• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از Daring :
سلام دوستان.ببخشید.من زیاد نلیخام حرف بزنم .اخه دوباره دوس ندارم دیس بخورم
ویسپی جان،مامان،شوما ک خلیلی میری بذار یکی مث من ک نمیتونه بیرون کلاس بره،به یه نون ونوایی برسه...درسته درس دادنش چنگی به دل نمیزنه اما از هیچی بهتره
راجع ب خانم شفیعی،من ایشون رو خ دوست دارم.درسته باهاش دعوام میشه:‏Dاما من مدیری رو ک انقد نگران بچه های قدر نشناس باشه تاحالا ندیدم.هرکی بود تاحالا دیوونه شده بود از دستمون..اگه نیتش واقعا پاک نبود از روی خیر نبود بچه هاش موفق نبودن.خداییش از دخترش ام البنین جان بیشتر بفکرمونه.انقد ک منو تو هفته میبینه.بچه هاش نمیبینه...واقعا ادم محترمیه...

فک کنم ماها بیشتر از همه با خانم شفیعی برخورد داشتیم چون 4ساله دیگه دانش اموز اون مدرسه بودیم؛ درسته که خانم شفیعی تو بعضی چیزا خیلی ادم بفکریه و کادارو راه میندازه اما خب چیزی که مادیدیم تو این 4سال این بوده که خانم شفیعی فقط به فکر اینه که جلوی بقیه ی مدارس بگه که ما عالی هستیم، من منکر تلاشاشون نمیشم اما تو کوچیک ترین موردی که ضروریه و اونم اینکه معلم خوب و مناسب انتخاب کنه برای بچه ها حداقل برای ریاضیا ندیدم از ایشون واز همون سال دوم درگیری داشتیم ماباهوش تا همین امسال که بخاطر رفتار بد ایشون دوتا از معلمایی که بچه هآ ازشون راضی بودن داشتن میرفتن از مدرسه ما، وفقط بخاطر پافشاری خود بچه ها راضی به موندن شدن :|

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

خواستم یه نکته ای رو بهتون یادآوری کنم
مدیر خوب کسی نیست که مطابق میل ما رفتار کنه
و اینکه دوستانی که فارغ التحصیل شدن و میگن جناب زینلی خیلی از مولایی بهتر بود و قبل از سال هم بسیار حمایت کردن و الان هم میکنن
بشدنت مخالفم خواهش میکنم دبیرایی که سعی در اوردن داره و هزینه هایی که برای استفاده مفید نه برگزاری انواع همایش های ... میکنه دقت کنید همینطور که ایشون جذبه داره نمره انضباط کم میکنه و... انضباط خودم شد 18.5 و این شاید برای شغل آیندم مشکل ساز بشه چون انضباط مدرک دیپلممه اما راضی هستم چون نظم به مدرسه بازگشته و همینطور ایشون یه حرفی که میزنن یادشون نمیره و حداقل زیرش نمیزنه که این عالیه تعامل بسیار خوب با دبیران هم از نکات فوق العاده خوبشونه شاید سخنران خوبی نباشه اما تا اینجا که ما راضی هستیم و به شما هم دختران سمپادی میگویم از اول سال آمار بهانه گیری و فعالیت های فوثق برنامه جالبتان بشدت مارا خندانده است کمی ریلکس باشید و بی شک همه ی رتبه های برتر کنکور یا المپیاد کمتر اعتراض میکردند و بیشتر مطالعه داشتند

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

به نقل از exactly 90thing :
و اینکه دوستانی که فارغ التحصیل شدن و میگن جناب زینلی خیلی از مولایی بهتر بود و قبل از سال هم بسیار حمایت کردن و الان هم میکنن
بشدنت مخالفم خواهش میکنم دبیرایی که سعی در اوردن داره و هزینه هایی که برای استفاده مفید نه برگزاری انواع همایش های ... میکنه دقت کنید همینطور که ایشون جذبه داره نمره انضباط کم میکنه و... انضباط خودم شد 18.5 و این شاید برای شغل آیندم مشکل ساز بشه چون انضباط مدرک دیپلممه اما راضی هستم چون نظم به مدرسه بازگشته و همینطور ایشون یه حرفی که میزنن یادشون نمیره و حداقل زیرش نمیزنه که این عالیه تعامل بسیار خوب با دبیران هم از نکات فوق العاده خوبشونه شاید سخنران خوبی نباشه اما تا اینجا که ما راضی هستیم و به شما هم دختران سمپادی میگویم از اول سال آمار بهانه گیری و فعالیت های فوثق برنامه جالبتان بشدت مارا خندانده است کمی ریلکس باشید و بی شک همه ی رتبه های برتر کنکور یا المپیاد کمتر اعتراض میکردند و بیشتر مطالعه داشتند
قطعا دید و نگاه هر شخصی محترمه اما میشه نام ببری که این مدیر عزیز چه خوبی هایی بیشتر از آقای زینلی داره ؟
به هر حال همیشه بعضی ها مخالف برگذاری چیز هایی از قبیل همایش ها در مدرسه ها هستند و بعضی ها موافق ...
اما جناب زینلی چه برای کنکوری ها چه برای المپیادی ها به جرعت میتونم بگم تلاش های قابل تقدیری داشتند... اینو من نمیگم شما میتونی کمی بری پرس و جو کنی که آقای کربلایی فقط برای شخص آقای زینلی برگشت مدرسه خانم ها توانا و طهمورسی رو آقای زینلی با هزارتا دردسر آورد مدرسه ... برخورد آقای زینلی با مدرسین المپیاد با برخورد جناب مولایی قابل مقایسه نیست دیدم که دارم میگم ... اینکه داری میگی نظم رو به مدرسه برگردونده که اولندش در اون دوسالی که ما تو مدرسه بودیم در زمان آقای زینلی بی نظمی در مدرسه نمیدید آقای زینلی در جای خودش تند بود و در جای خودش ملایم ... احترام متقابلی که ایشون با دانش آموزان داشتند رو من ذره ای در مدیر جدید ندیدم ... و من نمیفهمم شما جذبه رو در چی میبینی ... پس لابد اگه تو زمان اجله بودی و به تیشرت پوشیدنت هم گیر میدادن میگفتی اجله بی نظیره...
و میتونم بگم که اولین نفری بودی که دیدم به این شککل از ایشون حمایت میکنی اما اولندش که ما خشحال میشیم که ایشون خوب باشن در ثانی میشه بگی که چه کار هایی برای مدرسه کردند ایشون ؟ و البته در مورد همایش ها و مسابقات هم به نظرم اگر یکم دید بلندتری داشتی به این نتیجه میرسیدی که به نفع بچه های مدرسس از خیلی لحاظ ها اما در این مورد باید بگم که 1 نظر هر کسی محترمه و 2 هزینه ای که چه برای هشترودی و چه برای علوم پایه میشد تا اونجایی که من خبر دارم مقدار خیلی کمیش از شهریه بجه ها بود....

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

دقیقا میشه مبسوط دوخط اخریتو توضیح بدی

امیدوارم اون منظوری که من گرفتمو شما نداشتع بوده باشی در غیر اینصورت فقط اظهار تاسف میکنم براتون

×همین و بس

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

خوبی های مدیر جدید:
رک هستند ایشون. رو حرفاشون میشه حساب کرد و حرفاشون تو خالی نیس. که این موردا خیلی با ارزشه به روش زینلی دقت کنید دو مورد دیدم برای خودم و دوستام یه مورد چند وقت بعد از وعده دادن به من گفت حالا شما رو حرفای من زیاد حساب نکنید یه مورد کلا میگفت من کی گفتم؟ در رابطه با احترام متقابل به نظرم مدیریت با احترام منافاتی نداره اما به یک سری چیزاها در کنارش نیاز داره که من به شخصه دیدم جناب زینلی از بس به شما ها و ماها احترام گزاشت چن بار باهاش شوخی های فراتر از مدیر و دانش اموز کردن و ایشون خجالت کشید و بارها حرفاشون جدی نگرفتن اما جناب ملایی درسته مثله همه آدما بدی هایی داره اما تو کلاس ما اکثریت با شما مخالفن و ملایی رو بیشتر از زینلی میپسندن و با ما شوخی هم میکنه و کرده.اما جذبشم داره و تاحالا به بچه های سال بالایی که ماها باشیم حداقل بی احترامی نکرده. در رابطه با دبیرهای که آقای زینلی اوردن باید بگم مولایی اخر تابستون امد و در دبیر های امسال تاثیری نداشتن اما در رباطه با دبیر های سال اینده خودمون تا اونجایی اطلاع دارم از باید بگم از دبیر های سال شما بهتر نباشن بد تر نیستن و اینکه در رابطه با همایش همیشه ببنید یک واجب داریم یک واجب تر خیلی زشته که مدرسه ما پوله دبیر ریاضیشو نده و توی کارنامه جای نمره ریاضی خالی باشه حالا بعد یک ماه درسته اوکی شد اما از بین رفتن اعتبار مدرسه پیش بعضی از دبیرهاچی؟ و.... خلاصه اینکه منم هر دو فرد رو مناسب میدونم اما با توجه به دلایل بالا آقای ملایی رو بهتر میدونم
با تشکر از فارغ التحصیل عزیز

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

خوبی های مدیر جدید:
رک هستند ایشون. رو حرفاشون میشه حساب کرد و حرفاشون تو خالی نیس. که این موردا خیلی با ارزشه به روش زینلی دقت کنید دو مورد دیدم برای خودم و دوستام یه مورد چند وقت بعد از وعده دادن به من گفت حالا شما رو حرفای من زیاد حساب نکنید یه مورد کلا میگفت من کی گفتم؟ در رابطه با احترام متقابل به نظرم مدیریت با احترام منافاتی نداره اما به یک سری چیزاها در کنارش نیاز داره که من به شخصه دیدم جناب زینلی از بس به شما ها و ماها احترام گزاشت چن بار باهاش شوخی های فراتر از مدیر و دانش اموز کردن و ایشون خجالت کشید و بارها حرفاشون جدی نگرفتن اما جناب ملایی درسته مثله همه آدما بدی هایی داره اما تو کلاس ما اکثریت با شما مخالفن و ملایی رو بیشتر از زینلی میپسندن و با ما شوخی هم میکنه و کرده.اما جذبشم داره و تاحالا به بچه های سال بالایی که ماها باشیم حداقل بی احترامی نکرده. در رابطه با دبیرهای که آقای زینلی اوردن باید بگم مولایی اخر تابستون امد و در دبیر های امسال تاثیری نداشتن اما در رباطه با دبیر های سال اینده خودمون تا اونجایی اطلاع دارم از باید بگم از دبیر های سال شما بهتر نباشن بد تر نیستن و اینکه در رابطه با همایش همیشه ببنید یک واجب داریم یک واجب تر خیلی زشته که مدرسه ما پوله دبیر ریاضیشو نده و توی کارنامه جای نمره ریاضی خالی باشه حالا بعد یک ماه درسته اوکی شد اما از بین رفتن اعتبار مدرسه پیش بعضی از دبیرهاچی؟ و.... خلاصه اینکه منم هر دو فرد رو مناسب میدونم اما با توجه به دلایل بالا آقای ملایی رو بهتر میدونم
با تشکر از فارغ التحصیل عزیز
ببین شاید بعضی چیزهارو شما ندونی ولی اینکه سال آینده مدیر ها بهتر نباشن بدتر نیستن ... اولندش باید ببینی زینلی با چه بد بختی اونارو آورده و مولایی چجوری نگه داشته و کدوم کار بزرگتری کردن ... و حتی این که پیشبینی میکنی دبیرهای سال آیندتون رو ، منم حرف هایی راجب این دبیر ها شنیدم و بحث آوردن این دبیرها از سال پیش و با آقای زینلی مطرح بود و حتی خیلی کار ها کرد ایشون برای اوردن این دبیر ها ولی به دلایلی که جاش نیست اینجا بگم نشد بیارند و از طرف انجمن اولیا باهاش مخالفت شد که من با حرف انجمن اولیا بسیار موافقم و حالا ایشالا نتیجش رو در چند سال آینده خواهیم دید که کی اشتباه میکرده(درصورت افتادن اون اتفاقی که من فکرش رو میکنم در غیر این صورت معلما تغیری نخواهند کرد) در مورد رو راست نبودن آقای زینلی و صمیمیت ایشون با بچه ها یه بار دیگه هم این موضوع رو مطرح کرده بودی و خوب من کاملا دیدم این موضوع رو از نزدیک و واقعا نظرم باهات خیلی متفاوته در ثانی من معتقدم که زینلی سیاست داشت و با این حال که مثلا نهایت تلاشش رو میکرد که برای شما کار مفیدی انجام بده مثلا بهتون میگفت بریم اردوی فلان جا ولی شاید واقعا این امر ممکن نبوده ولی من مطمعنم که ایشون تلاش خودش رو میکرده... و در مورد آخر واقعا نمیتونم چیز خاصی راجبش بگم چون اطلاعات خاصی راجبش ندارم اما باید اینو خاطر نشان کنم بهت که توی مدرسه اینجوری نیست و نبوده که زینلی شخصا بیاد بگه خوب اینقدر بودجه بدیم به همایش مثلا تویه شورای مالی و این قبیل جاها مطرح میشه و قطعا نمیان جوری بودجه بدن که مدرسه دچار کمبود بودجه بشه .... پس اینقدر سریع قضاوت نکن راجبه یه موضوعی ...
به هر حال منم امیدوارم مدیر جدید به همین اندازه ای که تو میگی خوب باشه و به همین اندازه ای که تو میگی بچه ها ازش راضی باشن ... به هرحال ما فارغ التحصیل شدیم و وضع مدرسه به حال ما فرق خاصی نمیکنه بجز اینکه وقتی بفهمیم وضعیت خوبه خوشحال شیم ولی وقتی بفهمیم بچه ها ناراضین و مشکل دارن ناراحت شیم.
ولی بحث من اینه نیایم یهو بگیم فلانی اینجورو فلانی اونجور به صورت قاطع و من واقعا آقای زینلی رو قبول دارم در حالیکه من با هر 3 مدیر تا حدی برخورد داشتم...

پ.ن:درضمن چیزهایی که گفتی به نظرم کارهایی که ایشون برای مدرسه کردن نبود ولی اگه بخوای میتونم تعداد زیادی از کارهای مفیدی که آقای زینلی برای مدرسه کرد رو برات بگم :)

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
ببین شاید بعضی چیزهارو شما ندونی ولی اینکه سال آینده مدیر ها بهتر نباشن بدتر نیستن ... اولندش باید ببینی زینلی با چه بد بختی اونارو آورده و مولایی چجوری نگه داشته و کدوم کار بزرگتری کردن ... و حتی این که پیشبینی میکنی دبیرهای سال آیندتون رو ، منم حرف هایی راجب این دبیر ها شنیدم و بحث آوردن این دبیرها از سال پیش و با آقای زینلی مطرح بود و حتی خیلی کار ها کرد ایشون برای اوردن این دبیر ها ولی به دلایلی که جاش نیست اینجا بگم نشد بیارند و از طرف انجمن اولیا باهاش مخالفت شد که من با حرف انجمن اولیا بسیار موافقم و حالا ایشالا نتیجش رو در چند سال آینده خواهیم دید که کی اشتباه میکرده(درصورت افتادن اون اتفاقی که من فکرش رو میکنم در غیر این صورت معلما تغیری نخواهند کرد) در مورد رو راست نبودن آقای زینلی و صمیمیت ایشون با بچه ها یه بار دیگه هم این موضوع رو مطرح کرده بودی و خوب من کاملا دیدم این موضوع رو از نزدیک و واقعا نظرم باهات خیلی متفاوته در ثانی من معتقدم که زینلی سیاست داشت و با این حال که مثلا نهایت تلاشش رو میکرد که برای شما کار مفیدی انجام بده مثلا بهتون میگفت بریم اردوی فلان جا ولی شاید واقعا این امر ممکن نبوده ولی من مطمعنم که ایشون تلاش خودش رو میکرده... و در مورد آخر واقعا نمیتونم چیز خاصی راجبش بگم چون اطلاعات خاصی راجبش ندارم اما باید اینو خاطر نشان کنم بهت که توی مدرسه اینجوری نیست و نبوده که زینلی شخصا بیاد بگه خوب اینقدر بودجه بدیم به همایش مثلا تویه شورای مالی و این قبیل جاها مطرح میشه و قطعا نمیان جوری بودجه بدن که مدرسه دچار کمبود بودجه بشه .... پس اینقدر سریع قضاوت نکن راجبه یه موضوعی ...
به هر حال منم امیدوارم مدیر جدید به همین اندازه ای که تو میگی خوب باشه و به همین اندازه ای که تو میگی بچه ها ازش راضی باشن ... به هرحال ما فارغ التحصیل شدیم و وضع مدرسه به حال ما فرق خاصی نمیکنه بجز اینکه وقتی بفهمیم وضعیت خوبه خوشحال شیم ولی وقتی بفهمیم بچه ها ناراضین و مشکل دارن ناراحت شیم.
ولی بحث من اینه نیایم یهو بگیم فلانی اینجورو فلانی اونجور به صورت قاطع و من واقعا آقای زینلی رو قبول دارم در حالیکه من با هر 3 مدیر تا حدی برخورد داشتم...

پ.ن:درضمن چیزهایی که گفتی به نظرم کارهایی که ایشون برای مدرسه کردن نبود ولی اگه بخوای میتونم تعداد زیادی از کارهای مفیدی که آقای زینلی برای مدرسه کرد رو برات بگم :)
[/quote
ببین منم نمیگم ایشون بی سیاست بودن اتفاقا سیاستشون عالی بود ولی بستگی داره سیاست ورو چی تعریف کنیم
و اینکه نه اون جریان بدقولی و اینا در حد اردو و اینا نبود ی مقدار شدیدی متفاوت بود
اره مخالفم ایشون زیاد داره و خودمم با خیلی از کارای مولایی مخالفم اما خوبیاش رو زیاد میدونم
اره درس میگی اوردن یه دبیر برای بار اول سخت تره .ضمن اینکه سال اینده قراره یه سری دبیر جدید بیارن
در کل موافقم که خیلی از رفتارای زینلی هم عالی بودن و اینکه حتما اگر دیدمت ازت میخوام برام توصیح بدی چون خیلی هم مناسب نمیدونم مسائل درون مدرسه ای رو اینجا بگیم.به هر صورت یه چیزایی سکرته دیگه !!!! میدونی که مدرسمون کلا سکرته:-)

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به هر حال امیدوارم هرکی تو هر مرکزی که هست باعث بشه دانش آموزا ازش راضی باشن و مدارس پیشرفت کنند...

پ.ن: حس میکنم حداقل 2 تا پست رو مدیر محترم پاک کرده خیلی کنجکاو شدم بدونم کدوما بودن و به چه دلیلی پاک شدند :-"

پ.ن2: نه گویا اشتباه محاسباتی بوده مدیر جان راحت باش شوما :-"

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

نکته اول: سعی کنید راضی شید بچه ها...
نکته دوم: امیرحمزه گل... هیچی...بعدا شخصا بهت میگم :D
نکته سوم در مورد مدیران:
مدیر خوب اونه که به جاش باشه
شخصیت آقای زینلی بشششششدت قابل تقدیره
اهمیتی که ایشون به دانش آموزاشون میدن فوق العادسست که من در مورد خانم شفیعی هم به شدت این مورد رو تایید میکنم
در خوبی های خانم شفیعی اونجا گفتم ولی خب شاید بعضیا میگن کلا چهار بار شفیعی رو دیدم ولی آقای زینلی رو دو سال کامل صبح و عصر در ارتباط بودم باهاشون روزی قرار بود برن خیلی ازشون خواستم بمونن
ولی خب خیلی اذیت شده بودن از طرف یه عده که من همه اینا رو میدونم و نمیخایم هم بحثش باز بشه
اگه قرار باشه از خوبی های آقای زینلی بگم تمام این صفحه رو میشه با تک تک نکات خوبشون پر کرد
و مهمترینش آشتی دادن خیلی از معمای خوب با مدرسه ما بود که امیر گفت اون بالا...
یه دوستی چن خرده بالاتر گفت نظم مدرسه
بستگی داره نظم رو چی تعریف کنی
به نظر من نظم مدرسه به خاطر مدیرش نیست الان...به خاطر دانش آموزاشه که شر نیستن
همونجوری که میبینین هنوز ایشون نتونسته یه گیر درست حسابی به سال پیش ها بده که میدونه حریف ما نمیشه
با سابقه ای که من از این آقا مدیر جدید سراغ دارم و برخورد هایی که دیدم مطمینم اگه ایشون به دوره بچه های شر تر میخورد یه ساله طومارش پیچیده بود.
مدیر خوب اونی نیست که حرف من(دانش آموز) رو گوش کنه
اما قطعا باید حرف منو درک کنه و بهش احترام بزاره

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یه سوال
دوستم که نمیدونم کی هستی
اصلا شما در جریانی که همایش خرجش چقدر شده؟؟
در جریانی پولش از کجا اومده؟؟
اینا گفتن نداره ولی همایش سال ما کل پولشو جذب کرد از بیرون
اندک مقداری هم که مدرسه داد طی یه طرحی بود که خودمون دادیم و طی اون طرح تازه یه خورده هم گیر مدرسه اومده سر همایش و هشترودی و کار های جانبی...
تو رو خدا نمیدونید شایعه نسازین :|

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از PlusME :
یه سوال
دوستم که نمیدونم کی هستی
اصلا شما در جریانی که همایش خرجش چقدر شده؟؟
در جریانی پولش از کجا اومده؟؟
اینا گفتن نداره ولی همایش سال ما کل پولشو جذب کرد از بیرون
اندک مقداری هم که مدرسه داد طی یه طرحی بود که خودمون دادیم و طی اون طرح تازه یه خورده هم گیر مدرسه اومده سر همایش و هشترودی و کار های جانبی...
تو رو خدا نمیدونید شایعه نسازین :|
همون مقدار کم کار دبیر رو راه مینداخت و در جریانم که چقدر هزینه شد و چه کسی هزینه کرد و اینکه جناب با سیاست بهتره این حرفه را که بحثای داخلی هستن رو توی پ.خ حضوری یا ... بگیم
من هم نگفتم زینلی بد بود جناب زینلی با همایش ها و المپیادی ها بسیار همکاری میکرد که شما در این دو دسته قرار داشتید و بصورت کامل خوبی های ایشون رو درک میکنین
اما والله اقای ملایی هم خوبی های زیادی داره حالا شما هرچی میخوای بگو
و اینکه ایشون هم حرف خیلی هارو میفهمه و برنامه هایی که ایشون گزاشته برای ما که سال اینده کنکوری هستیم و اولین سال برنامه ریزی ایشونه تا اینجا عالی بوده.
خواهش دارم بنا بر همون اصول سکرتی ماجراهای درون مدرسه ای لطفا پاسخ خودتون رو در صورت تمایل پ.خ کنید

HGJKUFHFH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

فرزانگان ناحیه یک کرمان برگزار میکند:

به اطلاع میرساند سومین دوره مسابقات کشوری پرواز در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

در تاپیک مربوطه پاسخگوی سوالات شما هستیم...

با تشکر
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,107055.msg1322382.html#msg1322382

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

بالاخره بعد از اون همه مخالفتا از طرف قسمت های مختلف و زحمات و تلاش های کادر مسابقه برگزار میشه.به امید اینکه این دوره هم مسابقه با اهداف مورد نظر برگزار بشه و نتایج مطلوب رو داشته باشه.

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از ! calm down ! :
فرزانگان ناحیه یک کرمان برگزار میکند:

به اطلاع میرساند سومین دوره مسابقات کشوری پرواز در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

در تاپیک مربوطه پاسخگوی سوالات شما هستیم...

با تشکر
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,107055.msg1322382.html#msg1322382
آیا ترم اولی ها هم میتونند شرکت کنند :-" :-< :D

HGJKUFHFH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
آیا ترم اولی ها هم میتونند شرکت کنند :-" :-< :D
دانش آموزان سال های اول تا چهارم متوسطه در هر رشته تحصیلی مجاز به شرکت در مسابقات هستند. :-"

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از ! calm down ! :
دانش آموزان سال های اول تا چهارم متوسطه در هر رشته تحصیلی مجاز به شرکت در مسابقات هستند. :-"
خوب نمیشه اینو تعمیم داد برای دانشجو های ترم اول تا چهارم ؟ :-<

HGJKUFHFH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه