• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فکرسوق

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : آشنایی باهم در فکرسوق

به نقل از احمدرضا.ج :
کاری است بسی مشکل
ولی به نظرم اگر جایی خواست برگزار کنه برگزار کننده هاش دانش آموزان باشن که اگر یه زمانی مدیر نخواست برگزار کنه خود بچه ها انقدر فشار بیارن که مجبور به برگزاری بشه چون اگر فارغ ها باشن خیلی نمی تونن روی مدیر فشار بیارن
احمد حالا توم جدی نگیر، دلیلی وجود نداره که برگزار کرده باشن(;
توی مدارس باید کار رو دانش اموزا بکنن. فارغ ها فقط حمایت یا شاید هدایت داشته باشن کافیه. اینم نیس که بچه ها بیشتر از فارغ ها بتونن فشار بیارن یا هرچی یا هرکی...
دیگه بحث اینکه کاشون برگذار نمیکنه رو بذارید کنار. کاشون امسال نداره. تمام.

من حالا قصد شاد کردنتون رو ندارم متاسفانه.

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از elena_1995 :
بگین ما هم شاد شیم... من نگفتم کلاً نداریم... چون خودمم تو جریان کاراشون نیستم درست و حسابی... از حرفای چند تا بچه های فارغ التحصیل اینجوری بوش میاد که امسال اصلا نیست....!!!؟؟؟
تازه بوش میاد ؟ :D حلواشم خورده شد رفت !

حیف شد ولی در کل ! میخواستیم این گلاب غارت شده آقای جهانی رو واسشون بیاریم ! :D

elena_1995

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان
مدال المپیاد
کسب رتبه اول در 3 سال پی در پی در المپیاد ریاضی و علوم سمپاد-...

آقای جهانی بیچاره اگه گلاب غارت شده داشت خودش ازشون پس میگرفت! نیازی به شما نبود!

پگاه: اسپمه محضه این الان! با این حال... ایشون گلاب غارت شدشون دست ماست! 3gger از خودش که حرف در نمیاره که! گلاب ایشون رو ما پارسال اشتباهی با خودمون بردیم!!

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

یه سوال، مدیر شما عوض شده؟(@کاشانی ها)

منظورم اینه که ایشون با اساس فکرسوق و هرگونه سوقی مشکل دارن یا پارسال مشکلی پیش اومده ک نظرشون برگشته یا بودجه و غیره؟

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از ParNiaN.D :
یه سوال، مدیر شما عوض شده؟(@کاشانی ها)

منظورم اینه که ایشون با اساس فکرسوق و هرگونه سوقی مشکل دارن یا پارسال مشکلی پیش اومده ک نظرشون برگشته یا بودجه و غیره؟

امسال به خاطر ِ کرمی که آموزش و پرورش ، سر ِ شهریه ریخت ، پول نداره !

نه ، مدیر ؛ همون مدیر ِ !

elena_1995

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان
مدال المپیاد
کسب رتبه اول در 3 سال پی در پی در المپیاد ریاضی و علوم سمپاد-...

آقای محترم همکلاسی لطفاً با ادب باشین!!! اینا فکر میکنن همه ی بچه های کاشان بی ادبن!!!!!

پســــت فینگلیــش ارسـال نکنیــــد.

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از elena_1995 :
aghaye mohtarame hamkelasi lotfan ba adab bashin!!!ina fekr mikonan hameyey bachehaye kashan bi adaban!!!!!
خانوم محترم elena !!
یکیو باید ببندن به شما, هر جا پست میدی فارسی کنه!! :-w
دفعه ی بعد پست فینگلیشتون پاک میشه.

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از elena_1995 :
آقای محترم همکلاسی لطفاً با ادب باشین!!! اینا فکر میکنن همه ی بچه های کاشان بی ادبن!!!!!

پســــت فینگلیــش ارسـال نکنیــــد.
:)) :)) :)) :)) :))

چه فکری کرده علی تورو برده تو کادر ِ مدیریتیش ، :)) :)) :))

اگه صحبتی راجع به فکر سوق دارین ، بگین ؛ اگه نه که خوشحال شدیم ، خوش اومدی !

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام

من اولین باره که دارم این تایپیک رو میخونم . بهتون قول میدم که برگزار کنیم. فقط میدونید، یه کم کمک می خوایم! من الآن رئیس انجمن ریاضی مدرسه مون هستم، پارسال شبیه همین فکر سوق شما(مااز یه جا دیگه الگو برداری کردیم البته!) رو برگزار کردیم در سطح استان و البته مختلط هم بود!امسال هم، هم مدیرمون هم نماینده ی سمپاد اصرار دارن که برگزارش کنیم. حالا که فکرسوق کاشان برگزار نمیشه، من تمام سعیم رو خواهم کرد. فقط چند تا نکته هستش ، اگه این موارد ok شد، من پایه ام:1. برای طرح سوال و... ممکنه دست به دامن بعضی مراکز بشیم! 2.تاریخ دقیقش رو معلوم کنید(یه طوری که ترجیحا" بعد مرحله 2 باشه و هوا خوب باشه ، چه میدونم زیاد نزدیک امتحانا نباشه و...)3.اگه موافق باشین یه هزینه ی ورودی بگیریم یا حداقل کمک کنید که یه اسپانسر خوب پیدا کنیم(برای بار مالی همایش)
راستی پیشنهاد خودم واسه زمان برگزاری ، بعد از امتحانای خرداده(ما پارسال اونوقت برگزار کردیم!). یه سری مسابقه ی جانبی و البته جالب هم در نظر گرفتم.ایشالا که با کمک شما همه چی حل بشه! نکته ی آخر این که اگه نمی دونید من از کجا هستم، بدانید وآگاه باشید که اینجا شهید بهشتی سنندج است!

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از 619 :
من اولین باره که دارم این تایپیک رو میخونم . بهتون قول میدم که برگزار کنیم. فقط میدونید، یه کم کمک می خوایم! من الآن رئیس انجمن ریاضی مدرسه مون هستم، پارسال شبیه همین فکر سوق شما(مااز یه جا دیگه الگو برداری کردیم البته!) رو برگزار کردیم در سطح استان و البته مختلط هم بود!امسال هم، هم مدیرمون هم نماینده ی سمپاد اصرار دارن که برگزارش کنیم. حالا که فکرسوق کاشان برگزار نمیشه، من تمام سعیم رو خواهم کرد. فقط چند تا نکته هستش ، اگه این موارد ok شد، من پایه ام:1. برای طرح سوال و... ممکنه دست به دامن بعضی مراکز بشیم! 2.تاریخ دقیقش رو معلوم کنید(یه طوری که ترجیحا" بعد مرحله 2 باشه و هوا خوب باشه ، چه میدونم زیاد نزدیک امتحانا نباشه و...)3.اگه موافق باشین یه هزینه ی ورودی بگیریم یا حداقل کمک کنید که یه اسپانسر خوب پیدا کنیم(برای بار مالی همایش)
راستی پیشنهاد خودم واسه زمان برگزاری ، بعد از امتحانای خرداده(ما پارسال اونوقت برگزار کردیم!). یه سری مسابقه ی جانبی و البته جالب هم در نظر گرفتم.ایشالا که با کمک شما همه چی حل بشه! نکته ی آخر این که اگه نمی دونید من از کجا هستم، بدانید وآگاه باشید که اینجا شهید بهشتی سنندج است!

خیلی خوب ِ که امثال ِ شما پیدا میشه ، ولی برادر ؛ دیر شده ...

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

نه آقای 619 دیر نشده ! هیچ وقت دیر نیست !

آقای محترم همکلاسی ! :D بزارید یه بنده خدا هم پیدا میشه تلاششو بکنه ! ثواب داره ! فوقش اینه که میگن نه !

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از 3ggerman :
نه آقای 619 دیر نشده ! هیچ وقت دیر نیست !

آقای محترم همکلاسی ! :D بزارید یه بنده خدا هم پیدا میشه تلاششو بکنه ! ثواب داره ! فوقش اینه که میگن نه !

بابا سال ِ دیگه یه همایش برگزار میکنیم پیش ها هم بیان !

بابا برگزار نشه بهتره اینه که عجله ای برگزار بشه و خراب بشه و آبروش بره !

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از همکلاسی !‌ :
بابا سال ِ دیگه یه همایش برگزار میکنیم پیش ها هم بیان !

بابا برگزار نشه بهتره اینه که عجله ای برگزار بشه و خراب بشه و آبروش بره !
با چه منطقی استدلال کردین اگه بخوان برگزار کنن عجله ای و خراب میشه و آبروشون میره ؟!
سال دیگه اومدین گفتین کاشون رو بیخیال کی جواب ملت رو میده ؟ ! :D
من که نمیگم ایشون اگه برن بگن 100 در 100 برگزار میشه , عالی هم میشه که !
میگم داوطلب پیدا میشه نزنید از ریشه ذوق و قریحه شو بخشکونید ! تلاش تلاشه! یا جواب میده یا نمیده!

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از 3ggerman :
با چه منطقی استدلال کردین اگه بخوان برگزار کنن عجله ای و خراب میشه و آبروشون میره ؟!
سال دیگه اومدین گفتین کاشون رو بیخیال کی جواب ملت رو میده ؟ ! :D
من که نمیگم ایشون اگه برن بگن 100 در 100 برگزار میشه , عالی هم میشه که !
میگم داوطلب پیدا میشه نزنید از ریشه ذوق و قریحه شو بخشکونید ! تلاش تلاشه! یا جواب میده یا نمیده!

آخه دقیقن مشخصی میخوای یه همایش پیدا بشه بری :D

یه همایش کشوری که 2-3 تا هماهنگی نمی خواد که ؛ سخته ! حالا من نظرم اینه که یه کارسوق ِ ریاضی برگزار کنن 2 روزه .

ali_masjedi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
من پیشنهاد میکنم چنین اشتباهی رو نکنین:D حالا خود دانید :D
المپیک فکری .... لا اله الا الله !!
حیف مسئول کمیته اجرایی هستین، وگرنه یه مقدار صحبت های نگفته داشتم، میگفتم شادشیم دورهمی!! "به جای فکرسوق المپیک فکری داریم" چه چیزا آدم میخونه :rolleyes:
خدمت مدیر سلام برسون، بپرس چقدر روش فکر کرد!!!

دستتون درد نکنه!

درسته ! فکرسوق و المپیک یه سری تفاوتایی دارن ! چون فکرسوق علمیه ولی المپیک فکریه و وارد مسائل پیچیده علمی نمی شه !
ولی این دلیل بر برتری هیچ کدوم نیست !
درسته تا سال گذشته سطح پایینی داشت ولی نسبت به قبلش پیشرفت داشت جوری که امسال بهتر از پیشه و سال بعد حتی از فکرسوقتون هم رد خواهد زد ! ( یکی از دلیل موفقیت ما هم زیر نظر مدرسه نبودنه !!!! )

ببخشید من elena نمی شناسم؟؟!! ولی تشکر می کنم ازشون برای یاد المپیک کردن!
ما امسال دوره ی جدیدی به نام بازی با فکر رو شروع کریدم
www.fekrestan.ir

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از elena_1995 :
اولا تو نه و شما آقای همکلاسی :-w :-w :-w .....دوما همون فكريو كه تو رو واسه اين كار نبرده!!!!! :)) :)) :)) :)) :D :D :D :D (; (; :-" :-"
سعید حیدریان هستم.

دبیر دانش آموزی فکر سوق کشوری ِ 89 !

عضو تیم ِ اجرایی کارسوق ِ خلاقیت ، عضو تیم ِ اجرایی همایش بچه های فیزیک ِ کاشان ، عضو کادر ِ اجرایی فکرسوق ِ 5 و 6 و 7

همکار ِ اجرایی دومین دوره جشنواره نرم افزاری سمپاد ، عضو ِ تیم ِ اجرایی نتکا 8 ، سر دبیر 4 شماره مجله ی صدای مدرسه و ...

ما غرور نداریم ، دوست داریم همایشی باشه ، یه کار ِ علمی هم کرده باشیم ، دوره همدیگه هم باشیم . حالا اگه فهمیدین که ما

در سطحی نیستیم که بخوایم اینجا عقده ای بازی در بیاریم ، بحث رو تموم کن وگر نه جوری جواب میدم که ، اصلن ؛ خوش ِت نمیاد !

به نقل از من تيزهوش :
دستتون درد نکنه!

درسته ! فکرسوق و المپیک یه سری تفاوتایی دارن ! چون فکرسوق علمیه ولی المپیک فکریه و وارد مسائل پیچیده علمی نمی شه !
درسته تا سال گذشته سطح پایینی داشت ولی نسبت به قبلش پیشرفت داشت جوری که امسال بهتر از پیشه و سال بعد حتی از فکرسوقتون هم رد خواهد زد ! ( یکی از دلیل موفقیت ما هم زیر نظر مدرسه نبودنه !!!! )

www.fekrestan.ir

و شما علی جون ! خوبه همکلاسی هستیم و میدونی تیم های اجرایی ما هیچ مشکلی با هم دیگه نداشت . شما بحث ِ ت داخل

شهرستان بود و ما خارج ، که نقطه اشتراکی نداشتیم ، این دوست ِ گرامی اومدن اینجا بحث ِ المپیک رو کشیدن وسط ، ما براشون

شرح دادیم . که چیه ، کسی توهین نکرد عزیزم و اگه مشکلی بود امروز بهت نمی گفتم بیا ببین چه خبره ! (;

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

تاپیک پاکسازی شد.

( پ.ن: بابا این همایش ها و مسابقات خیر سرشون یکی از هدفاشون همکاری و اتحاد و اینجور چیزاس! حالا هی ما بیایم تو پشت صحنه به خاطرشون تو سر و کله هم بزنیم! )

از دوستان خواهش مندم سعی کنن تاپیک مسالمت آمیز پیش بره. :D

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام

ببینید دوستان من هیچ اصراری ندارم که ما برگزار کنیم. در من اشتباه هم نشه ، ما اگه برگزار هم کنیم نامش فکرسوق نخواهد بود! و تفاوت های اساسی با اون داره! مثلا" اول سال قرار شد که مسابقه تو تیم های 5 نفره باشه و سوالات تو رشته های ، ریاضی،فیزیک،شیمی و زیست. قرار بود در کنارش مسابقه ی روبیک برگزار کنیم و یا حتی یک موضوع تعیین کنیم و چندتا مقاله ارائه داده بشه. این چیزی بود که من وقتی به مدیرمون گفتم خیلی استقبال کرد و قرار شد که با رئیس آموزش و پرورش استان بشینن بررسی کنن که آیا باز هم مثل سال قبل استانی برگزار بشه یا کشوری. من یه مدت به خاطر درگیری المپیاد و ... بیخیالش شدم و گفتم همون بهتر که استانی باشه. حالا دیدم دوستان مشتاق یک همایش خوب هستن گفتم ببینم اگه انرژی دادید که من پیگیری کنم! در مورد وقتش هم ما پارسال با 2-3 ماه جمعش کردیم و کلی هم تقدیر نامه از طرف مدارس و همینطور آموزش وپرورش واسمون اومد. خلاصه این که ما هیچ اصراری نداریم که حتما" برگزارش کنیم و حتی اگه برگزار هم کنیم نامش فکرسوق نخواهد بود و مسلما" احتیاجی هم نیست که آقای همکلاسی اجازه بدن یا ندن! به قول خانوم 3ggerman شما رو چه حسابی میگید که ما خوب برگزار نخواهیم کرد؟! من هینجا به همه قول میدم که اگه مسئله ی زمان برگزاری و اسپانسر حل بشه، بهتر از فکرسوق کاشان برگزار خواهیم کرد :D

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از 619 :
ببینید دوستان من هیچ اصراری ندارم که ما برگزار کنیم. در من اشتباه هم نشه ، ما اگه برگزار هم کنیم نامش فکرسوق نخواهد بود! و تفاوت های اساسی با اون داره! مثلا" اول سال قرار شد که مسابقه تو تیم های 5 نفره باشه و سوالات تو رشته های ، ریاضی،فیزیک،شیمی و زیست. قرار بود در کنارش مسابقه ی روبیک برگزار کنیم و یا حتی یک موضوع تعیین کنیم و چندتا مقاله ارائه داده بشه. این چیزی بود که من وقتی به مدیرمون گفتم خیلی استقبال کرد و قرار شد که با رئیس آموزش و پرورش استان بشینن بررسی کنن که آیا باز هم مثل سال قبل استانی برگزار بشه یا کشوری. من یه مدت به خاطر درگیری المپیاد و ... بیخیالش شدم و گفتم همون بهتر که استانی باشه. حالا دیدم دوستان مشتاق یک همایش خوب هستن گفتم ببینم اگه انرژی دادید که من پیگیری کنم! در مورد وقتش هم ما پارسال با 2-3 ماه جمعش کردیم و کلی هم تقدیر نامه از طرف مدارس و همینطور آموزش وپرورش واسمون اومد. خلاصه این که ما هیچ اصراری نداریم که حتما" برگزارش کنیم و حتی اگه برگزار هم کنیم نامش فکرسوق نخواهد بود و مسلما" احتیاجی هم نیست که آقای همکلاسی اجازه بدن یا ندن! به قول خانوم 3ggerman شما رو چه حسابی میگید که ما خوب برگزار نخواهیم کرد؟! من هینجا به همه قول میدم که اگه مسئله ی زمان برگزاری و اسپانسر حل بشه، بهتر از فکرسوق کاشان برگزار خواهیم کرد :D

اینجا انگار نمیشه به کسی پیشنهاد هم داد !

امیدوارم ، در رسیدن ِ به اهداف ِ متعلی ، بیش از پیش ؛ پیروز ، موفق و موید باشید .

پ.ن : هشتمین دوره همایش رضا صادقی رو هم امسال مشهد برگزار میکنه (;

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از من تيزهوش :
دستتون درد نکنه!

www.fekrestan.ir
من سه شنبه ها به مدرسه اصولا سر میزنم، اغلب هم تو رو میبینم و یام هم هست که هنوز داری به من خبر میدی که کاری برای من داری یا نه و اینا ... خلاصه کاری صحبتی داری تو مدرسه می تونیم در خدمت باشیم
این لااله‌الاالله هم برای این بود که با تقریب خوبی توی چندتا کار دیگه گند زدین با این خواسته تون.

«آقای همکلاس» ( :)) ) من به مانند شما فکر نمی نمایم؛ چنانچه جناب آقای 619 گروه خوبی داشته باشند و سعی و مجاهدت نمایند، امید است با برنامه ریزی مناسب چیزی بهتر از آنچه که شما بدان میبالید را بیافرینند؛ و من الله توفیق و اینا :D
اگه شما هم، آقای 619، سوال-مشکلی-چیزی داشتین من در خدمتم(;

به نقل از 619 :
قول‌ت رو دوس داشتم :D (به قول معروف لایک:D)
حدود هزینه احتمالی به مقدار روز برگزاری و برنامه تون برای اون روز ها داره:) همینجوری میتونم حدس بزنم برنامه ای که شما بخواین برگزار کنین 8 میلیون خرج داره:D که می تونین 1.5-2 تومنش رو از هزینه ثبت نام تامین کنید

به نقل از همکلاسی !‌ :
اینجا انگار نمیشه به کسی پیشنهاد هم داد !

امیدوارم ، در رسیدن ِ به اهداف ِ متعلی ، بیش از پیش ؛ پیروز ، موفق و موید باشید .

پ.ن : هشتمین دوره همایش رضا صادقی رو هم امسال مشهد برگزار میکنه (;
اینجا انگار نمیشه پست داد، بذارین من پستم رو ثبت کنم بابا :D

بالا