• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : والیبال

موسوی این آخرا دیگه قاطی کرده بود گاز میگرفت :))

اشکال نداره!فدای سرشون :D حداقل فهمیدن غرور چه چیز بدیه :-"

melika...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد کانگورو

ااااا انقد به زرینی توهین نکنید! :|

توجیه نبود سرویسو باید بزنه تو زمین تیمِ مقابل!فک میکرد باید بزنه تو تور...ایراد از مربی بود خوب براش توضیح نداده بود :-"

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

اون قسمت حرفای ولاسکو در مورد قهرمانی آسیا،به شدت :لایک
ذهنیت خیلی مهمه،خیلی. وقتی تیمی مثه آلمان رو دست کم بگیری و هی مغرورانه بازی کنی همین میشه دیگه. جلو کره و ژاپن و اینا هم بخوایم "مغرورانه" بازی کنیم قهرمانی آسیا که هیچی،حتی نمیتونن بازیای خوبی به نمایش بذارن. کلا باید دوباره توجیه بشن توسط ولاسکو،مثه قبل لیگ جهانی.

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

خدا واليبال باختيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم! :(( :(( :((
ولي چه باحالم باختيما!قشنگ 3:0!!! :))خوب بود ولي حمزه همش گند ميزد(حالا نه همش ولي...)اين ولاسكو هم نمي كردش بيرون!!! ~X(
خوب در هرصورت ميبرديمم نمي رفتيم!!هه!موسوي هم بد نمي رفت آبشاراي خيلي خوبي ميزد! (;ولي بدبخت خيلي عصباني شده بود!
اصن غفور از همه بهتر رفت!خيلي باحال آبشار ميزد!!! >:D<كلاً خوب بازي كردن ولي... :(( :(( :((

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

چش خوردن بچه ها...حمزه زرینی فقط ی نفر جلوشه درست میکوبه به دستای ایشون! [-(
کلا همه پایین تر از حد انتظار بودن... [-(
اما اشکال نداره... :)برای اولین حضور تو همچین تورنمنت بزرگی فوق العاده بود...ایشالله سال بعد بهتر از این ظاهر میشیم. P:>

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از M.H.E :
کجا زرینی بد بود

حالا خوبه بیشتر امتیاز های شت سوم رو اون گرفت

در کل تیم ملی بد بازی کرد
باور كن زريني گند بازي كرد نمي خوام به بچه توهين كنم من خودم طرفدارشم ولي انگار يكم قدمش نحسه!!! :))
باور كنيد اگه ما بخوايم يه ستو ببازيم آخريشو اين گند ميزنه!يا تنش ميخوره به تور يا توپو بجاي شوت كردن هل ميده(سابقه داره بچه الكي نميگم)...سرويساشم كه....قربون سرويساش برم اينقد گند ميزنه يعني ديروز من و خواهرم داشتيم سكته ميكرديم وقتي اين داشت سرويس ميزد كه آخرشم زد به تور!تازه اين گويندهه همش وقتي ما ميزديم به تور ميگفت:تور مانع گذشتن توپ شد!!!آقاي محترم تور بدبخت چيكارس!اصن مباشري و موسوي و محمودي و غفور واقعا خوب بازي كردن!موسوي يجا هم عصبي شد به يكي از بازكناي آلمان گفت خفه شو!من و خواهرم لب خونيمون خيلي خوبه!بدبخت عصبي شده بود ديگه چه كنه؟اصن محمودي از همه بهتر!خونسرد!!!هه هه

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از Mehr@neh :
باور كن زريني گند بازي كرد نمي خوام به بچه توهين كنم من خودم طرفدارشم ولي انگار يكم قدمش نحسه!!! :))
باور كنيد اگه ما بخوايم يه ستو ببازيم آخريشو اين گند ميزنه!يا تنش ميخوره به تور يا توپو بجاي شوت كردن هل ميده(سابقه داره بچه الكي نميگم)...سرويساشم كه....قربون سرويساش برم اينقد گند ميزنه يعني ديروز من و خواهرم داشتيم سكته ميكرديم وقتي اين داشت سرويس ميزد كه آخرشم زد به تور!تازه اين گويندهه همش وقتي ما ميزديم به تور ميگفت:تور مانع گذشتن توپ شد!!!آقاي محترم تور بدبخت چيكارس!اصن مباشري و موسوي و محمودي و غفور واقعا خوب بازي كردن!موسوي يجا هم عصبي شد به يكي از بازكناي آلمان گفت خفه شو!من و خواهرم لب خونيمون خيلي خوبه!بدبخت عصبي شده بود ديگه چه كنه؟اصن محمودي از همه بهتر!خونسرد!!!هه هه

آقا شما همش گیر دادید به این سرویس ها دیروز موسوی هم دو تا سرویس خراب کرد .... دیروز این همه زرینی تو حمله امتیاز گرفت ....
این غفور که می گید خوبه که به نظر من اصلا خوب نیست ... همش می ذاره پشت توپ و بیشتر حمله هاش دفاع می شه ... اصلا باهوش بازی نمی کنه ....

Green Gable

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

+
آقا از هرکی می خواین ایراد بگیرین اشکال نداره..اما غفور که اگه نباشه تیم ملیم نیس....

Dandelion

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Q

+ تو بازی دیشب بیشترین امتیاز رو واسه ایران زرینی گرفت با 13 امتیاز بعد از اون غفور با 6 امتیاز
حالا درسته امتیاز زیادی هم از دست داد ولی قبول کنید که همه بد بازی کردن نه تنها زرینی

Baharan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضیم!

مشکل زرینی اینه که خیلی نمایشی بازی میکنه،وگرنه از بازیکنای خوبه قدیمیه.کلا دیروز هر وخ اومد سرویس بزنه من یه نیم سکته رو میزدم.اولی رو خراب نکنه دومی رو شاخشه در بهترین شرایط! :D
خیلی از دفاعا هم رو غفور زوم بودن.سُ نتونس به خوبیه بازی قبلیه باشه.کلا فکری بازی نمیکنه.بازیکنه سرعتیه خوبیه!
توقع ماهم بالا رفته خیلی!مجموعا بازی ها تو کل مسابقات لیگ خیلی خوب بود.:-کلی افتخار و رضایت
عزیزَََم.بچه معروف گفته از وِلاسکو متنفرم.نمیذاره بابام خونه بیاد!

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

خب ، حالا که یه کم از فضای بازی ها دور شدیم بهتر میشه بازیو به دور از احساسات تحلیل کنیم و علل شکستو پیدا کنیم

من اینجا فقط نظر خودمو میگم ، والیبال بازی میکنم ولی تخصصی توش ندارم و کارشناس نیستم پس ممکنه اشتباه هم داشته باشم :D

لیگ جهانی هرچی بود دیگه الان تموم شده و نباید در باد این پیروزی هائی که به نظر من تعدادیش شانسی بود بخوابیم و دیگه ممکنه ما هیچ وقت نتونیم ایتالیارو ببریم حتی اگه کلی هزینه پشتوانه سازی و غیره کنیم

کلا تیم والیبال ایران وقتی که باید ضربه اخرو بزنه نمیزنه ، دلیلشو نمیدونم. هم توی بازی های حساس که باید ببرن نمیبرن هم توی امتیازات حساس که باید بگیرن نمیگیرن. اگه این بازیو میبردن سوم میشدن و این یه فرصت بود که البته از دستش دادن و همه تلاش هاشون بی ثمر شد و در همون مقام پنجم موندن. البته فکر کنم کم تجربگی باعثش شده باشه

تیم ملی ایران از بین 18 تیم نهم شد که طبیعتا نتیجه ی خیلی خوبی به حساب میاد

حالا فقط باید به فکر قهرمانی آسیا باشیم که ظاهرا از سال های قبل کار سخت تری داریم چون الان دیگه تیمائی مثه ژاپن ، کره ، چین و استرالیا ایرانو به عنوان قدرت اول و مطلق آسیا و پدیده لیگ جهانی میدونن و پیروزی مقابل ایران واسشون افتخاره

دوم اینکه نباید مغرور حضور نسبتا قدرتمند در لیگ جهانی بشیم و خودمونو از الان قهرمان آسیا بدونیم که میشه با کارائی مثل آوردن بعضی بازیکنای جوون باعث افزایش انگیزه شد که البته خود آقای ولاسکو از لحاظ روان شناسی در سطح بالائی قرار داره

درباره بازی آلمان هم باید عرض کنم که تیم اصلا شادابی بازی های قبلو نداشت ، حتی اگه دقت میکردین خوش حالی های بازیکنا هم مثل بازی های قبل بانشاط نبود که خود آقای ولاسکو عامل خستگیو باعث این دونسته

به هرحال هرچی بود تموم شد ، متشکر آقای اخمو :D ، بخاطر قدرت و شخصیتی که به تیم ملی ما دادی ازت ممنونیم آقای ولاسکو x:

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از فَــرز :
مگه نگفتن دختر را نمیدن تو ورزشگاه؟!
پس چیه این؟!

74591_216.jpg

74588_637.jpg
احساس میکنم این مال vip عه ها :-"
این که رویا تیموریانه ...

#pantea#

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahie 1

بازی اشکنک داره باخت شکستنک داره !!!

معنی میشه چیزی که عوض داره گله نداره !

ما در خواب غرور برد دیشب به خواب فرو رفته بودیم

غافل از اینکه المانها به تجزیه و تحلیل ما پرداخته بودند

المانها خیلی خوب توانستند تیم ما را بطور کامل شناسایی کنند

بطوری که ایران در ابشار زدن در این بازی حرفی برای گفتن نداشت

هر چی زدن به دیوار برلین خورد و برگشت

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

به نقل از فَــرز :
مگه نگفتن دختر را نمیدن تو ورزشگاه؟!
پس چیه این؟!

74591_216.jpg

74588_637.jpg
اینا تیم والیبال هنرمندان هستند!!!
من فقط رویا تیموریان ولیلا بلوکات رو تونستم تشخیص بدم!!

Baharan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضیم!

به نقل از Dandelion :
بچه ظریف البته :D
من شنیدم معروف!آخه امروز تازه با ظریف مصاحبه کردن.من مطمئنما! :D

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

این تیم شاهکار کرد

اگه واقعا درست قضاوت کنیم حتی تو بازی دیشب هم خوب کار کرد

با یه کارشناس صحبت کردم می گقت : انصافا پدیده بودن این جوونا آلمان حداقلش 1 سال از ما جلوتر هستش
اونا پارسال پدیده شدن ما امسال تو اولین حضورمون تونستیم از غول های جهان امتیاز بگیریم
تونستیم شاهکار کنیم
تونستیم کارشناس ها رو انگشت به دهن کنیم
خدایی انصاف داشته باشید ای کسایی که میگید فلان شخص بد بود و ...
@ آیدا-ق
من میتونم قسم بخورم که شما هم تو اون جو بودی. با تیم قوی ای مثه آلمان بازی میکردی
تیمی که روسیه رو برد
تیمی که از ایران قوی تر هستش/بود
هیچی نمیتونستی بگی
اصن جرات سرویس زدن رو هم نداشتی
همون سرویس زدن هم جرات میخواد
حالا یه بار نتوستن عالی ظاهر بشن ( خیلی خوب بودن ولی عالی نه) دیگه خرده نگیرید
همون حمزه زرینی کلی هم امتیاز گرفت
+ نگاه کنید :)
(;
انشا... قهرمانی تو مسابقات آسیایی :)

بالا