• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امکانات مدرسه شما

نظرتون درباره ی امکانات مدرستون نسبت به چیزی که هستید چیه؟

• نیاز هامون را برطرف میکنه

رای‌ها: 2 18.2%
  • تا حدی بر طرف میکنه

رای‌ها: 4 36.4%
  • بر طرف نمیکنه

رای‌ها: 4 36.4%
  • امکان برطرف کردن نیست

رای‌ها: 1 9.1%

• رای‌دهندگان
    11
  • Poll closed .

tinatntn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
دارم وا3 فیزیک میخونم.
پاسخ : امکانات مدرسه شما

خب.راهنمایی رو اول میگم.
راهنمایی اراک فرزانگان.
کارگاه کامپیوترش معمولی.
بوفش خیلی افتضاحه.چ غذاش و چ بقیش.به کادر فنی هم ک میگیم میگن نگیرید خب.منطق رو حال کنید.
کتابخونمون خیلی داغونه.مال دبیرستان خیلی بهتره.
از وقتی ک ازمایشگامونم جدا کردن مونده چهارتا بشر و لوله ازمایش....
دیگه هوچی دیگه.سلامتی.ب نظرم نظام سمپاد خیلیــــــــــ بد شده.پول میگیرن ولی هیچ کاری وا3 دانش اموزا نمیکنن.
نمونش وا3 مدرسمون بودجه دادن جاده انداختن اما نمیذارن سرویسامون از اونجا رد بشن.یه وقت اسفالت اوف نشه...
خب ولی یه چیزی بگم بی انصافی نشه حیاطمون خیلیـــــــــــ بزرگه.اخه مدر ما بغل کمربندیه بعد وسعت داره در حدلالیگا.
یه کوه هم تو محوطس.بهار با معلم دوساعت ازش میرفتیم بالا.

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

مدرسمون آزمایشگاهش حرف نداره
باید اسمش رو عوض کنن بزارن نمایشگاه :))
به هر چی دست میزنی میگن::::::::خانووووم دست نزن میشکنه خدا تومن پول خورده X-(

pari delroba

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
منگولستان
رشته دانشگاه
بوق شناسی

عرضم به حضورتون که ما سوم راهنمایی که بودیم سمپاد بهمون 2 تا کولر داد که اولین کولرای مدرسه محسوب میشد یادمه وقتی این خبرو شنیدیم انقدر دست زدیم و کولی بازی دراوردیم که فرزانگان یکیا میگفتن این کولر ندیده ها رو نیگا
یه کتابخونه داریم که کتابخونه شخصی من ازش کاملتره بعد تازه کتابای نبرد با شیاطینو گذاشته بودن تو دفتر میگفتن رو بچه ها تاثیر بد میذاره فکر کن...بخدا ما دیگه انقد هم لوس نیستیم
اتاق کامپیوترمون واقعا خوبه و سال سوم شبکه ش کردن که کاش نمیکردن دیگه نمیتونستیم دزدکی بازی کنیم
از همه جا مجهز تر ابدارخونه مون بود همه چی داشت
ازمایشگاه در حد ما خوب بود
کارگاه حرفه مون شامل چند تا میز بود و چند تا اره و یه گاز و یه سینک دیگه چرخ خیاطی و وسایل و اینچیزا هیچی نبود
کمد های مدرسه مون 3 نفر یکی داشتن که همونم قفل همه ش شکسته بود
میرسیم به ورزش یه طناب و توپ سالم بود که همیشه براش دعوا بود شطرنجمون کلا مهره هاش برگا و سنگای دوروبرمون بود راکت بدمینتون وسطش سوراخ بود تور بسکتبالمون شکسته بود تور والیبال نقش فرش رو زمینو ایفا میکرد و کلا وضی بود فقط سال سوم لطف کردن مارو میبردن باشگاه فرزانگان 1

sara4

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اراک

امکانات مدرسه ما عالی!
کنار کوهه دور از شهر!بعدش صبا میرفتیم کوه نوردی!بعد مدرسه شیرکاکائو میداد!چ حالی میداد ها :D
دیگه کارگاه کامپیوترمون خوبه
آزمایشگاه خوب
ما با دبیرستانیا ک مجتمع شدیم میتونیم از کارگاه اونا و چیزای دیگشون استفاده کنیم
خعلی خوبه در کل! :-" :-"
علامه هم مین کناره یه شمشاد فاصلس (;

Nami

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید مطهری
شهر
برازجان

ما که فقط داریم حسرت مدرسه پشتیمون را که یک دبیرستان پسرانه عادی است را می خوریم. بهتره زیاد نگم فقط همین را بدانید که مدرسه ما سال دیگر کمبود کلاس دارد (سال تاسیس مدرسه: 1388) از اول هم ساختمان مدرسه ما برای راهنمایی ساخته شده بود نه دبیرستان. بهتره دیگه بیشتر نگم و الا طوماری بیشه شکوه و گله های ما برای خودش.

mohammad.se

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دامغان

خوب اما مدرسه ی ما:
ازمایشگاهی بزرگ با امکاناتی تقریبا بالا اما معلما بی شرفا انقد یواش میدرسن که نمیتونیم بریم.
کارگاه نجوم از این چرت و پرتا داریم ولی مگه میذارن استفاده کنی( شاهرودی جماعت هنو ندیدی داش من)
اصن ساختمونو نیگا میکنی کیف میکنی ولی حیاطی بزرگ کلا با حاله دیگه میشه گفت بزرگه کلا محوطه ی دبیرستان ولی حیف این مدرسه با معلماش. یعنی معلم بی سواد و وحشتناک اون چیزی که الان تصور کردی چند پله اون ور تر! :D
کتابخونه ای داریم بزرگ و پر از کتاب. اما وقتی میری توش یا بچه ها هستن که از حیاط مدرسه هم پر سر و صدا تره یا هیچکی نیست و باید بشینی با مسوول کتابخونه شجریان گوش بدی :)) :))
مسوول کتابخونه میفکره که کتابا ماله باباشه و یکی از بغرنج ترین کارهای عالم همینه که بتونی ازش کتاب بگیری. :O :D
20 یا 25 کامپیوتر هم هست که فقط بدرد کانتر بازی کردن با بچه ها میخوره :D
سرعت اینترنت رو که اصن حرفشو نزن از بس این پرسنل گذاشتن رو دانلود با عرض پوزش گوگل هم نمیتونی باز کنی. :D
تازه تا بری اینترنت صقحتو میچکن.
ولی وضع معلماش خیلی خدا وکیلی وخیمه. :O ;
ولی خدا وکیلی این بچه های شهرستانئ چی میکشن نچ نچ.

