• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات دانش آموزان با کادر مدرسه

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس
پاسخ : مشکلات دانش آموزان با کادر مدرسه

اره معلم ریاضی منو خیلی دوست داره همش گیر میده بهم
من جزوه تکمیلی فصل 2 رو کامل پایه تخته حل کردم اخرشم گفت کم حل کردی

Ehsan.IN$PIRE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست میخونم!؟ نه بابا مارو چه به مدال المپیاد

آره. معلم زیست پارسالمون هرکس حرف میزد برای من منفی میذاشت. میخواستم خودکشی کنم.

Madridista

کاربر فعال

.

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

فقط معلم زبانمون!!! :))
بگو جیک، میگه یه منفی.
بگو اهم میگه بده 2 تا منفی.
ترم 1 17 تا به لطف این فک منفی گرفتم.
4 نمره منفی برام زد تو برگه!!! از 20 کشوندش رو 17؛ به زور با میان ترم ضریب 1/4 شدم 17!! :))
الان 4ساله باهاشیم خوراک خندست...
با همدیگه رفیق شدیم ولی تو کلاس اینقده منفی میده بالا میاری
به امیر میگه میخوری، میگه چی رو، میگه چون داشتی میخوردی، میگه نه، میگه چون میخوردی بدبختت میکنم...(این دیالوگ یکی از دعواهای این معلممون بود :)) :)) :)))

• لایک
امتیازات: HHH

khashayar fn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد دستغيب 1 شيراز
شهر
شيراز

منم معلم ادبیاتمون چون فهمید جزو خس و خاشاکشم دیگه نمی زاره حتی خم شم مداد ور دارم سال اولم باهاش سره یه موضوعی بحث کردم در نتیجه من تو امتحان شدم 19.5 بهم داد 18 ولی بغل دستیم شده بود 18.5 داد بهش 20

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من معلم زبانمون خیلی دوسم داره اما همششش رو من گیره. مثلا به بغل دستیم 1 چیزی میگم. میگه چی گفتیییی؟
کلا گیره البته اما با من... تا به من گیر میده کلاس میره رو هوا از خنده. اخه همه حرف میزنن صااااااااااف تو چشا من نیگا میکنه.
خیلی با مزس. خودمم خندم میگیرههه. هه هه

peyman.e

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame Helii 1 tehran
شهر
Tehran
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی (اونم فقط به خاطره هندسش)

معلم شیمی منم از بز سر کلاسش نمی رم و اگرم برم می خوابم باهام به شدت لج کرده نمره مستمر و ترمم رو خیلی خیلی کم رد کرده
البته من این کارارو سر بقیه ی معلم ها هم در میارم ولی این شیمی دیگه خیلی ... :-[

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

معلم شیمی
ورزش

sina mt

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
(مستقیم بری میرسی به آقا)
شهر
لا فیلتر

ما یکی از بچه های کلاسمون فامیلش هاشمی فره معلم شیمیمون هرجلسه 500000 بار به این بدبخت گیر میده هر جلسه هم ازش درس میپرسه آخرشم میندازتش بیرون بعدشم میگه من دوست ندارم کسی رو بندازم بیرون!!! یارو کلا مشکل داره

sarah wilson

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید فرزانگان2
شهر
tehran
دانشگاه
انشااله شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

پار سال معلم ادبیات ما از اسم من خوشش می اومد واسه همین همیشه از من اولین نفر می پرسید :(( :(( :((

@Sigm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
...
رشته دانشگاه
...

به نقل از pari 74 :
سلام میدونید برای خودم یه همچین مشکلی پیش اومده .معلم زبان ما که خیلی هم دوستش دارم و براش احترام قائلم اما متاسفانه اون چون اولین جلسه اول سال سر کلاسش صحبت کردم خیلی روم حساس شد.یه مدت با این که صحبت نمیکردم میگفت صحبت نکن.هرکدوم از بچه ها که سر کلاسمون صحبت میکنن رو مورد انضباتیشو برای من رد میکنه به طوری که ترم اول انضباط سر کلاس فقط مال من 0 شد!!!جالب تر از اون جلسه قبل بود که وسط تدریسش یهو داد زد گفت لبخند نزن،لبخند ممنوع!از دستش کلافه شدم.منی که هیچکس اشکم رو ندیده دارم از دستش خون گریه میکنم.شدم سوژه ی خنده بچه ها سر زنگ زبان! (:| :( :O
خوب برو یه سر باهاش بحث کن و بپو چرا باهات لج میکنه و یه سری حرف منطقی دیگه.
مطمئن باش اگه واقعا معلم باشه به حرفت گوش میده و قبولش میکنه و اگر این کارو نکرد بدون این یاری اصلا آدم نیست.(البته نظر منه)
مطمئن باش وضعت از این بدتر نمیشه.(البته شایدم اخراجت کنن :D)

نسیم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی از هر نوعش.

ما یه معلو دینی داشتیم به من علاقه ی وافری داشت ، شدیدا ! جم می خوردم پرتم می کرد بیرون ! کافی بود یکی به نظریات ایشون ذره ای انتقاد و شک داشته باشه .

خیلی هم بد اخلاق بود . یه بار سر یکی از بچه ها داد زد ، دچار سو تفاهم شده بود چون تقصیر اون بدبخت نبود ( زبون هم که نداشت از خودش دفاع کنه) من یهو پا شدم و گفتم خانم فلانی ! اشتباه می کنید ! اینجوری نیست ! ( یکی نیست بگه آخه به تو چه ربطی داشت که پا شدی دفاع کردی؟)

یهو برگشت طرفم ( یهو آ اصلا مهلت نداد حالت دفاعی به خودم بگیرم !) هرچی از دهنش در میومد بهم گفت. اعم از انواع فحش و القاب و دشنام و نسب های خانوادگی ...منم گفتم خودتی !
پرتم کرد بیرون !
دیگه نرفتم سر کلاسش !
یعنی رام نداد :D

pari 74

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساوه

به نقل از کیوان.م :
خوب برو یه سر باهاش بحث کن و بپو چرا باهات لج میکنه و یه سری حرف منطقی دیگه.
مطمئن باش اگه واقعا معلم باشه به حرفت گوش میده و قبولش میکنه و اگر این کارو نکرد بدون این یاری اصلا آدم نیست.(البته نظر منه)
مطمئن باش وضعت از این بدتر نمیشه.(البته شایدم اخراجت کنن :D)
خواستم باهاش صحبت کنم اما اون گفتم که ازم بدش میاد گفت:من با شما هیچ حرفی ندارم وقتم با ارزشه دوست ندارم پای حرفای تو هدر بره منم گفتم به جهنم!افتضاح ضایم کرد منم از اون جلسه زیاد به حرفاش اهمیت نمیدم.زیر آوارم که باشم درس این معلمو میخونم که بهونه دستش ندم! :D :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

معلم هندسه که در واقع معلم آمار هم هست ، مرد هم هستن ایشون

معلم داشت درس میداد من و 3ggerman داشتیم یه چیزی رو به صورت کتبی به هم میگفتیم اون مینوشت تو کتاب خودش من میخوندم منم مینوشتم تو کتابم اون میخوند
معلم دید به طرز وحشتناکی اومد جلو. من با اعتماد به نفس کامل کتاب خودم رو بستم و دو دستی دادم بهش :D چیز خاصی نبود آخه
اونم برد گذاشت رو میز

بعدش سر یه سؤال ( اون که باید با دو تا برش مثلث ساخت یادتونه...؟! ) من یه راه حل گفتم گفت نه! نمیشه! چجوری مخواین این کارو بکنین؟!
من اومدم کامل براش توضیح بدم ، گفت نه نمیشه اگه میتونید برید با مقوا بسازید!
(الان ساختم، تو جیبمه ، یک شنبه بهش میدم! ) راه حل درست بود فقط میخواست گیر بده

3 روز بعد من رو برای آمار صدا زد . من پای تابلو " 16 " تا مسئله حل کردم تمام مسائل نمودار دایره ای و ساقه برگ

هی میگفت خانوم فلانی سؤال بعد.... بله... میریم سر سؤال بعدی.... خانوم فلانی تخته رو پاک کنین برین سر سؤال بعدی... درسته ، سؤال بعد... یه باره شما این سؤال آخر رو هم حل کنید....

دستم کنده شد 50 دقیقه پا تابلو بودم ( باز خوبه همه رو بلد بودم... )

خلاصه خیلی گیر داده....

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

این کامپیوتر(چون اسم معلما سخته اسم درس رو می گم) آخ می خوام خفش کنم.جاتون خالی همین دوشنبه.ما می خندیدیم اعصابش خورد شد.کامپیوترمون قاطی کرد تو مرحله ران بهش می گم چی کار کنم می گه کنترل برک رو بزن به دوستم می گم کنترل برک چیه بک اسپیسو نشون می ده.منم اسم بک اسپیس رو یادم نبود فک کردم درس میگه. هی زدم هی هیچی نشد.آخر سر گفتم خانوم ما رو سرکار گذاشتین.گفت بزن ببینم زدم نیم ساعت نگام کرد آخر سر گفت برک اونه.زدم می بینم کلن از برنامه اومد بیرون.گفتم خانوم خسته نباشین خودمم می تونستم بیام بیرون می خواستم زحماتمون بر باد نره.چپ چپ نگا کرد.

آخر کلاس میگه برو شیر بگیر میگم الان زنگ می خوره می گیرم.دوباره تکرار کرد آخرش عصبانی شدم چپ چپ نگاش کردم گفتم خب چه گیریه(البته نمایندم) بعد در کلاس رو کوبوندم(آروم). حالا برنامه ریزی کردم جلسه دیگم حالشو بگیرم!

alireza-zamiri

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی بیرجند
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

همین امروز ، معلم ادبیاتمون 2 بار بهم گیر داد!
یه بار اول زنگ که 30 ثانیه دیر آمدم! و گفت راهت نمیدم ... رفتم کتابخونه، مبصرمون رو فرستاد دنبالم (منت کشی!!) و با کلی اکراه و ناز رفتم
گفتم : چرا کردی بر من جفا؟! / ای معلم! ای با وفا!
البته آدم باحالیه ... خیلی کلاسشو دوست دارم...

بعدش زنگ نمازمون هم که تموم شد، بازم دیر آمدم!! .... اینبار دیگه هر دوتامون خندمون گرفت گفت برو بشین!

3PDE.F

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
معمارم

واي معلم عربي ما چشم نداره منو ببينه(البته واقعا چشم نداره يه عينك ته استكاني ميزنه تا ببينه:-D)
اخه خيلي خنگه اسم هيچ كدوم از بچه ها رو بلد نييست هنوز فقط فاميل منه بدبختو بلده مثلا من دارم درسو گوش ميدم يكي ته كلاس ميخنده به من ميگه خانوم ...اين قدر نخند برونت ميكنما!
يا مثلا كل كلاس دارن تو سرو كله هم ميزنن وقت استراحت من دارم خيلي اروم با دوستم حرف ميزنم بلند شده با عصبانيت ميگه چرا اين قدر سروصدا ميكني درستو بخون!
دوشنبه اين هفته به حدي عصباني شده بودم كه ميخواستم همچين بزنم تو گوشش كه برق از سرش بپره

p.sh

کاربر حرفه‌ای
شهر
كرمان
رشته دانشگاه
پزشكي

اره .معلم شیمیمون :-&

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

معلم شیمی ما. مرض داره. هی رو اعصاب من میاد.

p.sh

کاربر حرفه‌ای
شهر
كرمان
رشته دانشگاه
پزشكي

پس باید یه تحقیق در مورد" شیمی وعوارض ان "بکنیم.تا دلیلشو بفهمیم

بالا