• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حاشیه های روباتیک

پاسخ : حاشیه های روباتیک ...

:D والا آدم چی بگه با اون گند کتری که کردند !
البته خود بچه های رباتیکی حلی که کاره ای نبودند بندگونه خدا ! ولی اون تماشاچیا خیلی کارشون ذشط بود فغدان فرحنگ! شرم آور بود :-w اما دیگه اون بحث تموم شدس نباید هم دربارش حرف زده شه

خب این کاملا واضحه که گند تماشاچی های پارسال حلی 1 مربوط به خود اعضای تیم هاشون نبوده
و واقعا شرم آوره که امسال این ایمیل از طرف بخش جونیور ساکر ایران اپن به لیدر ها ارسال شده:

با عرض سلام و تبریک سال نو

با توجه به تاکید برگزارکنندگان مسابقات مبنی بر رعایت مسائل اخلاقی و شئون اسلامی در حین رقابت ها و در نتیجه فراهم شدن محیطی سالم و بدون تنش برای دانش آموزان، از مسئولین تیم ها تقاضا می شود نکات زیر را به دقت مطالعه نموده و در جهت اجرای آنها اقدام نمایند

الف) استفاده از پوشش مناسب و ترجیحا یک شکل (یونیفرم) بین اعضای یک ارگان برای خانم ها و همچنین استفاده از پوشش هایی مثل هد بند و آستینچه به منظور رعایت حجاب کامل

ب) اجتناب از متشنج کردن جو مسابقات با استفاده از شعارهای نامناسب توسط دیگر اعضای ارگان و تماشاچیان در حین بازی، علی الخصوص در بازی های بین تیم های پسرانه و دخترانه

ج) نظارت مستمر سرپرست تیم بر محل تمرین دانش آموزان در سالن و همچنین رفتار تماشاچیان و دیگر دانش آموزان ارگان مربوطه در حین برگزاری مسابقه

لازم به ذکر است متخلفین انضباطی با محرومیت از بازی ها و همچنین عدم دریافت گواهی شرکت در مسابقات جریمه خواهند شد

با تشکر

کمیته فنی مسابقات روباتیک آزاد ایران، بخش فوتبال دانش آموزی

واقعا این فقر فرهنگی و شعوری بعضی ها و ابراز این فقر، هم دید خیلی ها از جمله مسئولین مدرسه رو به روباتیک و روباتیکی ها عوض کرده هم باعث همچین رفتار هایی میشه که از نظر من نوعی توهین غیر مستقیمه... :|

اقا اول این رهنیت رو درست کنید که بچه های روباتیک حلی ۱ اون کار رو کردن من میشناسم یاراشون رو فوق العاده بچه های باحال وپاکی هستن و واقعا کاره ای نبودن تو اون مسئله ی سری از بچه های خود حلی۱به جز روباتیکیاشون ی غلطی کردن که این بنده خدا ها چوبش رو خوردن و من از این بابت متاسفم واقعا و امیدوارم اون کسی که این کار رو کرده و باعث شده زحمت های این بچه ها از بین بره ی بلای مشابهی سرش بیاد چون واقعا حقشه

با این مسائل دید همه نسبت به رباتیکی ها عوض میشه! حالا مدیر و ناظم و ..... که کاری ندارند خود اعضا کردند یا نه ! بغیه فقط میدونند این کار تو محیط مسابقات رباتیک انجام شده و اسم رباتیکی ها بد در میره ! :-? :-w

خب این خیلی بد هست اگه بدونی چه بچه های گلی داره این حلی۱(روباتیکیاشونا)
واقعا نامردیه اگه کسی بخواد این حرکات رو بزنه ب اسم اونا شنونده باید شعور داشته باشه بفهمه کار اونا نبوده

به نقل از erik :
خب این خیلی بد هست اگه بدونی چه بچه های گلی داره این حلی۱(روباتیکیاشونا)
واقعا نامردیه اگه کسی بخواد این حرکات رو بزنه ب اسم اونا شنونده باید شعور داشته باشه بفهمه کار اونا نبوده
ممنون که انقد از ما تعریف میکنید :)
ولی لطفا این بحث رو تموم کنید باز هم برای ما داشت داستان هایی ایجاد میشد امسال ...
لطفا این بحث دیگه باز نشه (;

• لایک
امتیازات: N.Y.M

http://upload7.ir/images/31644246926695770118.jpg
کلن همه تو راه بودن... ! :D

رباتی های عزیز
لطف کنین جزوه ای که در اختیار دارین برام میل کنین
من میخوام مدرسمونو کمی رباتی کنم
منتظرم

Back