پرنیا

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندرعباس

ببخشید دوستان عزیز! این امکاناتی که فرمودید جدی وجود دارن؟ رصدخونه و لپ تاپ واسه هر نفر و تاب و ...
ما فکر میکنم آزمایشگاه فیزیک و شیمی و زیست داشتیم که اکثر مواقع یا بسته بود یا مسئولش نبود یا مسئولش متخصص اون رشته نبود یا بدون حضور معلم آزمایش کردن یا رفتن به اونجا زیاد راحت نبود!!
ولی خب... آبسردکن داشتیم!! :D چه آبسردکنی البته! زمستونا آبش خیلی یخ بود تابستون هم گرم یا ولرم! ( تابستون منظور هر فصلی غیر از زمستون چون هوا همیشه گرمه!!!)
کامپیوتر داشتیم :> چه کامپیوترایی... فکر میکنم 9 تا بود! هر دفعه میرفتیم 4 تاش کار نمیکرد! کار که میکرد راهنمایی ها می نشستن بازی میکردن و بلند نمیشدن! خالی هم که بود و با خوشحالی به سمت اونا میرفتیم در کمال تعجب میدیدیم اینترنت قطع است! یا دقیقأ وقتی لازم داشتیم مسئول کارگاه نبود!!!
دیگه چی بگم؟! دستشویی و بوفه کیلومتر ها(منظور مسافت زیاد!) تا کلاس فاصله داشتن و با توجه به این که بعضی معلما همون 15 دقیقه زنگ تفریح هم در کلاس تشریف داشتن تا ما میرفتیم و برمیگشتیم معلم بعدی اومده بود و ممکن بود بحث پیش بیاد که چرا به موقع نمیاید و ... تصمیم گرفتیم دیگه به بوفه نریم!!!
درخت یکی بیشتر نبود البته چند تا گیاه کوچیک هم کاشته بودن!
کتابخونه اکثر مواقع تعطیل!! یه چیز جالب که هر موقع میرفتیم مسئولها میگفتن ما تازه رسیدیم خسته ایم بعدا بیاید!! ساعت 11 میگفتن ما میخوایم صبحونه بخوریم! بعضی وقتا میرفتیم میگفتیم چرا کتابخونه تعطیله میگفتن تشریف بردن بازار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پارکینگ واسه معلما ولی زیاد داشت! :-??
بقیه شم بعدا میگم! همه شو یکجا بگم میترسم به امکانات مدرسه ما حسودیتون بشه! :D

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

به نقل از Pn.f :
ببخشید دوستان عزیز! این امکاناتی که فرمودید جدی وجود دارن؟ رصدخونه و لپ تاپ واسه هر نفر و تاب و ...
ما فکر میکنم آزمایشگاه فیزیک و شیمی و زیست داشتیم که اکثر مواقع یا بسته بود یا مسئولش نبود یا مسئولش متخصص اون رشته نبود یا بدون حضور معلم آزمایش کردن یا رفتن به اونجا زیاد راحت نبود!!
ولی خب... آبسردکن داشتیم!! :D چه آبسردکنی البته! زمستونا آبش خیلی یخ بود تابستون هم گرم یا ولرم! ( تابستون منظور هر فصلی غیر از زمستون چون هوا همیشه گرمه!!!)
کامپیوتر داشتیم :> چه کامپیوترایی... فکر میکنم 9 تا بود! هر دفعه میرفتیم 4 تاش کار نمیکرد! کار که میکرد راهنمایی ها می نشستن بازی میکردن و بلند نمیشدن! خالی هم که بود و با خوشحالی به سمت اونا میرفتیم در کمال تعجب میدیدیم اینترنت قطع است! یا دقیقأ وقتی لازم داشتیم مسئول کارگاه نبود!!!
دیگه چی بگم؟! دستشویی و بوفه کیلومتر ها(منظور مسافت زیاد!) تا کلاس فاصله داشتن و با توجه به این که بعضی معلما همون 15 دقیقه زنگ تفریح هم در کلاس تشریف داشتن تا ما میرفتیم و برمیگشتیم معلم بعدی اومده بود و ممکن بود بحث پیش بیاد که چرا به موقع نمیاید و ... تصمیم گرفتیم دیگه به بوفه نریم!!!
درخت یکی بیشتر نبود البته چند تا گیاه کوچیک هم کاشته بودن!
کتابخونه اکثر مواقع تعطیل!! یه چیز جالب که هر موقع میرفتیم مسئولها میگفتن ما تازه رسیدیم خسته ایم بعدا بیاید!! ساعت 11 میگفتن ما میخوایم صبحونه بخوریم! بعضی وقتا میرفتیم میگفتیم چرا کتابخونه تعطیله میگفتن تشریف بردن بازار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پارکینگ واسه معلما ولی زیاد داشت! :-??
بقیه شم بعدا میگم! همه شو یکجا بگم میترسم به امکانات مدرسه ما حسودیتون بشه! :D
این الان شرح کامل امکانات مدرسه ی ما بود :)):-" جز اینکه آبسردکنش خوبه فقط زمستونا آب توش یخ میزنه یعنی کلا لوله های آب مدرسه یخ میزنن به جز وضوخونه که داخل ساختمونه..

