• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فکرسوق

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : آشنایی باهم در فکرسوق

به نقل از ali.Holmes :
نمي خوام از كار بچگانه ي چند نفر حمايت كنم ولي وقتر بچه هاي فرزانگان بلند ميشن جلو ي علامه حلي ها واليبال و وسطي و كلاغ پرو فوتبال و ...... بازي مي كنن چند نفر كه احساس مي كنن بامزه هستن خب چند تا عكس ميگيرن كه بگن فرزانگاني ها اين طورين!
منظورم اينكه تمام تقصير ها مال بچه هايي كه عكس گرفتن نيست(باز هم تاكييد مي كنم كه كارشون خيلي زشت بود!)
اول این که به همه توپ دادن بازی کنن
دوم سینما نبود شما رو نگاه کنیم ترجیح دادیم خودمون بازی کنیم
کلاغ پر هم نبود تیزهوش یه چیز دیگه بود
فرزانگانیا هم با بعضی از کارا چیزه شاخی نمیشن که وا3 شما عجیب باشه تا زرتو زرت عکس بگیرین شما شاید ندیدید تا حالا که اونم مشکل از شماس
موفق باشی برادر من

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

و باز هم همون باور های عهد بوق که میگه دختر = دار قالی!!

بعضی وقتا بهتره یه سری یکم جنبه داشته باشن...

pardis1374

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

به نقل از soroosh.farshchin :
اگه اشتباه نکنم،2 تیم!
که اونم دیدیم چه قدر قوی بودند!
هه هه هه هه!
هه هه هه هه؟
کی به شما همچین حقی داده که بچه هارو مسخره کنین؟

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

خیلی بهتره که دیگه راجع به عکسا بحث نکنیم.
چیزایی که باید بدونن و بدونیم رو میدونن و میدونیم(!)
وقت خودتون رو تلف نکنید

مهدی فسنقری

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
نچ باش حال نمیکنم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
کسایی که می خوان اینجا بحث کنن، وقتی می گن یه چیزی بد بود، گیریم ما پذیرفتیم که بد بود، خب؟ پیشنهاد باید بدین که سال بعد، خوب باشه... لازمه ی انتقاد، پیشنهاد دادن هست !!
من جایی گفتم آدم از کار کردن برای بعضی ها منصرف می شه ... واقعا! نه من گفتم همه، نه سعید گفت همه برای عکس گرفتن اومدن و نه خیلی چیزای دیگه ... اینکه دو-سه نفر توی این تاپیک، بیان در مورد عکس دیگران و اینکه عکس کیا رو داریم و چرندیات زیر سن ِ بلوغ فکری حرف بزنن ، بدتر آدم رو دلسرد می کنه... (کم آدم نیست که بخواد از همین حرف ها برای تفکیک و کشیدن دیوار بین دختر و پسر استفاده کنه، که شاید با این حرفای دو-سه نفر، حق داشته باشه، ولی درست نیست)
همه کادر اجرایی ، خصوصا اونهایی که این چند سال پای ثابت برنامه ریزی و کارها بودن، می دونن چه مشکلاتی برای مسابقه امسال پیش اومده ... برنامه امسال، برای یک دبیرستان توی یک شهرستان با امکاناتی که احتمالا پسر ها که توی مدرسه خوابیدن، دیدن، عالی بود! و البته مشکلاتی از قبیل ناهماهنگی و تاخیر بین دو برنامه و ناهمخونی برنامه واقعی و کاغذی وجود داره؛ این چیز طبیعی هست و کسی منکرش نیست!
نمی دونم چندتا از شما ها که گفتین بد بود، تا حالا یه کاری در سطح مدرسه یا شهر خودتون کردین، ولی من از اول دبیرستان تا حالا این جور کارا زیاد کردم، و کلمه عالی ای که نوشتم رو از روی تعریف از خود ننوشتم!
(نظر شخصیم تو جلسه بررسی مشکلات فکرسوق، "افتضاح" بود؛ نه به دلایلی که شما ها گفتین!)
ایراداتی که امسال بچه ها از مسابقه گرفتن:
× بد بودن خوابگاه: در همین مکان از دوستان خواهش می کنم، جمیعا در مورد دانشگاه آزاد فحش بدین که یک هفته به مسابقه گفت خوابگاهی که به ما باید می داد، اصلا وضع مشخصی نداره!! نمی دونم کدوم مدرسه یا سازمان دولتی(!) می تونه یک هفته به مسابقه، خوابگاه جور کنه... ولی خب! جور شد. پیامد این نوع جور شدن، بهم خوردن تعادل توی برنامه خوابگاه ها بود... اینکه سرپرست ها نمی دونستن کجا باید برن و ... و ضمنا امکانات خوابگاه هم کم اومد...
(نه هتل، نه خوابگاه و نه هیچ خونه ی خالی(!) پیدا نمی شه اون موقع... اگه دقت کنین، 15-19 اردیبهشت، دقیق، وسط گلابگیری ه)
× اشکالات داوری: تعدادی از اشکالاتی که به داوری گرفتند، وارد بود... یعنی از نظر ما، از دید ما، به حق بود؛ ولی داوران محترم با دید ریاضیات محض شون، قبول نداشتن... ما وظیفمون ه که یه کار کنیم سال بعد داور ها بهتر نمره بدن، براش پیشنهاد دارین ؟! (دید ما مهندسی هست و داور ها ریاضی محض خوندن)
(بعد مسابقه سرپرست با بچه ها رفتن در مورد علم داور باهاش بحث می کنن! آخه حالا گیریم طرف خر، آخرش چی؟ بحث هم می خواین بکنین، منطقی بحث کنین :D)
× و ... (الان دیگه یادم نمیاد چه چیزایی رو می خواستم توضیح بدم :D)

اینکه شما ها اینجا بگین برنامه ریزی افتضاح بود و بد بود و اه و ... ، حقیقتا برای من هیچ اهمیتی نداره! آخه کسی که داره این حرف رو می زنه، چه تجربه ای داره ؟ طبق چه چیزهایی استدلال می کنه!؟

× یکی گفته بود مگه عکس ربط به بقیه برنامه ریزی هاتون داره؛ در کمال تعجب ایشون باید بگم: بله، خیلی هم خوب ربط داره؛ اون نشریه هم خیلی خوب ربط داره! مشکل اینه که شما از این طرف و اینکه کار چجوری داره برگزار می شه خبر نداره، فکر می کنی نشریه یه چند خط اراجیف و خط خطی هست که دادن دست داداش کوچولوی یکی از بچه ها که خط خط کنه و بعد هم روز مسابقه آوردن به ما دادن...

فکر نمی کنم کسی که از چیزی سر رشته ای نداشته باشه بخواد نظری در مورد مطلبی بده کسی هم نگفت که نشریه ی یه تیکه کاغذ دست داداش کوچولو و و از این حرفا اگه هدف نشریه انعکاس جواب های صحیح بود که باید خیلی قبل تر از اون به فکر چاپ نشریه می بودید . درست کردن نشریه اونم اینکه هدفش دادن پاسخ های درست سوالات مسابقه باشه فک نمیکنم کار خیلی سختی باشه اگر هم بچه های خودتون نمی تونستن اونو درست کنن ( که 100% اینطور نیس ) میتونستید بدید بیرون هزینه ی تایپش میشد صفحه ای 200 تومان صفحه آرایی هم صفحه ای 2000 تومان پس مشکلی از بابت نشریه نباید وجود میداشت
در مورد اینکه ما تجربه ی این کارها رو نداریم باید بگم هر سال شهید بهشتی نیشابور هم نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزی رو برگزار می کنه هم همایش پس فک نکنم خیلی هم با کار ها اجرایی بیگانه باشیم
اما حق با شماست لفظی که من واسه انتقاد از فکرسوق به کار بردم شاید لفظ درستی نیوده از همین جا هم هم از شما و هم از همه ی بچه هایی که واسه فکر سوق زحمت کشیدن عذر می خوام
بازم حق با شماست بی انصافی بود که قبل از یه خسته نباید درست حسابی شروع کردیم به انتقاد هر چند شاید یه کم دیر شده باشه ولی یه تشکر بهتون بدهکارم که شاید هم کم و کاستی ای بود اما میدونم شما همه ی تلاشتون رو کردین
درآخر هم همه ی این بیست و چند صفحه پست رو بذارین به حسابه اینکه بچه ها میخوان فکر سوق هر سال بهتر از پارسال باشه وگرنه فک نمیکنم هیچکدوم از بچه ها دشمنی ای با شما ، فکر سوق ، و یا کاشان داشته باشه

