• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ضرورت وجود امضا

آیا قابلیت امضا فایده و ارزشش فضایی که اشغال می کند را دارد یا خیر؟

• بله

رای‌ها: 66 75.9%
  • خیر

رای‌ها: 21 24.1%

• رای‌دهندگان
    87

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز
پاسخ : ضرورت وجود امضا

به نقل از ParNiaN.D :
به نظرم امضا جنبه ی روانی داره. اگه نباشه خیلی بد میشه.

تعداد ارسال پدیده ی بیهوده ایه. اسم مستعار هم همینطور(خودم گذاشتم چون امکانش بود! نباشه نمیذارم)

امضاها باید کوچیک بشن. به نظرم اصلا" عکس نباشه.نوشته هم در حد یکی دو خط.

مثبت و منفی بودن و نبودنش هیچ فرقی نمیکنه .جز اینکه یه سری از منفی های پشت سر هم حرص میخورن و همدیگه رو متهم میکنن. نباشه بهتره.

آنلاین و آفلاین مشخص باشه بهتره. خیلی وقتا شده من یه مشکلی داشتم مجبور بودم به مدیری پی ام بدم که آنلاین بوده. اگه نباشه از کجا بفهمم؟...

آیکن های پایین هم که به شخصه هیچ وقت ازش استفاده نکردم.

ولی به نظرم پایه ی تحصیلی باشه خوبه. از طرفی زیاد هم خشک نشه.
پری اینجوری که فروم آینه دق میشه ! دلمون میگیره :D

امضا که بد نیست واسه چی میخواین حذفش کنین ؟! بهداد هم راست میگه ! یه سری محدودیت واسه امضا بذارین ولی با حذف اصلا موافق نیستم !

• لایک
امتیازات: o_o

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه
آدم از فرداش خبر نداره که!

داداش یه تاپیک زدی که خودت نتیجه گیری کنی؟!
این همه ملت میگن باید باشه!
مگه توی سایت چیزای بی فایده کمه؟اصلا خود سایت جز پر کردن اوقات فراقت و تجمع فایدش چیه؟؟
خب نتیجه نظر سنجیتو نگاه کن!
این یعنی کاربرا از وجود امضا خوششون میاد
همین بهترین فایدشه

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

"درجه کاربری بر حسب تعداد ارسال به چه دردی میخوره؟ اینکه یک نفر خاک انجمن خورده باشه خیلی افتخار بزرگیه؟ باعث کمیت گرایی میشه فقط."

" تعداد ارسال ها مهمه واقعا؟ صرفا باعث اهمیت یافتن تعداد ارسال ها و به تبع اون کاهش اهمیت کیفیت پست ها میشه."

نه ، افتخار بزرگی نیست
ولی میتونه مفید باشه بعضی وقتا مهمه که طرف جدیده یا قدیمیه، قبلا بوده ، نبوده، اصلا پست میده ، تو بحث ها هست یا نه
درسته بعد یه مدت دیگه تقریبا آدم همه رو میشناسه ولی طبیعتا نمیشه همه رو هم حفظ بود!

من اگه ببینم یکی انگار خیلی پرته وقتی میبینم درجه اش کاربر جدیده میتونم بش بگم جو چجوریه و قوانین چیه و ... ( هرچند تا حالا واسه من زیاد پیش نیمده ) ولی وقتی میبینم درجه اش کاربر حرفه ایه میدونم حتما خودش میدونه دیگه! پس به ارشاد های من نیازی نیست!...

" آنلاین آفلاین بودن فرد توی دو ساعت اخیر فرقی میکنه به حال شما؟ خب اگر کاری داشته باشین پیغام خصوصی میفرستین. امکان چت که نداریم توی سایت تا مهم باشه طرف آنلاینه یا آفلاین. خیلی علاقه مند بودین ساعت آخر فعالیتش رو بدونید میتونید برید پروفایلش."

خب بده آدم وقتی میره توی یه تاپیک با یه نگاه بفهمه الان کیا هستن؟ من شاید بخوام جواب پ.خ رو سریع بگیرم! به چند نفر هم بخوام بدم! به جای اینکه بشینم یکی یکی برم تو پروفایلاشون صاف میبینم الان هستن یا نه

اگه اینطوره پس اون "کابرانی که در 180 دقیقه اخیر فعلا بوده اند " هم بی فایده اس.
تعداد کابران آنلاین و مهمان ها و تعداد مخفی ها هم به درد نمیخوره!

saye3000

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

فقط هر کاری میکنید تو رو خدا مثبت و منفی رو برندارید.

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

به نقل از مدیریت :
این چیزی که شما میگین اصلا دلیل قانع کننده ای نیست. خیلی موردیه.

مشکلات امضا زاید بودنشونه. حداکثر استفاده مفیدش در برابر مضراتش خیلی کمه. اول اینکه فضا اشغال میکنه و صفحات رو بیهوده طولانی و سنگین میکنه. دوم اینکه هیچ ربطی به تاپیک نداره. مثل اینکه توی صفحات کتاب ریاضی ، تبلیغات شامپو گذاشته باشن.
حرف شما هم بیش از حد کلیه . مگه یه امضا چقدر صفحه رو سنگین می کنه ؟ اگه محدودیت داشته باشه ، چه مشکلی بوجود میاره که اینقدر روش تاکید می کنید ؟ بابا ما هر کاری داریم می کنیم که همه جا راحت بالا بیاد . من خودم هر جا یه تاپیکی می زنم یا تو هر تاپیکی که شرکت می کنم ( به جز تاپیکای انجمن عکس ) هی به همه می گم به حای این که خود عکسو بذارن ، لینکشو بذارن . امضا ها رو هم که محدودیت حروف گذاشتید بدون این که آدما رو درست متقاعد کنید که چرا . خودم رو نمی گم . کسایی رو می گم که عکس امضاشون نصف مانیتور رو می گیره . یه بنده خدایی رو هم دیدم واسه این که می خواست یه چیزی رو تو امضاش بگه و فقط چند تا کلمه از محدودیت بیشتر می شد این کلمات ، مجبور شده بود که نوشته هاش رو تایپ کنه و بریزه تو پینت ، بعد عکسش رو بذاره این جا .
شما می شه دو سه تا نمونه معرفی کنین که تبلیغاتی غیر از سایت توی امضاها اتفاق افتاده ؟ من که والله هر چی دیدم ، مربوط به سایت بوده . اگه مشکی بی ربط بودنه که امضا ها رو کم رنگ کردید که توجه جلب نکنه .

به نقل از مدیریت :
این چیزی که شما میگین اصلا دلیل قانع کننده ای نیست. خیلی موردیه.

در مورد نوشته های زیر اسم ارسال کننده هم مشکلات زیادی وجود داره. بگذارید یکم بررسیش کنیم. نوشته های زیر درجه کاربری چه چیزهای هستند :
0. نام
1. نام مستعار
2. درجه کاربری
3. درجه کاربری بر حسب تعداد ارسال
4. آیکن درجه کاربری
5. امتیاز
6. امتیاز
7. لینک پیغام خصوصی و آنلاین آفلاین
8. تعداد ارسال ها
9. امتیاز
10. لینک ایمیل و سایت و پیغام خصوصی
11. اسم مدرسه
12. ج ن س یت
5و 4 هم همیشه فقط یکیشون می تونه باشه .
اما این که بخواید سیستم مثبت و منفی دادن رو حذف کنین ، فک کنم کلا یه بحث دیگه ای بطلبه . ( من به شخصه نظری در این مورد ندارم . نه مثبت ، نه منفی )
7. به خاطر :
به نقل از ParNiaN.D :
آنلاین و آفلاین مشخص باشه بهتره. خیلی وقتا شده من یه مشکلی داشتم مجبور بودم به مدیری پی ام بدم که آنلاین بوده. اگه نباشه از کجا بفهمم؟...
کاربرد داره .
نام مستعار به همون دلیلی که خودتون گفتید ، کاملا بی مصرفه .
اون شماره 2 که گفتید به نظرم بی مصرفه . چون اگه اون آدمه مثلا مدیر انجمن باشه ، وقتی توی انجمن خودش پستی نداده ، اصولا به دیگران ربطی نداره که چی کارست .
3و 8 هم از همون 4و5 معلوم می شه ( اگرم تو انجمنی بودم که طرف مدیرش بود ، قطعا اون قدر آدم درست و حسابی ای بوده که مدیر شده پس اصلا وجودشون بی دلیله )
با این که امتیاز پست های هر نفر زیر اسمش نوشته شه که از وقتی که این برنامه شروع شد ، از همون اول مخالف بودم . ( چون دلیل این مثبت و منفی ها مثلا اینه که اون آدم یه حرف به جا زده که دیگران باهاش موافقن ، دلیلی نداره که این برای یه افتخار محسوب شه )
با بیهوده بودن 10 و 12 هم کاملا موافقم .

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

دلایل بسیاری از مخالفت ها ، سطحی و خیلی جزئی و موردی هستند. حداقل من رو قانع نمی کنن.

• لایک
امتیازات: min3a

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مدیریت :
دلایل بسیاری از مخالفت ها ، سطحی و خیلی جزئی و موردی هستند. حداقل من رو قانع نمی کنن.
استاد دلیل عمقی از نظر تو یعنی چی؟

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

به نقل از مدیریت :
کدوماش و چرا ؟

بذارید یه اسپم هم بدم : چرا وقتی داریم نقل قول می ذاریم یا پست می فرستیم ، اون نوار سبز بالا نوشته در حال بار گزاری " . بار رو که گزارش نمی ده ، می ذاره . نباید باشه " در حال بارگذاری " ؟

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از saye3000 :
راست ميگه اونوقت من وقتي ميام تو سايت به كي چي بدم؟ تو روز به كسي منفي ندم روزم نميگذره!
به نقل از مدیریت :
ببخشيد شما ميگيد بيخوده مخالفان ميگن اينجوري نيست=>هيچكس دليل قانع كننده نداره

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از TFire :
1. راست ميگه اونوقت من وقتي ميام تو سايت به كي چي بدم؟ تو روز به كسي منفي ندم روزم نميگذره!
2. بخشيد شما ميگيد بيخوده مخالفان ميگن اينجوري نيست=>هيچكس دليل قانع كننده نداره
1. عذر بدتر از گناه...! اصل حذف هم واسه همینه که همه الکی به هم +- میدن & منطقی نیست
2. بابا مخالفای بدبخت که اینهمه دلیل موجه آوردن! مدیر جونه که دلیلی نمیاره و فقط میگه قانع کننده نیست!
الانم که رعایای بدبخت بیچاره مجبورن پادشاه رو قانع کنن

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

خیلی الآن همه چی خوشگل تر شده فعلا !:D ( حذف مثبت و منفی و اسم مستعار و لینک ایمیل و سایت و پیغام خصوصی :D)

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

*خب بده آدم وقتی میره توی یه تاپیک با یه نگاه بفهمه الان کیا هستن؟ من شاید بخوام جواب پ.خ رو سریع بگیرم! به چند نفر هم بخوام بدم! به جای اینکه بشینم یکی یکی برم تو پروفایلاشون صاف میبینم الان هستن یا نه

موافقم! + / - رو که برداشتید ! اینو برندارید! من کلا از اون قسمت های پایین صفحه خوشم میاد!!!!
*لینک ایمیل و سایت و پیغام خصوصی
این چیز جالبی نیست و بی مصرفه!! :D

امضا هم به درد نمیخوره!

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه

نه بابا لینک پ.خ باید باشه خدایی خیلی لازمه من که به شخصه خیلی استفاده داره واسم

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

از اونجایی که من نمی دونم این رو کجا باید بگم اینجا می گم
اینی که بشه آخرین ارسال های یک نفر رو توی پرفایلش دید چه فایده ای داره؟

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه

به نقل از احمدرضا.ج :
از اونجایی که من نمی دونم این رو کجا باید بگم اینجا می گم
اینی که بشه آخرین ارسال های یک نفر رو توی پرفایلش دید چه فایده ای داره؟
یکی از فایده هاش اینه ک مثلا واسه شورا که می خواستم رای بدم خب بعضیارو اصلا نمیشناختم
یا مثلا مچ گیری از کاربرای خطا کارچون یه مدرکی لازمه و...

saye3000

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از saye3000 :
واقعا متشکرم از مدیرا

به نقل از Əlmira :
نه بابا لینک پ.خ باید باشه خدایی خیلی لازمه من که به شخصه خیلی استفاده داره واسم
من هم

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

اگه بخوايم فروم رو يه جاي تخصصي كنيم ميشه امضا ها رو هم برداشت
به نقل از Ali pasha :
تو فرومهای تخصصی امضا میذارن هیچ مشکلی هم پیش نمیاد...
بودن دليلي بر مفيد بودن نيست
ولي ببين جناب مطهري منم يه زماني ميخواستم به خودم بقبولونم كه بچه هاي سمپادي انسان هاي تخصصي هستن ولي خيلي ها نيستن(خودم هم جزوشون اصلا)
پس دو حالت داريم:
1-فروم مال همه بچه ها
2-فروم مخصوص عده ي خاصي (همون تخصصي ها)
اگه حالت 1 رو در نظر بگيري بايد با توجه به حرف هايي كه تا الان بچه ها زدن تصميمت رو گرفته باشي(كه مطمئنا مبني بر برنداشتن امضا ها هست)(و البته از جايي كه دلايل بچه ها برات قانع كننده نبوده ميتوني همچنين بحث رو ادامه بدي يا در يك حالت ديكتاتوري نظر خودت رو ترتيب اثر بدي)
اگه حالت 2 رو در نظر بگيري پس ميتوني امضا ها و خيلي از چيز هاي ديگه مثل مثبت و منفي رو هم برداري و هيچ مشكلي هم نداشته باشي ولي خب ديگه اين امار افتخار افرين تعداد اعضا رو بهتره برداري
----------------
ولي در حالت كلي بهتره امضا باشه
1-چون بيشتر اعضا چه با دليل و چه بي دليل اين رو دوست دارن(وقتي واسه رياست جمهوري هم راي ميگيرن دليل نميخوان)
2-چون براي بيان يه سري جملات مفيده(كه جاي بحث داره و دوستان زياد بحث كردن)
(فعلا دليل ديگه اي نميبينم)

YASAMIN

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

این یه ذره امضا رو هم می خواین بردارین؟ X-( X-(
دیگه واقعا دارین ..... [-( [-(

به نقل از مدیریت :
کاربر امضا :
1. تبلیغات
2. گذاشتن شعر
3. گذاشتن عکس های مختلف
4. کاربردهای متفرقه نظیر اعلامیه های شخصی

برای تبلیغات جایی گذاشته شده به اسم تریبون تبلیغاتی ! برای شعر و عکس هم جاهای مشخصی وجود دارند.

واقعا چقدر امضاها مفید هستند!

فرهنگ سازی هم چرت ترین چیزیه که تو عمرم شنیدم . چیزیه که همه حرفش رو میزنند اما هیچ کس نمیدونه چجوری و کسانی هم که میدونند معمولا جواب عملی نمیگیرند.
می تونیم تو امضا هامون تاپیکای که دوس داریم رو معرفی کنیم

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

من بازهم میگم ، با حذف اضافات کاربران بر روی تاپیک ها و محتواها تمرکز پیدا می کنند.

YASAMIN

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از مدیریت :
من بازهم میگم ، با حذف اضافات کاربران بر روی تاپیک ها و محتواها تمرکز پیدا می کنند.
ببخشیدا ولی این چرت ترین دلیلی که تا حالا تو عمرم شنیدم
اگه بعضی تاپیکا رونق ندارن به خاطر امضا نیست

بالا