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

هه !!! توروخدا اینقدر جوک تعریف نکنین !! عبارت "امکانات" تو حافظه مدرسه ما تعریف نشده !! =))
از همون در که میای تو یه چیز(!) دو طبقه زدن به خیال خودشون خواستن نمازخونه رو بزرگ کنن و سالن ورزشی(!) بزنن که بدون مجوز شهرداری کرده بودن کلا همون طوری مونده . منم بهش نگاه که میکنما ، همچین یه حسی بهم دست میده راه تخلیشم فقط کندن کله مدیره ! خلاصه این مکان یا همون چیز دو طبقه فقط باعث شد نصف حیاط مدرسمون بر فنا بره !
بعدش از حیاطش من راضیم ! یکم بزرگتر بوده کیفشم بیشتر بود !
از کلاسا هیچی نمیگم بیخیال.
البته کل ساختمان مدرسه رو که در نظر بگیریم خوبههههه... فقط مشکل من با تک تک مسئولاشه ! که فقط مشکل من نیس واسه همه یه درده ! خصوصا مدیریتش (خوبه مادمازل بابایی اینجارو نمیخونه !! :D )
آب سرد کن هم داریم که وقتی میلش میکشه سرده .
هرچیم امکانات ورزشی داشته باشیم میدیمش به باد !! من خودم زیاد توپو میزنم میره تو در و دیوارو حیاط همسایه ها !! :D
مکان جغرافیاییشم که چون تقریبا نزدیکاری مرکز شهره خوبه.مورد رفت و آمدی نداریم .
فقط مشکل من اون بالاییشه که اگه حذف بشه ها کل گره های مدرسه باز میشن !! :-w

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

خب حالا نوبت مدرسه ماست ... B-)
خب کلاسامون تخته سیاه دارن ، کامپیوتر ویروسی بدون ویروس کش و اینترنت ، پروژکتور دارن که مال چند تا از کلاسا خرابه ^-^
صندلی داره کلاسامون ، واسه معلما میز و صندلی
مدرسمون واسه خودش یه وبلاگ داره که هر از چند سالی اشتباها آپ میشه :-??
مدیر داریم ، 3-4 تا ناظم داریم و... از اینا زیاده :Pسوز به دلتون
حیاط داریم یه 10 وجب اینا >:D<
بوفه داریم که هیچی نداره دیگه با کلاس ترین چیزش رانیه :> =P~
تو حیاط یه تور والیبال هست که حدود 1 متر از زمین فاصله داره خودشم میله هاش کجن ;;)
بازم بگم فک کنم همه انتقالی بگیرین بیاین اونجا
بقیشو می سپارم به دوستان :D =))
توجه : آوا گفته بالا برخی امکانات دیگه رو

sara4

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اراک

مایه دبیرستان فرزانگان دریم با یه دبیرستان علامه حلی+یه راهنمایی فرزانگان و یه راهنمایی علامه
اینا کاملا کنار همن دیوار هم بینشون نیس فقط بین کل علامه و فرزانگان شمشاد کمی هست
سالن ورزش بزرگ داریم
یه ساختمون مرکزی که توش:کارگاه کامپیوتر راهنمایی و دبیرستان+آزمایشگاه راهنمایی و دبیرستان+کتابخونه راهنمایی و دبیرستان+سالن اجتماعات و...هست
ما با دبیرستان مجتمع هستیم و در نتیجه میتونیم از کتابخونه و کارگاه و ....اونا استفاده کنیم که خیلی خوبه
یه سالن کو چیک نمایشگاه این جور چیزاهم هست
فکر میکنم استخر هم دارن میسازن اصلا مطمئن نیستم فقط شایعس
آمفی تئاتر چیه دیگه؟!

