• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سايت مال كي باشه؟

به نظرتون سايتي كه مربوط به سمپادي هاست، مال كي بايد باشه؟؟

• ماله همه( يعني همه توش سهيم باشيم)

رای‌ها: 38 57.6%
  • مال كسي نبايد باشه ( يعني خصوصي نباشه)

رای‌ها: 7 10.6%
  • مال هر كسي كه پولشو ميده ( يعني خصوصي باشه)

رای‌ها: 21 31.8%

• رای‌دهندگان
    66
  • شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی
اگه ميخوايد توي مديريت سهيم باشيد و هممون مدير باشيم گزينه يك
اگرم ميخوايد مديريتش با اشخاص خاصي باشه گزينه 3

=========
با توجه به آخرين آمار مربوط به تاپيك " سايت مال كيه؟ "
ديديم كه :
30% كاربراي سايت
19% مطهري و دوستاش
15% هركي پولشو داده!

-------
خب احساس ميكنم اون نظر سنجي يه كمي مبهم بود. يعني يه چيزي بين نظر سنجي و آگاهي سنجي بود.
بعضي از كاربرا گفتن خب طبيعتا هر چيز رو هر كسي پولش رو ميده صاحبش هست! خب راست هم ميگن، نميدونم يه سري از دوستان هم گفتن مال خودشونه (يعني كاربرا) و ....

حالا توي اين تاپيك ميخوام اين سوال رو بپرسم:

يه جامعه ي مجازي ، كه براي سمپادي هاست و فقط سمپادي ها توش عضو هستن، كيا بايد توش رييس باشن؟؟
كيا حق تعيين تكليف دارن توش؟
كيا ميتونن خودشون رو صاحبان سايت بخونن؟

سوال كاملا واضحه، لطفا بگيد سايتي كه مربوط به سمپادي ها باشه، مال كي بايد باشه؟؟؟

توجه داريد كه بايد مستقل از اين سايت نظر بديد. يعني كاري نداشته باشيد كه اين سايت چيه و چجوريه!

مرسي

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : سايت مال كي باشه؟؟

سایت مال کی باید باشه؟

ببینم شما وقتی یک شرکت بزنی و در اون اقدام به خدمات رسانی به افراد خاصی بکنید ، آیا مالکیت شرکت تحت اختیار اون افراد خواهد بود یا شما؟

وقتی شما یک پمپ بنزین تاسیس می کنی و دیگران میان و بنزین میزنن ، آیا بنزین زدن آن ها حق مالکیت ایجاد می کنه براشون؟

سمپادیا

سمپادیا یک موسسه سهامی خاص است . اما خدماتش عمومیه. ایده سمپادیا مشمول مالکیت عمومی میشه اما خود سمپادیا مالکیت خصوصی داره.

مثل اینه که بر اساس قوانین الکترونیک شما یک مدار طراحی بکنی. مدار متعلق به شماست اما قوانین نه.

هدف شما

شما با این نظرسنجی میخوای چی رو اثبات کنی؟ حتی اگر 100 درصد افراد بگن این سایت مال کاربران هست ، بازهم فرقی نمی کنه. چون این سایت تحت مالکیت عده خاصی (من و چند نفر دیگه که شما نمیشناسین احتمالا) است. اما استفاده از این سایت برای کاربران سمپادیه. مالکیت کاربردیش مال سمپادی هاست اما مالکیت حقوقیش نه.

پریا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
جهنم فرزانگان
شهر
اهواز,اهواز,اهواز,اهواز... حال میکنم بنویسمش...!
مدال المپیاد
همه چی , زیست ,شیمی ,فیزیک ,ادبی, آزمایشگاه......!
دانشگاه
بهشتی
پاسخ : سايت مال كي باشه؟؟

به نقل از مدیـــر بازنشستــه :
سایت مال کی باید باشه؟

ببینم شما وقتی یک شرکت بزنی و در اون اقدام به خدمات رسانی به افراد خاصی بکنید ، آیا مالکیت شرکت تحت اختیار اون افراد خواهد بود یا شما؟

وقتی شما یک پمپ بنزین تاسیس می کنی و دیگران میان و بنزین میزنن ، آیا بنزین زدن آن ها حق مالکیت ایجاد می کنه براشون؟

سمپادیا

سمپادیا یک موسسه سهامی خاص است . اما خدماتش عمومیه. ایده سمپادیا مشمول مالکیت عمومی میشه اما خود سمپادیا مالکیت خصوصی داره.

مثل اینه که بر اساس قوانین الکترونیک شما یک مدار طراحی بکنی. مدار متعلق به شماست اما قوانین نه.

هدف شما

شما با این نظرسنجی میخوای چی رو اثبات کنی؟ حتی اگر 100 درصد افراد بگن این سایت مال کاربران هست ، بازهم فرقی نمی کنه. چون این سایت تحت مالکیت

عده خاصی (من و چند نفر دیگه که شما نمیشناسین احتمالا) است. اما استفاده از این سایت برای کاربران سمپادیه. مالکیت کاربردیش مال سمپادی هاست اما

مالکیت حقوقیش نه.

جوابه دندان شکنی بود !

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد نجوم یه هفته خوندم مرحله دوم چهار تا سوال از هفت تا نوشتم
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک
پاسخ : سايت مال كي باشه؟

هدف شما

شما با این نظرسنجی میخوای چی رو اثبات کنی؟ حتی اگر 100 درصد افراد بگن این سایت مال کاربران هست ، بازهم فرقی نمی کنه. چون این سایت تحت مالکیت عده خاصی (من و چند نفر دیگه که شما نمیشناسین احتمالا) است. اما استفاده از این سایت برای کاربران سمپادیه. مالکیت کاربردیش مال سمپادی هاست اما مالکیت حقوقیش نه.
خب فکر کنم صاحبش اومد! مگه تو درس نداری؟!
منم همینو میگم! فکر نکنم اینا به این راحتی دست از اسپم ور دارن! باید مدیرا اجازه بدن اینا انقد تاپیک بسازن تا نیاز های درونیشون بر طرف بشه!

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

سایت مال کی باید باشه؟

سمپادیا

هدف شما

چرا اينقدر ميترسيد همتون؟ اتفاقي افتاده مگه؟
چي شده كه يه نظرسنجي اينقدر بهمتون ميريزه؟
من هيچ قصد خاصي ندارم و نداشتم و نخواهم داشت، به اندازه كافي هم به اين سايت بدهكار هستم كه نخوام خرابش كنم، و برامم ارزش داره، اونقدر هم فهم دارم كه بفهمم كه اين سايت، مال شماست، شما هزينه شو ميديد، شما مسئولشيد، شما ادارش ميكنيد، شما...
كسي نخواست اينجا رو از شما بگيره
با اين نظر سنجي ها، فقط خواستم نظر كاربرا رو بدونم. مطمئن باش اگه ميخواستم كاري بكنم، حد اقلش اين بود كه توي سمپادسيتي عضو ميشدم و توي امضام، ده برابر سايز معمولي مينوشتم بيايد اينجا.
اگه دارم اين نظر سنجي ها رو برگزار ميكنم، به خاطر اينه كه طرح هايي دارم براي بهبود سمپاديا، اگر هم يادت باشه، كه مطمئنا نيست، توي تابستون باهات در موردش حرف زدم.
الان هم ديدم نه خير، انگار قرار نيست شماها كاري كنيد، خواستم بيام مستقيما باهاتون حرف بزنم، گفتم بزار قبلش ببينم جو كاربراي سايت چجوريه،آيا بچه ها اصلا ميلي به همكاري دارن يا نه، يا چقدر از چارت تشكيلاتي اينجا باخبرن، ديديد كه ، نظر سنجي هام تفاوتشون خيلي كمه، به خاطر اينكه ميخواستم دقتش بالا باشه، چون روش فكر كردم.
آقاي مطهري، اگر من ميخواستم كاري كنم كه به ضرر سايت تموم شه، اولا كه الان مدير يه بخش به اين بزرگي از اين سايت نبودم ( لااقل اين شناختو از شما مديران گرامي دارم كه به بهانه بها ميديد)،
اگه ميخواستم كاري كنم، ميتونستم خيلي راحت توي همون دعواهاي چند وقت پيش ، جو رو خراب كنم، يا لاقل سعيمو بكنم
ميتونستم به چند تا كاربري كه بهم پيشنهاد ...دادن نگم كه صبر كنن تا مديرا تصميم بگيرن
ميتونستم توي تاپيك ها جوري بچه ها رو به آرامش دعوت نكنم كه حتي همكلاسي هام بهم بگن ماكيواليست

...
من نميگم خيلي آدم مهمي هستم توي سايت، اما لاقل يه كاربري هستم كه بيشتر از هزار تا پست اينجا داده، و نزديك يك ساله كه تا جايي كه تونسته براي اين سايت وقت گذاشته، چه زماني كه هيچ پستي نداشتم، چه وقتي كه مدير بخش عكاسي بودم، چه الان كه مدير بخش اعتقادي هستم
آقاي مدير بازنشسته ي محترم، من بلد نبودم به خاطر درسم بشينم توي خونه درس بخونم؟؟
بلدنبودم جاخالي بدم و ماهي يه بار پيدام شه توي سايت؟؟
من خر نيستم توي اين دوره ي زماني، وقتي فقط چندماه به بزرگترين امتحان زندگيم مونده، روزانه چندين ساعت وقتمو بزارم پاي سايتي كه قصد دارم خرابش كنم
اونقدر بي خرد نيستم كه به خاطر اينكه اسمم زير انجمن نوشته بشه، روزي3 ساعت بيام هزار جور پست ... رو بخونم و پاك كنم و... و آخرشم به همه ي عالم و آدم بدهكار باشم

آقاي مطهري، شما خيلي خيلي بيشتر ازمن براي سمپاديا زحمت كشيدي، هرچند منتي نه سر منه نه سر هيچ يك از كاربراي اينجا، كسي شما رو مجبور به اين كار نكرد و كارهاي با ارزشت هم بدون اين كاربرا، هيچ ارزشي نداره!
من اندازه تو كار نكردم براي اين سايت، شايد قابل مقايسه هم نباشه، اما به جرات ميگم بين اين هزار و اندي پستي كه دادم توي اين فروم، حتي يك خط مطلب پيدا نميكني كه نشون بده من قصدي داشتم به جز پيشرفت سايت.اما خب طبيعتا كارها و تلاش هاي يه كاربر معمولي، اندازه يك مدير كلي كه ... هست نمود نداره.

سمپاديا مال شماست، پولشو ميدي، حق داري هر كاري دلت ميخواد توش بكني، اما اينجا فقط بحث پولش نيست، بحث عمر يه سري جوونه، بحث با ارزش ترين لحظاتيه كه توي اين مملكت ميگذره و ماها گذاشتيم پاي اين فروم.
از پست هاي مسخره بازي توي كل كل دختر و پسرا گرفته تا بحث هاي علمي المپياد ها تا فلسفه هاي من درآوردي و تا حرف ها و درد دل هاي كاربرايي كه هر چند وقت پاك ميشه!

آقاي مطهري، من يه كاربرم
يه كاربري كه تقريبا 1هزارم زندگي 17 سالشو گذاشته پاي اين سايت. كاربري كه همه ي خوشحاليش اينه كه تونسته با چندتا سمپادي از جاهاي مختلف كشور آشنا شه

خيلي كاراي بهتر ميتونستم بكنم، اما نكردم و اومدم توي اين فروم پست دادم، هيچ منتي هم نه سر شما و نه سر هيچكس ديگه اي نيست، چون به خاطر خودم اين كارو كردم

شماهم هر كاري كردي به خاطر خودتبوده، پس كسي حق نداره هيچ منتي بزاره كه من فلان و تو فلان

يه ديدگاه خيلي بهتري داشتم نسبت بهت، اماواقعابا خوندن اين پستت متاثر شدم
دلم سوخت
خيلي برام سنگين تموم شد كه بعد از اين همه فعاليت ، يكي بياد اينجوري بهم بگه هدف شما اينه و اونه
واقعا خجالت داره
اي كاش يه كمي نگاه به سوابق من ميكردي، يكي از پست هاي منو ميخوندي ، بعد ميومدي اين حرفو ميزدي
اينم ميزارم به حساب فشا ر درس و ....

به نقل از Arash Badie Modiri :
خب فکر کنم صاحبش اومد! مگه تو درس نداری؟!
منم همینو میگم! فکر نکنم اینا به این راحتی دست از اسپم ور دارن! باید مدیرا اجازه بدن اینا انقد تاپیک بسازن تا نیاز های درونیشون بر طرف بشه!
هه
خدا رو شكر كه كارمون به جايي رسيده كه امثال تو بيان اينجوري حرف بزنن.
و خدا رو شكر كه كار امثال مطهري به جايي رسيده كه حرفي كه ميزنن، يه مشت خود شيرين بايد بيان ازش دفاع كنن
آقاي محترم، اينا اسپم نيست
اينا حرف هاي منه، عقايدمه
چيزاييه كه به خاطر اومدم اينجا

يه دونه از اين پست هاي من به هزار تا پست ها ي مزخرف تو ميارزه كه بلد نيستي چجوري بايد حرف بزني
كه فقط ياد گرفتي به راحتي با چشم بسته دهنتو باز كني و توهين كني به حرف هاي اطرافيانت
واقعا برات متاسفم، چون با اين سن و سالت، هنوز اينقدر متوجه نيستي كه چجوري بايد حرف بزني،
كه هرچيزي كه براي تو بي مفهوم بود، كلا بي مفهوم نيست
كه حق نداري به هيچ كسي و تحت هيچ شرايطي توهين كني

به عنوان يه دوست، يه برادر، يه هم سايتي! بهت توصيه ميكنم خودتو اصلاح كن، ياد بگير چجوري توي جامعه برخورد كني، اگه فردايي كه رفتي توي جامعه، اينجوري باشي،‌ به جز يه مشت آدم... ،‌آدم هايي كه مثل خودتن، اطرافتو نميگيرن
-----

خلاصه اينكه من كاربر اين سايتم ، فكر هايي دارم براي پيشرفتش، نه پيشرفت سمپاديا، پيشرفت بچه هاي سمپاد، حالا توي هر قالبي كه ميخواد باشه
الان، خوشبختانه يا متاسفانه تنها قالبي كه موفق شده يه مشت سمپادي رو دور هم جمع كنه، اينجا بوده و من موظف هستم به اين سايت كمك كنم، چون خودمو در قبال سمپاد و سمپادي ها مسئول ميدونم
اگر هم قدمي براي تخريب اين سايت بردارم، مطمئنا بخشوده نخواهم شد

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به عنوان يه دوست، يه برادر، يه هم سايتي! بهت توصيه ميكنم خودتو اصلاح كن، ياد بگير چجوري توي جامعه برخورد كني، اگه فردايي كه رفتي توي جامعه، اينجوري باشي،‌ به جز يه مشت آدم... ،‌آدم هايي كه مثل خودتن، اطرافتو نميگيرن
به عنوان یک دوست، یک برادر، یک هم شهری،یک هم استانی، یک هم مرکزی، یک هم مدرسه ای، یک هم سایتی، بهت توصیه میکنم خودت رو اصلاح کن، یاد بگیر چه طور انتقاد کنی و سن بزرگ خودت رو به نمایش بزاری و تحمیل کنی حرف های خودت رو. اگه فردایی که رفتی توی جامعه، اینجوری باشی و اینطوری بخوای انتقاد کنی و هرکسی از خودت کوچیکتر بود (یا اینکه خودت رو از نظر عقلی-سنی بزرگتر می دونستی) یا یک مقدار باهاش مخالف بودی، اینجوری سکه ی یک پولش کنی و بزنی توی دهنش و به سن بیشتر خودت افتخار کنی، باید بگم که هیچکس اطرافت رو نمیگیره. توی این سال جدید، سعی کن حداقل انتقاد کردن از دیگران رو یاد بگیری و در ملا عام انتقاد های برادرانه نکنی... آره قربونش *-:

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

( این دو نفر هم سن نیستن؟! )

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Hespride :
خدا رو شكر كه كارمون به جايي رسيده كه امثال تو بيان اينجوري حرف بزنن.
و خدا رو شكر كه كار امثال مطهري به جايي رسيده كه حرفي كه ميزنن، يه مشت خود شيرين بايد بيان ازش دفاع كنن
آقاي محترم، اينا اسپم نيست
اينا حرف هاي منه، عقايدمه
چيزاييه كه به خاطر اومدم اينجا
آخه مرد مومن من واسه چی باید خود شیرینی کنم؟! اگه من مدیریت بخشی از این نیمچه فوروم رو می‌خواستم شک نکن واسش ازین بازیا در نمی‌آوردم!
به نقل از Hespride :
يه دونه از اين پست هاي من به هزار تا پست ها ي مزخرف تو ميارزه كه بلد نيستي چجوري بايد حرف بزني
كه فقط ياد گرفتي به راحتي با چشم بسته دهنتو باز كني و توهين كني به حرف هاي اطرافيانت
واقعا برات متاسفم، چون با اين سن و سالت، هنوز اينقدر متوجه نيستي كه چجوري بايد حرف بزني،
كه هرچيزي كه براي تو بي مفهوم بود، كلا بي مفهوم نيست
كه حق نداري به هيچ كسي و تحت هيچ شرايطي توهين كني
عقل یارتان!
من هیچوقت هیچ جا به کسی توهین نکردم! ممکنه کاراتون رو به سخره گرفته باشم ولی شخصیت کسی نه!
شما همینجا اولین قانون شکنی رو انجام دادی!
عقل یارتان!
(پی نوشت: خیلی زود از کوره در میری! واست بده! سکته می‌کنیا!)
به نقل از Hespride :
توصیه هایت رو برای خودت نگه‌دار! ممنون از حسن نظر شما!
به نقل از Hespride :
خلاصه اينكه من كاربر اين سايتم ، فكر هايي دارم براي پيشرفتش، نه پيشرفت سمپاديا، پيشرفت بچه هاي سمپاد، حالا توي هر قالبي كه ميخواد باشه
الان، خوشبختانه يا متاسفانه تنها قالبي كه موفق شده يه مشت سمپادي رو دور هم جمع كنه، اينجا بوده و من موظف هستم به اين سايت كمك كنم، چون خودمو در قبال سمپاد و سمپادي ها مسئول ميدونم
اگر هم قدمي براي تخريب اين سايت بردارم، مطمئنا بخشوده نخواهم شد
اگه می‌خوای سایت پیشرفت کنه به‌جای تاپیک اسپم زدن فعلا برو یه ربع تو ویکی‌پدیا بچرخ بیا یه مطلب علمی بنویس! سخت نیس بخدا!

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از علی.ا :
به عنوان یک دوست، یک برادر، یک هم شهری،یک هم استانی، یک هم مرکزی، یک هم مدرسه ای، یک هم سایتی، بهت توصیه میکنم خودت رو اصلاح کن، یاد بگیر چه طور انتقاد کنی و سن بزرگ خودت رو به نمایش بزاری و تحمیل کنی حرف های خودت رو. اگه فردایی که رفتی توی جامعه، اینجوری باشی و اینطوری بخوای انتقاد کنی و هرکسی از خودت کوچیکتر بود (یا اینکه خودت رو از نظر عقلی-سنی بزرگتر می دونستی) یا یک مقدار باهاش مخالف بودی، اینجوری سکه ی یک پولش کنی و بزنی توی دهنش و به سن بیشتر خودت افتخار کنی، باید بگم که هیچکس اطرافت رو نمیگیره. توی این سال جدید، سعی کن حداقل انتقاد کردن از دیگران رو یاد بگیری و در ملا عام انتقاد های برادرانه نکنی... آره قربونش *-:
اول اينكه ما هم سن هستيم، فكر هم نميكنم جايي از حرف هام ،چيزي درمورد بزرگتريا كوچتري گفته باشم
دوم، لطف كن يه كمي دقت كن، بخون، من كوچكترين بي احترامي يا تحقيرنكردم
سوم، اينجا جاي اين دعواها نيست، اگر مشكلي هست، ترجيه ميدم توي پيغام خصوصي ادامه بدم

چهارم، اي كاش هميشه نيمه ي خالي ليوان رونميديدي

آخه مرد مومن من واسه چی باید خود شیرینی کنم؟! اگه من مدیریت بخشی از این نیمچه فوروم رو می‌خواستم شک نکن واسش ازین بازیا در نمی‌آوردم!عقل یارتان!
من هیچوقت هیچ جا به کسی توهین نکردم! ممکنه کاراتون رو به سخره گرفته باشم ولی شخصیت کسی نه!
شما همینجا اولین قانون شکنی رو انجام دادی!
عقل یارتان!
(پی نوشت: خیلی زود از کوره در میری! واست بده! سکته می‌کنیا!)توصیه هایت رو برای خودت نگه‌دار! ممنون از حسن نظر شما!اگه می‌خوای سایت پیشرفت کنه به‌جای تاپیک اسپم زدن فعلا برو یه ربع تو ویکی‌پدیا بچرخ بیا یه مطلب علمی بنویس! سخت نیس بخدا!

خوشحالم، چون پيش بينيم درست بود،
اصلاح...
مهم نيست،
درضمن، من نديدم شما از مطهري دفاع كرده باشي، نميدونم چرا حس كردي بخش "خودشيرين " ش به تو ميخوره! (اصلا چنين قصدي نداشتم، اگر هم اينجوري برداشت شده، عذر ميخوام)

راستي، فرق تمسخر با تخريب شخصيت رو بي زحمت يه توضيحي بدي خوشحال ميشم

"توصيه هاتو براي خودت نگه دار"
من وظيفم اين بود كه بگم، خواه بشنو خواه بگذر

و باز هم متاسفم برات كه فكر ميكني هر چيزي كه مطابق ميلت نيست،اسپمه!

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Hespride :
درضمن، من نديدم شما از مطهري دفاع كرده باشي، نميدونم چرا حس كردي بخش "خودشيرين " ش به تو ميخوره! (اصلا چنين قصدي نداشتم، اگر هم اينجوري برداشت شده، عذر ميخوام)

راستي، فرق تمسخر با تخريب شخصيت رو بي زحمت يه توضيحي بدي خوشحال ميشم
من اینجا از مطهری دفاع کردم! دوباره بخونی متوجه می‌شی!
مسخره کردن یه کار با توهین کردن به یه فرد فرق می‌کنه! مثلا اینکه شما می‌گی «بلد نیستی چجوری حرف بزنی» تخریبه! ولی وقتی می‌گی «پستات مزخرفه» اشرت به کاریه که من کردم!
عقل یارتان!
-- دوست من برای اینکه اینجا تبدیل به محل مباحثه نشه بهت پیشنهاد می‌کنم از طریق پ.خ. دنبال کنیم (فردا!)--

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

من اینجا از مطهری دفاع کردم! دوباره بخونی متوجه می‌شی!

فرق دفاع و تاييد رو بايد بدوني ديگه؟ نه؟

راستي،درمورد تمسخر بهتره بري يه كمي ...
نميدونم منبعش كجاست،چون اين چيزا رومعمولا ادم ها همينجوري ميفهمن، نميدونم چجوري بايد در موردش تحقيق كرد

اما برو يه كم تحقيق كن ببين مسخره كردن اعمال يه فرد، چه تفاوت هايي با تخريب شخصيتش داره!

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Hespride :
فرق دفاع و تاييد رو بايد بدوني ديگه؟ نه؟
آقا من دارم می‌گم دفاع کردم! خودم که می‌دونم چیکار کردم!!
به نقل از Hespride :
راستي،درمورد تمسخر بهتره بري يه كمي ...
نميدونم منبعش كجاست،چون اين چيزا رومعمولا ادم ها همينجوري ميفهمن، نميدونم چجوري بايد در موردش تحقيق كرد
اما برو يه كم تحقيق كن ببين مسخره كردن اعمال يه فرد، چه تفاوت هايي با تخريب شخصيتش داره!
چشم!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من میدونم منظور شما چیه. اما مشکل اینجاست که این نظرسنجی شما تبعات بدی داره ! تبعاتش اینه که یک حسی رو در کاربران دیگه ایجاد می کنه که فکر می کنن اینجا باید جمهوری باشه و مدیر و مسئول اینجا از طریق انتخابات تعیین بشه و بعدش سایت رو داد بهش و یا اتفاقاتی از این قبیل. وقتی فرد رای میده که این سایت مال کاربران هست ، ناخودآگاه حس خاصی پیدا می کنه.

