• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوره آموزشی دفاعی _ میدان تیر

• شروع کننده موضوع

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
دوره آموزش دفاعی رفتید شما؟
امروز ما رو بردن بدبختمون کردن
حدور 1.5 کیلو متر ما رو دووند بعد هی سوت میزد هر 3 4 متر میشستیم بعد پا می شدیم بعد یه دسته از بچه ها کنار ما(یه گروهان دیگه)
اونام یه فاصله شبیه همینو طی کردن با هر سوت باید میشستن بعد می خوابیدن بعد غلت می زدن رو خاک بعد دوباره سوت می زد پا می شدن
برخوردشونم خیلی محترمانه بود(جون عمشون)یه بنده خدا تیر بلند کرده بود کل پادگانو فکر کنم دوید
اگه خواستید تیر بلند کنید زوج تا تیر بلند کنید چون تو خشاب کلاشنیکف گلوله ها دوتایی کنار هم قرار می گیرن (بالا پایینه یه کم)
مثلا اگه زوج تا فشنگ تو خشاب باشه گلوله بالایی سمت چپه ولی اگه فرد باشه گلوله ی بالاس سمت راسته بنابراین یارو می فهمه یه فشنگ بلند کردین

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز
پاسخ : دوره آموزشی دفاعی- میدان تیر

تو پایه سوم راهنمایی فقط پسرا آمادگی دفاعی داشتن اما از اونجایی که ما خیلی خوش شانسیم (!) امسال برای اولین بار دخترا هم آمادگی دفاعی دارن!

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از حامد مهدوی :
اگه خواستید تیر بلند کنید زوج تا تیر بلند کنید چون تو خشاب کلاشنیکف گلوله ها دوتایی کنار هم قرار می گیرن (بالا پایینه یه کم)
مثلا اگه زوج تا فشنگ تو خشاب باشه گلوله بالایی سمت چپه ولی اگه فرد باشه گلوله ی بالاس سمت راسته بنابراین یارو می فهمه یه فشنگ بلند کردین

ممنون از راهنمایی! خوب شد گفتین! من قصد داشتم این کارو بکنم.دو هفته دیگه میبرنمون.
ولی چه شانسی دارین شماها مارو میبرن یه مدر3 فقط کلاشنیکفو میدن دسمون بازو بسته کنیم.من میدون تیر میخوام....

• شروع کننده موضوع

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

البته فقط قسمت تیر زدن نیستا
اون قسمت دویدن هم هست
ماهیچه های آدم می ترکه
8 تیر دادن زدیم تو باقالیا

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از حامد مهدوی :
البته فقط قسمت تیر زدن نیستا
اون قسمت دویدن هم هست
ماهیچه های آدم می ترکه
8 تیر دادن زدیم تو باقالیا
بابا ایول.
چرا ما رو نمیبرن!؟ خب خیلی تبعیضه. 8 تا تیر زدین؟!!منم میخوام فجیع! اه!
من میدون تیر میخوام! اینجا اگه بری بالا از کو صفه یه پیچشو بزنی میدون تیر از اون بالا معلومه! من هردفعه میبینم افسوس میخوردم.
نا مردیه خداییش. من فردا برم با مدیر محترم مدر3 و جناب تیچر آمادگی دفاعی یه صحبتی اشته باشم الان عزمم به طور خیلی خوفی جزم شد!

• شروع کننده موضوع

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ظهر تو نمازخونه بودیم یهو ملت بندری زدن بعد کف و سوت یهو فرمانده اومد 3 4 تا تیر مشقی در کرد ملت گرخیدن
راستی بعد تیر زدنم تا فیها خالدون آدمو می گردن باید یه جای خوب مخفی کرد تیرو

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

یعنی چی؟! ما بدبختا رو بردن نمازخونه یه خانوم بداخلاق اومد بهمون یاد داد چجوری کلاشینکف باز و بسته کنیم! :-w
منم میدون تیر می خوام! :(
دلم برای صدای دسته گلنگدن تنگ شده... :D
نظام جمع از همه مسخره تر بود. به چپ چپ! به خانومه میگم اگه در همین حالت بپریم بعد به چپ واستیم راحت تره ، فقط می خنده! :O

poolia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد رجايي
شهر
اسلامشهر
مدال المپیاد
كامپيوتر & شيمي
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از astronomer_girl :
یعنی چی؟! ما بدبختا رو بردن نمازخونه یه خانوم بداخلاق اومد بهمون یاد داد چجوری کلاشینکف باز و بسته کنیم! :-w
منم میدون تیر می خوام! :(
دلم برای صدای دسته گلنگدن تنگ شده... :D
نظام جمع از همه مسخره تر بود. به چپ چپ! به خانومه میگم اگه در همین حالت بپریم بعد به چپ واستیم راحت تره ، فقط می خنده! :O
به هر حال بايد فرقي بين ما و شما باشه!!!

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

منظور؟!
مثلا چه فرقی؟

poolia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد رجايي
شهر
اسلامشهر
مدال المپیاد
كامپيوتر & شيمي
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به هر شما لطيفيد و اين خشونت ها با خلقتتون سازگار نيست

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

اوه اوه.....منو یاد خاطره ی بدم انداختید!

اون روزی که بچه های مدرسه ی مارو داشتن میبردن میدان تیر من المپیاد مرحله دو داشتم برا همین نرفتم میدان تیر
بعد این معلمه گفت پس با یه مدرسه ی دیگه باید بیای مگرنه نمرت 0 هست!
گفتم خب باشه...با مدرسه دهخدا افتاده بودم(اراذل ترین و لات ترین و .... ترین! و .... شهر اونا هستن!)
تقریبا میشه گفت لات ترین مدرسه! O0
هیچی ! من که دیدمشون گفتم دخلمون اومده!!!آخه معمولا بچه های مدرسه ما رو کاری ندارن و زیاد اذیت نمی کنن....ولی اونجور که من شنیده بودم مدارس عادی رو زیاد اذیت می کنن
البته این شانس رو داشتم که یکی دیگه از دوستام هم اون روز نرفته بود و اونم بود!گفتم خب خدا رو شکر یه فرد آشنا هست!

این دانش آموزای لات اینقدر مسخره بازی در میاوردن و سربازا رو مسخره میکردن تا اینا هم از همون اول شروع کردن! بشین! پاشو......یه 100 150 تایی گفتن (:|
کسی هم انجام نمیداد میزدن!خیلی هم جدی میزدن.....جریمه های شخصیشون هم خیلی جالب بود!یکیشون سه چهار بار یه مسیر 600 700 متری رو رفت و برگشت.....بیچاره داشت میمرد :D
حالا وسطای بشین پاشو یکی گفت آقا ما خوابمون میاد! :)) یارو هم گفت اِ؟ خوابت میاد؟اینقدر بهت بشین پاشو میدم که یه روز تخت بخوابی!!! :D
کلا هر کاری بگید کردیم.....سینه خیز و .... :D
سر به چپ چپ به راست راست یه مسخره بازی در میاوردن که خدا میدونه...
آخرم 8تا تیر زدیم ....باز قسمت هیجان انگیز دیگش جمع کردن پوکه بود :D باید 8 تا پوکه تحویل میدادیم
با اینکه من تا 1 هفته تقریبا فلج!!( :D) بودم ولی خیلی حال داد!کلی از مسخره بازیشیاشون خندیدیم! :D

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

یارو گفت خشابو بزارین زیر تفنگ بلند شین !!! من گزاشتم روی تفنگ :))

بعد لگد زد تو نشیمن گاه مبارکم یه فوشم داد ! گفت زیره تفنگ ! :D منم گزاشتم زیرش !

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

ما اصلا درس آمادگی دفاعی نداریم !!
ترم اول روز قبل از امتحان یک برگه دادن روش 30 تا سول + جوابشون بود ، گفتن اینا رو بخونید 10 تاش به صورت رندوم میاد ! :))
فکر کنم اصلا برگه ها رو صحیح نکردن و به همه کشکی 20 دادن ! چون من اصلا امتحان نداده بودم و تو کارنامه 20 شدم ! :))

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

منم میخوام :( :( ... نامردیه اینطوری! :-w
ما تو مدرسه امادگی دفاعیمون یه هفته در میون از حلال احمر میان تنفس مصنوعی و احیا و اینا یاد میدن اون باحاله و اونی یکی که کتاب رو درس میدن خیلی بی مزه اس...

اردومونم 13 اردیبهشته! من بیصبرانه منتظرم ولی عملا هیچ کاری نمیکنیم فقط یه کلاشنیکف باز و بسته کردن که فایده نداره...

من تیر میخوام.... :( :-w :-w :(

• شروع کننده موضوع

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

بابا 8 تا تیر می دن آدم نمی فهمه کی تموم شد
یه سریا که می زدن بو باقالیا
یارو سیبل می ذاره 100 متری پایین تپه ملت می زدن نوک تپه :D
موقعی که تیرا تموم شد یکی از بچه های ما با کلاه خو(و)د از حالت خوابیده رو زمین پا شد نشست یارو یه داد محکم زد گفت بخواب اینم خوابید بعد گفت کلاهتونو دربیارید بعد دوباره این با کلاه وایساد :D
فرداش که اومدیم مدرسه یکی از بچه ها به معلم زبانمون گفت آقا ما خیلی خوب تیر زدیم فرمانده ما رو تا سیبل سینه خیز فرستاد :))

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

کلاه خود ...!!! خیلی باحاله!

چرا ما نداریم؟! آخه کار خاصی نیست که ما نتونیم بکنیم. دویدن و بشین پاشو و اینارو ما هم میتونیم...!

• شروع کننده موضوع

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

البته اونجا باهاتون خیلی مودبانه باهاتون صحبت می کنن
ولی یه سرباز بود اونجا خیلی بچه باحالی بود
آخه شما روحیتون اصلا به اونجا نمی خوره ما تازه شانس آوردیم دبیرستانایی که با ما بودن همه از مدارس غیر انتفاعی سطح بالا بودن وگرنه کارمون ساخته بود
من یه دوست دارم مدرسه غیر انتفاعی می ره بدبختا خورده بودن به دبیرستان صدر تو قم(خوشنام ترین دبیرستان دولتی قم :D)بعد چند نفر از اونا لش بازی کرده بودن بدبختارو 20 دور ،دور حسینیه دوونده بود(حسینیه ای که بود یه سوله ی بزرگ بود از سالن فوتسال بزرگتر بود)

poolia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد رجايي
شهر
اسلامشهر
مدال المپیاد
كامپيوتر & شيمي
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
ما اصلا درس آمادگی دفاعی نداریم !!
ترم اول روز قبل از امتحان یک برگه دادن روش 30 تا سول + جوابشون بود ، گفتن اینا رو بخونید 10 تاش به صورت رندوم میاد ! :))
فکر کنم اصلا برگه ها رو صحیح نکردن و به همه کشکی 20 دادن ! چون من اصلا امتحان نداده بودم و تو کارنامه 20 شدم ! :))
ما هم كلا دو جلسه داشتيم ولي ميدون تير هم رفتيم البته لا ما خيلي مودبانه برخورد كردن!!!!
سرزبازه گفت به سه شماره بريد بالا كوه و بيايد ، بعد وقتي شمرد ما گفتيم بيخيال حال نداريم ، اونم قبول كرد و نشستيم واسه هم جوك تعريف كرديم!!!

رؤیاکریمی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یزد
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ما دو هفته یه بار آمادگی دفاعی داشتیم که اصولا هیچ احدالناسی آدم حساب نمیکرد این درسو :D :))
بعد هفته ی پیش بردنمون پادگان الکی گفتن اینجا تنها پادگانیه توی کشور که به خانوما اجازه ی ورود میده بعد 3تا 1ک15 کلاس داشتیم که آخرش رفتیم باز و بسته کردن کلاشینکف نبردنمون میدون تیر :(( :( ولی گفتن هرکی میخواد تیر هوا کنه بعد امتحانای ترم کارنامشو با 2قطعه عکسشو ببره پایگاه بسیجشون روزی که خواستن اونا رو ببرن اون رو هم میبرن
من ودوست صمیمیم هم پایه گفتیم ما میریم و بی صبرانه منتظریم مدارس تموم بشن تا بریم میدون تیر :D :))

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از poolia :
ما هم كلا دو جلسه داشتيم ولي ميدون تير هم رفتيم البته لا ما خيلي مودبانه برخورد كردن!!!!
سرزبازه گفت به سه شماره بريد بالا كوه و بيايد ، بعد وقتي شمرد ما گفتيم بيخيال حال نداريم ، اونم قبول كرد و نشستيم واسه هم جوك تعريف كرديم!!!
شما خیلی...! واقعا اگه مارو میبردن شماره رو شرو نکرده قله بودیم با شماره 1 پیش طرف! استغفرا...!
به نقل از رؤیا کریمی :
ما دو هفته یه بار آمادگی دفاعی داشتیم که اصولا هیچ احدالناسی آدم حساب نمیکرد این درسو :D :))
بعد هفته ی پیش بردنمون پادگان الکی گفتن اینجا تنها پادگانیه توی کشور که به خانوما اجازه ی ورود میده بعد 3تا 1ک15 کلاس داشتیم که آخرش رفتیم باز و بسته کردن کلاشینکف نبردنمون میدون تیر :(( :( ولی گفتن هرکی میخواد تیر هوا کنه بعد امتحانای ترم کارنامشو با 2قطعه عکسشو ببره پایگاه بسیجشون روزی که خواستن اونا رو ببرن اون رو هم میبرن
من ودوست صمیمیم هم پایه گفتیم ما میریم و بی صبرانه منتظریم مدارس تموم بشن تا بریم میدون تیر :D :))
میشه!؟ بعد یعنی باید عضوم بشیم؟! اگه عضوی نباشه که خیلی خوبه.باید بپرسم...

بالا