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از tezar :
کتابخونه نداریم.یعنی قفسه هاش خالیه!!!!!
حیاط داریم!!!!!!!!!!!!!!!!!
کولر نداریم
حیاط داریم!!!!!!!!!!!!!!!
آنفی تاتر هم نداریم
اما سه تا حیاط داریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

الان که دقت میکنم میبینم خیلی پیشرفت کردیم!!
کتابخونه حدودا قفسه هاش پر شده ولی خب خیلی کمه.
حیاط که داریم قطعا!!!!!!!!
کولر هم گذاشتن ولی خب اکثرا آبیه.
آنفی تاءتر هم ک نداریم فقط اتاق آزمونمون و نمازخونه رو گذاشتن برا کارای این مدلی
آها سن هم گذاشتن بالاخره
اینترنتم اوضاش داغونه ولی بهتر شده
یه چیزه دیگه!!!!!!!!دروازه هم داریم.خیلی هم دوسش داریم :D
درخت هم داریم ولی 1 متر هم سایه نداریم
در کل حیاط داریم!.............. ;;)

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

یک عدد بیرستان هستیم که به تازگی راهنمایی ـم داریم تو مرکزمون .
یه سایت داریم مسلمن ، با 20 تا کامپیوتر که امسال 20 تا دیگه ـم بهش اضافه میشه . اینترنت ـمونم تو کل مدرسه جواب میده (مدرسمون لپ تاپ آزاده آوردنش دیگه فک کنین چی میشه :د .) .
کتابخونه داریم بسیار بسیار غنی ، به علاوه سالن مطالــــعه (بازدید برای عموم آزاد است :د ) . نصف طبقه دوممون کتابخونس کلن :-"" .
آمفی تئاتر ـم داریم طبقه سوممون .
آزمایشگاه شیمی و زیست ـمون درست ـن ،فیزیک ـم داشتیم فقط جاش کوچیک بودکه انتقالش دادن .
کارگاه هوافضـــا و رباتیـــک ـم داریم .
بعد همه کلاسامون پروژکتور و این بند و بساطا رو دارن .
دیگه سالن ورزشم نداشتیم چون حیاطمون بزرگ بود ، ولی خب امسال میزنن .
تازه ساختمون پشت مدرسمون ، ستاد اسکان ـه :د .
حوض و فواره و درخت و باغ و گل و سرسره و تاب و وسایل ورزشی ـم اگه جزو امکاناتن ، داریم :د .
دیگه چی باید بگم ؟ 8->

nasim hayat

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

من نمی دونم از مدرسمون کدوم امکانشو بگم!!فقط به بدبختی ما نخندینا :)
از خود کلاسمون شروع می کنم کلاس ما جز دو تا کلاس تو کل دبیرستانه که پروژکتور داره.در واقع ما آواره ایم و هر زنگ باید جامونو با یه کلاس عوض کنیم تا اونا ازش استفاده کنن.هر روزم که وارد کلاس میشیم یا عکس این پروژکتوره وارونه ست یا دیده نمی شه یا اتصالی کرده یا...
هر دفعه هم که میخوان درستش کنن باید 50هزار تومن جمع شه از کلاسمون چون ما خرابش کردیم اصلا تقصیر کلاسای دیگه نیست.
بریم سراغ شوفاژا!تو تابستون تازه به کار میفتن و ما زمستون یخ میکنیم. کولر هم دقیقا بالعکس.
آزمایشگامونم مواد اولیه هیچی نداره یعنی هر چی بخوایم باید خودمون بیاریم .
کامپیوترها هم همه ویروسی اصلا جرئت نمی کنیم فلشی چیزی بزنیم توش چون نه تنها فلش بلکه خودمونم می سوزیم
اینترنتم که دیگه نگین همیشه قطع وما هر وقت اعتراض می کنیم میگن از مخابراته تازه زنگ زدیم الان وصلش میکنن..
دیگه خسته شدم بسه دیگه h-:

شبنم...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(مادر)
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
94

ما شهرمون کلا 4تا سمپاد داره .....دوتا ایت الله خامنه ای .....یه راهنمایی فرزانگان و مدرسه ما که مادره

مدرسه دخترا شرق و پسرا غرب تشریف داره و بسیار از هم فاصله دارند

و امکانات: حیاط تقریبا 2 کیلومتری سالن اجتماعات 6 کیلومتری 4تا ازمایشگاه نسبتا بزرگ اتاق کامپیوتر که فکر کنم از اتاق کامپیوتر دانشگاه ازاده شهرمون بزرگتره

و از همه مهمتر کلی بر و بچ باحال

fateme.n

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجفآباد
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
کامپیوتر

بابا من نمیدونم این بچه تهران چی کم دارند ما چی بگیم که تازه تآسیسیم و توی شهرستان
اما خداییش مدیرمون تلاشش رو میکنه کم نذاره اما نمیشه خب اخه
بودجه نیست

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

خب خب! :دي
بچه‌ها این‌جا قراره امکاناتی که مدرسه‌تون داره رو بگید٬ نه امکاناتی که نداره٬ و مثلاً می‌تونید در کنار امکاناتی که هست و در موردش حرف می‌زنید٬ یه‌مقدار از چیزهایی که نیست و نیاز هست باشه هم بگید. ولی این‌که بیاید بگید "ما اینُ نداریم٬ چقدر مدرسه خوبی به به به ۸->" اسپمه و پاک می‌شه پستتون.
الان هم یه مقدار از اون پستایی که با تاپیک ارتباطی نداشت پاک شدن.
یه سوال خوب و نسبتاً مهم هم ساینا چند صفحه‌ی قبل پرسید ولی کسی توجهی نکرد مثل‌اینکه. نقل‌قول می‌کنم. :دي
به نقل از SaϔnA.M :
بچه ها راجع به امكانات بهداشت و سلامت و ايناي مدارس هم حرف بزنيد :دي
اتاق بهداشت داريد ؟ داشتن جعبه ي كمك هاي اوليه خيلي مهمه ، داريد؟ كيفيت دارو ها و لوازم چه. طوره ؟ :دي

this is me!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرز 1
شهر
تــــــ هـــــــ رونـــــــــ!
مدال المپیاد
ندارم و علاقه ای هم بهش ندارم اصلــــا

آقا ما امکانات زیاد داریما ی وخ فک نکنین نداریم :Dتو صفه ی اول ندا خیلی خوب توضی داده!
آخ آخ گفتی اتاق بهداشتُ دلمُ خون کردی! :D
ب لطف مسئولین با فکر مدر3مون اتاق بهداشت ما به انباری تبدیل شد!
کلن مدر3مون فضای خالیُ اتاق خالی زیاد داره نمدونم چرا ازش بهره نمیبرن :-"

so what?

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان

دوتا ساختمون داریممم...!
آزمایشگاهای فیزیک،زیستشیمی جدان
دوتا IT داریم
همه ی کلاسا هوشمندن از اول تا پیش
برای ورزشاهم زمین مخصوص داریم :-"
بازم بگم؟

SE7EN.7

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی II
شهر
TEHRAN
مدال المپیاد
ریاضی میخوندم!!یادش بخیییر!!!
دانشگاه
هرجا قسمت شه!!!!!
رشته دانشگاه
پزشکی!

ما یه سایت داریم بعد 3سال تازه سرو سامون گرفته!!!! :)
یه سوله داریم که کارایی زیادی داره :به عنوان ناهار خوری,ورزش,سالن جلسات و... :))
یه کتابخونه داریم که خوراکه خر زدنه!!!!:D
آزمایشگاه شیمی,زیست هم داریم!! (;
یه زمین بزرگ خاکی داریم که سه ساله قراره چمن بکارن ولی...!!!!!!! :-?? :-/
و....

بالا