• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از ANioGoe :
اقا ما پول نداریم
به چه زبونی بگیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون یه ذره جون هم نداریم بزنیم تو گوشمون صورتمونو سرخ نگه داریم
واقعن به دور از انسانیته که این کار را رو با بقیه میکنین الان دقیقا دلتون واسه خودتون میسوزه یا بقیه؟؟
بهتر علیوار زیستن رو در زندگی هدف قرار بدیم نه مادی زیستن :-w :-w :-w :-w
ولی ظاهرا پول واسه اینترنت و جون واسه تایپ کردن دارین!!! ;))
شما قرار بدین شاید ما هم تحت تاثیر قرار گرفتیم! ^-^
به نقل از امــیــر حـمــزه :
واقعا ما خواستار حمایت از مستضعفین رو داشتیم از شما :| نه این برخرد ظالمانه =((.
همین جوریه ملت رو ... میکنن :( :rolleyes:.
پس ما تا حالا از عمه مون حمایت میکردیم؟؟!!! ما که گفتیم یه بار دیگه هم میگیم: با مدرک معتبر تشریف بیارین ما در خدمتیم!
والا برخورد ما ظالمانه نیست روحیه شما زیادی لطیفه!! :-"

ببخشید دوستان من نباید این موضوع رو اعلام میکردم ، واز دوستان مسابقه هم بسیار عذر خواهی میکنم :| اما لازم دونستم که بگم بهتون
امروز حقیقتا من از مدرسه یه آمار از شرکت دانش آموزان سطح شهر رو در مسابقاتمون گرفتم و یه اطلاعاتی گرفتم که ... :|
فرزانگان 1(ناحیه 2): با حضور افتخار آمیز 6 تیم (اسم خودشون روهم میذارن اصلی :|)
فرزانگان 2(ناحیه 1):با حضور افتخار آمیز5تیم :|(چقدر آدم خلاق و باهوش زیاده :|)
علامه حلی 2: صفر دانش آموز [-((واقعا برای دانش آموزاش متاسفم)
ولی باز هم ایول به بچه های خودمون و مدرسه خودمون که با وجود اینکه اکثر بچه های فعالش تو هسته مسابقه هستند ولی بازم گل کاشتند.ولی خداروشکر از مسابقه در سطح کشور استقبال بسیار خوبی شده وشهر هیچ اهمیتی برای مانداره
ولی یه چیز دیگه میخوام بهتون بگم اینکه این شهر داره خرج میکنه این شهر دارن بچه هاش تلاش میکنند ولی آمارش اینه،به شخصه برای خودم متاسفم که برای این شهر و سمپاد این شهر تلاش میکنم [-(
از بچه های هسته عذر میخوام که بدون هماهنگی گفتم ولی واقعا..... [-(

سلااام واقعاازمدرسه مافقط6تیم شرکت کرده؟؟؟؟؟؟؟

مطمئنم که امارتون غلطه...
من خودم شخصا فقط پنج تیمو سراغ دارم.
مسلما تعداد تیم های شرکت کننده بیشتره...
البته فکر میکنم :D
در ضمن شما اجازه ی اهانت کردن رو ندارین ها....
(فقط برای یاد اواری بود امیدوارم بد برداشت نشه.....)

امیر ول کن تورو خدا خوشت میاد الان همه میان شرو میکنن توضیح دادن
اگه دقت کنی بیشتر تیمای شهرم مال سال اولن
به نظر میاد یه عده لج کردن با ما اما خدارو شکر اعتبار مسابقه تو کشور بیشتر ازین حرفاست
راستی جا داره از دبیرستان پروین اعتصامی هم تشکر کنیم واقعا بچهای فعالی دارن
ببخشید بدون هماهنگی گفتم:-D

حق باشماست اقای تکاور <D=امیدوارم تیم ها به نتیجه مطلوب خودشون برسن.....لایک واسه دوستای پروینیمممممم *-: *-:

به نقل از The Best :
مطمئنم که امارتون غلطه...
من خودم شخصا فقط پنج تیمو سراغ دارم.
مسلما تعداد تیم های شرکت کننده بیشتره...
البته فکر میکنم :D
در ضمن شما اجازه ی اهانت کردن رو ندارین ها....
(فقط برای یاد اواری بود امیدوارم بد برداشت نشه.....)

:-" :-" مطمئننا" دوستمون که میاد یه سری آمار رو میگه ، با دقت بررسی کرده! در ضمن آمار تیم های ثبت نام شده دست ماست نه شما!
ضمنا" اگر اهانتی شده من عذر می خوام! هدف فقط یه انتقاد از آمار فعالیت بچه ها بود ...

ایشاا... بچه های کرمان توی مسابقه ی پرواز جبران کنن!!!!!!!!!!
:D :-"

ببینید دوستان من این حرف رو زدم نه به خاطر اینکه مسابقه ما مشکلی داشت نه.
بلکه من این جور که فهمیدم استقبال از 3گانه و حتی همایش هم خیلی نبوده. شاید از ما بهتر بودن،
من میگم وقتی یه کاری یه چیزی یه سرمایه ای داره از شهر ما میره بهتره بهرشو ما ببریم تا بقیه.
من میگم یکم سعی کنید تو اید دوران مدرستون غیر از درس خوندن کارهای دیگه ای هم بکنید دلیل نداره همه کارها همون لحظه جواب بدن
آخه خیلی از دوستان میگفتن،بیایم شرکت کنیم که چی ؟ یا ما نمیتونیم ، در صورتی که اگه به تیز هوشانی خودت اعتقاد داری (حتی) پس تو میتونی تو باید تلاش کنی یه کسی که فقط درسخونده دوروز دیگه بدرد این مملکت نمیخوره این مملکت آدم عمل میخواد حرفم این بود.
وسلام.

ببینید دوستان من این حرف رو زدم نه به خاطر اینکه مسابقه ما مشکلی داشت نه.
بلکه من این جور که فهمیدم استقبال از 3گانه و حتی همایش هم خیلی نبوده. شاید از ما بهتر بودن،
من میگم وقتی یه کاری یه چیزی یه سرمایه ای داره از شهر ما میره بهتره بهرشو ما ببریم تا بقیه.
من میگم یکم سعی کنید تو اید دوران مدرستون غیر از درس خوندن کارهای دیگه ای هم بکنید دلیل نداره همه کارها همون لحظه جواب بدن
آخه خیلی از دوستان میگفتن،بیایم شرکت کنیم که چی ؟ یا ما نمیتونیم ، در صورتی که اگه به تیز هوشانی خودت اعتقاد داری (حتی) پس تو میتونی تو باید تلاش کنی یه کسی که فقط درسخونده دوروز دیگه بدرد این مملکت نمیخوره این مملکت آدم عمل میخواد حرفم این بود.
وسلام.

تکبیر

دیگه بهتر بیخیال این لج و لج بازی های بچگونه یه سری بشیم خدا الان که دیگه وقت ثبت نام گذشته و فایده ای نداره ولی بچه های فرز کاشکی یه نیگه می کردن به آمار تیایی که از بچه های حلی اومد برای سه گانه مسلما اگر قرار به لج بازی بود ما راحت تر بودیم

به طور کلی بهتر اسپم سازی نکنیم دعوا رو هم قبل شروع جم کنیم (;

به امید خدا مسابقه خوب برگزار میشه هر چه عالی تر از دوره های پیشین و آبرو داری می کنیم در حد بنز (;

منم جزمستضعفین هستم وعاجزانه تقاضای کمک دارم :( :(

من به عنوان یه آدمی که دیگه نمیتونم تو هیچ مسابقه ای شرکت کنم :-<
توصیه می کنم که توی همه ی مسابقه ها شرکت کنید اینا همش خاطره می شه (بچه های ما همیشه دلیل دارن برای استقبال نکردن از چیزی! :-" نمی دونم ولی امسال اصلا تو مدرسه ی ما خبری از نمایشگاه هم نیست حتی! ببینید با بچه ها ی فعال ما چکار کردن که بیخیال همه چی شدن)

ده ماه پیش ، کسی سخنی گفت که جا دارد یاد این سخن را گرامی بداریم :-"

به نقل از مـــهران² :
واقعا" برای من جای سواله که چرا شما ها همچین کارایی میکنین؟! اصلا" هدفتون از اینکه تو مسابقات همدیگه شرکت نکین چیه ؟!

4 سال بیشتر نیست...سعی کنین این فرصت های با هم بودن و رقابت رو از دست ندین... همش خاطره میشه براتون ...من از همین الان دارم به این فکر میکنم که سه سال دیگه که نمیتونم بیام تو این مسابقات دانش آموزی ، چقدر آرزو میکنم کاش کوچیکتر بودم...هیچی مثل دوران دبیرستان نمیشه...!!! 8-> ;;)

ببخشید اگه جنبه ی نصیحتی داشت...

بازم ببخشید .. :D

ببخشید دوستان من نباید این موضوع رو اعلام میکردم ، واز دوستان مسابقه هم بسیار عذر خواهی میکنم :| اما لازم دونستم که بگم بهتون
امروز حقیقتا من از مدرسه یه آمار از شرکت دانش آموزان سطح شهر رو در مسابقاتمون گرفتم و یه اطلاعاتی گرفتم که ... :|
علامه حلی 2: صفر دانش آموز [-((واقعا برای دانش آموزاش متاسفم)
ولی باز هم ایول به بچه های خودمون و مدرسه خودمون که با وجود اینکه اکثر بچه های فعالش تو هسته مسابقه هستند ولی بازم گل کاشتند.ولی خداروشکر از مسابقه در سطح کشور استقبال بسیار خوبی شده وشهر هیچ اهمیتی برای مانداره
ولی یه چیز دیگه میخوام بهتون بگم اینکه این شهر داره خرج میکنه این شهر دارن بچه هاش تلاش میکنند ولی آمارش اینه،به شخصه برای خودم متاسفم که برای این شهر و سمپاد این شهر تلاش میکنم [-(
از بچه های هسته عذر میخوام که بدون هماهنگی گفتم ولی واقعا..... [-(
بنده بعد از یه سری تحقیقات در سطح مدرسه به این نتیجه رسیدم که گویا کیفیت مسابقه در دوره گذشته بالا نبوده و همچنین پارتی بازیایی صورت گرفته ولی باید بگم که سال گذشته شخصا توی این مسابقه شرکت نداشتم و اینا چیزایی بود که شنیدم...( در واقع دلایل بچه ها اینا بود)
ضمنا مشتاقانه منتظریم ببینیم آدمای خلاق و باهوش درحالیکه اصلیم هستن واسه مسابقه ما چه میکنن؟؟!!!
به نقل از melika74 :
منم جزمستضعفین هستم وعاجزانه تقاضای کمک دارم :( :(
با عرض معذرت بدون مدرک معتبر جهت اثبات این قضیه از کمک کردن به شما دوست عزیز معذوریم!

ببخشیدمدارکش چین؟؟؟؟ ;)) ;))

به نقل از melika74 :
ببخشیدمدارکش چین؟؟؟؟ ;)) ;))
مثلا فیش حقوقی پدر محترم(سرپرست خانواده)

فیش حقوقی کم نیست؟؟؟اخه نگرانم کم باشه واستون h-: h-:

به نقل از melika74 :
فیش حقوقی کم نیست؟؟؟اخه نگرانم کم باشه واستون h-: h-:
کمیت مهم نیس کیفیت مهمه! :D

به نقل از jefert :
بنده بعد از یه سری تحقیقات در سطح مدرسه به این نتیجه رسیدم که گویا کیفیت مسابقه در دوره گذشته بالا نبوده و همچنین پارتی بازیایی صورت گرفته ولی باید بگم که سال گذشته شخصا توی این مسابقه شرکت نداشتم و اینا چیزایی بود که شنیدم...( در واقع دلایل بچه ها اینا بود)

جای دیگه ای نبود رفتی مدرسه خودتون در مورد کیفیت مسابقه پارسال سوال پرسیدی ؟؟
اصن گیریم کیفیت مسابقه پارسال پایین بود همین بچه های خودتون در کل بهترین رتبشون چی بود ؟؟؟ کاری تونستن بکنن یا نه ؟؟ رتبشون رو هم میپرسیدی خب :D ؟؟؟
در مورد پارتی بازی هم اگه مدرکی دارین بیایین ارایه بدین الکی چرت و پرت نگین
دیگه کم مونده یه Made in PRC در مورد کیفیت مسایقه هشترودی صحبت کنه
خداییش رو هم چیزیه خوبیه ادم داشته باشه X-(

ضمنا مشتاقانه منتظریم ببینیم آدمای خلاق و باهوش درحالیکه اصلیم هستن واسه مسابقه ما چه میکنن؟؟!!! مشتاقانه منتظر باش :D

Back
بالا