• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین انجمن

• شروع کننده موضوع Turk
  • تاریخ شروع

در طی راه اندازی این وب سایت بهترین انجمن از دیدگاه شما کدام انجمن بوده ؟

• رای‌دهندگان
    78
پاسخ : بهترین انجمن

فقط انجمن موسیقی و ورزشی و گفت گوی آزاد و کامپیوتر ( البته اینجا کمتر میرم ) !
ولی خدایی بهترین انجمن انجمن سیاسی بود . واقعا" چرا حذف شد ؟! به اون خوبی و مسالمت آمیزی داشتیم بحث می کردیم ! ( البته من با این اکانت نبودم )

به نقل از Amir Joon :
واقعا" چرا حذف شد ؟! به اون خوبی و مسالمت آمیزی داشتیم بحث می کردیم ! ( البته من با این اکانت نبودم )
واقعا چرا چیه؟ در سایتو که داشتن تخته میکردن! مدیر اینا هم تهدید(دیکته؟) شده بودن! یه سری هم که عقیدشون جزء اقلیت بود میخواستن یا اینجا رو هک کنن یا به اطلاعات معرفی کنن!(باور کنین! من خودم با یکیشون شانسی حرف زدم خودش گفت)..چقدر هم مسالمت آمیز بود..بیشتر شبیه کتک کاری بود..شما که باید شاهد باشی؟

*تهدید رو درست کردم :D

به نقل از زهرا.ج :
واقعا چرا چیه؟ در سایتو که داشتن تخته میکردن! مدیر اینا هم تهدید(دیکته؟) شده بودن! یه سری هم که عقیدشون جزء اقلیت بود میخواستن یا اینجا رو هک کنن یا به اطلاعات معرفی کنن!(باور کنین! من خودم با یکیشون شانسی حرف زدم خودش گفت)..چقدر هم مسالمت آمیز بود..بیشتر شبیه کتک کاری بود..شما که باید شاهد باشی؟

*تهدید رو درست کردم :D
اه اه اه اه ! همیشه همینن ! تا کم میارن سریع ازاین کارا می کنن ! ولی خیلی حال میداد ! خلاصه من کار ندارم باس یکی دیگه را بندازین !
بعدشم ما که خیلی آروم و مسالمت آمیز بودیم اونا .... می کردن !

من که معلوم همی گم زیست:D البته آرزومه نه واقعیت!!!
فعلا که ترحم برانگیزه تا بهترین!!!

ورزشی.چون فقط به درد کل کل می خوره و بس!کلی حال می ده!
ادبی.خیلی توپه !حال و هوا رو می عوضونه!
فیزیک چون ذات فیزیک توپه.البته یک کم شل می گیرن بچه هاش!
موسیقی خیلی غنی نیست!یعنی اون طور که من می خوام نیست!

به نقل از MOTAHARE-G :
موسیقی خیلی غنی نیست!یعنی اون طور که من می خوام نیست!
موسیقی رو شما موسیقی دوستان باید غنی بکنید:)

به نقل از ParNiaN.D :
موسیقی رو شما موسیقی دوستان باید غنی بکنید:)
از نظر من چون خیلی بچه ها به حافظه ی موسیقی ما به فرهاد به فریدون به شهیار قنبری عزیز نمی پردازن خیلی دلگیره.می فهمین چی می گم؟

به نقل از MOTAHARE-G :
از نظر من چون خیلی بچه ها به حافظه ی موسیقی ما به فرهاد به فریدون به شهیار قنبری عزیز نمی پردازن خیلی دلگیره.می فهمین چی می گم؟
دقیقا میفهمم چی میگی.میتونی تو انجمن یه تاپیک بزنی و همین رو بگی!برای جلوگیری از اسپمینگ(؟)میتونیم بحث رو اونجا ادامه بدیم

فک میکنم این تاپیکا خوب باشن :)
x اپ :)

ناقصه نظرسنجيش !

اقا انجمن ورزش ـم اضافه کنید :-"
انجمن به این گَلی ;;)

گفت و شنود چرا نیس؟
کتب و مجلات؟
بقیه انجمنا؟
اگه قراره بیاد بالا باید کامل شه...

پس مشاوره ی تحصیلی چی؟! :D

توی نظرسنجی که مافی ننوشته شده انجمن ها ولی من کامپیوتر رو خیلی خوشم اومد + گفت و شنود اجتماعی
برای کامپیوتر چون مطالب مختلفی وجود داره که خیلی جذابه و برای گفت و شنود هم چون طرفدار خیلی زیاد داره
ولی کلّا همه ی انجمن ها عالیه :)

روباتیک

بهترین انجمن تا جایی که من میدونم روانشناسیه چون واقعن خوشم اومده از انمجمنش تاپیکاش کاربرای فعالش ! و مدیریت قویش!
اگه سوالی رو بپرسی ا مشکلی باشه هم کاربرا جوابتو خوب میدن هم مدیرش 8->
انجمن خلاقیتم خوبه اگه خوب مدیریت بشه :) خود انجمن خلاقیت یه مدیر خلاق میخواد که وقعن خلاقیت داشته باشه !
تویه این سه ماه که سمپادیا بودم همینا رو میدونم :D

گفت و شنود خوبه و خاطرات ... ب نظر من ... اون دیالوگ های ماندگار هم نمیدونم توو چ تاپیکی ـه خوبه ... /m\

Back
بالا