• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عجب مغزی دارین!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد نجوم یه هفته خوندم مرحله دوم چهار تا سوال از هفت تا نوشتم
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک
پاسخ : عجب مغزی دارین!

خداییش یه نگاه به ارسالای این آقا که خودشو از فک و فامیلای کوروش می‌دونه نگاه کنید! همش یا توهینه یا هوچی گری... اصلا من تا چند وقت پیش فکر می‌کردم این اکانت fake رو بعضی ها ساختن که هرچی می‌خوان بگن! بعدا شک کردم که شاید واقعی باشه!
به نقل از عطیه.م :
بن کردنش کار اشتباهی نبود به نظر خودتان؟! هر کس مگه حق نداره حرفش را بزنه اینجا؟! تا حالا از این بدتر هم گفته شده بود اما من که بنی ندیده بودم...! عجیب و جالب شده تازگیا....!
ارجاعتون می‌دم به آخرین ارسالاش. به نظر من بن کردن این دوستمون با بن کردن bot های تبلیغاتی توفیر نمی‌کنه.

Atieh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران

به نقل از Arash Badie Modiri :
خداییش یه نگاه به ارسالای این آقا که خودشو از فک و فامیلای کوروش می‌دونه نگاه کنید! همش یا توهینه یا هوچی گری... اصلا من تا چند وقت پیش فکر می‌کردم این اکانت fake رو بعضی ها ساختن که هرچی می‌خوان بگن! بعدا شک کردم که شاید واقعی باشه!ارجاعتون می‌دم به آخرین ارسالاش. به نظر من بن کردن این دوستمون با بن کردن bot های تبلیغاتی توفیر نمی‌کنه.
خوندم پستهاشون را ...! نظرم عوض نشد...! میدونید اصلا قضیه ایشون نیست ... قضیه چیزیه که تو پست یک مدیر من دیدم و بنابراین نیازی نیست که جیزی دیگه گفته شه..! یعنی یه جورایی من جوابمو گرفتم (گرچه اصلا دوست نداشتم این جواب را بگیرم...!)
به نقل از یک مدیر :
متاسفانه من به اون شکل دموکراسی که شما معتقدین اصلا علاقه ای ندارم و مخالفشم. کسی اینجا مانع انتقاد نیست اما به شدت با چرت و پرت برخورد میشه. کار اینها که واقعا مسخره ست. جالب اینجاست که اکثر چنین بحث هایی توسط آقایون سمپادسیتی راه میافته. رفتند سایت زدند به ما ربطی نداره اما قرار نیست دیگه هرکی هرمزخرفی خواست بیاد بگه.
در ضمن اون چیزی که من در این چند سال دیدم اینه که بزرگترین دشمن یک سمپادی ، یک سمپادیه.
خب با توجه به اختلاف نظر میشه گفت من جوابم را گرفتم (نه اینکه مسئله حل شد... یعنی با توجه به این نظر کارشون منطقیه...! )
برای اینکه نمیخوام دوباره سایت شلوغ شه دیگه ادامه نمیدم اصلا (هرچند که هنوزم میگم اشتباه بوده...!) فقط دو تا نکته میگم و تمام...!
1- درست نیست که شما همه چیز را به سیتی نسبت بدید...! کار جوانمردانه ای نیست!!
2- قضیه یه سمپادی نیست... قضیه جامعه سمپاده... سمپاد مثل یک خانواده است! اعضای یک خانواده برعلیه منافع خانواده کاری نمیکنن!!
(در ضمن از پاسخ آقای نیما هم تشکر میکنم اما به نظر نمیاد قضیه فقط ان باشه....! از اون قضیه مدت زیادی میگزره....! فکر کنم بعد از اون هم اتفاقاتی باعث این مشکلات شده....! )

ترنم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
nadaram
دانشگاه
nadara,
رشته دانشگاه
nadara,

به همتون حق میدم
شماهم دقیقا مثل همون جریانی که عطیه اشاره کرد فکر میکنید حق با شماست!
بیخیالش

ترنم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
nadaram
دانشگاه
nadara,
رشته دانشگاه
nadara,

به نقل از احمدرضا.ج :
عجب مغزی شما داری اومدی اعتراض کردی اینجا و گفتی حقت خورده شده بعد رفتی توی سمپادسیتی ناظم شدی شما به این میگی مغز؟
من نمیفهمم منظورت از این حرف چیه
واضح بگو تا ببینیم مغز شما چقدره

mira

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
المپیاد نجوم
دانشگاه
دانشگاه تحصیلات تکمیلی در ع
رشته دانشگاه
فیزیک

درود
امیرجان! حرفت به جد مسخره بود! اولا رویه انتخاب مدیر برای هر انجمن، از موقعی که من عضو سایت شدم، بوده.
و ثانیا اصلا می خوان این کار را بکنن؛ سایت مال خودشونه.
رشوه دیگه چیه؟

در ضمن جناب مطهری! کار شما (بن کردن دایم) اشتباه بود. از نظر من بیشتر از روی احساسات بود. البته این نظر منه و عذرخواهی می کنم.

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

امیر حالا چرا زدی فرزانگان مشهد ؟ :))

star95

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج
رشته دانشگاه
دارو سازي

آخه چرا؟
اي بابا با هم مهربون باشيد!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا بن.........؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

1- درست نیست که شما همه چیز را به سیتی نسبت بدید...! کار جوانمردانه ای نیست!!
شما به هیچ وجه نمی تونید چنین چیزی رو به من نسبت بدید که من همه چیز رو به سمپادسیتی نسبت دادم. اتفاقا این من جمله کارهایی بود که من همیشه حواسم بوده توی پیغام هام رعایت بکنم. اما آخه جالبه. یک بار عده ای از کاربران موج اعتراض راه میندازن ، بعد اعلام می کنند همگی مهاجرت بکنیم سمپادسیتی. یک بار میگن چرا اینجا کاربران مشارکت ندارند و محدود شده به عده خاصی و حالا هم که این همه کاربر مدیر انجمن شدند میگن چه مغری دارند. در همه حال هم فراموش نمی کنند که امضای سمپادسیتی رو بگذارند... من نمیدونم این همه کار چه معنایی داره !

2- قضیه یه سمپادی نیست... قضیه جامعه سمپاده... سمپاد مثل یک خانواده است! اعضای یک خانواده برعلیه منافع خانواده کاری نمیکنن!!
خیلی احساسی هستین. این حرفتون هیچ مبنای منطقی ، عاطفی و تجربی نداره. چرا داریم بیخود حس سمپادیسم رو تقویت می کنیم در خودمون؟ حقیقت چیز دیگه ایه.

خب با توجه به اختلاف نظر میشه گفت من جوابم را گرفتم (نه اینکه مسئله حل شد... یعنی با توجه به این نظر کارشون منطقیه...! )
احتمالا منظورتون عقیده من در مورد دموکراسیه. نصف بچه های حلی به دیکتاتوری اعتقاد دارند و دموکراسی رو قبول ندارن. البته من از اون نصف نیستم اما خب اعتقاد چندانی هم به دموکراسی آزاد ندارم.

در ضمن جناب مطهری! کار شما (بن کردن دایم) اشتباه بود. از نظر من بیشتر از روی احساسات بود. البته این نظر منه و عذرخواهی می کنم.
اینکه من یهو چنین کاری می کنم نشانه احساسی عمل کردن من نیست. ما تا حد خاصی طاقت داریم. دیگه بیشتر از اون نمی تونیم دوام بیاریم و هر چیزی رو تحمل کنیم.

آقای ترنم یا کوروش سابق ، اگر مشخصاتتون رو درست نکنید اینبار به دلیل مشخصات اشتباه ، طبق قوانین بن میشید.

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

آقای امیر یا خانم ترنم یا هر چی که هستی! چند تا اکانت دیگه ساختی؟! ما به این می‌گیم مولتی اکانتینگ که طبق قوانین تقریبا همه‌جای وب از جمله اینجا ممنوعه!
تاريخ عضويت : 17 آذر 1388,ساعت 15:39:43
حالا کی تو نظر سنجی ها تقلب می‌کنه؟!