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ali.Holmes :
نمي خوام از كار بچگانه ي چند نفر حمايت كنم ولي وقتر بچه هاي فرزانگان بلند ميشن جلو ي علامه حلي ها واليبال و وسطي و كلاغ پرو فوتبال و ...... بازي مي كنن چند نفر كه احساس مي كنن بامزه هستن خب چند تا عكس ميگيرن كه بگن فرزانگاني ها اين طورين!
منظورم اينكه تمام تقصير ها مال بچه هايي كه عكس گرفتن نيست(باز هم تاكييد مي كنم كه كارشون خيلي زشت بود!)
ا ؟! الان دارین نظام قدیم نظر میدین دیگه؟! یعنی چی فرزانگانیا پا شدن " جلو علامه حلیا" والیبال و ... !!! مگه باید بشینن نگا کنن! شاعر که میگه شاخ در میاد از همین حرفاس دیگه .... تعجب داره به مولا! چه طورین؟! ...!! برادران هم باز یکردن! هرکی سیه خودش... دیگه دارین با این بحث عکس شورشو..! bashed فهمیدیم آلبوم فرزانگان تهیه کردین... مزه بسس!

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

به نقل از ali.Holmes :
ببخشید آقای...!
تو با خودت چی فک کردی همچین حرفی زدی؟!!!
این قضیه ی عکس گرفتن بدون هماهنگی قبلی با بچه ها خیلی کار احمقانه ای بود!
ولی مشکل از ما نبود!
این به نظرم چرت خالص!
قرن 21 ها!!!!
گذشت اون زمان که پسرا همه کار بکنن دخترا بشینن نیگا کنن!
لابد میشستیم بازی شمارو نگاه میکردیم دیگه!
اره؟!؟!

اصلا فک نمیکنی نباید دخترارو اردو میبردن با پسرای نامحرم :D

13thkey

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(ره)
شهر
قم :*
مدال المپیاد
علوم تو راهنمایی ، تو دبیرستانم که ریاضی و کام ولی رتبه حاصل نشده بید :دی (فعلا البته)

به نقل از .!؟ :
ببخشید آقای...!
تو با خودت چی فک کردی همچین حرفی زدی؟!!!
این قضیه ی عکس گرفتن بدون هماهنگی قبلی با بچه ها خیلی کار احمقانه ای بود!
ولی مشکل از ما نبود!
این به نظرم چرت خالص!
قرن 21 ها!!!!
گذشت اون زمان که پسرا همه کار بکنن دخترا بشینن نیگا کنن!
لابد میشستیم بازی شمارو نگاه میکردیم دیگه!
اره؟!؟!

اصلا فک نمیکنی نباید دخترارو اردو میبردن با پسرای نامحرم :D

بگم بیاد غیرتی شه ؟؟ :D

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خیلی ببخشید که من دارم توی اینجا دخالت می کنم ! اصلا یکی نیست به من بگه بچه ، تو سر پیازی یا ته پیاز ؟! من اصلا توی این مسابقه نبودم ( اصلا کسی علامه حلی 1 تهران بود اونجا ؟ :D ) و نمی دونم اونجا چی شده ! :D

ولی به نظرم بهتره تمومش کنید ! اشتباه ، از اونهایی بوده که بدون اجازه عکس گرفتن ! کلا عکس گرفتن بدون اجازه ( چه از دخترها و چه از پسرها) جرم حساب می شه و درست نیست !

پس من پیشنهاد می دم که این دعوا ها رو تموم کنید ، و اگه مشکلی دارید ، برید پیش پلیس و از اون کسی که عکس گرفته شکایت کنید ! :))

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

خوب با این حساب اجازه بدید اینجا ممتحد شیم بریم شکایت!
این سایت تمام امید ماست :))

