• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تحلیل هیتلر

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : تحلیل هیتلر

به نظر منم اولیه

من یه روزنامه داشتم ، 2 صفحه در مورد هیتلر نوشته بود ، که بسیار مرد بزرگی هست و ... تا یه مدت رو میزم بود که اینو تایپ کنم تو انجمن تاریخ بزارم ، نشد نشد ، الانم پیداش نیست ، اگه پیدا کنم حتما این سری دیگه تایپ می کنم ، مطالبش خیلی جالب بود ، عکسای جالبی هم گذاشته بود ، من هیتلر رو دوست ، با همه ی آدمهایی که کشت x:

sk1v

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران

ازش بدم میاد ! بنظر من هم فقط یک جنایتکار بود با قدرت تهییج مردم،همین و بس!
الان هم خرابکاریهاش باعث شده صهیونیستها مظلوم نمایی کنن و با زیاد کردن پیاز داغ اون
راحت هر گندی که میخوان بزنن البته این نظر شخصی منه همون طور که خیلیا ازش خوششون میاد
و قبولش دارن

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از بو علی :
به نظر من هیتلر یک تند رو احمق بوده که ار سیاست وکشورداری هیج چیز نمی دونسته دوستانی که تاریخ جنگ جهانی دوم را مطالعه کردند می دانند که او در سرتاسر این جنگ فقط و فقط شانس آورده و در جنگ با شوروی که اولین دوراهی استراتژیک هیتلر بوده وی به دلیل حماقت شکست سختی را متحمل می شود که اولین و آخرین شکستش به همین دلیل بوده.

یه لطف دوستانه میکنی ؟ شما که از تاریخ هیچی نمیدونی ساکت باش تاریخو به گند نکش ! " تندروی احمق " شمائید که اینطوری درباره بزرگترین شخصیت قرن 20 صحبت میکنید !

بدترین ناقدان هیتلر معترفن که اون مغز متفکر بود ! همین که آلمان بعد از ج.ج1 بتونه روی پاش وایسته و با دنیا بجنگه مثل اینه که افغانستان الان پاشه با آمریکا و روسیه بجنگه !!!
کجای جنگ شانس بود ؟؟؟ شما که خوندی برام میگی ؟؟؟

حمله به روسیه اجتناب ناپذیر بود ! اگه آلمان حمله نمیکرد روسیه به سرعت میتونست قواشو تجدید کنه و به آلمان حمله کنه ! اصلن آلمان تو حمله به روسیه پیشدستی کرد و این هم یه زرنگی بود که به خاطر بدشانسی و آب و هوای بد شکست خورد ( که خودم معتقدم نخورد ! ) .

به نقل از sk1v :
ازش بدم میاد ! بنظر من هم فقط یک جنایتکار بود با قدرت تهییج مردم،همین و بس!
الان هم خرابکاریهاش باعث شده صهیونیستها مظلوم نمایی کنن و با زیاد کردن پیاز داغ اون
راحت هر گندی که میخوان بزنن البته این نظر شخصی منه همون طور که خیلیا ازش خوششون میاد
و قبولش دارن

مشکل شما با صیهونیست ( بهتر بگیم یهود ) ِ !
واقعن نمیدونم به چی میگید جنایت ! هیتلر چیکار کرده که شایسته این القاب باشه من نمیدونم !!!!

کاربر حذف شده 8031

مهمان

به نقل از Dr.Eniac :
یه لطف دوستانه میکنی ؟ شما که از تاریخ هیچی نمیدونی ساکت باش تاریخو به گند نکش ! " تندروی احمق " شمائید که اینطوری درباره بزرگترین شخصیت قرن 20 صحبت میکنید !
من فکر میکنم یه مطلب که خیلی مهمتر از هیتلر و و ...این جور چیز میز هاست حفظ ادب و حرمت هاست.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از پروفسور :
من فکر میکنم یه مطلب که خیلی مهمتر از هیتلر و و ...این جور چیز میز هاست حفظ ادب و حرمت هاست.