ترنم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
nadaram
دانشگاه
nadara,
رشته دانشگاه
nadara,

آقای امیر یا خانم ترنم یا هر چی که هستی! چند تا اکانت دیگه ساختی؟! ما به این می‌گیم مولتی اکانتینگ که طبق قوانین تقریبا همه‌جای وب از جمله اینجا ممنوعه!حالا کی تو نظر سنجی ها تقلب می‌کنه؟!
آفرین...آفرین
خوشم اومد.قوانینو هم بلدی!
این که کار اشتباهیه رو که همه میدونن
اما میخواستم ببینم توی این تاپیک چه چیزایی گفته میشه
و البته همونطور که گفتم یک تاپیک میخواستم بزنم که زدم
در ضمن شما میتونی نگاه کنی ببینی من تاحالا چندتا نظر سنجی شرکت کردم بعد حرف بزنی

mira

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
المپیاد نجوم
دانشگاه
دانشگاه تحصیلات تکمیلی در ع
رشته دانشگاه
فیزیک

شما به هیچ وجه نمی تونید چنین چیزی رو به من نسبت بدید که من همه چیز رو به سمپادسیتی نسبت دادم. اتفاقا این من جمله کارهایی بود که من همیشه حواسم بوده توی پیغام هام رعایت بکنم. اما آخه جالبه. یک بار عده ای از کاربران موج اعتراض راه میندازن ، بعد اعلام می کنند همگی مهاجرت بکنیم سمپادسیتی. یک بار میگن چرا اینجا کاربران مشارکت ندارند و محدود شده به عده خاصی و حالا هم که این همه کاربر مدیر انجمن شدند میگن چه مغری دارند. در همه حال هم فراموش نمی کنند که امضای سمپادسیتی رو بگذارند... من نمیدونم این همه کار چه معنایی داره !

خیلی احساسی هستین. این حرفتون هیچ مبنای منطقی ، عاطفی و تجربی نداره. چرا داریم بیخود حس سمپادیسم رو تقویت می کنیم در خودمون؟ حقیقت چیز دیگه ایه.
این دعوا سمپادیا و سمپادسیتی سر چیه؟ شما که قبلا با هم بودید. با هم شروع کردید. چی شد که این جوری شد؟
البته به شما حق می دم از این رفتار ناراحت باشید. منم بودم عصبانی می شدم.
اینکه من یهو چنین کاری می کنم نشانه احساسی عمل کردن من نیست. ما تا حد خاصی طاقت داریم. دیگه بیشتر از اون نمی تونیم دوام بیاریم و هر چیزی رو تحمل کنیم.
چرا این آستانه ی طاقتتون موقعی که حرف سمپادسیتی میاد وسط کم می شه؟ می دونم که بالاخره آدم هم تا یه موقعی می تونه تحمل کنه؛ ولی چرا در موارد دیگه این جوری نمی شه؟ حتی در موارد نقض قوانین. چرا قوانین فقط در مورد آرمان اجرا شد و این مورد؟
راستی یه مسئله ای که همیشه معزلی در زمینه نت بوده، اینه که تن صدای آدما شنیده نمی شه. لطفا تمام این پست را یه بار دیگه بخونید و بدونید که من خیلی آرامم و دعوا هم ندارم. پس از دست من ناراحت نشید لطفا.

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از فرزند کورش بزرگ :
آفرین...آفرین
خوشم اومد.قوانینو هم بلدی!
این که کار اشتباهیه رو که همه میدونن
اما میخواستم ببینم توی این تاپیک چه چیزایی گفته میشه
و البته همونطور که گفتم یک تاپیک میخواستم بزنم که زدم
در ضمن شما میتونی نگاه کنی ببینی من تاحالا چندتا نظر سنجی شرکت کردم بعد حرف بزنی
شما در یک نظر سنجی شرکت کردی و این اکانت رو هم برای همون ساختی! فک نکنم لازم باشه آدم حتما به تو همه‌ی‌نظر سنجی های سایت با یه اکانت تقلب کنه! در ضمن همون یدونه هم زیادیه!
به نقل از یک مدیر :
نصف بچه های حلی به دیکتاتوری اعتقاد دارند و دموکراسی رو قبول ندارن.
من به دیکتاتوری اعتقاد ندارم ولی همیشه و خیلی جاها ازش استفاده می‌کنم و جواب هم می‌گیرم! در ضمن قرار نیست همه‌ی نظام‌های جهان هستی دموکراسی به معنای حکومت مردم باشن! فرض کنین همه با هم تصمیم بگیریم که ایرانسل قیمت پیامک رو کم کنه! اصلا یک رفراندوم با ۹۹ درصد آرا پیروز هم بشه! کسی نمی‌تونه ایرانسل‌رو مجبور به کاهش قیمت بکنه!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از mira :
این دعوا سمپادیا و سمپادسیتی سر چیه؟ شما که قبلا با هم بودید. با هم شروع کردید. چی شد که این جوری شد؟
البته به شما حق می دم از این رفتار ناراحت باشید. منم بودم عصبانی می شدم.چرا این آستانه ی طاقتتون موقعی که حرف سمپادسیتی میاد وسط کم می شه؟ می دونم که بالاخره آدم هم تا یه موقعی می تونه تحمل کنه؛ ولی چرا در موارد دیگه این جوری نمی شه؟ حتی در موارد نقض قوانین. چرا قوانین فقط در مورد آرمان اجرا شد و این مورد؟
راستی یه مسئله ای که همیشه معزلی در زمینه نت بوده، اینه که تن صدای آدما شنیده نمی شه. لطفا تمام این پست را یه بار دیگه بخونید و بدونید که من خیلی آرامم و دعوا هم ندارم. پس از دست من ناراحت نشید لطفا.
ما دعوا نداریم. ما اصلا کاری به کار اینها نداریم. شما یک پی ام توی سایت اونها پیدا کن از من که دعوا داشته باشه. کسی با اینها کاری نداره اما متاسفانه اینها با سمپادیا گویا خیلی کار دارن ! نکته خیلی جالب اینجاست که اینها کلی پست سر من و سایر مدیران حرف سازی کردند توی دنیای واقعی. شاید باورتون نشه اما یکی از معلمین ما اومد به من گفت مطهری خیلی پست سرت حرف است. میگن .... (اشاره نمی کنم حالا چه مزخرفاتی میگن) . شما نهایت معرفت و انسانیت برخی آدم ها رو ببین و قضاوت کن. به خاطر یک سایت میرن پست سر آدم هرچی هم دلشون میخواد میگن.
سمپادسیتی به خاطر این به وجود اومد که علی.ا انتظار داشت توی سمپادیا مدیر بشه اما نشد. بعدش هم رفتند دامنه های sampadia.org,info,biz رو ثبت کردند و اولش سایتشون به اسم سمپادیا فعال بود. بعدا عوضش کردن. دامین ها رو هم دست خودشون نگه داشتند. این اقای علی.ا میگه ما آبروش رو بردیم. ایشون خیلی ادعای دین و اسلامشون میشد و میشه ، طی اعتراضاتی که توی سایت کردند ، یکی از کاربران پیغام های خصوصی این آقا رو منتشر کرد و فهمیدیم بچه مسلمون یعنی چی ! حالا ایشون از دست ما ناراحته که ما خورد و تحقیرش کردیم. واقعا جالبه ! آدم نمی دونه چی بگه.

حرف سمپادسیتی قبلا هم اومده و ما اتفاقا آستانه تحملمون خیلی خوب بود ! حتی وقتی گفتند و لینک دادند که کاربران بیایید بریم سمپادسیتی ، ما اون پیغام رو هم پاک نکردیم.

این مورد به دلیل مزخرفی بیش از حد اجرا شد. راستش ما اصلا دوست نداریم زیاد سخت گیری بکنیم و تا حد امکان آزاد میگذاریم. اما بعضی وقت ها دیگه شورش درمیاد. مثلا بیانیه دادن آرمان یک کار خیلی ناخوشایندیه. یک جورایی خیلی جو رو به هم میریزه. دید سیاسی میده به انجمن و کلا ... چجوری بگم جالب نیست. برخی رفتارهای این چنینی آستانه صبر و تحمل ما رو میاره پایین و ما تا حدودی میتونیم کنار بیاییم و اگر یک نفر خیلی زیاد از این موارد داشته باشه اقدام می کنیم.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

ای بابا!! چرا هرچی میشه می افتید به جون هم دیگه؟! ول کنین! چرا هر چی میشه سمپادیا رو میکشین وسط!؟ اگه اونا با شما دعوا دارن خب شما کاری به اونا نداشته باشین!
اصلا مگه مدیر بودن و نبودن این همه اهمیت داره؟؟ چرا جنبشو ندارین؟؟!!؟

خواهش میکنم بس کنید این جنگ و دعوا رو!!! (یا هرچی که هست! بحث، مشاجره، گفت و گو...!)

نمی شه کلا این تاپیک رو قفل کنین؟ من فک کنم اگه این تاپیک بمونه جنگ و دعوا بالا بگیره ها!!

بعدشم نمی تونستین به جای بن کردن تاپیک رو حذف کنید؟!؟!؟

××با عرض معذرت این ها فقط نظرات من بود!××

Helli Agent

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک ، مهندسی انرژی

شاید حرکت اشتباه بوده ولی این حرکت که بدون فرصت جبران یکیرو بن کنین کار خوبی نیست

cactus

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1(مشهد)
شهر
مشهد
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از علی.ا :
چه جوری با این سایت آشناشدین ؟

محمد مطهری
بعد من حیدری رو معرفی کردم- محمد رو معرفی کردم و خیلی های دیگه رو.

یک مدیر : سمپادسیتی به خاطر این به وجود اومد که علی.ا انتظار داشت توی سمپادیا مدیر بشه اما نشد. بعدش هم رفتند دامنه های sampadia.org,info,biz رو ثبت کردند و اولش سایتشون به اسم سمپادیا فعال بود. بعدا عوضش کردن. دامین ها رو هم دست خودشون نگه داشتند.

ببخشین ولی به نظر من این دوتا حرف یکم با هم تناقض دارن

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

لحنش تناقض داره؟
عادیه ! آقای علی.ا پر از تناقض هستند.

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

آقای کاکتوس اگر منظورتون این جمله است : "پارسال اسفند توی فروم ما عضو شد بعد من آشنا شدم با اینجا ."

باید بدونید که منظور ایشون فروم سمپادسیتی نبوده ، فروم سمپاد قمه .

ترنم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
nadaram
دانشگاه
nadara,
رشته دانشگاه
nadara,

خوب مثین که باز دعوا های سمپادیا و سمپادسیتی شروع شد
فکر کنم در این ضمینه اطلاعات محمدرضا از من بیشتر باشه چون من نبودم
اگه علی توقع داشت مدیر بشه.خوب اونجوری که من پرس و جو کردم(باور کنید تحقیق کردم)میگفتن حقش بوده که بشه
اما خوب مثین که شما اصلا نمیخوای رقیب داشته باشی
شما در یک نظر سنجی شرکت کردی و این اکانت رو هم برای همون ساختی! فک نکنم لازم باشه آدم حتما به تو همه‌ی‌نظر سنجی های سایت با یه اکانت تقلب کنه! در ضمن همون یدونه هم زیادیه!من به دیکتاتوری اعتقاد ندارم ولی همیشه و خیلی جاها ازش استفاده می‌کنم و جواب هم می‌گیرم! در ضمن قرار نیست همه‌ی نظام‌های جهان هستی دموکراسی به معنای حکومت مردم باشن! فرض کنین همه با هم تصمیم بگیریم که ایرانسل قیمت پیامک رو کم کنه! اصلا یک رفراندوم با ۹۹ درصد آرا پیروز هم بشه! کسی نمی‌تونه ایرانسل‌رو مجبور به کاهش قیمت بکنه!
من در یک نظر سنجی شرکت کردم اونم نظر سنجی بود که دیروز گذاشتم درباره ی سلام و درود!
پس لطفا حرف الکی نزن.سپاس!
به نقل از mira :
درود
امیرجان! حرفت به جد مسخره بود! اولا رویه انتخاب مدیر برای هر انجمن، از موقعی که من عضو سایت شدم، بوده.
و ثانیا اصلا می خوان این کار را بکنن؛ سایت مال خودشونه.
رشوه دیگه چیه؟

درود بر فامیل خودم.خوبی؟خوب مارو ضایع میکنی دیگه!(شوخی)!
میدونم که مدیر گزینی همیشه بوده و هست.اما خوب بعضی از بخشا که حتی یک مدیر هم واسش زیاده الان 2تا مدیر داره یا 3تا!
خوب من منظورم این بود.و اینکه میگی سایت مال خودشونه حق با توه.اما اینجوری نمیشه برخورد کرد
مثل مطهری که یه بار گفت اگه کسی با سایت مشکل داره بره!

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نظرم قبل از اینکه این تاپیک هم تبدیل به جنگ و دعوا بشه قفل بشه