• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحانات نهایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
پاسخ : امتحانات نهایی

حیف، اگه به کل کشور دو نمره اضاف کنن خیلی خوب میشه
عالی میشه

این چیزایی که توی بعضی شهرا میگن، مثلا اضافه کردن دو نمره یا نیم نمره یا گرفتن دوباره امتحان و اینا، واسه کل کشوره یا فقط همون شهر؟
چون اگه واسه کل کشور باشه که، نمیشه
اگه هم فقط یک شهر باشه، بازم نمیشه
حس نمی کنید خواستن بچه ها رو به زجر بگیرن که به درد راضی شن؟ یا مثلا گولمون بزنن؟

بعد مثلا این لینکی که آرمیتا داد، گفته بارم ها رو تغییر میدن
دقیقا میخوان چکار کنن؟ کسی میدونه؟ یه وقت به ضررمون نشه؟

عجب گیری افتادیما!!!

ولی خودمونیم! اینجا که میدونین کجاس؟؟؟! امتحان سر جاش میمونه! فک نکنم امکانش باشه دوباره بگین! چون چن نفر تو قرنطینه موندن یه ماه! هزینشو وخیلی چیزای دیگه!

اینا همش وعده سر خرمن بوده!

به نقل از GCD :
ژانر اینایی که چش ندارن ببینن 2 نمره به یه مستحق! اضافه میشه... اینایی که فکر می کنن مثلا الان شریف قبولن و اگه 1 نمره به دوستشون اضاف شه مجبورن برن دانشگاه آزاد واحد علی آباد سفلی
بعد میگن چرا همه حالشون از سمپادی جماعت به هم میخوره
(بعضیاشون هی نمرشونو هم به رخ ملت میکشن!)
به نقل از Giga :
شما میتونی فرض کنی که اون چند تا سوال سخت تو امتحان نبوده؛ اونوقت هم شما که 20 میشی و هم یه سری دیگه که 20 نمیشن با این تغییر 20 میشن؛ تنها فرقی که کرده اینه که قدرت تمییز امتحان برای بچه های قوی کم شده نا بچه های ضعیف نمره بهتری بگیرن (در اصل هم باید این کارو بکنن چون در غیراینصورت آموزش پرورش دوباره پول کلی تصحیح ورفه برای بچه های شهریور باید بده ... خیلی ها اگه این ارفاق نشه میوفتن)
کلا هم زیاد نگران این چیزا نباش، اگه واقعا شاخی، فرقی برات نمیکنه که یه سری دیگه هم 20 شن مطمعن باش سر کنکور میتونی ازشون جلو بزنی.این امتحانا اسمن 30 درصد تاثیر داره ولی در عمل چون تراز میشه 5 درصد هم تاثیر نداره،(یادمه تو یکی از شماره های اول سال قلمچی معدل رتبه های برتر رو زده بود تو 89 یکی بودمعدلش 18.5 بود رتبش 50 یکی دیگه 20 رتبش 65 درصداشونم زیاد با هم فرقی نداشت...)
چه ربطی به سمپادی و غیر سمپادی بودن داره!! خیلیا هستند که سمپادی نیستن و نمره خیلیییی بیشتر از سمپادیا براشون مهمه!!
اگه این 1نمره قرار بود به حق اضافه شه من حرفی نداشتم، مثلا سوالای زیست اشکال داشتن ولی عربی واقعا دلیلی نداره
می تونن اعلام کنن مثلا زیر 8 میفتن به جای زیر 10!! اینجوری حق نمره های بالا هم ضایع نمی شه!!
من مطمئنم خود شما هم اگه نمرت بالا می شد دوست نداشتی به بقیه نمره اضافه شه و به شما اضافه نشه!!
در ضمن عربی کلا درس سختیه و تعداد افتاده هاش زیاده. امتحان امسالم اون قدر سخت نبود که تعداد افتاده ها رو خیلی بیشتر از سال های پیش کنه امتحان پارسال از امسال سخت تر بود!!

به نقل از Shirin.21 :
<D= <D= <D=شما مطمئنی واقعا حلی 1 درس میخونین؟؟؟؟ :))
دوست عزیز شاید شما بری دقیقا سوالات دی 79 رو بخونی ولی من اینقدری از مغزم کار میکشم که شعورم بر3 کتاب عوض شده و گلچینشو از رو گاج مطالعه میکنم!!
شما سعی خودتو بکن مچ نگیری :))

Sorry متوجه ! نشدم. اصولاَ من همه چیو هل هلی می خونم.

من هر کاری می کنم درسای21و19 رو یاد نمی گیرم. چی کار کنم؟؟؟ :(( :(( :((

به نقل از Enas :
من هر کاری می کنم درسای21و19 رو یاد نمی گیرم. چی کار کنم؟؟؟ :(( :(( :((

والا ما هر کاری میکنیم دلمون سر این امتحان آخری به درس نمیره :(( سر امتحان آخر دنیا هر چی قر داره سر ما میاد :(

بچه ها یه خبر بد.کلید فیزیکو عوض کردن.اون سواله بود که توان خروجیه مولد رو میخواست،فرمول رو کردن P=EI+RI2
و جوابش هم شده 4 :O :O :O :O .برید ببینید خودتون.
یعنی چی آخه؟برای چی فرمول باید این باشه؟

بچه ها اگه بخوان به همه نمره اضافه کنن،حتما شعورشون میرسه که در حق کسی که مثلا 20 شده اجحاف میشه.حتما یه کاری میکنن که نه سیخ بسوزه نه کباب.اینقدر بحث کردن نداره که.

به نقل از علــــــــ ن ـــــــی :
والا ما هر کاری میکنیم دلمون سر این امتحان آخری به درس نمیره :(( سر امتحان آخر دنیا هر چی قر داره سر ما میاد :(
هنوز هم نرفتم ببینم کتابه چه رنگیه ؛ اصلن حسشو ندارم اگه قراره کم شم بذار نخونده کم شم که دلم نسوزه :rolleyes:
این اخریه رو که اصلن از خودم و البته همه ی بچه های کلاس انتظار 20 ندارم ! یعنی در حال حاضر اگه کسی 20بگیره خیییییییییییییییییییییییییییییلی هنر کرده ! B-)چون تو این گزینه 2 مگن که کفته باید نمونه سوال زیاد کار کنید ....که ما معلممون رئ التماس که اقا تو رو به خدا درس بده وقت نداریم سال تموم شد ! ولی خیلی ریلکس تر از این حرفا بود :-s

ببخشيد دوستان
امتحان بعديتون جيه???
يعني فردا جه امتحاني داريد???
مرسي :)

به نقل از negar.mr :
ببخشيد دوستان
امتحان بعديتون جيه???
يعني فردا جه امتحاني داريد???
مرسي :)
زبان فارسی :((

درس 13 قسمت جمع مکسر برای مطاله اش نمیاد دیگه؟

نمونه سؤال من "اصلا" ندارم :D امسال ما در کل 2 تا امتحان زبان فارسی دادیم، یکی ترم اول یکی هم تو اردیبهشت، ترم اول رو که ندارم برگه شو، مال اردیبهشت هم نمیدونم اصلا معلم صحیح کرد یا نه
----

چی بود که زیر نمودار نمیرفت؟ متمم اسم؟ متمم قید؟ کلا هر متممی؟

به نقل از پگاه :
درس 13 قسمت جمع مکسر برای مطاله اش نمیاد دیگه؟

نمونه سؤال من "اصلا" ندارم :D امسال ما در کل 2 تا امتحان زبان فارسی دادیم، یکی ترم اول یکی هم تو اردیبهشت، ترم اول رو که ندارم برگه شو، مال اردیبهشت هم نمیدونم اصلا معلم صحیح کرد یا نه
----

چی بود که زیر نمودار نمیرفت؟ متمم اسم؟ متمم قید؟ کلا هر متممی؟
ببخشيد
متمم اسم كه زير نمودار ميره
ولي متمم قيد نميره
:)

من هنوز هیچی نخوندم، اگه تا صبحم بیدار بمونم نمی تونم یه دورو تموم کنم!!

من اصلا حوصله درس خوندن ندارم اونم از نوع زبان فارسي
خدايا زودتر صب شه ديگه حالم از امتحانا بهم مخوره!

به نقل از saye3000 :
بچه ها یه خبر بد.کلید فیزیکو عوض کردن.اون سواله بود که توان خروجیه مولد رو میخواست،فرمول رو کردن P=EI+RI2
و جوابش هم شده 4 :O :O :O :O .برید ببینید خودتون.
یعنی چی آخه؟برای چی فرمول باید این باشه؟

بچه ها اگه بخوان به همه نمره اضافه کنن،حتما شعورشون میرسه که در حق کسی که مثلا 20 شده اجحاف میشه.حتما یه کاری میکنن که نه سیخ بسوزه نه کباب.اینقدر بحث کردن نداره که.
من هم 2 بدست آورده بودم! :(( حالا نمیشه 2 تاشو درست بگیرن؟!یه فیزیکی نمره مون خوب میشدها!!!شانس ما اینه دیگه....

به نقل از parsha :
من هم 2 بدست آورده بودم! :(( حالا نمیشه 2 تاشو درست بگیرن؟!یه فیزیکی نمره مون خوب میشدها!!!شانس ما اینه دیگه....

کدوم سؤال بود این؟ (شماره سؤال میخوام )

به نقل از پگاه :
کدوم سؤال بود این؟ (شماره سؤال میخوام )
فکر کنم س 11 بود قسمت ب!

پاک شه لطفا :D

سؤتفاهم شده بود :D

13 خواهرا 13

به نقل از پگاه :
شرمنده که 12 بود :))
به نقل از آبجي مرضيه :
شرمنده که 13 بود :))
ببخشید یادم نبود کدوم سوال فقط یادم بود که توان مفید رو خواسته بود...و من 2 بدست آوردم. :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Back
بالا