من حرفی رو که ایشون زدن به خودشون گفتم ، اگه حرفشون باعث شکستن حرمت و خلاف ادب بوده ایشون حق نداشتن این حرفو بزنن یا اگه زدن حتمن از اینکه کسی به خودشون همون حرفو بزنه ناراحت نمیشن ،

هوم ؟

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

هیتلرخیلی چیزا بود ولی بیشتر از همه شاید تشنه به قدرت بود، واقعا یک رهبر بزرگ بود(نمی گم آدم خوبی بود)
کسی که تونست اون کشور کوچیکو به جایی برسونه که همه ازش می ترسیدن خوب کم کسی نیست که؟
بهش می گن نژاد پرست ولی نبود، این نوبغش در رهبری بود که کشورای دیگه و سایر مردم رو تحقیر کنه که افرادش احساس برتری کنن، مردمش به روحیه نیاز داشتن که یه تنه مقابل دنیا وایسن(آره متحدای دیگه هم داشتن ولی خب هدفم واضحه)
ولی تشنه قدرت بودنش دنیا رو به آتیش کشید و سرش رو به باد داد،شاید اگر کمی عطشش کمتر بود به روسیه نمی زد اونم وقتی برتری کاملا با شوروی بود و البته این امکان هم وجود داشت که هیچوقت از جاش بلند نشه
هیتلر الان حتی تو آلمان هم خیلی ها ازش متنفرند ولی واقعا شخصیت جالبی داشتیک رهبر قدرتمند، تشنه به قدرت بیشتر، مغزی که کار می کرد و همچنان خرافاتی!(بنا به روایاتی :-" )

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Black fire :
ولی تشنه قدرت بودنش دنیا رو به آتیش کشید و سرش رو به باد داد،شاید اگر کمی عطشش کمتر بود به روسیه نمی زد اونم وقتی برتری کاملا با شوروی بود و البته این امکان هم وجود داشت که هیچوقت از جاش بلند نشه

جنگ رو هیتلر شروع نکرد ! هیتلر هیچ کاری نکرد که باعث به آتیش کشیدن دنیا بشه ! دیگه تاریخ جنگ کاملن واضحه که کی توش چیکار کرد ...
هیتلر میخواست به نیمی از دنیا حکومت کنه ، خب اگه روسیه فتح میشد خیلی راحت به هدفش میرسید ! این بهترین راه ممکن بود ! از اون گذشته ، حمله به روسیه یه پیشدستی بود ! آلمان تا فهمید روسیه داره دوباره تجدید قوا میکنه تصمیم گرفت قبل از اینکه دیر بشه به روسیه حمله کنه !
اگه حمله نمیکرد و روسها اول حمله میکردن جنگ اینقد طول نمیکشید :D

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business

به نظر من هر كاري كه با يهوديا كرد حقشون بود (يهوديا خيلي جنايات بزرگي مرتكب شدم مثالش هم دوره خشايار شاه كه انون همه ايراني رو قتل عام كردن)
تو دانستنيها خوندم به جادو هم علاقه داشت(هيتلر)

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

راستش خوب من چیز خاصی از تاریخ جنگ و اینا نمیدونم :-"

ولی از هیتلر خوشم میاد...

یعنی رهبر که میگن اونه. پیشوا بوده واقعا!

از نژاد پرستیشم خوشم میاد حتی :-"

اصن مغزشم خ خوب کار میکرده!

اینکه یه دستور میداده همه زیردستاش از جون و دل مایه میزاشته

حتما یک چیزی داشته که انقد نفوذ کرده بوده تو مردمش 8->

پ.ن: البته نمیگم خ آدم خوبی بوده و کار بدی نکرده و اینا! که حتما بوده که انقد بد میگن ازش! ولی از شخصیتشو اینا خ خوشم میاد! :-" قدرت داشته ازش استفاده میکرده دیه :D

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Ahmadfire :
يهوديا خيلي جنايات بزرگي مرتكب شدم مثالش هم دوره خشايار شاه كه انون همه ايراني رو قتل عام كردن

اگر اون کارو نمیکردن ایرانی ها اونارو قتل عام کرده بودن !
اگه داستان استر و مردخوای رو بدونی حتمن میدونی که دوتا فرمان رو خشای آرشا در زمان دوتا زیر مختلف امضا میکنه ، اولی کشتار یهودی ها توسط ایرانی ها ، دومی واجب بودن دفاع یهودی ها از خودشون !!!
حالا چون وزیر و ملکه یهودی بودن و اوضاع روحی شاه خوب نبود یهودیا تونستن از موقعیتشن استفاده کنن و کلی ایرانی بکشن + خودشون از مرگ نجات پیدا کنن

هیتلر توی نبرد من به جادوگری و عقاید خرافی سنتی حمله میکنه ، البته بعد از جنگ خیلی ها سعی کردن هیتلرو خرافی نشون بدن و خیلی از تاکتیک های جنگیشو پیشنهاد جادوگرها و پیشگوهای آلمانی بدونن که خب مشخصه غلطه ...

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

این ویدیو 42 توطئه ترور هیتلر رو که منوتو پخش کرد ، دیدین ؟ خیلی جالب بود ، علاقه ام بهش بیشتر شد :D

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business

اگه دقت كني اونوقتها يهوديا به دربار ايران نفوذ كرده بودن و داشتن مثل خرگوشا كه زاد و ولد ميكردن توي دربار ايران زياد ميشدن
خوب وزير لايق ايراني هامان هم به اين پي برده بود و مسلما هيچ ايراني اينو نميپسنده كه دربار كشورش رو يك سري يهودي انگل پر كنن
اصن اين يهوديا خيلي --------- هستند
فكر كن ادم چقدر ميتونه پست و نژاد پرست باشه به همه دوستان خوندن 24 پروتكل صهيون رو پيشنهاد ميكنم تا يه ذره اين موشاي كثيف رو بشناسن
ضمنا شما بالا خره طرفدار كي؟ هيتلر يهوديا يا ايران و ايراني

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

وزیر لایق ایرانی چون مجبور میشه مردخوای رو سوار اسب شاه کنه و با لباس شاه توی شهر بگردونه عصبانی میشه و فقط و فقط به خاطر مشکل شخصیش با مردخوای دستور کشتار یک اقلیت رو میگیره !

وقتی سوگولی شاه یهودی بوده باید توقع اینچنینی هم داشته باشه ...
در هر صورت فرمان کشتار همه یهودی ها اصلن جالب نبود ! کوروش شد شبان یهود ، اونوقت هامان میخواس اسم سلسله ای که کوروش بنا کرد رو به یه همچین ننگی آلوده کنه ...

صیهون با یهود مسئلش فرق داره ، داریم درباره یهود حرف میزنیم نه صیهونیست !
به پیامبر سنگ زدن چون داشته حرف خلاف عقیدشون میزده ، منم تو اون دوران بودم سنگ میزدم !

یکی از باهوش ترین نژادهای عالم همین یهودی هان ، هرکاری میکنن از روی منطقه !

طرفدار حقیقتم ، هرجائی حق با یکیشونه ،

خیلی بهتره به شخصیا عقیده خاصی بطور 100 درصد مطمئن نباشیم ، همه چیز نقص داره ، تجربه شخصیمه ، قبلن خودم هیتلرو سایه خدا روی زمین میدونستم ولی خب الان مثه هر آدم دیگه میدونم اونم نقص داشته ! :-??

پ.ن : امیدوارم بحثو از تحلیل شخص هیتلر منحرف نکنی ، میخوای درباره یهود بحث کنیم تاپیک دیگه ای بزن

Ahmadfire

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
none of your business

تاپیک در مورد یهودیت زده شد دوستان لطف كنن تشريف بيارن
بابا هيتلر هم پسر خوبي بود ديگه :D

بالا