• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاديا رو به نابودي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : سمپاديا رو به نابودي

به نقل از Əlmira :
منم نیم ساعتی میشه استعفا دادم
منم الان استفا ميدم حالا مي خوان قبول كنن نمي خوان قبول نكن

@ays

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی واترلو کانادا و المپیاد ریاضی کانگرو
دانشگاه
فردوسی-امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق یا الکترونیک

به نقل از Ali_ashoobgar :
اينم از اولين نفر آقايون و خانوماي مديرا واقعا براتون متا3فم كه دارين دونه دونه اعضاي قديميتون رو از دست ميدين منم فردا پس فردا ميرم....:(
دفعه ی قبلم که فرشید خان گفتن از سایت میرن!!دقیقا همین اوضاع حاکم بود!!اول اومد!!تمام بچه ها رو به جون هم انداخت!!یه مدت به همه عالم و ادم گیر داد!!بعد مثل یه بچه ی خوب و مظلوم سرشو انداخت پایین گفت من میرم!!اما وقتی رفت که همه سایت رو با هم دشمن کرده بود!!الانم همین کارو کرده!!
حالا همه پاشین دنبال سرش راه بیفتین از سایت برین!!این کاریه که اون میخواد!!!تفرقه افتادن بین بچه ها پاشیده شدن جو سایت

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از @aysa :
دفعه ی قبلم که فرشید خان گفتن از سایت میرن!!دقیقا همین اوضاع حاکم بود!!اول اومد!!تمام بچه ها رو به جون هم انداخت!!یه مدت به همه عالم و ادم گیر داد!!بعد مثل یه بچه ی خوب و مظلوم سرشو انداخت پایین گفت من میرم!!اما وقتی رفت که همه سایت رو با هم دشمن کرده بود!!الانم همین کارو کرده!!
حالا همه پاشین دنبال سرش راه بیفتین از سایت برین!!این کاریه که اون میخواد!!!تفرقه افتادن بین بچه ها پاشیده شدن جو سایت
الان فرشيد كسي رو به جون كسي ننداخته اگر هم دقت كني ايجاد كننده ي تاپيك منم.....
من خودم با توجه به اوضاع حاكم و حقي كه از بچه ها داره خورده ميشه ترجيح ميدم ديگه تو اين سايت فعاليت نداشته باشم....
الان هم استفا رو برا مطهري و آرميتا فرستادم

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

الان فرشيد كسي رو به جون كسي ننداخته اگر هم دقت كني ايجاد كننده ي تاپيك منم.....
مشکلی نیست، هرکسی دوست داره میتونه فکر کنه من همه رو به جون هم انداختم، دیگه چه فرقی واسم میکنه
فقط نیکتا یه لطفی در حق من میکنی؟ یه تاپیک بزن درخواست بن شدن منو بکن، به بذرکار میگم قبول نمیکنه
پستتو هم لایک زدم

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه
آدم از فرداش خبر نداره که!

به نقل از @aysa :
ی به فرشید کار داره؟تو با اون مشکل داری!
من از دیدن این حرفا تصمیم نگرفتم برم
دلایل خودمو دارم
به شخص خودم ظلم شده به من بی احترامی شده به نظر من بی توجهی شده!
قبل از این که پستای فرشید یا شما هارو ببینم تصمیمو گرفتم!

@ays

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی-امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق یا الکترونیک

من خودم با توجه به اوضاع حاكم و حقي كه از بچه ها داره خورده ميشه ترجيح ميدم ديگه تو اين سايت فعاليت نداشته باشم....
الان هم استفا رو برا مطهري و آرميتا فرستادم
نه اصلا!!تمام سایت الان با هم خوبن!!!هیچ اشوبی نیست!!هیچ کس از کسی ناراحت نیست!!!

خوب به سلامتی!!امیدوارم جاهای دیگه بهتون بیشتر خوش بگذره!!هم به شما هم به اقا فرشید

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

الان کسانی که میخوان برن ، لطفا دلیل خودشون رو توضیح بدن.

همه مسائل قاطی همدیگه شد.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از @aysa :
نه اصلا!!تمام سایت الان با هم خوبن!!!هیچ اشوبی نیست!!هیچ کس از کسی ناراحت نیست!!!

خوب به سلامتی!!امیدوارم جاهای دیگه بهتون بیشتر خوش بگذره!!هم به شما هم به اقا فرشید
من توی هیچ سایت دیگه ای فعالیت نمیکنم
فقط با شنیدن این حرفها مصمم میشم که توی تاپیک پیشنهاد، پیشنهاد راه اندازی خط تولید ساندیس سمپادیا رو بدم

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه

بعضیا انقدر کوتاه بینن که نه تنها با ستمی که بهشون میشه حال میکنن!
لیاقت یه آدم درستم رو ندارن!

فرشید جدای از اون 45 دقیقه ی ظهر دارم علنی میگم سمپانت مال توئه حالا تو بگو مال یوزرا تو مدیرشی هیچ گوریم نمیری

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مدیریت :

مطهری جون ننت منو بن کن
هرچی میخوای فحش میدم بهت فقط منو بن کن

@ays

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی-امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق یا الکترونیک

به نقل از Əlmira :
ی به فرشید کار داره؟تو با اون مشکل داری!
من از دیدن این حرفا تصمیم نگرفتم برم
دلایل خودمو دارم
به شخص خودم ظلم شده به من بی احترامی شده به نظر من بی توجهی شده!
قبل از این که پستای فرشید یا شما هارو ببینم تصمیمو گرفتم!
هیچ جای دنیا بی عیب نیست!!!هیچ مخلوقی از خدا بدون اشکال نیست!!!اگه هست به منم معرفیش کنین!!
ما به جای رفتن از سایت باید تو درست کردنش تلاش کنیم البته بدون راه انداختن جنگ و دعوا و اشوب!!!
اگه بد مبگم بگو بد میگی!!

• لایک
امتیازات: death
  • شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از @aysa :

فك كنم تنها كاري كه بچه ها كردن روشن سازي يه سري موارد بود و اعلام كمك به مطهري ولي خودت ميبيني كه چي شده..

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

يه ذره چــت شده بنظرم ...و نبايد خوبي بعضـــي ها رو بخاطر بعضي رفتارا كه فك مي كنــيم بديــه لگد مال كنيم.همــين

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه

به نقل از مدیریت :

جناب مطهری متنم کپی پیسیه ببخشی سوم شخصی
گرچه این جملات واسه یه عده تکرارین!!
بعضی جاها آدم صبرش تمو میشه!
مطهری رو ببین!
تاپیک ایجاد کرده واسه نظر سنجی حالا که دیده نظر سنجی کاملا مخالف اونه میگه قرار نیست کارای این سایت انتخاباتی باشه!
تازه تو این احتمال میداده که باهاش موافقت شه!تو چیزی که باهاش موافقت نمی شه اصلا با هیچ کسی هیچ صحبتی نمی کنه
اومده انجمنی که بالای 800 ارسال داره(اونموقع واسه انجمنای علمی رقم غولی بود)بدون این که حتی با ناظا هم درمیون بذاره پاک کرده
بذر کار حتی یه جواب درست و حسابی هم بهم نداد نا وقتی علنا گفتم!حتی به خودش زحمت نداد پ. خ هامو جواب بده!به این میگی چی؟
درسته سایت مال اوناس و توش حق آبو گل دارن ولی در این حد که باید به کاربر احترام بذارن!
منم واسه همینا استعفا دادم
گرچه رو ی انجمن جون کندم تا انجمنی که خاک میخوردو از زیر 50 بردم بالای 1200پست مفید،گرچه انجمن تاریخ با اسرار های من ایجاد شده،گرچه متافیزیگو من زندش کردم تا جییی که به این پیشرفت رسیده! ولی به منم انقدر داره توحین میشه!
مگه یه لینک پ.خ شاخ میزنه مدیرارو؟ مگه ضرری واسه سایت داره؟
فقط چهار نفر میگن ترو خدا اینو دیگه ور ندارین!حتی یه نفرم نمی گه باید ورداشته شه!
ولی انقدر حرفتو میذارن زیر پاشون که ورش میدارن!حتی به منی که اینهمه زحمت کشیدم ندازه یه سوسکم اهمیت نمیدن!این یعنی چی؟

@ays

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی-امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق یا الکترونیک

فك كنم تنها كاري كه بچه ها كردن روشن سازي يه سري موارد بود و اعلام كمك به مطهري ولي خودت ميبيني كه چي شده..
من از مدیرا دفاع نمیکنم؛میدونم اوضا سایت بهم ریخته همه چی قاتی شده!!اما حرفم اینه که تو این شرایط باید رفت؟؟!!فقط باید تا جایی که به دردمون میخوره همراه سمپادیا باشیم؟؟
شما واقعا وقتی واسه دوستتونم یه مشکلی پیش بیاد همون موقع ولش میکنین؟؟!!

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

الان چی شد یهو قضیه ی استعفا و این حرفا؟ مگه قرار نبود تو این تاپیک سمپادیا رو نجات بدیم؟ یا من اشتباه فهمیدم ..همونطور که از اسم این تاپیک پیداست جمله خبریه و این تاپیک داشت میگفت آره داره نابود میشه،چرا نابود میشه؟این راهکار!نه مدیرا پیگیری نمیکنن! آخ وای من اصلا میرم اینم استعفا!
این هدف شما از زدن این تاپیک و این هدف ما بود از شرکت تو این تاپیک؟
چرا نمی خوایم مسائلو بدون درگیری حل کنیم و آخرش اینطوری بشه؟(نگید تقصیر مدیراست ! با پایانی که من دارم میبینم از نظر من مدیرا تو شرکت در این بحث وظیفشونو انجام دادن!(پرکاری نکرده باشن کمکاری هم نکردن!)
بیاین پایان این تاپیک یکم بهتر از پایان تاپیکای قبلی بشه! هم مدیرا باید کمک کنن هم کاربرا!

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

موقعي بچه ها دارن 10 صفحه پيشنهاد ميدن تنها تغييري كه ايجاد شده نيلوفر رو تونستن با ناظم كردن از منتقدين حذف كنن....
ديگه فك نكنم جاي ما باشه اينجا كه با دادن قدرت يكي رو بكشن سمت خودشون...

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام

:) :) :)
آقایون خانوما

پیشنهاد میکنم دیگه ادامه ندید
من خودم سرم درد میکنه واسه این کارا
بشینید استراحت کنید این چیزا فایده نداره
من یه پست جدید دارم اگه بخونیدش پشیمون نمی شید

اینم لینکش http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,40922.msg307752/topicseen.html#msg307752
از همین شروع کنید استراحتتونو...
خوش بگذرونین
چرا دشمنی؟ دعوا؟
اگه مدیریت این روزا رو میدید شاید سایتو نمی ساخت

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از black gum :
دو هزار و چندی سال پیش ارسطو گفت که همه چیز به اول خودش بازمیگردد. سمپادیا نیز همینطور است. حرف ارسطو نقض شده ولی همچنان در منطق است و دیده میشود . سمپادیا اگر با مطهری شروع کرده است پس دوباره به مطهری میرسد.
ایران از اول تاریخ تا کنون یک کشور بوده است . همیشه پیشرفت داشته است . هردوره ای که پیشرفت چشمگیری داشته است دوره ی کوتاهی بوده است (هخامنشیان) ولی اگر پیشرفت متوسطی داشته اند(ساسانی) یا پسرفت داشته اند (قاجار) . سمپادیا هم همینگونه است . پیشرفت نه چندان چشمگیری داشته است ولی بالاخره روزی به پایان میرسد .
از قدیم گفته اند تاریخ تکرار میشود پس سمپاد سیتی با سرعت پیشرفت زیاد دوباره به همان حالت اول برمیگردد.

@ays

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی-امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق یا الکترونیک

به نقل از زهرا.ج :
الان چی شد یهو قضیه ی استعفا و این حرفا؟ مگه قرار نبود تو این تاپیک سمپادیا رو نجات بدیم؟ یا من اشتباه فهمیدم ..همونطور که از اسم این تاپیک پیداست جمله خبریه و این تاپیک داشت میگفت آره داره نابود میشه،چرا نابود میشه؟این راهکار!نه مدیرا پیگیری نمیکنن! آخ وای من اصلا میرم اینم استعفا!
این هدف شما از زدن این تاپیک و این هدف ما بود از شرکت تو این تاپیک؟
چرا نمی خوایم مسائلو بدون درگیری حل کنیم و آخرش اینطوری بشه؟(نگید تقصیر مدیراست ! با پایانی که من دارم میبینم از نظر من مدیرا تو شرکت در این بحث وظیفشونو انجام دادن!(پرکاری نکرده باشن کمکاری هم نکردن!)
چون فکر میکنیم همه چی با اعتاض و درگیریه که حل میشه!!چون از مدیرا یه غول جلومون ساختیمو فکر میکنیم باید همه باهم بهشون حمله کنیم تا خراب شن!!
نمکیدونیم که همین که مدیرا ببینن حاصل نتایج کار و تلاشاشون این شده بیشتر از همه بهم میریزن!!!به این فکر نمیکنیم که اگه این سایتو نساخته بودن و واسش تلاش نکشیده بودن الان ما همه اینجا دور هم جمع نبودیم!!!چون یادمون رفته که واسه تلاشای یه نفر باید ازش تشکر کرد نه اینکه دعوا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا