• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تعویض مدیران سمپاد

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎
پاسخ : تعویض مدیران دبیرستان فرزانگان و حلی 1 تهرا&#

به نقل از گلناز! :
خانوم رحیمی ( توی پژوهشن! ) پرسیدم، گفتن: " نه نگران نباشین! اونقدر ها هم بد نیستن! البته به پای خانوم منظم که نمی رسن ولی.... ! " تازه مثله این که مدیر جدیدمون، مدیر قبلیه مجتمع علمی امام زاده صالح یا یه همچین چیزی بوده! خدا به خیر بگذرونه!! :(
آره خانم مسعود هم همین حرفا رو زدن!
امیدوارم واقعا این طور باشه و با معلم های المپیاد و پژوهش و روبوکاپ و اینا ..کاری نداشته باشن !

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

والا تا اونجایی که من میدونم آقای لاری پس از اینکه فهمید میخوان بندازنش بیرون رفت یه سخنرانی تو کرد و همه چیز رو گفت و همچنین رفت و مدرسه ی سرآمدان رو زد به همراه معلم های دبیرستان (چون از سال بعد همه ی معلم ها عوض میشن) بعد روز آزمون ورودیش هم 27/3/89 بود که ساعت 9 صبح میخواستند امتحان بگیرن پلیس با مامورهای سمپاد و آموزش پرورش اومدن و در مدرسه رو پلمپ کردن و گفتند شما حق ندارید دیگه مدرسه بزنید...

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

آره این خبرو که قراره مدیرای همه ی مراکز خصوصا مراکز اصلی عوض بشن ما همون اول سال که خواتن مدیر ما رو بندازن بیرون شنیدیم!
که البته ما با چنگ و دندون نگهشون دشتیم و نذاشتیم ببرنشون..
اما بعید نیست مدیر راهنمایی هم واسه سال دیگه عوض شه!
جریان خانم منظم رو هم من شنیده بودم و خیلی واسه ما بد شد :((

GODLIKE

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای اصفهان
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
برق مخابرات یا الکترونیک
پاسخ : تعویض مدیران دبیرستان فرزانگان و حلی 1

ما که امسال وسط سال مدیرمون عوض شد بدبخت شدیم به کلی دهن هامون سرویس شد
عوضی گند زد به ما و مدرسه
بچه های دبیرستان که معاونشون نکوئی بود میدونندآخه اون مدیر ما شد

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از GODLIKE :
ما که امسال وسط سال مدیرمون عوض شد بدبخت شدیم به کلی دهن هامون سرویس شد
عوضی گند زد به ما و مدرسه
بچه های دبیرستان که معاونشون نکوئی بود میدونندآخه اون مدیر ما شد

!!! مال اژه ای هم وسط سال عوض شد؟!

مدیر قبلیتون...میر محمد صادقی بود اسمش؟

GODLIKE

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای اصفهان
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
برق مخابرات یا الکترونیک

به نقل از peg0a2h1 :
!!! مال اژه ای هم وسط سال عوض شد؟!

مدیر قبلیتون...میر محمد صادقی بود اسمش؟
آره میر محمد صادقی بود عالی هم بود این یکی اصلا به حرف بچه ها گوش نمیداد اما آقای صادقی هم طرف معلما بود هم بچه ها
یادش بخیر

sahra

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
من امروز از چند نفر از بچه ها طرفای ساعت 2 شنیدم که دارن خانم منظم رو عوض می کنن و آموزش پرورش مدیر جدید انتخاب کرده .
قبلا هم حرفش رو شنیده بودم ...
امیدوارم اون بچه ها اشتباه کرده باشن و این اتفاق نیافته ! مسلما مدیری که از آموزش پرورش میاد نمی تونه بهتر باشه !!!
تو رو خدا بیاین دعا کنیم تا خانم منظم رو عوض نکنن اگه خانم منظم بره یعنی فرزانگان 1 تهران نابود شده الان دو سه ساله که خانم منظم خون دل میخوره تا مدرسه سر پا بمونه تو رو خدا یه کاری بکنین من مدیر جدید نمیخوام

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

بهتره یه مدرسم به لیست 2 تایی اضافه کنم.
برای مارم دارن عوض میکنن.

کادر سمپاد تهران داره میره زیر خاک کلا...

b.95

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از گلناز! :
خانوم رحیمی ( توی پژوهشن! ) پرسیدم، گفتن: " نه نگران نباشین! اونقدر ها هم بد نیستن! البته به پای خانوم منظم که نمی رسن ولی.... ! " تازه مثله این که مدیر جدیدمون، مدیر قبلیه مجتمع علمی امام زاده صالح یا یه همچین چیزی بوده! خدا به خیر بگذرونه!! :(
مجتمع علمی امام زاده صالح؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :O :O :O :O این دیگه چیه؟کودوم منطقه هست؟یکی سوابق درخشان این خانوم رو نمیدونه چیه؟
مثلا تو همون مجتمع علمیش چیکارا کرده و .......
خانوم منظم خیلی خوب بود. خییییییییییییییییلی هوامون رو داشت.همه جوره! :( خوب شد اون نامه تشکر رو نوشتیم براش :(
(همه چی تموم شد! من که اصلا نمبتونم به خودم امید بدم شاید این یکی بهتر باشه، هر چی فکر میکنم نمیتونم یه ذره م مثبت نگاه کنم.... :(( )

yasna

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
مدال المپیاد
زیست
رشته دانشگاه
پزشکی یا شایدم ژنتیک یا شایدم ......

آره بابا هر چی هم که به باشه به پای خانوم منظم نمی رسه! :((
همش ماله قدمه این پایه سوم راهنماییه که الان دارن میان دبیرستان! ( شوخیه از رو ناراحتی بود! به دل نگیرین!)
خانوم منظمو بردن ... هی هی .... فرزانگانم بردن .... هی هی !
کاش یهو سمپادو نابود کنن این همه زجر کشمون نکنن! :(

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

یه کم داری بی انصافی می کنی! یه مشکل بزرگ مملکت هم همینه...می گن اگه نمی تونیم امکانات به همه بدیم، پس به هیچ کس ندیم! اگه مدیر خوب کم هست، اصلاً نباشه بهتره! یه نفر هم که خوب پیدا می شه، به صد جور بهانه می ذارنش کنار...یکی ش هم همین برقراری مثلاً عدالت!
ضمناً این که شاید یه عده پولدار باشن، ولی همه نیستن و عده ای هم هستن که به خاطر وضعیت مالی شون شهریه خیلی کم دادن...

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

تا حدی موافقم. یه عده واقعاً هستند که جاشون اینجا نیست و من تعجب می کنم که چرا هنوز هم موندن! ولی یه چیزی بیشتر از امکانات تو مدارس سمپاد تهران و شهرستان ها هست که تو مدرسه ی دیگه ای ندیدم و اون جو خوب و راحتش هست. من راهنمایی خرد می رفتم که فکر کنم خیلی ها بشناسن و هیچ مشکلی هم نداشتم و امکانات فرزانگان هیچ ه در مقابلش! اما جوش رو دوست نداشتم واقعاً. نمی تونستم اون که باید راحت باشم و خود به خود هر کس می اومد اونجا درگیر کلی مسائل مختلف (و گاهاً بیهوده) می شد...
اینه که نمی شه گفت هر کی که می تونه یه مدرسه با امکانات بهتر بره، اینجا نباید باشه و فیلتر داشته باشن و ...!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مُحسن...! :
یه کم نه، زیاد از حد بی انصافی می کنم، نه مشکل این نیست که به همه امکانات بدند یا ندند، مشکل این هست اگه به یه عده میدن واقعا اون عده مستحق اون امکانات باشند، تو مدرسه شما همه مستحق اون چیز ها نیستند، حداقل با اهداف سمپاد منافات داره و مدت ها داشته، عده ای توی مرکز شما هستند که جاشون اونجا نیست و تنها کاری که تو مدرستون می کنند فساد هست، هم ج ن س بازی هست و انواع کثافت کاری ها.
عده ی زیادیتون هم برای خانوادشون این مشکل وجود نداره که بچشون بره یه مدرسه غیر انتفاعی و یا .. و کلا از این نظر مشکلی ندارند، فقط تنها مشکلشون اینکه پز اینکه بچشون میره تیزهوشان رو از دست میدند.
به نظر من سمپاد علاوه بر فیلتر هوشی که باید میزارشت یه فیلتر توانمندی هم باید میزاشت تا اون هایی که نمی تونند و مستحق کمک هستند وارد مراکز بشند، نه اون هایی که هم توان مالیشون بالاست و هم خلاقیت درستی ندارند.
سمپاد تهران مدت هاست که اهدافش از اون هدف اصلی پرورش استعداد های درخشان و کمک به افراد با استعدادی که توانایی ندارند دور شده، اگر قراره یه عده پز مرکزشون رو به ماها بدن همون بهتر که مرکزی نباشه..

اشتباه می کنی ! هدف سمپاد این نبوده که کسی رو که توانایی نداره فقط قبول کنه ! من خودم خیلی ها رو می بینم که می آن اینجا ، ولی هیچ استفاده ای نمی کنند و توانایی مالی رفتن به غیرانتفاعی رو هم دارن! ولی نمی شه به اونها ایرادی گرفت ! توی آزمون ورودی از بقیه بهتر عمل کردن و قبول شدن ! پس امکانات نوش جونشون !

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

جو یه مسئله جداست جو سمپاد یه احساس ناسیونالیستی هست که توسط بچه ها ساخته شده نه مسئولین و .. و تو هر جامعه و گروه دیگه ای هم در صورت همبستگی میتونه ساخته بشه، عامل موفقیت خیلی گروه ها هم همین احساس بوده تقریبا و میشه گفت همون اکواریومی هست که بهش اشاره شده.
توسط بچه ها ساخته می شه، ولی مسئولینش هم بهش بها می دن! اون قدری آزادی عمل و فکری دارن که بتونن یه محیط ایجاد کنن با افکار و عقاید و رفتارهای خودشون...و این ها کنترل شده هم هستن که به سمت خوبی پیش می ره...

در مورد اون توانایی بحث اینجا هست که اصلا نگذارند یه عده که می تونند جای دیگه باشند وارد بشن تا بخوان از مرکز برند..متاسفانه من دوستانی دارم که استعداد بالایی دارند اما مثل اینکه وقتی بیان مرکز شماها جای یه عدهی خاصی از اون بالا رو تنگ می کنند!
حقیقت اینجاست ما بچه های سمپاد به جای اینکه نون علمی که به دست میاریم رو بخوریم بیشتر نون اسم مدرسه ای که توش هستیم رو میخوریم.
یعنی می گین نوع فیلتر نباید فقط بر مبنای درس باشه...درسته، ولی ملاک های دیگه رو هم واردش کردن واقعاً کار سختیه و نمی شه خیلی چیزها رو با چند تا مصاحبه و تحقیق فهمید! یعنی عملاً نمی شه جور دیگه ای گزینش کرد. یکی ممکنه توانایی این رو داشته باشه که بره یه مدرسه ی بهتر، ولی وقتی اینجا باشه، می تونه خیلی خوب از امکانات استفاده کنه، خیلی بهتر از اون کسی که محتاج هست و جای دیگه ای هم نمی تونسته بره!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مُحسن...! :
خوب دارم میگم، مشکل همینجاست، نباید اینطوری می بود، کسی که توانایی داره هرجایی درس بخونه، هر چیزی که لازم داره بدست بیاره، دیگه لازم نبود وارد اینجا بشه..این میشه مفت خوری.

پ.ن: دکتر اژه ای همچین عقیده ای داشت که متاسفانه به لطف بعضی ها عوض شد، توی نامه آخر ایشون در یکی از پاراگراف ها میتونید مشاهده کنید.

خوب من دارم می گم که طرف حتی اگه پسر بیل گیتس هم باشه ، نباید مانع از ورودش شد ! چون هوش بالاتری داشته که قبول شده ! اگه یک مدرسه در همین سطح با شهریه وجود داشت و یه مدرسه بی شهریه ، می شد گفت که کسایی که توانایی دارن برن اونجا ! ولی در شرایط فعلی نمی شه حق کسی رو خورد و مانع ورودش شد !

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

این حرفتون تضاد داره، یعنی چی اینجا باشه میتونه بهتر از امکانات استفاده کنه؟ امکانات مرکز شما خاص نیست که نشه جای دیگه ای قرارش داد، شاید موضوع جو باشه! اما حق استفاده از اون جو هم با اون فرد توانمند نیست. یه آدم توانمند در هر صورتی حتی بدون مراکز سمپاد هم موفق خواهد بود جون توانمندی داره. اما یه فردی که توانایی خیلی چیز ها رو نداره و به طور ضروری به کمک نیاز هست و اگه اون نباشه به هدر میره حتما به سمپاد نیاز داره..تقدم با محتاجان درجه 1 هست.
نه، تضاد نداره. شاید بد بیان کردم. دوباره خودم رو مثال می زنم. مدرسه ی قبلی م هم کامپیوتر و سایت داشت، ولی هیچ وقت جرئت نمی کردم که یکیشون رو کامل باز کنم و انواع برنامه ها رو روش تست کنم! ولی اینجا یه کامپیوتر رو کامل باز کردم و سی دی رامش رو هم خراب بود، بدترش کردم، مسئولش هم گفت اشکال نداره! ولی اونجا عمراً همچین کاری می تونستم بکنم! همه جور خراب کاری ای که می شد کرد رو کردم و در عوض کلی چیز یاد گرفتم که جای دیگه ای موقعیتش پیش نمی اومد.

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از مُحسن...! :
خوب شما میگی بعضی کارها رو فقط میشه تو مراکز سمپاد کرد، من میگم نه، اینطور نیست، مراکز سمپاد در واقع جایی برای کسایی هست که دیگه هیچ راهی برای بروز استعداد ها ندارند، نه برای عده ای که اگه استعدادشون هم بروز نکنه اتفاقی نمیفته و روند طبیعیش هم طی میشه.
این طور که میگی، اینجا باید بشه مدارس مستضعفان که هیچ راه دیگه ای وجود نداره واسه شون! عوض این که سطح اینجا رو پایین بیارن، برن مدارس دولتی دیگه ایجاد کنن، شهریه هم ازشون نگیرن! نه این که یه جایی که اکثرش با شهریه ی بچه ها درست شده و پیشرفت کرده و به اصطلاح خودگردان هست رو یهو بیان تغییرش بدن و بگن واسه اونایی باشه که نمی تونن برن جای دیگه!
هر کس که می تونه از این امکانات استفاده کنه به نحو احسن، حقشه که بیاد!
"نه برای عده ای که اگه استعدادشون هم بروز نکنه اتفاقی نمیفته و روند طبیعیش هم طی میشه."
با این موافق نیستم. وقتی یه کسی استعدادی داره که می تونه بروز بدتش، باید بده. اینش رو ما نمی تونیم تشخیص بدیم که تو روند طبیعیش تاثیری داره یا نداره!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ماده 2 –هدف سازمان ـ شناسائي و پرورش استعدادهاي درخشان كشور در سطوح مختلف تحصيلي.

توی این هدف من نمی بینم گفته باشه اینجا برای افراد کم بضاعت ساخته شده !

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

اشتباهت همینه دیگه ! اون جزو وظایفه ! نه اهداف ! یعنی وظیفه داره اگه یه بچه کم بضاعت قبول شد ، ازش حمایت کنن ! نه اون چیزی که تو می گی !

sowgand gh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی

به نقل از کیمیا.پ :
آره این خبرو که قراره مدیرای همه ی مراکز خصوصا مراکز اصلی عوض بشن ما همون اول سال که خواتن مدیر ما رو بندازن بیرون شنیدیم!
که البته ما با چنگ و دندون نگهشون دشتیم و نذاشتیم ببرنشون..
اما بعید نیست مدیر راهنمایی هم واسه سال دیگه عوض شه!
جریان خانم منظم رو هم من شنیده بودم و خیلی واسه ما بد شد :((
کلن ما هیچ وقت تو هیچی شانس نداشتیم عزیزم! تا به ما رسید...!

بالا