• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اتحاد کاربران سمپادسیتی با سمپادیا

وقت اتحاد:

• رای‌دهندگان
    77
وضعیت
موضوع بسته شده است.

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد نجوم یه هفته خوندم مرحله دوم چهار تا سوال از هفت تا نوشتم
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک
پاسخ : اتحاد کاربران سمپادسیتی با سمپادیا

خیلی زود عصبانی می‌شید... پیشنهاد من به شما اینه که تلاش کنید خودتونو کنترل کنید! چون آدم عصبانی مذاکره نمی‌کنه! دعوا می‌کنه!

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اول سلام
2- من همه صفحات رو خوندم
تنها چیزی که دیدم یکی داره مدام برای اتحاد حرف می زنه اما واقعیت اینه که با این حرف کاری انجام نمی شه چون اتحاد دو طرز فکر که هیچ نقطه ی مشترکی ندارن جز سمپادی بودن که اونم تاثیری در کنار هم کار کردن در دراز مدت نداره نه مفیده نه امکان پذیر و من مخالف این کارم

بذرکار: آقا! پینگلیش ننویس! من باید تبدیل کنم به فارسی ها !!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از عطیه.م :
سوال واضح میپرسم : شما میخواید یکم خودتان را تغییر بدید تا کمی با سیاست های سیتیایی ها هم سازگار بشه و اونا هم متقابلا همینطور....؟؟ یا اینکه نه شما همینی که هستید هستید بقیه باید ببینند که میخواند چی کار کنند؟؟!!
مشکل اینه که سازگار شدن اصلا تعریف دقیقی نداره... حتی تغییر دادن... مسلم که من در جواب شما می گم من حاضر به تغییر خودم هستم؛ ولی اینکه شما تغییراتی که من توی خودم ایجاد می کنم رو قبول داشته باشید، مشکله!

من یادم نمیاد چرا، ولی مخاطب اول این تاپیک علی.ا بود؛ اینجا رو خوند، توی پ.خ هم گفتم اگه اینا توی این تاپیک اسکل هستن، لطف کن بهشون توی تاپیک اعلام کن؛ ظاهرا به صورت مهمان در حال پیگیری امور هستن!
فکر می کنم با این اوصاف حداقل یکی از طرف های این قضیه اتحاد سمپادی ها قصد چنین کاری رو نداره؛ همونطور که محمد هم گفت، موسسه افق علم یک سری افق های بزرگی رو مد نظر داره!

• شروع کننده موضوع

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
فکر می کنم با این اوصاف حداقل یکی از طرف های این قضیه اتحاد سمپادی ها قصد چنین کاری رو نداره؛ همونطور که محمد هم گفت، موسسه افق علم یک سری افق های بزرگی رو مد نظر داره!
یعنی می خواد اتحاد بچه های سمپاد رو فدای موسسسه افق علم کنه!؟!!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از سعید ز. :
یعنی می خواد اتحاد بچه های سمپاد رو فدای موسسسه افق علم کنه!؟!!
شاید هم می خواد با موسسه افق علم بچه ها رو متحد کنه؛ جای قضاوت نیست اینجا

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

این موضوع به دلیل عدم مشارکت مخاطبان در بحث بسته می شود.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

موضوع به درخواست مدیران سمپاد سیتی دوباره باز میشه . امیدورام اینبار دوستان همکاری کنن . :D

ترنم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
nadaram
دانشگاه
nadara,
رشته دانشگاه
nadara,

من موافق نیستم.چون اینجا همه دیکتاتورن
و همینجوریشم دارن همه چیو به نفع خودشون تموم میکنن
البته این نظر ضخصی منه

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

حالا که سیتی باز شده دوباره از فیل در اومده بهتر نیست بحثو شروع کنیم؟

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

به نقل از مهراب.ع. :
به نقل از فرزند کورش بزرگ :
البته این نظر ضخصی منه
استارتش زده شده !

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اصلن چرا باید کاربرای این جا با اون جا متحد بشن؟
90 % کاربرا که مشترکند :D

• لایک
امتیازات: nahid

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

با سلام
به نقل از مهراب.ع. :
به نقل از فرزند کورش بزرگ :
البته این نظر ضخصی منه
دوستان بحث رو شروع نکنید لطفا.
به نقل از mgh-nano :
استارتش زده شده !
این تاپیک به درخواست من باز شد.

به نام خدا
آقای سعید زارعی عزیز
من حرف های زیادی میتونم اینجا بزنم. به دلایلی از همشون فاکتور میگیرم و چیزی خاصی نمیگم به جز این چند نکته:
1- این کار شما، در اون بازه ی زمانی،درست بعد از ف****ر شدن سیتی، به شدت کاری دور از انسانیت بود و در ادامه هم معلوم شد که اصلا هدف شما اتحاد نیست، چون طبق عادت گذشته، افرادی رو که جواب دادن، به توپ بستید و در آخر تاپیک هم تیر آخر جوسازی رو زدید که بهترین بهره رو ببرید. اگه هدف اتحاد بود، نباید اینطور جبهه گیری میکردید شما.
2- ببین برادر من، عقل سلیم اینو میپذیره. شما بخوای با یک کشور متحد بشه، با یک کشور قرار داد ببندی، به اون کشور دستور میدی بیا با ما قرارداد ببند؟ البته قیاس مع الفارغ هستش این مثال. ولی هر جوری فکر کنی، این پیشنهاد رو شما دادید، پس شما باید بیایید این پیشنهاد رو به ما بدید، نه اینکه توی سایت خودتون هرچی دوست داشتید بگید و خودتون ببرید و خودتون بدوزید و خودتون نتیجه بگیرید. این کار شما توهین 1000 کاربر سمپادسیتی هست. میگیم 1000 کاربر نه، 10 کاربر و افرادی که جزو تصمیم گیران سمپادسیتی هستند.این کار شما معنی قبول نداشتن رو میده، شما که اصلا ما رو قبول ندارید،چرا دم از اتحاد میزنید؟
3-باز هم بخواییم بررسی کنیم،تابستان،سال گذشته، شما بودید که اتحاد رو به هم زدید و هر تهمت لایق خودتان را به من چسباندید. حالا که دوباره نام اتحاد را به میان می آوردید، پس شما باید بیایید و در سایت ما ، این پیشنهاد را مطرح کنید و حداقل دلجویی کنید. هرکاری دوست داشتید کردید و حالا باز اسم از اتحاد می برید؟
4-در همان اتحاد اول هم که آقای مطهری بانی اتحاد شد، همین آقای بذرکار،تا همان لحظه ی آخر ، نمیدانست اتحاد چیست و به چه دردی میخورد و میپرسید، این اتحاد برای چیست. لازم به ذکر هست که شما اول خودتان با هم متحد باشید و تصمیم گیری کنید و بعد، اقدام به پیشنهاد اتحاد بیافتید.
5- در تاپیک جاری، شما هنوز حرفی زده نشده، اصلا ما حرفی نزدیم ، برای خودتان می برید و میدوزید. توقع دارید این را به عنوان حسن نیت پاک و خالصانه ی شما بپذیریم؟ خودتان از کار خودتان تعجب نمیکنید؟ من هنوز هیچی نگفتم، هرچی دوست دارید میگید و جو سازی میکنید و نظریه میدید
6- این پست من، برای اولین و آخرین بار در مورد اتحاد در سمپادیا زده میشه، به جواب های احتمالی هیچ جوابی داده نمیشه. از دوستداران سمپادسیتی و مدیران تقاضا میشه در این تاپیک هیچ نظری ندهند.علی ای حالٍ با توجه به توضیحاتی که دادم، هر نظر و تصمیم گیری در مورد اتحاد ، از جانب سمپادسیتی، فقط و فقط به یکی از مدیران داده خواهد شد و پیشنهاد مربوطه را باید فقط در انجمن مربوطه،در سمپادسیتی مطرح نمایید( تا پاسخ بگیرید.) دلیلش رو هم توضیح دادم

والسلام

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از علی.ا :
...، همین آقای بذرکار،تا همان لحظه ی آخر ، نمیدانست اتحاد چیست و به چه دردی میخورد و میپرسید، این اتحاد برای چیست. ...
هیچ وقت توی تصوراتم این رو نمی تونستم تخیل کنم! نمی دونم برای دونستن تعریفت از اتحاد باید چجوری می پرسیدم تا می فهمیدی؛ ولی "اتحاد خوبه" نهایت جواب بود !

از دوستانی که می خوان اتحاد برقرار بشه می خوام: "برین توی اون سایت تاپیک بزنین؛ بعد که به ما کاری داشتین و نظرمون رو خواستین، بیاین اینجا تاپیک بزنین؛ بعد چون به اونا نیاز دارین، برین اونجا دوباره و ..."

برای تنوع: والسلام علی من اتبع الهدی !

• لایک
  • شروع کننده موضوع

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

امروز نقل قولی تو یک سایت خبری(عصرایران) از یک روحانی خوندم: "من عمامه سرم گذاشتم که کلاه سرم نره"
این دقیقا همین کار تو ست!
این طرز حرف زدنت با ما اصلا درست نیست! درست صحبت کن!
وقتی سایتتون فیلتر شد، عملا برگشتن اش غیر ممکن به نظر میومد، و من تو اولین پست ام تو تاپیک به مدیران شما پیشنهاد دادن که مدیر شوند! در صورتی که هیچ چی نداشتید دیگر! بد کردم؟
نه زور گفتیم، نه توهین کردیم... کاربرا شاهدن.. نه؟

چرا دست پیش رو می گیری؟
نرم افزار SMF اون بالای تاپیک میگه که تو این تاپیک رو خوندی!
اما لج بازی بچه گانه ات اجازه نداد جواب بدهی (حق داری، در سن رشدی).
همین لج بازی که باعث شد بری یک سایت بزنی که "مدیر سایت" بشی!! یادت که نرفته؟ من یادمه...
دیگه آدم نمی تونه واقعیت ها رو با کلمات چرت و پرت مخفی کنه! حالا بیا و 200 تا بند بنویس! خلاصه حرفت می شه: "من حرفی نداشتم بزنم، چون چیزی جز ضعف نداشتم"

• لایک

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

ببینم اصلا سمپادسیتی کاربر داره که بخواد با سمپادیا متحد بشه؟ هرچی کاربر سمپادی داره که از سمپادیا بردید یعنی همینجا هم عضوه. مثل خود مدیرش. هرچی کاربر غیر سمپادی هم داره که همون بهتر که متحد نشن چون اینجا سایت سمپادیاست. احیانا اگر هم خواستند اینجا رو برای کاربرای عادی هم بذارن نیازی به عضویت کاربرای سمپادسیتی نیست.

• لایک

Atieh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران

به نقل از سعید ز. :
امروز نقل قولی تو یک سایت خبری(عصرایران) از یک روحانی خوندم: "من عمامه سرم گذاشتم که کلاه سرم نره"
این دقیقا همین کار تو ست!
این طرز حرف زدنت با ما اصلا درست نیست! درست صحبت کن!
وقتی سایتتون فیلتر شد، عملا برگشتن اش غیر ممکن به نظر میومد، و من تو اولین پست ام تو تاپیک به مدیران شما پیشنهاد دادن که مدیر شوند! در صورتی که هیچ چی نداشتید دیگر! بد کردم؟
نه زور گفتیم، نه توهین کردیم... کاربرا شاهدن.. نه؟

چرا دست پیش رو می گیری؟
نرم افزار SMF اون بالای تاپیک میگه که تو این تاپیک رو خوندی!
اما لج بازی بچه گانه ات اجازه نداد جواب بدهی (حق داری، در سن رشدی).
همین لج بازی که باعث شد بری یک سایت بزنی که "مدیر سایت" بشی!! یادت که نرفته؟ من یادمه...
دیگه آدم نمی تونه واقعیت ها رو با کلمات چرت و پرت مخفی کنه! حالا بیا و 200 تا بند بنویس! خلاصه حرفت می شه: "من حرفی نداشتم بزنم، چون چیزی جز ضعف نداشتم"
شما همین الانم دارید به اونها توهین میکنید... من اون اولم گفتم اگه اتحاد میخواید نباید جبهه گرفت...! شما اگه الانم اتحاد را میخواید باید لحنتون را تغییر بدید.. (به عنوان آدمی بیطرف میگم که اصلا هم قصیه هایی را که مربوط به جدایی بوده نمیدونم!)
به نقل از ISO9002 :
ببینم اصلا سمپادسیتی کاربر داره که بخواد با سمپادیا متحد بشه؟ هرچی کاربر سمپادی داره که از سمپادیا بردید یعنی همینجا هم عضوه. مثل خود مدیرش. هرچی کاربر غیر سمپادی هم داره که همون بهتر که متحد نشن چون اینجا سایت سمپادیاست. احیانا اگر هم خواستند اینجا رو برای کاربرای عادی هم بذارن نیازی به عضویت کاربرای سمپادسیتی نیست.
بخدا توهین کردن کار درستی نیست.. یعنی نمیشه ما حرفهامون را بدون توهین به دیگران و خراب کردن اونا بزنیم؟

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

× این پست ها شروعی برای یک اتحاد نیست .
آقا علی شما که گفتی به من تاپیک رو باز کن میخوام نظر بدم و اتحاد درست کنیم این بود نظرت ؟!
هر دو طرف از هم دلگیری هایی داستن ولی این درست نبود که بخوای با این لحن شروع کنی و خودتم میدونی این لحن ، لحن شروع یک اتحاد نبود به هیچ وجه .
جوابت رو هم با همون لحن متاسفانه گرفتی !!
هر وقت علی جان واقعا خواستی اتحادی برقرار کنی بعد بگو تاپیکو باز کنم نه اینکه به اسم اتحاد دعواهای قدیم رو باز پیش بکشی !
با اینکه رفیق خودمی علی ولی از تو بیشتر از اینا انتظار داشتم ! خیلی بیشتر ! مهراب گفت میخوای متحد بشیم !
تاپیک هم به دلیل عدم تمایل طرفین به اتحاد واقعی بسته میشه . همون بهتر که فعلا اتحادی بین دوسایت نباشه و کاربرانشون با هم متحد باشن .

• لایک
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا