• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات دانش آموزان با کادر مدرسه

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك
پاسخ : مشکلات دانش آموزان با کادر مدرسه

معلم زبانم!
فقط چند بار 1 ربع دير رسيدم! از اون به بعد همش ميگه خواب بودي؟ ميخواي بري بخوابي؟ چرا ديروز نيومدي؟ خوابت برد؟ يه لحظه سرم پايين باشه، خوابي؟ تازه اومدن سركلاس گفتن چون امشب شب قدره فردا نيم ساعت دير بياين. گفت: تهمينه خبر خوب!

Kalanon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
دانشگاه
حالا کو تا دانشگاه!
رشته دانشگاه
هر چی خدا بخواد!!!

اسمشو نمی گم . دبیر دینی و قرآن مونه . هر سال مخصوصا این سال آخر به زبون شوخی خیلی به بچه ها توهین می کرد و شخصیتشون رو خورد می کرد . من هم دیگه ناراحت شدم و یه روز کشوندمش کنار و بهش گفتم دست از این کارا بردارین . اونم از اون روز به بعد با من لج افتاد و هی الکی بهم گیر می داد . آخر سال هم نمره انضباط همه رو عالی داد ولی منو رو ضعیف ! X-( من هم تو کلاس با صدای بلند گفتم به نمره یک معلم هیچ تغییری تو نمره انظباط من هم نمیشه . اونم جواب داد وقتی من نمره قرائت و نمره میان ترمت رو رد نکردم می بینی تغییری می کنه یا نه . من هم عین خیالم نبود چون می دونستم مملکت قانون داره و اون نمی تونه هیچ کاری بکنه . همه بهم می گفتن حالا می خوای چیکار کنی و برو از دلش در بیار و... ولی من عین خیالم نبود . (< (< (<
آخر هم نمره نهایی قرآن م شد 20 ! :)) (< B-)

!!...me

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۲ تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

معلم قرآن !! ...
استراتژی شونم این بود که فرض کنن بنده اصلاً در کلاس حضور ندارم ! :D
البته منم احساس میکردم ایشون حضور ندارن !! :)) :D

Mehdi.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دیوونه خونه ی حلی 3
شهر
Tehran
مدال المپیاد
به زور تو المپیاد ریاضی شرکتم دادن. مرحله اول قبول شدم. مرحله دوم... ام...;D
دانشگاه
به وقتش میگم.
رشته دانشگاه
هنوز معلوم نیست! انتخابا خیلی متنوعه!!!! ;D

آره!!!!!! معلم پاکورم!!!!! کلا بقیه هر کاری بکنن اشکال نداره. من استثنام!!!! خیلی گیره!!!!!

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

منم پارسال با معلم عربیمون مشکل داشتم.در حدی که دو بار کارمون به دفتر معاون کشید!
دیگه همه میدونسن ما مشکل داریم.من سر کلاسش سعی میکردم بخوابم که زودتر بگذره!
اگه آدم با یه معلمی مشکل داشته باشه این باعث میشه ازون درس زده بشه...

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

من کلاً خیلی تو کلاس تیکه مینداختم.برا همین معلم فیزیک امسالمون در یک عمل ضربتی طی دو جلسه بهم گیر داد تا بالاخره آدم شدم :D :D <D=

ali73

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ملارد(شهریار)
شهر
شهریار

یه جنگ ناظمی تعریف کنم که حال کنین البته مال خودم نیست مال برادر بزرگمه تو مدرسه فارابی اردبیل
اون جا رسم بوده ناظم یکی رو چپ نگاه میکرده از طرف اون شخص کتک میخورده!!!!!!!!!
آخرش مسئولای مدرسه کلافه میشن یه ناظم ووشو کار میارن یکی میخواد گربه رو دم حجله (یا هجله) بکشه میره طرف رو بزنه یه کتک مفصل میخوره!!!!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

اینی که من میگم جوری نیست که فیزیکی باشه، ولی از لحاظ روانی خیلی ناظم رو تحت تاثیر قرار داد، واقعا ناظم بیچاره احساس بدی پیدا کرده بود

ما شنبه ها یه هفته در میون تا ساعت 11:15 کلاس داریم، شنبه این هفته هم همینطور بود، یه سری رفتن خونه، یه سری هم زنگ تفریح بساطشون رو جمع کردن رفتن کتاب خونه ای جایی ، فقط من و 2 تا از دوستان تو کلاس مونده بویدم، ما هم خیلی ریلکس ، من رو صندلی خودم ولو بودم، پاهام رو صندلی جلویی، یکی از دوستا دیگه هم دقیقا به همین وضع رو به روی من ، خیلی خودمونی نشسته بودیم دور هم ، مقنعه ها چپ و چوله، یکیمون با گوشی آهنگ گذاشته بود، گوششیشم دستش بود و خاطره و بحث و ... خوش میگذشت :D

بعد در کلاس باز شد، یکی از بچه ها اومد تو ، گفتیم خب از خودمونه مشکلی نیست، پشت سرش یهو معلم المپیاد فیزیک ( طلا کشوری پارسال ، بدیهیه که مرد هستن ایشون! ) وارد شد! از اون پشت ناظم رو هم میشد دید، خب در بزنین لا اقل وقتی وارد یه جایی میخواین بشین! من با یه دست مقنعه ام رو گرفته بودم با یه دست دیگه کتابا و همزمان و پاهامو از رو صندلی برمیداشتم، اونی یکی دوستم وضعش اسفناک تر ، هم زمان گوشی رو هم داشت خفه میکرد و میچپوند توکیفش! حالا کتابامون هم 4 تا تو کیف ، 2 تا رو زمین ، 3 تا روز صندلی پشتی، به طرز خیلی ضایعی هر چی بود ریختیم تو کیف از کلاس اومدیم بیرون. ( البته اون معلم المپیادیه نگاه نمیکرد :D )

اومدیم بیرون ناظم دم در بود، من هنوز مقنعه ام کج بود ،در کیفم هم باز ، 2 تا دفتر هم دستم، با لحن معترضانه ای گفتم " خانوم یه ندایی بدین ما بدونیم کلاس رو میخواین!! یا دم در یه سوتی ( = :-" ) ، سرفه ای ، چیزی!! همینطور یهو که نمیشه یکی بیاد تو! :-w " گفت" بچه ها من خودم هم نمیدونستم، واقعا اطلاع نداشتم، دیگه پیش نمیاد... :("

عذاب وجدان گرفت بدبخت! یعنی کاملا معلوم بود کسی که خودش به همه چی کلی گیر میده الان هیچ حرفی نداره بزنه! مکالمه لذت بخشی بود :)

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---&gt; بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

نميدونم قبلا گفتم يانه يه بارم ناظمه ما به فوتبال بازي كردنه ما گيره 3پيچ داده بود( طرف ازون مذهبياي افراطي بود)تا دعواش سره همين با ما تموم شد يه محضه اينكه برگشت توپه سنگيني كه با پاي من شوت شده صاف خورد تو كلش و....

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

اخيييي....ساويز تا وقتي كه بود هميشه بعد از حلقه دعوا بود!
كله پس زمينه ي همه ي شعرامون صداش بود : بچه ها در بسته شد... هر كي نره بالا انظباتش صفره....از اون وسط حلقه رو باز كنين!
يه دفعه هم زمستون زير بارون حلقه زديم داشت جوش مي اورد.... در را ور بست ...
اومد پايين دستشوييا تا خرخره پر شد...يه عده هم رفتن از در اومدن تو مثلا تازه رسيدن...
ولي اخرش از هيچ كي نمره كم نكرد!

• لایک
امتیازات: Zr74

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

هــــــــــــــــــــی! :(
کاشکی از این موقعیت ها گیر منم میومد :D

Mehrdad Pishva

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
مدال المپیاد
برای سمپاد نبوده!
واسه دل خودم بوده :دی
دانشگاه
خلیج فارس
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی !

ایول!
خوب کاری کردی!
کاشکی اینجا هم برف میومد بعدش ما مزدیم به مدیر معاونمون :D

benjaminklar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد سلطاني
شهر
كرج
مدال المپیاد
علوم و رياضي اول راهنمايي - كامپيوتر دوم دبيرستان
دانشگاه
نامعلوم!
رشته دانشگاه
خدا می دونه!

هنوز کاری نکردم
فکر هم نمی کردم یه روز بهش فکر کنم
ولی این ناظم جدیده ی پیش دانشگاهی خیلی رو اعصابه
باز اگه بگی یه ذره جذبه داشت آدم میگفت عیب نداره بابا ناظمه کشک که نیست
ولی این یکی ظاهرا هست!
فقط منتظرم یه بار دیگه...
...

• لایک
امتیازات: HHH

Ali Hector

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به نقل از KLar :
هنوز کاری نکردم
فکر هم نیکردم یه روز بهش فکر کنم
ولی این ناظم جدیده ی پیش دانشگاهی خیلی رو اعصابه
باز اگه بگی یه ذره جذبه داشت آدم میگفت عیب نداره بابا ناظمه کشک که نیست
ولی این یکی ظاهرا هست!
فقط منتظرم یه بار دیگه...
...
مگه اسمیگل به شمام گیر میده!؟
اصولآ ادم پپه ایه ولی بعضی وقتا الکی پاچه می گیره.
در کل به نظر من نباید باهاشون درگیری فیزیکی پیدا کرد B-)باید جور دیگه به حسابشون برسیم. (<

benjaminklar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد سلطاني
شهر
كرج
مدال المپیاد
علوم و رياضي اول راهنمايي - كامپيوتر دوم دبيرستان
دانشگاه
نامعلوم!
رشته دانشگاه
خدا می دونه!

به نقل از Ali Hector :
مگه اسمیگل به شمام گیر میده!؟
اصولآ ادم پپه ایه ولی بعضی وقتا الکی پاچه می گیره.
در کل به نظر من نباید باهاشون درگیری فیزیکی پیدا کرد B-)باید جور دیگه به حسابشون برسیم. (<
درگیری فیزیکی که زیاد طرفش نمیرم ولی اگه شروع کنه منم ادامه میدم! :D
تا جایی که میشه داره ضدحال میخوره از بچه ها فکر کنم فقط بچه های اول راهنمایی ازش حساب میبرن ،اونم احتمالا چون ناظم خودشون نیست وگرنه اونا هم سوارش میشدن! :))

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

منم پارسال دم دقيقه از معلم زيستمون سؤال مي پرسيدم . اونم هي مي موند . يه بار كشوندم كنار گفت بار اخرت باشه مچ گيري مي كني :)) :)) :)) اون وسط من :rolleyes: :rolleyes: توي دلمم هم بهش مي خنديدم :)) :)) :))

.:BA30R:.

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-

پارسال ما سر کلاس ادبیات خیلی شر بودیم...
من و دوتا از بکس چند جلسه کنار هم نشستیم تمام مدت شر بازی در آوردیم (این قد شر شر کردم یاد شاهین نجفی افتادم :D ) چند جلسه هممونو جدا کرد بعدش همهمونو نشوند زمین بعدش هممونو ایستوند بعدشم دیگه قاطی کرد مث خر هممونو زد...
جالبه فقطم با چَک پدرمونو در آورد!
یکی از بکس رو چند تا زد دیگه داشت میمرد!
یکی دیگه هم اون قد زد که دیگه بیچاره اشکش در اومده بود گوشش سوت میکشید خدایی خیلی بد زدش.
منم تا میومد طرفم میرفتم عقبی اونم بیخیال میشد میرفت بقیه رو میزد و منو نزد!
دیگه از اون به بعد حدود 2 هفته با من لج شد شدید ولی با معرفت بود بعد 2 هفته دوباره باحال شد.
توی این دو هفته دیگه پدر منو در آورد همش بهم گیر میداد دیگه آخرین بار اومد منو سیر بکوبه بعدشم بفرستتم دفتر منم عین خیالم نبود سرمو انداختم پایین درو باز کردم گفت که نرو همینجا بمون منم در کمال پر رویی بهش گفتم آقا وقتی شما ناعادلانه کاری میکنین ترجیح میدم برم همون به مدیر توضیح بدم چون من واقعا کاری نکردم خلاصه یه مدت ایستوندتتوندتونندمتم (!) بعد گفت برو بشین از اون موقع دیگه دوباره مث قبلش شد!!!
دبیر دینیمونم جلسه دوم همین امسال گردنم درد میکرد هی سرمو میزاشتم رو میز اونم میگفت نخواب سر کلاس دیگه دهنمو سرویس کرده بود آخر برداشتمون ازش این شد که بیچاره چشمش نمیتونه فرق چشم باز با چشن بسته رو تشخیص بده جالبه این قد شعر بافت واسمون که همه بچه ها از جمله بقل دستیم سرشون روی میز بود ولی به من گیر میداد نامرد X-(
دبیر اجتماعیمون هم واقعا چندشه و دبیر ادبیات و ورزش امسالمون هم همینطور بود آخرش دیگه رفتیم به مشاور مرکز گفتیم راجع بهشون اونم به مدیر گفت مدیر اومد سر کلاس گفت با کیا مشکل دارین ما هم بهش گفتیم از اون تاریخ رفتار دبیر ادبیات و ورزشمون خیلی بهتر شد ولی هنوز دبیر اجتماعیمون که افتضاح ترین دبیرمون هست رو ندیدیم که ببینیم تغییری کرده یا نه B-)

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

مــا يه دبيــر زيست داريم همچيــش هلــوئه . هلو درس مي ده ، هلــو مي پرسه ، هلــو گير مي ده !يه بار من باش كل انداخــتم خيلي بدش اومد ( اولين باري بود كــسي جرات مي كرد باش كل كنه ) از اون بــه بعد شمشــيرو از پشت و رو و همــه جا ( ! ) ديگه بستيم ! يهو مي بيني داره مي پرسه يهو پرسيدن چند دقيقه متوقف مي شه متوجه مي شم داره منو نگــاه مي كنه . يا يه بار حواسم نبود سرمو گرفتم بالا دهنمو كج كردم ( نيگــا اين حركت !!! ) ديــدم ايشون داره نيگــام مي كنه و عين اين حــركت رو انجــام ميده :-&

amir.mr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلايه داران
شهر
اهواز
مدال المپیاد
زيست،رياضي...همشونم در حد مرحله اول :D
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

اررررررررررررررررررررررررره.سال پیش اینقدر به نحوه ی حرف زدن معلم فیزیکمون گیر دادم که با من لج کرد.ولی بعد اینقدر بچها اذیتش کردن که دیگه نزدیک بود اشکش در بیاد!!!!!!! :D :D
اخرش هم کوتاه اومد. :)) :)) :)) :))

imanjo0n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دستغیب 1
شهر
شیراز

بگو تا حالا شده معلمی بهتون گیر نده ؟
معلما ، وقتی منو می بینن یا منو می زنن ، یا فرار می کنن ! :))
مخصوصا معلم "عربی" ، "زیست" ، دفاعی ، ریاضی ، "شیمی" ، ادبیات ،زبان ، ورزش(!) ،دینی، "فیزیک" ، کامپیوتر پارسال ، ریاضی پارسال ، زبان پارسال ، زبان فارسی پارسال ، دینی پارسال ، فیزیک پارسال

اینا وقتی که منو می بینن سره کلاس نمی آن ! :))

سره زنگ عربی ، ما کاریکاتورشو کشیدیم (دسته جمعی) ، از شانس عالیه ما ، دسته کناریم گرفت کاریکاتورو و گفت که شما 2 نفر ( من و کناریم) از اول زنگ داشتیم اونا رو می کشیدیم (20 تا بودن ) ... 3 جلسه نذاشت بیام سره کلاسش ... از اون به بعد سایه امو با تیغ می زنه ... مثلا :
اقا اجازه ، می شه برم بیرون ؟
معلم عربی : تو برو بیرون دیگه کلا نیا کلاس (این واقعا اتفاق افتاده !! )

بقیه اش رو بعدا می گم ، دستم خسته شده ... :p

بالا