• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لینک وبلاگ های سمپادی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

mrneo

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مرکز شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]با سلام خدمت همه دوستای گل سمپادی...

فوآد شبانی هستم دانش آموز دوره های راهنمایی و دبیرستان مرکز شهید بهشتی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان سمنان

این هم وبلاگ شخصی من هستش.

خوشحال میشم به ما سر بزنین.

کد:
http://www.mania.pib.ir/

• لایک
امتیازات: tezar

taraneh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
ارومیه
مدال المپیاد
مطالعه برای المپیاد نجوم (فعلا مرحله 2!)
وبلاگ سمپاديها

اين وبلاگ متعلق به من و چند نفر از دوستانم هستش
آدرس وبلاگ:
bo2sampadi.blogfa.com
نام مدير وبلاگ: ماجده دين‌پرستي
ايميل مدير وبلاگ:

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان (سمپاد یزد)

http://www.sampad.info/​

sampadbnr.png
این وب سایت متعلق به انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان واقع در مرکز یزد می باشد. این انجمن از فعال ترین انجمن های سمپادی می باشد که سال هاست فعالیت مستمر و پایداری دارن و تاحالا کار های زیادی کردند و می کنند. این انجمن به ثبت رسمی هم رسیده است. بهتره برای اطلاعات کامل تر به خود سایت انجمن مراجعه کنید.

نشانی دفتر انجمن: یزد، خیابان مطهری، پارک فناوری اقبال، دفتر انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان
تلفن (و نمابر): +98 (351) 726 0125
ساعت بازبودن دفتر: صبح از 8:30 الي 13 و عصر از 16:30 تا 19
صندوق پستی: 89175-535
پست الکترونیکی: info [at] sampad [dot] info

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
مغزهای متفکر سمپاد

با سلام.

این وبلاگ که میخوام معرفی کنم من جمله اون وبلاگ های شدیدا پرطرفدار و فعال محسوب میشه که من توی اکثرا لینک دونی های وبلاگ های سمپادی دیدم.

1. در اول ورود که صفحه وبلاگ دیده میشه تفاوت احساس میشه (شاید من اینطوری احساس میکنم).
2. نویسندگان این وبلاگ هم عده ای از دانش آموزان فرزانگان رشت هستند (استنباط از آدرس وبلاگ !).
3. این طور هم که معلومه از اون بچه های شلوغ و جنجالی هستند یا به قول معروف ارازل و اوباش (توهین نیست افتخار است!).
4. وبلاگ از نظر ترکیب بندی رنگی حالت آرومی داره اما توی مطالبش از رنگ های مختلف استفاده شده. شاید برای جذب بیشتر هستش.
5. متاسفانه فونتش قشنگ نیست. بزرگ می نویسن قشنگ دیده نمیشه. توصیه می کنم فونت tahoma رو با سایز 10 انتخاب کنن.
6. لینک دونیشون هم ماشالله خدا بده برکت پر از لینک های مختلف. (خوب دیگه همینه مشهور شدن دیگه . تبادل لینک یعنی همین).
7. چیزی که در مورد این وبلاگ شدیدا به چشم میخوره استفاده از عکس هستش. عکس گویایی وبلاگ رو بالا میبره اما در مورد این ها طرفدار رو ! عکس هایی که اکثرا از دخترها گرفته شده و بعد از فیلتر (فتوشاپشون بد نیست!) در وبلاگ گذاشته میشه.
8. سبک نویسندگیشون هم مشدی ، صمیمی ، با صدای بلند و دعوایی هستش!
9. آمار نظرات هم خوبه. البته گول تعداد نظرات و بازدید رو نخورین به هرحالی وبلاگی های دخترنویس (!) و عکس دار هم باید این جوری باشن.
10. تعداد مطالب صفحه اول خیلی زیاد هستش. زمان زیادی میبره که صفحه بارگزاری (لود) بشه

تحلیل بیشتر به عهده خودتون! حوصله میخواد و وقت . اگر بشینین بخونین وبلاگ رو به نتایج جالبی میرسین.

اما چیزی که در مورد این وبلاگ بدجوری نظر من رو جلب کرد شعری بود که توی قسمت درباره ما گذاشته بودن. شعر که چه عرض کنم ... جالب بود ولی.

کیف و کتاب و مدرسه
درس و کلاس هندسه
کاشکه به اخر نرسه
دنیا به بن بست نرسه
وقتیکه خرداد میرسه
اگه تقلب نرسه
نمره به یه 10 برسه!
مامان با کفگیر میرسه
اما اینام ته میکشه
بچه به کنکور میرسه
یا قبوله یا میمونه
اما یه چیزی بدونه
مهم چیه؟ که میمونه
یه دوست توی زندگیه
همون رفیق و همدمه
که تا ابد با ادمه!!!
(از انشعابات مغز ارشمیدس)
خداییش فی البداهه بودا
آنلاین به مخم رسید!!!

آدرس :

کد:
 http://www.farzanegan-rasht.blogfa.com

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : مغزهای متفکر سمپاد

یکی از مواردی که من توی اکثر وبلاگ های سمپاد دیدم اینه که از ابزارهای تحلیلگر آماری وبلاگ استفاده نمی کنند. به اسمش نگاه نکنید. کارشون خیلی سادست. به قدری که در 10 دقیقه میتونین یکی رو داشته باشین. توی این وبلاگ هم ندیدم. البته زیاد دقت نکردم.

کار اصلی این ابزار ها اینه که یک آمار نسبتا خوب و دقیقی رو به شما در مورد وبلاگتون ارائه میدن. حتما میپرسین بابا به چه دردی میخوره ؟ حوصله میخواد.
باید بگم که بابا شما چرا این قدر راکد هستین. چرا دنبال چیز جدیدی نمی رین ؟ چرا همیشه همه چیز دست نخورده بزاریم بمونه ؟ آخه آدم هم این همه بی حوصله ؟ تو دیگه چرا ؟ امتحانش خرجی نداره. فقط امتحان کن.

اعم کارهای این آمارگیر ها :
1. نشان دادن تعداد بازدید های روزانه (بعضی موارد تعداد افراد آنلاین رو هم نشون میدن)
2. ذخیره و آرشیو گزارشات (از وقتی که فعال بشه تا آخر)
3. نشان دادن تعداد actions (یعنی همون تعداد صفحاتی که بازدید میشن)
4. مدت زمان حضور بازدید کننده در وبلاگ
5. تعداد بازدید از هر صفحه
6. لینک ها (یعنی این که بازدید کننده از کجا به وبلاگ شما اومده. لینک رو کجا دیده و روش کلیک کرده)(کمک بزرگی میکنه بدونین کی به شما لینک داده)
7. توی کدوم موتور جستجو چه کلمه ای جستجو شده که وبلاگ شما اومده.
8. ذخیره مشخصات بازدید کننده ها
.
.
.

حالا این که چرا چنین کاری بکنیم ؟ چرا اصلا آمارگیر ؟

خوب معلومه برای این که بدونین که آیا این همه که خودتون رو میکشین وبلاگ مینویسین بازدید کننده داره نداره . چقدر پرطرفداره. و امثالهم

روش کار : خیلی سادست. میرین توی یک سایت آمارگیری عضو میشین بعدش آدرس سایتتون رو میدین و یک کد بهتون میده میزارین تو قالب.

کدوم سایت : من دوتاشون رو معرفی میکنم. getclicky و google analytics

سایت آمارگیر گوگل حساب کاربری گوگل میخواد. میتونین توی گوگل ثبت نام کنین یا اگر جیمیل داشته باشین از اون استفاده کنین. سایت getclicky هم عضویتش آزاده و مفت و سریع.

بهتون قول میدم اگر امتحان کنین پشیمون نمیشین. معتادش میشین. من شخصا الان دوساله که هرروز 5-6 بار سر میزنم به آمارگیر ها.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
تنهاترین تنها

با سلام.
وبلاگی که میخوام معرفی کنم متعلق هستش به یکی از بچه های سمپاد ارومیه به نام آقای کاوه  معتمدیان. ایشون در حال حاضر مدیر بخش ادبی سایت هم هستند.

آقا کاوه از شاعران سمپاد هستند. چیزی که من خیلی کم دیدم تو سمپاد. توی وبلاگ خودشون اکثرا اشعارشون رو میزارن.

اینم آدرس وبلاگ : http://turkel.blogfa.com/

LOVER!

کاربر فعال
پاسخ : تنهاترین تنها

وبلاگ جالبی دارند.

ولی گفتین شاعر چیزی که تو سمپاد کمه!!! فکر نمیکنم اینطور باشه چون طرفای ما خیلیا شاعرن و طبع شعر دارن...

البته استان ما با ارومیه خیلی خیلی فاصله داره...

radiowavefm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
متن هايي كه در مراسم ها به حالت طنز براي رسوندن اعتراضات به نحوه ي كارهاي مسوولين مدرسه نوشته و خونده ميشه ... تمامي كادر مدرسه با لذت به همه ي متن ها گوش ميدن و در حد توان در رفع اعتراضات تلاش ميكنند . اين وبلاگ براي گذاشتن متنها ايجاد شده ...

http://hastamhastihast.blogfa.com/

يكي از متن ها رو براي اشنايي ميذارم .

غول ابادي ها به اردو ميروند !

مقدمه:والله من اردو نرفتم ..سرم هم درد نمی کنه که مدام پا تو کفش کدخدای قصه که تا چندی دیگر باهاشون آشنا می شید بکنم اما چکنم که مطلب سفارشی بود یعنی عده ی کثیری از دوستان سفارششو داده بودن!! روی رفیق هم که نمیشه زمین گذاشت پس بشنوید حکایت شیرین اردو را فقط مراقب باشید شیرینیش گلوتونو نزنه!!
آورده اند روزی روزگاری در قریه ای غول آباد نام جماعتی عزم اردو کردند کی؟ آنگاه که افلاک مهر ماه را شهادت می دادند بدین ترتیب در جلسه ای شورا نام ریشسفیدانشان در اتاقی مخوف که همیشه ی خدا نشیمن جایش کم است گرد هم آمده و در صدد بر آمدند آبادیهای دور و بر را برای اردو بررسی بنمایند ...چند گزینه وجود داشت:لندن جزایر هاوایی دامنه های آلپ سواحل دریای تتیس و قم :شاه آبادی ها عروس قریه ها زیبای خفته... پس بی شک همین گزینه ی آخری انتخاب شد دیگر!!! این چنین بود که افلاک مدام ماهها را یکی پس از دیگری شهادت می دادند و در شگفت بودند که کدخدا و یارانش چه سرعت عملی دارند!! مهر - آبان - آذر - دی - بهمن و سر انجام در میان بهت و حیرت افلاک اعلام شد اهالی قریه هر کس عزم هجرت دارد اعلام آمادگی کند... آنان هم که تنور را داغ تشخیص داده و قصد چسبانیدن نان را داشتند ریختند در اتاق کدخدا!! حالا درهم و دینار نده کی درهم و دینار بده! خلاصه روز موعود فرا رسید و همگی در ایستگاه شتر منتظر مرکبی برای هجرت بودند...مرکبشان آمد و به سوی دیار قم شتافتند و به حتم بهترین هجرت عمرشان را تجربه کردند از لحاظ برنامه از لحاظ غذا از لحاظ مرکب ران و ...همگی در عالیترین سطح به سر می برد که برای ملموس بودن قضیه چند نکته نه چندان ظریف را در ادامه نقل خواهم کرد:
نکته ی اول که بسیار حائز اهمیت بود غذاهای شگفت آوری بود که به کاروان غول آبادیها می دادند۱۰۰٪ قصد سوپرایزشان را داشتند و اینکه اطلاعاتی از این قبیل را به آنها بیاموزند:

۱-می شود آدمیزاد خورشت سبزی بخورد و در عین حال خوراک لوبیا خورده باشد!!!

۲-مرغ باید خشک باشد به گونه ای که کاملا در گلو گیر بیفتد و آدم را تا یک قدمی آغوش ازرائیل پیش ببرد اینگونه هم ازرائیل را دیده و هم همیشه به یاد مرگ است!! تازه آب مرغش هم می ماند برای شب که همراه با سه دانه لپه و پنج عدد چیپس بشود خورشت قیمه!!!

بگذریم نکته ی بعدی برنامه ریزی عجیب اهالی قریه بود که باعث می شد هر جا می روند تا دم درش بیشتر نروند!!! محض تابلو بودن هم یه دوساعتی دم درش علاف باشند و بعد برگردند و این یعنی نوآوری!! یعنی خلاقیت!! اصلا کی گفته همه جا را باید تا تهش بوند؟؟؟هان؟؟!! آدمیزاد وقتش طلاست بیکار که نیست!!چه قدر این اهالی قریه انتظار بی جا دارند!!! خاک عااالم!

و اما نکته ای که بسیار جای کار داشت لیدر تور بود که دو نقش داشت:هم لیدر بود هم راننده!! اتفاقا در شب آخر اقامت لیدر جان می خواستند شیره بر سر اهالی قریه مالیده و برای خرید سوهان همه را بچپانند در یک دکه ی یک متر در نیم متری!! که البته با رشادت و استقامت اهالی قریه نتوانستند به هدف شومشان برسند!! تکبیییییییییییییییییر!

و در آخر هم قافله ی شتران بود که همچین یک چند ثانیه ای تاخیر داشتند!!! عجب؟!تاخیر داشت که داشت والله الاغهای دربست قریه ی بغلی هم تاخیر دارند شتر که جای خود دارد!! اصلا بد شد چند درهمی به جیب زدید؟ نمک نشناس ها!!! حیف کدخدا که شب عیدی فکر جیب ننه باباهاتان است!

راستی گفتم عید...چشمتان روشن عید هم که نزدیک است غصه نخورید ها!تا خود سه شنبه باید بیایید مدرسه!! اتفاقا محض رعایت کردن تمام نکته های ایمنی یاران کدخدا در روز سه شنبه دو سه تا آزمون خواهند گذاشت دفترچه های نو روزی را هم که اصلا نمی شود نگیرید!! و اگرنه بعد از تعطیلات از کرده ی خود پشیمان می شوید ها! نگید نگفتی... حیف جوانیتان است به خدا...کوتا بیایید...

و اما مگر من چه کم از یاران کدخدا دارم؟برای تکلیف عید تمرینی طراحی نمودم بدین قرار:اگر زحمتی نیست حل کنید: تمرین جمله نویسی است می خواهم ببینم بلدید جمله بسازید یا نه؟؟ گروه کلمات از این قرارند:

گروه کلماتی۱: پریروز «کاما» سرود «کاما» مسابقه

گروه کلماتی۲: رفتیم «کاما» یه چیزی «کاما» فهمیدیم «کاما» برگشتیم

گروه کلماتی۳: مدارس دیگر «کاما» ضبط «کاما» سیستم صوتی «کاما» ارگ «کاما»

گروه کلماتی۴: ما «سه نقطه» ما «علامت تعجب»

گروه کلماتی۵: ضبطمان «کاما» صدا «کاما» اون ور سن «کاما» هووتووتووو

گروه کلماتی۶: اعضای گروه «کاما» تفکر «کاما» چرا«دو تا علامت سوال»

گروه کلماتی۷:آیاااااااا «کاما» ارزش «علامت سوال»

گروه کلماتی۸: به به «دو تا علامت تعجب»

گروه کلماتی۹:ما «کاما» ضایع «کاما» تموم «نقطه ویرگول» اما «کاما» سال دیگر «کاما» خواهشا «کاما» فکری کنید «سه نقطه»

گروه کلماتی۱۰: ضبط ضبط ضبط

گروه کلماتی۱۱:عید خوش بگذره!!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
نشریه ی شهید بهشتی کاشان

مرکز شهید بهشتی کاشان، چند سالی است نشریه ی صدای مدرسه را منتشر می کنه.
بچه های خیلی خوب و فعالی هم مسولین این نشریه بودن و هستن و ان شالله خواهند بود :-X
چند وقتی هم هست که وبلاگ این نشریه رو بااین آدرس راه اندازی کردن.
در این وبلاگ مطالب چاپ شده در شماره ها + بحث ها و مطالب اضافی تر نمایش داده می شه!
از ابتدای هفته ی آینده با ظاهر جدید و مطالب مفید خواهد آمد .. 8)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : نشریه ی شهید بهشتی کاشان

آقای بذرکار شما پارتی ما شو بهشنون بگو که لینک مارو بزارن. سایت ماروهم اگر تونستند تو نشریه شون معرفی کنند.

ghavidast

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
قم شهید قدوسی
پاسخ : وبلاگ نویسان

با سلام

من در دو وبلاگ زیر در حال نوشتن هستم
ghavidast.ir
ghavidast.blogfa.com

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

allllliiiii.blogfa.com
biotic.ir

odyssey

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

hypernova.blogfa.com

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

princesoft.blogfa.com
:D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
مدیر روابط عمومی پرشین بلاگ

مدیر روابط عمومی پرشین بلاگ یک سمپادی است. فارغ التحصیل 81. رشته تجربی.

محمدرضا شمشیرگر

117811.png

کد:
http://shamshirgar.persianblog.ir

مطالب او درباره‌ی سمپاد و دکتر اژه ای :

کد:
 http://shamshirgar.persianblog.ir/post/24/

نام مرکز سمپاد
شهید بابایی قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1385
دانشگاه
علوم پزشکی قزوین
رشته دانشگاه
پزشکی

با اجازه. delstory.com یا delstory.co.cc

مهدیه

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان کرج

اسمش:قاطی خونه سمپاد
www.mt-4030.blogfa.com
پذیرای همه ی سمپادیا و غیره :-X
دی :D

taraneh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
ارومیه
مدال المپیاد
مطالعه برای المپیاد نجوم (فعلا مرحله 2!)

bo2sampadi.blogfa.com
يا (SAMPADORUMIE.TK)

ali_masjedi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان

WWW.ABNABATI.BLOGFA.COM
يه وبلاگ ادبي ...

fzgm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی،کامپیوتر(کوتاه)،ادبیات،شیمی(تنوع؟!)
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

http://fatzifrz.blogfa.com
حرفای یه فرزانگانی!بلاهایی که سرمون میاد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا