• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های شیراز

• شروع کننده موضوع death
  • تاریخ شروع

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...
پاسخ : سمپادی‌های شیراز

سلام
عجبی تو این یه هفته ای که نبودم جوب پیج اضافه کردین (;
به نقل از ghazal.k :
:D

من یه موضوع بهتر برا فیلم ساختن دارم!

نویسنده ی تاپیک گفت اگر این زندگی شیرازی رو ننویسین خودش مینوسه
بذارین بچه کارشو بکنه خب :D

میشه از برنامه چیدن برای یک میتینگ فیلم ساخت :D میتینگ خودمون رو میگم 8->
آره خوبه ولی اگه این تنبلا بیان
فکر کنم اسکار تنبلی رو میگیرن
به نقل از Vivante :
سلام
منم دستغیبی ام
امسال میرم اول
خر خونی چیه
ما درست می خونیم
خر نمی زنیم =P~
آخی هنوز زوده برات
ایشاالله بزرگتر شدی راه می افتی (;

r@min

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ریاضی

سلام
منم رامینم
پیش شهید دستغیب یکم

hani7517

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز

به نقل از r@min :
سلام
منم رامینم
پیش شهید دستغیب یکم
خوش اومدی !!!

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

به نقل از r@min :
سلام
منم رامینم
پیش شهید دستغیب یکم
اینجا عمدتا ملت پاشون میرسه به پیش سمپادیا رو بدرود میگن
جالبه ;))
خوش اومدی

r@min

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ریاضی

بزار پات برسه پیش می فهمی که بیشتر از قبل تنهایی و از این چیزا می یای اینجا(من که این طوری شدم)

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

به نقل از r@min :
بزار پات برسه پیش می فهمی که بیشتر از قبل تنهایی و از این چیزا می یای اینجا(من که این طوری شدم)
والا تجربه بزرگان و پیشکسوتان که چیز دیگه ای رو میگه
البته یه جورایی هم درسته
اما اونا اینجا پیداشون نمیشه یه جای دیگه هستن
باورت نمیشه یه سر به لیست کاربران بزنی میبینی از 3 تا پیج اسم کاربری که باز میشه نهایتا 20 تاشون اینجا مشغولن

r@min

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ریاضی

به نقل از !! El !! :
البته یه جورایی هم درسته
باورت نمیشه یه سر به لیست کاربران بزنی میبینی از 3 تا پیج اسم کاربری که باز میشه نهایتا 20 تاشون اینجا مشغولن
اونا میرن فیس بوک ولی من چون اونجا خیلی جوش از مدرسه و درس دوره نمیرم

ghazal.k

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
کامپیوتر ریاضی نجوم

دستغب یک کدومه؟
ناحیه دو؟!

به نقل از !! El !! :
البته یه جورایی هم درسته

=)) شاید باورت نشه اما ملت زیادی تا میرسن پیش میرن سراغ چیزایی که قبلا نرفته بودن!

تازه وارد رشته ات چیه؟! 8->

r@min

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ریاضی

به نقل از ghazal.k :
دستغب یک کدومه؟
ناحیه دو؟!

=)) شاید باورت نشه اما ملت زیادی تا میرسن پیش میرن سراغ چیزایی که قبلا نرفته بودن!

تازه وارد رشته ات چیه؟! 8->
اره ناحیه ی 2
تازه واردم خودتی =))
ریاضی فیزیک
چیزای جدیدو تجربه کردن به خاطر سنمون هست تو این سن ....

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از !! El !! :
اینجا عمدتا ملت پاشون میرسه به پیش سمپادیا رو بدرود میگن
خوب دلیلش واضحه.. فروم سمپادیا دیگه واقعا خزش رو در آوردن.. کلا به غیر از حرف برن تقریبا میشه گفت هیچ تاپیک فعال دیگه ای نداره. طرف تاپیک زده "با 100هزار تومن پول چیکار میکنید؟!" یا مثلا "طالع بینی ماه تولد!!" ... آخه از این مزخرفات که توی هر فروم دیگه ای پیدا میشه.. خیر سرمون سمپادی هستیما.. [-(

r@min

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ریاضی

به نقل از hamid-GM :
خوب دلیلش واضحه.. فروم سمپادیا دیگه واقعا خزش رو در آوردن.. کلا به غیر از حرف برن تقریبا میشه گفت هیچ تاپیک فعال دیگه ای نداره. طرف تاپیک زده "با 100هزار تومن پول چیکار میکنید؟!" یا مثلا "طالع بینی ماه تولد!!" ... آخه از این مزخرفات که توی هر فروم دیگه ای پیدا میشه.. خیر سرمون سمپادی هستیما.. [-(
حمید سلامتو خوردیییییییی؟ :D
منم قبول دارم حمید لایکتم زدم :D
اینجا همه چی داره و هیچی نداره همه چرتو پرتو توش پیدا میشه که به هیچ درد نمی خوره(با پوزش از دخترا)مسایل چرت و پرت دخترونه
یهنی هیچی نداره که ادمو جذب کنه همین.....

ghazal.k

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
کامپیوتر ریاضی نجوم

به نقل از hamid-GM :

شما چقدر سعی کردی فرق کنه؟! :-"

یه چیز دیگه ام این که سمپادی بودن دلیل نمیشه از چیزایی که همه خوششون میاد خوشمون نیاد
حالا این که سایت به قهقرا میره دلیلش چیز دیگه است!

چیزای جدیدو تجربه کردن به خاطر سنمون هست تو این سن ....

8-> باشه! منطقی نیست ولی :rolleyes:

به نقل از r@min :
اینجا همه چی داره و هیچی نداره همه چرتو پرتو توش پیدا میشه که به هیچ درد نمی خوره(با پوزش از دخترا)مسایل چرت و پرت دخترونه

من شرمنده که دخترا تولید محتوای جذاب برای شما نکردن! :D

راستی من ادعای قدیمی بودن ندارم اما اگر من تازه وارد باشم که شما جز یوزر های به ثبت رسیده نباید حساب شی :-"

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از r@min :
البته من منظورم دقیقا این نبود.. خوب دخترا هم سلیقه های خودشون رو دارن.. چیکار میشه کرد.. :>
در جواب اون دوستی که میگفت شما برای فروم چیکار کردی: ببین من منظورم این بود که شما توی یه سری از فروم های خوب که بری (مثلن فروم بازی سنتر ) در هر موردی که سوال داشته باشی حداقل 3,4 تا متخصص در اون زمینه هست که ازشون سوالتو بپرسی و جواب درست بگیری.. اما اینجا خوب قبول کن که متخصص امر به اون صورت نداریم چون هممون توی سن 17,18 ایناییم دیگه.. تقریبا همه بحث ها آخرش به یه جور دعوا ختم میشه توی این فروم.. من خودم چند وقت پیش توی تاپیک "محفل متال باز ها و راکرا" میخواستم یه بابایی رو قانع کنم که داره اشتباه میکنه , پدرم در اومد آخرشم راضی نشد.. :O خوب اگه یه نفر بود که همه قبولش داشتن میومد بین ما حَکَم میشد بالاخره بحث به نتیجه خوبی میرسید.. اما الان جو یه سری از تاپیکا اینطوریه که هیچکس, هیچکس دیگه رو قبول نداره.. خوب حقم دارن بیجاره ها..
در واقع اینا رو گفتم که بگم من فعلا در زمینه خاصی تخصص ندارم که در خدمت فروم باشم , البته دارم یه مهارت هایی کسب میکنم (WOW! :D Lol) اما خوب اونقدرا هم خوب نیستم که بخوام مشاوره بدم به دوستان.. شاید فرداها!! :D

• لایک
امتیازات: r@min

ghazal.k

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
کامپیوتر ریاضی نجوم

به نقل از hamid-GM :
البته من منظورم دقیقا این نبود.. خوب دخترا هم سلیقه های خودشون رو دارن.. چیکار میشه کرد.. :>
در جواب اون دوستی که میگفت شما برای فروم چیکار کردی: ببین من منظورم این بود که شما توی یه سری از فروم های خوب که بری (مثلن فروم بازی سنتر ) در هر موردی که سوال داشته باشی حداقل 3,4 تا متخصص در اون زمینه هست که ازشون سوالتو بپرسی و جواب درست بگیری.. اما اینجا خوب قبول کن که متخصص امر به اون صورت نداریم چون هممون توی سن 17,18 ایناییم دیگه.. تقریبا همه بحث ها آخرش به یه جور دعوا ختم میشه توی این فروم.. من خودم چند وقت پیش توی تاپیک "محفل متال باز ها و راکرا" میخواستم یه بابایی رو قانع کنم که داره اشتباه میکنه , پدرم در اومد آخرشم راضی نشد.. :O خوب اگه یه نفر بود که همه قبولش داشتن میومد بین ما حَکَم میشد بالاخره بحث به نتیجه خوبی میرسید.. اما الان جو یه سری از تاپیکا اینطوریه که هیچکس, هیچکس دیگه رو قبول نداره.. خوب حقم دارن بیجاره ها..
در واقع اینا رو گفتم که بگم من فعلا در زمینه خاصی تخصص ندارم که در خدمت فروم باشم , البته دارم یه مهارت هایی کسب میکنم (WOW! :D Lol) اما خوب اونقدرا هم خوب نیستم که بخوام مشاوره بدم به دوستان.. شاید فرداها!! :D

مسئله ای که مطرح است اینه که شما اگر هرمشکلی در زمینه ی تخصصی داری فروم تخصصی اون زمینه ریخته فراوون

اما تقریبا هیچ جایی نیست که بتونی در مورد یه سری مسائل مشترک که فقط امثال تو باهاش مواجه ان یا حتی میفهمنش
نمیدونم تاحالا با این موضوعی که میگم مواجه شدید یا نه
اما من خیلی وقتا نمیتونم با هم سن های خودم در مورد خیلی چیزا حرف بزنم!
اصلا حتی در موردش فکر هم نکردن
یا اصلا متوجه نمیشن من دارم چی میگم
ولی خیلی راحت با یه سمپادی حتی خیلی بزرگ تر یا خیلی دور حتی تو یک شهر دیگه سریع ارتباط برقرار میکنم
حتی اگر موضوعی که دارم در موردش باهاش حرف میزنم براش جدید باشه خیلی سریع راه میوفته و باهام به بحث میشینه

دلیل اصلی نتیجه نگرفتم بحث های اینجا اینه که ما همه مون علاقه داریم بحث کنیم و هیچ کدوم از طرفین کوتاه نمیان
تا حدی هم اطمینان داریم که نظر خودمون درسته
یه مقداری هم فن بحث بلد نیستیم!

من فک نمیکنم دلیل اصلی عضویت کسی اینجا نه بخش نرم افزارش باشه نه بخش موبایلش و ...

اینجا یه جامعه است برای ما به دور از فشارهایی که برای از هم پاشی و تغییر تو سازمان وارد کردن!
به دور از گندایی که تو سازمان زدن!

به نظرم ما انتظار عجیبی از این سایت داریم که خفن باشه
یه خبری توش باشه چون اسمش سمپاد است اما غافل از اینکه اعضای اینجا اینجا رو خفن میکنن
نه خود سایت و مدیراش /m\

r@min

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ریاضی

به نقل از ghazal.k :
شما چقدر سعی کردی فرق کنه؟! :-"

یه چیز دیگه ام این که سمپادی بودن دلیل نمیشه از چیزایی که همه خوششون میاد خوشمون نیاد
حالا این که سایت به قهقرا میره دلیلش چیز دیگه است!

8-> باشه! منطقی نیست ولی :rolleyes:

من شرمنده که دخترا تولید محتوای جذاب برای شما نکردن! :D

راستی من ادعای قدیمی بودن ندارم اما اگر من تازه وارد باشم که شما جز یوزر های به ثبت رسیده نباید حساب شی :-"
اگه ملاکه هر چیزی تجربه تو اون کاره(به قول خودت قدیمی تر بودن که ادعاتم میشه)می خوام ببینم تو این مدتی که فعال بودی چه گلی به سره فروم زدی یا چه نو اوری یا خلاقیتی داری شما که قدیمی هسییییییی

ادم تو هر سنی یه نیازایی داره شما رو نمی دونم چون مثه این که بحثت از بقیه جداست(چون قدیمی هسی =))) ولی عالم و ادم می دونه که 17 18 سالگی سنه تجربه های جدیده که نمیدونم چرا واسه شما منطقی نیس خنده داره

h-:
به نقل از ghazal.k :
مسئله ای که مطرح است اینه که شما اگر هرمشکلی در زمینه ی تخصصی داری فروم تخصصی اون زمینه ریخته فراوون

اما تقریبا هیچ جایی نیست که بتونی در مورد یه سری مسائل مشترک که فقط امثال تو باهاش مواجه ان یا حتی میفهمنش
نمیدونم تاحالا با این موضوعی که میگم مواجه شدید یا نه
اما من خیلی وقتا نمیتونم با هم سن های خودم در مورد خیلی چیزا حرف بزنم!
اصلا حتی در موردش فکر هم نکردن
یا اصلا متوجه نمیشن من دارم چی میگم
ولی خیلی راحت با یه سمپادی حتی خیلی بزرگ تر یا خیلی دور حتی تو یک شهر دیگه سریع ارتباط برقرار میکنم
حتی اگر موضوعی که دارم در موردش باهاش حرف میزنم براش جدید باشه خیلی سریع راه میوفته و باهام به بحث میشینه

دلیل اصلی نتیجه نگرفتم بحث های اینجا اینه که ما همه مون علاقه داریم بحث کنیم و هیچ کدوم از طرفین کوتاه نمیان
تا حدی هم اطمینان داریم که نظر خودمون درسته
یه مقداری هم فن بحث بلد نیستیم!

من فک نمیکنم دلیل اصلی عضویت کسی اینجا نه بخش نرم افزارش باشه نه بخش موبایلش و ...

اینجا یه جامعه است برای ما به دور از فشارهایی که برای از هم پاشی و تغییر تو سازمان وارد کردن!
به دور از گندایی که تو سازمان زدن!

به نظرم ما انتظار عجیبی از این سایت داریم که خفن باشه
یه خبری توش باشه چون اسمش سمپاد است اما غافل از اینکه اعضای اینجا اینجا رو خفن میکنن
نه خود سایت و مدیراش /m\
مشکله عمده ی ما اینه که همش ادعا داریم در حالی که هیچی نیسیم(جو گیرم هسیم)و فقط حرف میزنیم........
شما می خوای گند های سازمانو درست کنی!!!!!!!!!!!!!!!!! با این فروم که بدتر شده سمپادیا سرگرم یه مشت کارای مسخره شدن(با 100000 تومن چه کار میشه کرد ~X(جای گریه داره واقعا و مثله همونایی که حمید اشاره کرد)و دیگه نمی فهمن دورو برشون چه خبره انگار اومدنشون تو سمپاد انتها ی هدفشون بوده و فقط به همین می نازن 5 سال پیش وقتی قرار شد سمپاد بشه مثه بقیه ی مدارس(کاشکی بقیه ی مدارس می شدن عین سمپاد)شما کجا بودی شما خودت در این ضمینه چی کار کردی شما فقط ححححححححرررررررررفففففففففف میزنی و عمل نمی کنی

به نظر من باید بحث تخصصی بشه ولی هر کسی الکی نظر نده و رو حرفش تعصب بی خود داشته باشه(مشکل دیگه ما ایرانیا تعصبه الکیییییییییییه)اینجا وقتی بحث میشه کسی دنبال این نیس که بفهمه چیزه صحیح چیه فقط می خواد حرفه خودش رو به کرسی بنشونه و دنبال حقیقت نیس

به نظر من شما هم نمی خوای این حقیقتو قبول کنی که اینجا هیچی نداره(به قول یکی از دوستام ما ها همه چی میدونیم ولی هیچی نمودونیم)و بی خود دفاع می کنی

اگه شما فقط دنبال ارتباط برقرار کردن با دیگر سمپادیا هسی که کلی شبکه ی اجتماعی ریخته چرا اونجا نمیری
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

حیف که وقت ندارم مگر نه در مورد تمامه حرف هایی که تو این پستت زدی حرف داشتم شانس اووردی:)))))))))))))))

Marvelous: پست متوالی ادغام شد.

hamid-GM

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

آقای رامین خواهش میکنم جو رو الکی خراب نکن :-w (با این طرز بحث کردن).. از یه نظر حق با خانم غزال هستش <D=.. من اصلا حواسم به این جنبه قضیه (که غزال اشاره کرد) نبود.. خوب درسته اگه بخوای با یه سری آدم هم سن و سال خودت مسائلتو در میون بزاری بهترین جا همین سمپادیای خودمونه :-?? در واقع بهتر می بود من از اول منظورمو بهتر میگفتم.. در واقع الان سمپادیا صرفا برای من اصلا جای مناسبی نیست.. چون الان توی یه مودی هستم که باید با یه سری آدم متخصص و اینا بحث کنم.. اگه یه روزی احساس کنم که باید در مورد یه سری مسائل با هم سن و سالام حرف بزنم مطمئنا میام سمپادیا :>

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

لطفا دو پست متوالی ندین !! :)
شما که از فروم حرف می زنی هنوز حتی قوانین اینجا رو نخوندی !! :)
اولین کاری که قبل از شروع فعالیت تو یه فرومه خوندن قوانینشه !!...

متاسفانه خیلی از کاربرای جدید سمپادی نیستن !!

سمپادیا اینجور نبود , سمپادیای پنج سال پیش خیلی با ارزش تر از الان بود !! کاربرای جدید گند زدن بهش ...

در مورد بحثهای مختلف هم برین تو انجمن های مختلف همه جور بحثی هست !!
مدیران هر انجمنی تا اونجایی که تونستن یه فردو گذاشتن که تو اون زمینه اطلاعاتش خوب باشه !!
مثلا مدیر انجمن المپیاد زیست خودش نقره دوم جهانیو داره ...

سمپادیا یه فروم نیست , یه چیزیه خیلی فراتر از یه فروم !!
یه جامعست که بهت یاد میده فردا پس فردا وارد جامعه شدی بدونی چطور با مسائل روبرو شی !!

اما متاسفانه یه سری از کاربران جدید که هیچی از فروم نمیدونن گند زدن بهش ...

شاید سازمان سمپادی که یه ساختمون بزرگ داشت شده یه اتاق کوچولو تو اداره آموزش و پرورش تهران , اما ماها با متحد بودنمون تو همچین جامعه ای میفهمونیم به همه که سمپاد همیشه زنده میمونه ...

:)

r@min

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ریاضی

به نقل از hamid-GM :
آقای رامین خواهش میکنم جو رو الکی خراب نکن :-w (با این طرز بحث کردن).. از یه نظر حق با خانم غزال هستش <D=.. من اصلا حواسم به این جنبه قضیه (که غزال اشاره کرد) نبود.. خوب درسته اگه بخوای با یه سری آدم هم سن و سال خودت مسائلتو در میون بزاری بهترین جا همین سمپادیای خودمونه :-?? در واقع بهتر می بود من از اول منظورمو بهتر میگفتم.. در واقع الان سمپادیا صرفا برای من اصلا جای مناسبی نیست.. چون الان توی یه مودی هستم که باید با یه سری آدم متخصص و اینا بحث کنم.. اگه یه روزی احساس کنم که باید در مورد یه سری مسائل با هم سن و سالام حرف بزنم مطمئنا میام سمپادیا :>
اگه شما دنبال بحث تخصصی یا بحث با هم سنو سالاتی و ... من به شخصه فیس بوک و توییتر یا گوگل پلاسو بت معرفی می کنم هم بهتره هم راهتتره و هم جمعیته بیشتری از هم سنو سالات اونجا هستن :D

جو رو هم خراب نمی کنم دلم واسه فروم می سوزه :|

یه نکته ای هم که دوس دارم بهش توجه کنید:
شما گفتی یکی رو بزارن حکم در ظاهر حرف بسیار خوبیه ولی بیشتر بهش توجه کن شما حکم رو واسه این می خوای که سر یه موضوعه کوچیکی که تو فروم پیش اومده نمی تونی طرف مقابل رو قانع کنی یا برعکس(خودت گفتی تو چند تا پست قبل )این حاکی از چی هست؟؟؟ :( ما نمی تونیم نظرمون رو به دیگری بفهمونیم)نمی تونیم با کسه دیگری درس ارتباط برقرار کنیم( یا طرف خودش ممکنه بفهمه که اون درس می گه ولی به دلایلی حقو قبول نکنه که این خیلی مشکله بدیه و ریشه ای هم هست(میگن خواب رو می تونی بیدار کنی ولی کسی که خودشو بخواب زده نه)
ما به عنوانه برترین های ایران اینطوری باشیم که هیچی
پس ما مای سمپادی(البته هر کی رو تو خیابون میبینی سمپادیه)باید رشد کنیم که منطقی شیم که دیگه دنبال حکم نباشیم اطلاعاتمون رو زیاد کنیم که با اطمینان حرف بزنیم واقعا بهترین باشیم

این قدر منطقی بشیم که نیازی به حکم نباشه
این حرفایی که میزنم ایدهآل و رسیدن بهش تقریبا غیر ممکنه ولی می تونیم خودمون رو به ایدهآل نزدیک کنیم :O

حرفه من اینه
شاید لحنم تند بود و اگه کسی ناراحت شده معذرت می خوام :D :D

به نقل از sadlove :
لطفا دو پست متوالی ندین !! :)
شما که از فروم حرف می زنی هنوز حتی قوانین اینجا رو نخوندی !! :)
اولین کاری که قبل از شروع فعالیت تو یه فرومه خوندن قوانینشه !!...

متاسفانه خیلی از کاربرای جدید سمپادی نیستن !!

سمپادیا اینجور نبود , سمپادیای پنج سال پیش خیلی با ارزش تر از الان بود !! کاربرای جدید گند زدن بهش ...

در مورد بحثهای مختلف هم برین تو انجمن های مختلف همه جور بحثی هست !!
مدیران هر انجمنی تا اونجایی که تونستن یه فردو گذاشتن که تو اون زمینه اطلاعاتش خوب باشه !!
مثلا مدیر انجمن المپیاد زیست خودش نقره دوم جهانیو داره ...

سمپادیا یه فروم نیست , یه چیزیه خیلی فراتر از یه فروم !!
یه جامعست که بهت یاد میده فردا پس فردا وارد جامعه شدی بدونی چطور با مسائل روبرو شی !!

اما متاسفانه یه سری از کاربران جدید که هیچی از فروم نمیدونن گند زدن بهش ...

شاید سازمان سمپادی که یه ساختمون بزرگ داشت شده یه اتاق کوچولو تو اداره آموزش و پرورش تهران , اما ماها با متحد بودنمون تو همچین جامعه ای میفهمونیم به همه که سمپاد همیشه زنده میمونه ...

:)

از تذکرت ممنونم :>
اگه از کاربر جدید منظورت منم که خیلی ممنون :D

قسمته المپیاد واقعا خوبه چون ادم های توش خوبن B-)
نگاه کن تو یه نگاه می تونی بفهمی که اینجا ضعف مدیریتی داره نه این که بده ضعف داره مثلا تو هر فروم دیگه ای وقتی 2 تا تاپیک مثله هم باشه فورا پاک میشه ولی الان یه سر برو تو پشتیبانی کنکور ببین چه خبره

شما گفتی اینجا یاد میده که فردا پس فردا تو جامعه .............
نه الان جوه اینجا طوریه که همه از خوانواده های سطح بالا هستن در حالی که جامعه ی اصلی این طوری نیس قاتلم توشه :D
پس نمی تونه مارو اماده کنه

الان دیگه اتحاد سمپادی ها معنی نمیده چون سمپاد دیگه نابود شده نگاه کن سمپاد چندتا مدرسه تو شیراز داره همه ی دانش آموزاش بهترینن؟

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

به به چه دعوایی راه افتاده :))
به اونی که میگفت مسائل دخترونه هست و زیاد واسه ما جذاب نیست : فعلا activiti دخترای فروم شیراز خیلی بیشتر از پسراست
اگه ناراحتین باید حضور فعال داشته باشین
به نقل از r@min :
اگه شما دنبال بحث تخصصی یا بحث با هم سنو سالاتی و ... من به شخصه فیس بوک و توییتر یا گوگل پلاسو بت معرفی می کنم هم بهتره هم راهتتره و هم جمعیته بیشتری از هم سنو سالات اونجا هستن :D

جو رو هم خراب نمی کنم دلم واسه فروم می سوزه :|

الان دیگه اتحاد سمپادی ها معنی نمیده چون سمپاد دیگه نابود شده نگاه کن سمپاد چندتا مدرسه تو شیراز داره همه ی دانش آموزاش بهترینن؟
چه دلیلی داره اگه کسی بخواد با هم سن و سالای خودش حرف بزنه بره فیس بوک و توییتر و ....
میدونم ماشاالله هزار ماشاالله همه چی واسه ما محدود شده و گندشو در آوردن (آقای GM که از نزدیک یه نمونه بارزشو دیدن ) اما حالا که یه جایی هم هست دلیلی نداره ما روش خط قرمز بکشیم

در مورد اتحاد سمپادی ها هم بگم که درسته داره فروپاشی میشه اما تا زمانی که نشده خیلی کم هم میتونه باشه
ما خودمون باید بخوایم اتحاد داشته باشیم و این دست هیچکس دیگه ای نیست B-)
و در ضمن شما خودتو سمپادی الاصل بدون که این روزا مخصوصا از پارسال دیگه از ننه قمری میپرسم مدرسه ات کجاست میگه تیزهوشان !! یا نمونه دولتی :)) :-w :-&

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از r@min :
از تذکرت ممنونم :>
اگه از کاربر جدید منظورت منم که خیلی ممنون :D

قسمته المپیاد واقعا خوبه چون ادم های توش خوبن B-)
نگاه کن تو یه نگاه می تونی بفهمی که اینجا ضعف مدیریتی داره نه این که بده ضعف داره مثلا تو هر فروم دیگه ای وقتی 2 تا تاپیک مثله هم باشه فورا پاک میشه ولی الان یه سر برو تو پشتیبانی کنکور ببین چه خبره

شما گفتی اینجا یاد میده که فردا پس فردا تو جامعه .............
نه الان جوه اینجا طوریه که همه از خوانواده های سطح بالا هستن در حالی که جامعه ی اصلی این طوری نیس قاتلم توشه :D
پس نمی تونه مارو اماده کنه

اگه یه مدیر کارشو خوب انجام نداد میتونید توی این تاپیک گزارششو بدین , بررسی میکننو بهش اخطار میدن !! :

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,63144.2640.html

کی گفته اینجا همه خونواده ها سطح بالان ؟! :O
من همه جور آدمیو اینجا دیدم ...
معتاد , افسرده , فقیر , پولدار , خارج از ایران زندگی کنه حتی , دکتر , مهندس , بابا و ... :D
درسته که مثل جامعه بیرون نیست اما تا حدی یه سری چیزا رو شخصا به خودم یاد داد ...

تا نسل ما و شما بله , بچه ها سطحشون خوبه !! ولی نسلهای بعد از ما (بعد از دکتر اژه ای یعنی ) نه !!
حتی اونایی هم که فارغ شدن اینجا تو این فروم هستن !! میفهمی منظورمو ؟؟ :D

کلن همه دانش آموزای سمپاد اینجا جمع شدن , از سمپادیهای قدیمی تا این کشکهای امروزی :P

بالا