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از Meti.F :
فکر نمی کنم کسی که از چیزی سر رشته ای نداشته باشه بخواد نظری در مورد مطلبی بده کسی هم نگفت که نشریه ی یه تیکه کاغذ دست داداش کوچولو و و از این حرفا اگه هدف نشریه انعکاس جواب های صحیح بود که باید خیلی قبل تر از اون به فکر چاپ نشریه می بودید . درست کردن نشریه اونم اینکه هدفش دادن پاسخ های درست سوالات مسابقه باشه فک نمیکنم کار خیلی سختی باشه اگر هم بچه های خودتون نمی تونستن اونو درست کنن ( که 100% اینطور نیس ) میتونستید بدید بیرون هزینه ی تایپش میشد صفحه ای 200 تومان صفحه آرایی هم صفحه ای 2000 تومان پس مشکلی از بابت نشریه نباید وجود میداشت
در مورد اینکه ما تجربه ی این کارها رو نداریم باید بگم هر سال شهید بهشتی نیشابور هم نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزی رو برگزار می کنه هم همایش پس فک نکنم خیلی هم با کار ها اجرایی بیگانه باشیم
اما حق با شماست لفظی که من واسه انتقاد از فکرسوق به کار بردم شاید لفظ درستی نیوده از همین جا هم هم از شما و هم از همه ی بچه هایی که واسه فکر سوق زحمت کشیدن عذر می خوام
بازم حق با شماست بی انصافی بود که قبل از یه خسته نباید درست حسابی شروع کردیم به انتقاد هر چند شاید یه کم دیر شده باشه ولی یه تشکر بهتون بدهکارم که شاید هم کم و کاستی ای بود اما میدونم شما همه ی تلاشتون رو کردین
درآخر هم همه ی این بیست و چند صفحه پست رو بذارین به حسابه اینکه بچه ها میخوان فکر سوق هر سال بهتر از پارسال باشه وگرنه فک نمیکنم هیچکدوم از بچه ها دشمنی ای با شما ، فکر سوق ، و یا کاشان داشته باشه
این پست هم نشون میده شما ؛ هنوز نشریه رو نخوندی ! در هرصورت ممنون !

مهدی فسنقری

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
نچ باش حال نمیکنم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

میشه بی خیال این بحث دختر و پسر بشید
آخه یه کم فک کنید مگه الان عهد عتیق که این حرفا رو میزنید
فک نمیکنم الان دیگه فرقی بین دختر و پسر باشه
آقا چرا همه چیز رو به نیت سو میگیرین خوب ما بازی کردیم دخترا هم حق بازی داشتن
فک نمیکنم این حرف درست باشه که ما پسرا بگیم حالا که ما پسریم همه ی خوشی ها مال ماست
قرن بیست و یکه ملت به فکر اینن که برن 1 ساعت ماه و ببینن و برگردن ما هنوز تو فکر فرق گذاشتن بین دختر و پسر و این حرفاییم

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

ته نشریه چیزایی خوبی داره! :D
به نقل از 3ggerman :
میگم حالا که اینقد رو داور ی اعتراضه یه دور بگین داورا از چه ثمت(3مت! یا صمت..) برگزیده شدن؟(البته یکیشو میدونم! رتبه 3 کنکور و مدرس شریف!)
صبر عیوب :D
بگید تا یه چیزی بگم!

مهدی فسنقری

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
نچ باش حال نمیکنم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از همکلاسی !‌ :
این پست هم نشون میده شما ؛ هنوز نشریه رو نخوندی ! در هرصورت ممنون !

بازم زود قضاوت کردی
خوندم نشریه رو اما مطلبی که بیشتر نمود داشت جواب سوالا بود یکی دو صفحه هم درباره ی مشکلات و ... بود
اما چندصفحه ی اول انصافا قشنگ بود( دیدم بی انصافیه همش انتقاد کنیم!!!! واسه همین اینو گذاشتم)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

واقعا جواب سؤال ها یه طرف 7 صفحه اول هم یه طرف :D

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از Meti.F :
بازم زود قضاوت کردی
خوندم نشریه رو اما مطلبی که بیشتر نمود داشت جواب سوالا بود یکی دو صفحه هم درباره ی مشکلات و ... بود
بازم ؟
میشه بپرسم قبلیش کجا بوده ؟ !!
داداش به وضوح مشخصه که یا فهم ه مقاله ها رو نداشتی ؛ یا نخوندی !
دیگه سر این چیزا بحث نمیکنم !
ختم حرف هام ×

مهدی فسنقری

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
نچ باش حال نمیکنم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از همکلاسی !‌ :
بازم ؟
ختم حرف هام ×

خیلی خوبه که اینقد راحت به خودتون اجازه میدید به هر کسی دوست داشتید توهین کنید

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

به نقل از همکلاسی !‌ :
بازم ؟
ختم حرف هام ×
تو میای حرفاتو میزنی بعد میگیX ختم حرفهات!دیگه سر این چیزا بحث نمیکنیم...X
به شدت جنبه ی توهین داره پیامت
تو نمیتونی خودتو کنترل کنی!!
دعوا راه ننداز اینجا! :-&

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران