• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از yasaman.k :
سلام،کسی تاحالا مسابقات ترنمنت شهر هارو شرکت کرده چه جوریاس؟!

سوالاش یه تیپ خاص داره یه جوری که فقط المپ ریاضی کامپیوترا میتونن حل کنن یه جورین :D
یکی که المپ ریاضی کامپیوتر نباشه ریاضیش هر چیم خوب باشه نمیتونه ج بده(البته یکی دو تا سوال میتونه ج بده ولی برنده شدن دیگه نمیشه)

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

به نقل از ATePHe :
فک کنم دارم بعداز پنج ماه اینجا پست میدم[nb]بدون من چقدر سوت و کور بوده :-"[/nb]
میشه یه کاری بکنیم سال دیگه پیش دانشگاهی ها رو ببرن اردو مشهد؟ [nb]فهمیدین رفتیم مشهد،خ خوش گذشته واسه همین میخوایم 2باره بریم[/nb] :-" :D
+کسی تا حالا پیش غیر حضوری برداشته؟اوضاش چطور بوده؟ :-"
+هوا چقدر بد شده،نه برفی نه بارونی :-<[nb]افسردگی هات سر این موضوع[/nb]
همینجوری دلم خواست یه پستی بدم برم :-"
اسپم نیست :/

از بچه های پیش هرکی میخواست میتونست بیاد مشهد اما خب غیر از چند نفر کسی نتونست خانوادشو راضی کنه :( :-اونی که نذاشتن بره
بعد اینکه گویا پیشارو قراره ببرن بعداز کنکور (فعلا در حد یه شایعه شنیده شده که قراره پیگیرش شیم خودمون )

غیر حضوری نمیشه برداشت اما خب از اونجا که خیلی درسارو اکثریت میرن کلاس دیگه کلاسایه مدرسشو نمیان فقط امتحانارو باید بریم بدیم ؛ وخب اگه خیلی خوب باشی و اینا( رتبه برتر ازمونامثلا) هیچ کلاسی رو هم که نیای خانم شفیعی هرجور شده معلمو راضی میکنه نمرتو بده بهت ( ولی خب درحد پاس نمره میدن معلما فقط :-" )

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از angry girl :
از بچه های پیش هرکی میخواست میتونست بیاد مشهد اما خب غیر از چند نفر کسی نتونست خانوادشو راضی کنه :( :-اونی که نذاشتن بره
بعد اینکه گویا پیشارو قراره ببرن بعداز کنکور (فعلا در حد یه شایعه شنیده شده که قراره پیگیرش شیم خودمون )

غیر حضوری نمیشه برداشت اما خب از اونجا که خیلی درسارو اکثریت میرن کلاس دیگه کلاسایه مدرسشو نمیان فقط امتحانارو باید بریم بدیم ؛ وخب اگه خیلی خوب باشی و اینا( رتبه برتر ازمونامثلا) هیچ کلاسی رو هم که نیای خانم شفیعی هرجور شده معلمو راضی میکنه نمرتو بده بهت ( ولی خب درحد پاس نمره میدن معلما فقط :-" )
وای خداکنه [-o< :-" آخه خ خوش گذشت :-"
+آخه میگفتن پارسال میشده غیرحضوری برداشت.
#شانس
جوّ مُغتَشِش شد

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

سلام دوستان
برف اومد بالاخره :)
IMG_20150119_054233.jpg

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

برف بدون تعطیلی اصلا معنی نداره :-"

بعدا نوشت :تکمیل شد همه چیمون...تعطیلم شدین

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

یادی از ما بخیر

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

به نقل از N@JMEH :
سلام دوستان
برف اومد بالاخره :)
IMG_20150119_054233.jpg
عه شما خونتون اینجاس؟؟
خونه خاله منم اونجاس :-"

یه کوچولو برف کم بود کش امشب یخ بزنه بعد تا صبح باز برف ببیاره مثله پارسال صبح هم تعطیل شه!!!!! 8->
بیاین نفری یه مشت یخ از تو فریزراتون بریزین تو خیابونا برای عمل تسریع یخ زدگی و تعطیلیagain مدارس ;;)

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
مدال نقره(3)ریاضی دوره 30 {لعنت بهشون :D}
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

کرمون فقط چون ما رفتیم هر سال برف میاد بعد اینجام از بس دوده که آدم هرروز فک میکنه یه خونه آتیش گرفته
قطبم بریم برفش تموم میشه :|

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

از 365 روز سال، یه روزش اینجا برف میاد.اونام الان دارن آب میشن.ولی معلما چقدر حرص خوردن سرِ تعطیل شدن امروز :-"
اینم ما از یه جا بلند کردیم.
h88yj8pazak36vj7arbt.png

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

ژوووووووووووووووووووووووون!!!
فردا تعطیله :D
اسپم نیست!
اطلاع رسانیه
+
در راستای پُست بالایی میباس بگم
زهرا که نگفت به چی سوگند خورده :-"
شاید مثلن به شکلات گلاسه سوگند خورده :-"
یا مثلن به پوست گردو حتی :-"

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

دوستان شاید بارها خداحافظی کردم و بار ها....
آقا دلم خواس :D
میخواستم از تمام اونایی که به کنایه و یا به صراحت اذیتشون کردیم و آزارشون دادیم عذر خواهی کنم از بچه های فرز 1 از بچه های حلی 2
از تمام دوستایی که سر یه چیزای الکی و یا ناالکی باهاشون بحث کردم .از اونی که خیلی رو اعصابمون رفتو هکش کردیم
ار اونی که تو پ.خ نابودش کردیم از همشون عذر میخوام
و از یه عده هم تشکر میکنم از اونی تو پ.خ نابودم کرد.از اونی که با تهدیدای من سرجاش نشست و اکانت فیکشو پاک کرد از اونی که تو بحث های النی یا ناالکی باهام بحث کرد یا اذیتم کرد.از اونایی که گفتن سایتم ویرویس داره
از افضلی که خدا اونو جلو پام گزاش.از بهروز که کمکم کرد از عل اکبر که دی وی دیهاشو بهم داد از ابی که به حرفام گوش داد از محمد که رفاقت کرد از طاهری که کتاباشو بهم داد از علی محمدی که با حسینی بای مصاحبه کرد و شادمون کرد از امیر حمزه که برام کتاب اورد از خدا که این یه ساله خیلی کمک کرد که عوض شم از همتون تشکر میکنم
بخشش از بزگتراست پس بزگترای ابن جامعه ی کوچیک که با رفتارای بچگانه ازارتون دادم عذر میخوام
h-:

Robek

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز_کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
پرستاری

سلام دوستان خوبید؟من بالاخره بعد از مدتها...خداییش کارآمد دید از جواب اخر۸نمره بیشتر نمیگیرم،ب راه حل هام نمره داد.:‏D
هفده شدم.تازه دعوام کرده ک توچرا انقد نق میزدی.خوب نوشته بودی ک...اصن ذوق...هعی

• لایک
امتیازات: مت

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

تاپیک قفل میشه تا اسپما پاک سازی بشه :-"[nb]الان همتون دیس میدین :)) رعایت کنید خب :-"[/nb]

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

بچه ها!!!!!!!!!!!!!!!همایش علوم پایه برگزار میشه یا نه؟؟؟؟

fa fa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از ♥乇しiShA♥ :

نه من شنیدم برگزار نمیشه :|
امسال نه سه گانه ای هس نه علوم پایه انگار

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

سلام بعد از مدتها
یه چیزی خیلی برام جالبه
چرا امسال هیچکدوم از مسابقه ها و همایش های سمپاد برگزار نشدن؟
این دستهای پشت پرده (نمیدونم حس میکنم این دستهای پشت پرده رو قبلا تو این سایت یکی دیگه گفته بود؟؟ :-? ) کین که نزاشتن امسال هم مثل هر سال کرمان بدرخشه؟؟(موضوع جنایی شدا! :D )
چرا آخه؟؟
ما دلمون به همین چیزا خوش بود بابا
کلی با دوستان نقشه کشیده بودیم پیش که شدیم توی همه ی مسابقه ها شرکت کنیم جایزه ها رو درو کنیم (سه بار!ما یه هشترودی شرکت کردیم برا هفت پشتمون بس بود :)) .اصلنم اشاره به فرد خاصی نداشتم !! هیچ فرد خاصی هم نباید پاسخگو باشه که آخه چرااا؟ :P )
ولی جدی اگر میشه لطفا مسئولان بهمون بگن ما در بی خبری از حوادث نمیریم

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

به نقل از Ромина :
سلام بعد از مدتها
یه چیزی خیلی برام جالبه
چرا امسال هیچکدوم از مسابقه ها و همایش های سمپاد برگزار نشدن؟
این دستهای پشت پرده (نمیدونم حس میکنم این دستهای پشت پرده رو قبلا تو این سایت یکی دیگه گفته بود؟؟ :-? ) کین که نزاشتن امسال هم مثل هر سال کرمان بدرخشه؟؟(موضوع جنایی شدا! :D )
چرا آخه؟؟
ما دلمون به همین چیزا خوش بود بابا
کلی با دوستان نقشه کشیده بودیم پیش که شدیم توی همه ی مسابقه ها شرکت کنیم جایزه ها رو درو کنیم (سه بار!ما یه هشترودی شرکت کردیم برا هفت پشتمون بس بود :)) .اصلنم اشاره به فرد خاصی نداشتم !! هیچ فرد خاصی هم نباید پاسخگو باشه که آخه چرااا؟ :P )
ولی جدی اگر میشه لطفا مسئولان بهمون بگن ما در بی خبری از حوادث نمیریم

تا اونجایی که من از کارهای مدرسه خودمون خبر داریم دلایلی اینگونه داشته اند
1-مانند هر ساله امسال آموزش و پرورش کم پول تر از سال های قبل است و هیچ کمکی به برگذاری مسابقه ها نمیکند
2- گویا مسئولین فعلی آموزش و پرورش و حتی جناب آقای سعیدی (که البته من یه بار شخصا باهاش حرف زدم تو مهر آبان کاملا موافق این مسابقه ها بود ) خیلی تمایلی به برگذاری مسابقه ها به دلیل حاشیه های فراوان و سود کمم در مقابل زیان بسیار و از این جور قصه ها ندارند ....
3- مدیریت محترم مدرسه با تغیر کادر مدرس با توجه به نزاد پرستی بسیار فضای مدرسه رو به یک سکون بسیار بالا انداخته است و لذا هیچ کمکی نمیکنه برای انجام کارها و برگذاری مسابقات و همایش و این صحبتا ....
4- که شاید نباید گفته میشد این بود که یه تعدادی از بچه های هسته همایش رفتند آمریکا و اینا وکادر همایش یهو خالی شده گویا :-"
والبته دوستان المپیادی امسال میخوان تلاش فراوون کنن و مثل ما نیستن به کار های حاشیه بچسبند و ایشالا موفق هم باشند به هر حال آنها هم کمی دست خود را عقب کشیدند و دلیلی بر دلایل قبل افزودند که این مورد در مورد هشترودی خیلی موثر بود ... (هرچند که من پارسال گفتم هشترودی ما با ما به اتمام میرسد :D )

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
نایب رییس شورا پاشو بیا بگو جریان این پل ماکارونی که گفتی چی شد
هرچی صبر کردم نیومدی بگی دیگه خودم اقدام کردم :-"

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

اوکی یاسی جون خودتو کنترل کن!! :D

بچه ها توجه:
ما از اول سال خیلی رو مخ مدیرمون رفتیم که اجازه بده سه گانه برگزار بشه که ایشون معتقد بودن به دلیل کمبود بودجه نمیشه برگزار کرد اگر میخواین برگزار بشه باید مسابقه فقط بین دوتا مدرسه فرزانگان باشه!!!تا خرج کمتری بر داره
بچه های ریاضی ماهم زدن به اون در و گفتن به درک نمیخوایم اصلا برگزارش کنین!!!و پا پس کشیدن!

ول خب باز به رایزنی( :D)ادامه دادیم تا خانوم مدیر!!!!!راضی شدن که یه دونش برگزار کنیم!!(سه ماه تمام جامون تو دفترش بود!!در این حد :-")

بالاخره امسال پل ماکارونی برگزار میشه در سطح شهر کرمان الانم سایت رو داریم راه اندازی میکنیم پوستر هم به زودی آماده میشه و به دست مدرسه ها میرسه!!!

Finish

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
اوکی یاسی جون خودتو کنترل کن!! :D

بچه ها توجه:
ما از اول سال خیلی رو مخ مدیرمون رفتیم که اجازه بده سه گانه برگزار بشه که ایشون معتقد بودن به دلیل کمبود بودجه نمیشه برگزار کرد اگر میخواین برگزار بشه باید مسابقه فقط بین دوتا مدرسه فرزانگان باشه!!!تا خرج کمتری بر داره
بچه های ریاضی ماهم زدن به اون در و گفتن به درک نمیخوایم اصلا برگزارش کنین!!!و پا پس کشیدن!

ول خب باز به رایزنی( :D)ادامه دادیم تا خانوم مدیر!!!!!راضی شدن که یه دونش برگزار کنیم!!(سه ماه تمام جامون تو دفترش بود!!در این حد :-")

بالاخره امسال پل ماکارونی برگزار میشه در سطح شهر کرمان الانم سایت رو داریم راه اندازی میکنیم پوستر هم به زودی آماده میشه و به دست مدرسه ها میرسه!!!

Finish

مارم راه میدین ؟؟؟ :D :D :D

بالا