟

6-چه معنا داره که وقتی یه کاربری میخواد یه پیشنهادی رو مطرح کنه اول از همه میاد کل سیستم موجود رو میشوره میذاره کنار بعد پیشنهاد میده؟

اینم سوال. شمام 1 و 2و 3 و.. بذار و جواب بده.

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

1.نميتونه مستقيما نقش داشته باشه چون اعضاي هر حزب كه حق راي دارن توسط انتخابات درون حزبي انتخاب ميشن و فكر نكنم اون انتخاب بشه مگر اينكه با انگيزه زيادي كه پيدا ميكنه فعال بشه تا يه روزي بتونه بشه جزو شورا

2.منظورت از مباحث چيه ؟ مگه تو محتواي پستا قراره تغيير ايجاد بشه ؟ هميني كه الان هست اون موقع هم ميمونه و ناظما طبق معموا وظيفه بستن پستهاي نامربوط و يا محتواهاي مجرمانه رو دارند همون كاري كه الان ميكنن

3.اسپمدوني تشكيل نميشه چون هيچ تغييري ايجاد نميشه توي سايت تازه ميشه از آمار اسپما كم كرد
مثلا مدير كل ميگه به كم اسپم ترين حزب يه حق راي اضافه داده ميشه .پس همه اخزاب مراقب خودشون هستن تا اسپم ندن و بتونن اون حق رايو بدن در ضمن ناظما هستن كه اسپما رو پاك ميكنن مگه اينطور نيست ؟

4.من ميخوام چي رو بكشم توي حزب ؟ مگه فعاليت احزاب سالي يه بار بيشتره ؟ منكه نديدم شما تلاشي بكني براي نگاه كردن سايرين به انجمناي علمي .

5.نه ناظما هستن كه نظارت ميكنن به فعاليت سالانه احزاب . البته خود مديرا هم ميتونن دخالت كنن و صد البته بهتر ميشه اگه مسئولي جديد به وجود بياد

5.پيشنهاد من رفع مشكلاتي بود كه شما اسمشو شستن سيستم موجود ميذاري

حالا بايد يه حرفايي رو خودم بزنم
بدون من نميتونم حزب تشكيل بدم پس من اينو براي خودم نميخوام
اسپمي اضافه نميشه ما ميخوايم همون شاخه هاي شوراهاي مدني رو ورداريم شاخه احزاب رو بذاريم كه فكر نكنم اسپماش بيشتر از الان بشه
بازم اگه مشكلي هست ممنون ميشم بگي

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

سیستم "احزاب" توی سمپاد سیتی هم هست و ما داریم نتیجه اش رو میبینیم=> طبق این نتایج با این طرح مخالفم!!

البته توی سمپادسیتی تا حدودی جواب داده, ولی به نظر من برای اینجا خوب نیست و مشکل عدم وجود دموکراسی رو حل نمیکنه. (البته اگه چنین مشکلی باشه :D )

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از violet :
این سیستم توی سمپاد سیتی هم هست و ما داریم نتیجه اش رو میبینیم=> طبق این نتایج با این طرح مخالفم!!

البته توی سمپادسیتی تا حدودی جواب داده, ولی به نظر من برای اینجا خوب نیست و مشکل عدم وجود دموکراسی رو حل نمیکنه. (البته اگه چنین مشکلی باشه :D )
مرسي كه اومدي
لطف كن مشكلاشو بگو چون ما يه تغييراتي داديم ببينيم مشكلاش حل ميشه يا نه ؟
جون من مشكل سيتي با اين طرحو بگو

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

نمیدونم

اما مثه این میمونه که یه عده مهمون بیان خونت

بعد بگن که باید دموکراسی تعیین کنه که خونه متعلق به کی باشه و کی صاحب خونه

اما کلن حزب و حزب بازی تو ایران جواب نمیده

اینجا هم لوئی جرگه نیست که

مخالفم در کل

هرچند اگه جزئیاتشو دقیق بدونم خوشحال میشم

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از marlik :
نمیدونم

اما مثه این میمونه که یه عده مهمون بیان خونت

بعد بگن که باید دموکراسی تعیین کنه که خونه متعلق به کی باشه و کی صاحب خونه

اما کلن حزب و حزب بازی تو ایران جواب نمیده

اینجا هم لوئی جرگه نیست که

مخالفم در کل

هرچند اگه جزئیاتشو دقیق بدونم خوشحال میشم
جزئياتشو قبلا گفتم
ميتوني بخوني
كسي نخواست كه مديرا رو بيرون كنه و نخواهد تونست چون مدير ازين بهتر از كجا ميخواين پيدا كنين ؟

نظر كلي فايده نداره بگو اين نظر به سمپاديا كمك ميكنه يا نه ؟
تو پستاي قبلي گفتم

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از Dr.Eniac :
هيچ ربطي به كار شما نداشت زياد اميدوار نشو
من هنوزم ميگم سايت ديكتاتوريه چون كاربرا هيچ حقي تو امور سايت ندارن (كه تا حدي درسته )
ولي كار ما مثله مشروطست شما كه مدير تاريخي بايد بهتر بدوني تازه جواب پستامو ميخوام و اگه مشكلي هست لطفا بگو

این دقیقا از پست های شما قبل از صفحه چهارم و بعد از صفحه ی چهارم معلومه. به هر حال خوبه و من خوشحالم که شما جوسازی رو کنار گذاشتید و مودبانه دارید پیشنهادتون رو مطرح میکنید. فکر می کنم که این مشکل حل شد دیگه. و حالا ما فرض میکنیم که فارغ از مباحث غیر منطقی دیکتاتوری و دموکراسی شما یک پیشنهادی رو مطرح کردید که به ادعای خودتون موجب ارتقاء فروم میشه.

اما در مورد خود طرح. سوالاتی پرسیدم جواب شما کامل نیست:

به نقل از Dr.Eniac :
1.نميتونه مستقيما نقش داشته باشه چون اعضاي هر حزب كه حق راي دارن توسط انتخابات درون حزبي انتخاب ميشن و فكر نكنم اون انتخاب بشه مگر اينكه با انگيزه زيادي كه پيدا ميكنه فعال بشه تا يه روزي بتونه بشه جزو شورا

2.منظورت از مباحث چيه ؟ مگه تو محتواي پستا قراره تغيير ايجاد بشه ؟ هميني كه الان هست اون موقع هم ميمونه و ناظما طبق معموا وظيفه بستن پستهاي نامربوط و يا محتواهاي مجرمانه رو دارند همون كاري كه الان ميكنن

3.اسپمدوني تشكيل نميشه چون هيچ تغييري ايجاد نميشه توي سايت تازه ميشه از آمار اسپما كم كرد
مثلا مدير كل ميگه به كم اسپم ترين حزب يه حق راي اضافه داده ميشه .پس همه اخزاب مراقب خودشون هستن تا اسپم ندن و بتونن اون حق رايو بدن در ضمن ناظما هستن كه اسپما رو پاك ميكنن مگه اينطور نيست ؟

4.من ميخوام چي رو بكشم توي حزب ؟ مگه فعاليت احزاب سالي يه بار بيشتره ؟ منكه نديدم شما تلاشي بكني براي نگاه كردن سايرين به انجمناي علمي .

5.نه ناظما هستن كه نظارت ميكنن به فعاليت سالانه احزاب . البته خود مديرا هم ميتونن دخالت كنن و صد البته بهتر ميشه اگه مسئولي جديد به وجود بياد

5.پيشنهاد من رفع مشكلاتي بود كه شما اسمشو شستن سيستم موجود ميذاري

حالا بايد يه حرفايي رو خودم بزنم
بدون من نميتونم حزب تشكيل بدم پس من اينو براي خودم نميخوام
اسپمي اضافه نميشه ما ميخوايم همون شاخه هاي شوراهاي مدني رو ورداريم شاخه احزاب رو بذاريم كه فكر نكنم اسپماش بيشتر از الان بشه
بازم اگه مشكلي هست ممنون ميشم بگي

حاضرم به طور کامل سر طرح و اینکه چه مشکلی داره جوابهای شما، با شما بحث کنم. ولی قبل از این که دقیقا بریم سراغ جزئیات این طرح لطفا مدیران کل بیان و بگن که اگر قراره که این طرح آخرش کلا رد بشه ما بحث نکنیم. ولی اگر به این طرح مثل سایر طرح ها نگاه میشه که نهایتا احتمالی برای اجرا شدنش وجود داره، بحث کنیم.

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

به نقل از Sir ISO9018 :
این دقیقا از پست های شما قبل از صفحه چهارم و بعد از صفحه ی چهارم معلومه. به هر حال خوبه و من خوشحالم که شما جوسازی رو کنار گذاشتید و مودبانه دارید پیشنهادتون رو مطرح میکنید. فکر می کنم که این مشکل حل شد دیگه. و حالا ما فرض میکنیم که فارغ از مباحث غیر منطقی دیکتاتوری و دموکراسی شما یک پیشنهادی رو مطرح کردید که به ادعای خودتون موجب ارتقاء فروم میشه.

اما در مورد خود طرح. سوالاتی پرسیدم جواب شما کامل نیست:

حاضرم به طور کامل سر طرح و اینکه چه مشکلی داره جوابهای شما، با شما بحث کنم. ولی قبل از این که دقیقا بریم سراغ جزئیات این طرح لطفا مدیران کل بیان و بگن که اگر قراره که این طرح آخرش کلا رد بشه ما بحث نکنیم. ولی اگر به این طرح مثل سایر طرح ها نگاه میشه که نهایتا احتمالی برای اجرا شدنش وجود داره، بحث کنیم.
جواب اين سوال قبلا داده شده.

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

کمک ؟

من تعصبی به اشنایی ِ دورادور و یک طرفه م از مطهری ندارم

اما ایا این یک حرکت ِ استعماری نیست ؟!

ببین باید ببینیم که چی الان واسه سمپاد مفیده ؟!

میدونی واقعا دیدن ِ فروم در این وضع تاسف باره

نه واسه اینکه فلان مدیر ؛ فلان جاست

نه ؛ واسه اینکه کسانی که دارن اینجا فعالیت میکنن ؛ رسالت ِ خودشونو نمیدونن از سمپاد

دغدغه ی متعالی ندارن ؛ قلبشون واسه چیزی نمیتپه

من در گذشته در اینجا پست هایی میدیدیم ژرف ؛ عمیق ؛ معنا گرا

حالا چی ؟

واقعا درد ِ من و تو که سمپادی هستی ؛ اینه که فلان زن ِ محجبه داره کشتی کج میگیره ؟!

تو به یه سوال ِ من جواب بده

سمپاد مهمتره یا سمپادیا ؟!

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
جواب اين سوال قبلا داده شده.

خب پس بحث تمامه. دوستان همگی خسته نباشید. بحث خوبی بود.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از marlik :
کمک ؟

نه ؛ واسه اینکه کسانی که دارن اینجا فعالیت میکنن ؛ رسالت ِ خودشونو نمیدونن از سمپاد

حالا چی ؟

واقعا درد ِ من و تو که سمپادی هستی ؛ اینه که فلان زن ِ محجبه داره کشتی کج میگیره ؟!

الآن این ها چه ربطی به بحث داشت!!!؟؟ چرا پارازیت ول میدی وسط بحث؟؟؟؟؟

تازه این تاپیک ها رو باید جای دیگه بیان کنی و درموردش حرف بزنی!!؟

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

باید عرض کنم کمی تعقل بد نیست

من گفتم کاملن مخالفم چون این یک حرکت ِ استعماریه

و گفتم بحثای ِ مهم تری هم هست

فکر کنم باید یه ذره فکر کنی ؛ بعد حرف بزنی

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از Dr.Eniac :
مرسي كه اومدي
لطف كن مشكلاشو بگو چون ما يه تغييراتي داديم ببينيم مشكلاش حل ميشه يا نه ؟
جون من مشكل سيتي با اين طرحو بگو

مشکلات این سیستم رو؟؟ شما که خودت هستی توی سمپاد سیتی!
شما تغییرات دادین؟ توی چی تغییرات ایجاد کردین؟؟!؟
بنده هم عرض کردم این طرح توی سمپاد سیتی تا حدودی جواب داده, ولی اینجا جواب نمیده. شاید یه ذره منظورمو بد گفتم, توی سمپاد سیتی مشکل خاصی نداره, ولی اینجا به نظرم یه سری مشکل ایجاد میشه. به خاطر زیاد بودن کاربر ها و ... . :D

به نقل از marlik :
کمک ؟

حالا چی ؟

این حرفارو باید توی تاپیک "سمپادیا- شعور" مطرح کنید. :D

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

مشکل شما اینه که فکر می کنید یک سری کلمات در ظاهر زیبا ، واقعا زیبا هستند ! دموکراسی ، حقوق بشر ، آزادی بیان و ...
سیستم دموکراسی ، سیستم خیلی احمقانه ایه. ضریب خطاش خیلی بالاست و ریسکش غیرمنطقی. واقعا دموکراسی چیز چرتیه !

قبلا هم گفتم ، الان هم میگم ، حرف زدن در مورد این چیزها مد شده. یک جورایی آدم احساس میکنه خیلی چیز درست حسابیه. اما آیا واقعا هست؟ سیستم های دموکراتیک ، ایده کشورهای استعمارگر بود. همین آمریکاش خیلی که ادعای دموکراسی می کنه ، در یک فرآیند ساده ریاست جمهوری نهایت دیکتاتوری رو به کار میبره. یک عده سرمایه دار جمع میشن حزب میزنن یک نفر رو میفرستن بالا. به مردم میگن دوتا کاندیدا هست ، یکیش رو انتخاب کنید. در اصل هردو انتخاب هم یکی هستند. هر چیزی که به خوردتون میدن رو قبول نکنید !

یکم در مورد پیشفرض هاتون تجدید نظر کنید.

اما دموکراسی در سمپادیا. ما کلا مخالفیم.
بارها در این مورد بحث کردیم. سیستم دموکراسی اینجا جواب نمیدهد. سیستم انتخاباتی جواب نمیدهد. توی همین سیستم مدیریتی کوچولو ، فرآیندهای تصمیم گیری و بحث ، کلی طول میکشه و خیلی وقت ها فرسایشی میشه و به نتیجه نمیرسه (مثل طولانی شدن فرآیند مدیرگزینی) حالا اگر بخواد سیستم حزبی بشه چه بلایی سر سایت میاد؟
موقع انتخاب مدیری وزیری چیزی ، بهش میگن سابقه کار اجرائیت چقدره؟ میدونی چرا؟ چون کسی که واقعا کار نکرده باشه نمیتونه توی این ادارات دولتی مدیر یا وزیر خوبی باشه. دو سه تا وزیر هم سر همین موضوع رای اعتماد نگرفتند. حالا من هم میگم شما سابقه کار اجرایی توی سمپادیا رو نداری ، نمیدونی این دموکراسی به هیچ دردی نمیخوره. ماها که خیلی وقته اینجا مدیریم ، دقیقا میدونیم چه بلایی سر اینجا میاد اگر دموکراسی بشه.

amir3_13

مهمان

به نقل از مدیریت :
مشکل شما اینه که فکر می کنید یک سری کلمات در ظاهر زیبا ، واقعا زیبا هستند ! دموکراسی ، حقوق بشر ، آزادی بیان و ...
سیستم دموکراسی ، سیستم خیلی احمقانه ایه. ضریب خطاش خیلی بالاست و ریسکش غیرمنطقی. واقعا دموکراسی چیز چرتیه !

قبلا هم گفتم ، الان هم میگم ، حرف زدن در مورد این چیزها مد شده. یک جورایی آدم احساس میکنه خیلی چیز درست حسابیه. اما آیا واقعا هست؟ سیستم های دموکراتیک ، ایده کشورهای استعمارگر بود. همین آمریکاش خیلی که ادعای دموکراسی می کنه ، در یک فرآیند ساده ریاست جمهوری نهایت دیکتاتوری رو به کار میبره. یک عده سرمایه دار جمع میشن حزب میزنن یک نفر رو میفرستن بالا. به مردم میگن دوتا کاندیدا هست ، یکیش رو انتخاب کنید. در اصل هردو انتخاب هم یکی هستند. هر چیزی که به خوردتون میدن رو قبول نکنید !

یکم در مورد پیشفرض هاتون تجدید نظر کنید.

اما دموکراسی در سمپادیا. ما کلا مخالفیم.
بارها در این مورد بحث کردیم. سیستم دموکراسی اینجا جواب نمیدهد. سیستم انتخاباتی جواب نمیدهد. توی همین سیستم مدیریتی کوچولو ، فرآیندهای تصمیم گیری و بحث ، کلی طول میکشه و خیلی وقت ها فرسایشی میشه و به نتیجه نمیرسه (مثل طولانی شدن فرآیند مدیرگزینی) حالا اگر بخواد سیستم حزبی بشه چه بلایی سر سایت میاد؟
موقع انتخاب مدیری وزیری چیزی ، بهش میگن سابقه کار اجرائیت چقدره؟ میدونی چرا؟ چون کسی که واقعا کار نکرده باشه نمیتونه توی این ادارات دولتی مدیر یا وزیر خوبی باشه. دو سه تا وزیر هم سر همین موضوع رای اعتماد نگرفتند. حالا من هم میگم شما سابقه کار اجرایی توی سمپادیا رو نداری ، نمیدونی این دموکراسی به هیچ دردی نمیخوره. ماها که خیلی وقته اینجا مدیریم ، دقیقا میدونیم چه بلایی سر اینجا میاد اگر دموکراسی بشه.

اينم حرفيه........

cactus

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1(مشهد)
شهر
مشهد
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

آقا چرا بحث های الکی میکنین ؟ یه عده کاربر اینجا هستن دوست دارن تو سری بخورن . حتی فحش بشنون و هر چی بهشون گفتن بگن چشم . وقتی خودشون میان میگن اینجا مال مدیراس و اونا هم هرچی گفتم ما باید بگیم چشم و هر کی هم نمیخواد پاشه بره . دیگه چرا بحث میکنین ؟ انقد حرف زور بشنوین تا ارضا شین ... تا یه نفرم میاد حرف منطقی بزنه . بیاد دم از دموکراسی بزنه . همه میریزن سرش . چون دوس دارن حرف زور بشنون ...

بالا