در مورد طرح ها و ایده های باید بگم که مشکل عمده پیش رو در مقابل ایده ها اینهاست :
1. آیا این ایده خوبه؟
2. آیا این ایده لزوما باید اجرا بشه؟
3. آیا این ایده خوبی هاش بیشتر از بدی هاشه؟
4. آیا این ایده ضررش قابل تحمله؟
5. آیا ما توان اجرای این ایده رو داریم؟
6. آيآ ارزش وقت گذاشتن و انرژی گذاشتن رو داره؟
7. خیلی از ایده ها مخالفان جدی دارند.

یکی از ایده ها بستن گفت و گوی آزاد بود ! خب با اجرای این ایده میدونی چه اتفاقی میافته؟ خیلی از کاربران میرن ! خیلی از اعضای سایت وقت کمتری رو میان سایت. فرقی به حال بحث های علمی هم نمی کنه ( چون سطح علمی بچه ها فوق العاده پایینه). و ....

عزیز من مشکلات خیلی زیاده. من اصولا مشکلات رو نمیارم توی سایت بیان کنم وگرنه خیلی اتفاقات عجیبی میافته برامون. دیگه من نمیام بگم که به خاطر یک تاپیک ما چه دردسرهایی بیرون سایت داشتیم. ما فعلا می خواهیم آرامش اینجا حفظ بشه تا مخمون کمی کار کنه. دیدی مملکت آشوب بود ، عملا کل فکر مسئولین مشغول این موضوع شد و بقیه کارها بلاتکلیف موند؟

به نقل از علی.ا :
آقا شما برگشتی دعوا کنی؟ برو با دامین ها حال کن. حتی اگر روزی جنابعالی رئیس جمهور هم بشی ، من همچنان سر حرفام هستم. مطمئنم که شما هیچ وقت عوض نمیشی و همونی که هستی. من هم کاریت نکردم بلکه رفتارهای cheap خودت ، باعث شد اون ماجرا پیش بیاد. البته بازهم من کاری نکردم. در هر صورت اینجا جای بحث در مورد این چیزها نیست.

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

من میدونم منظور شما چیه. اما مشکل اینجاست که این نظرسنجی شما تبعات بدی داره ! تبعاتش اینه که یک حسی رو در کاربران دیگه ایجاد می کنه که فکر می کنن اینجا باید جمهوری باشه و مدیر و مسئول اینجا از طریق انتخابات تعیین بشه و بعدش سایت رو داد بهش و یا اتفاقاتی از این قبیل. وقتی فرد رای میده که این سایت مال کاربران هست ، ناخودآگاه حس خاصی پیدا می کنه.

در مورد طرح ها و ایده های باید بگم که مشکل عمده پیش رو در مقابل ایده ها اینهاست :
1. آیا این ایده خوبه؟
2. آیا این ایده لزوما باید اجرا بشه؟
3. آیا این ایده خوبی هاش بیشتر از بدی هاشه؟
4. آیا این ایده ضررش قابل تحمله؟
5. آیا ما توان اجرای این ایده رو داریم؟
6. آيآ ارزش وقت گذاشتن و انرژی گذاشتن رو داره؟
7. خیلی از ایده ها مخالفان جدی دارند.

یکی از ایده ها بستن گفت و گوی آزاد بود ! خب با اجرای این ایده میدونی چه اتفاقی میافته؟ خیلی از کاربران میرن ! خیلی از اعضای سایت وقت کمتری رو میان سایت. فرقی به حال بحث های علمی هم نمی کنه ( چون سطح علمی بچه ها فوق العاده پایینه). و ....
كسي منكر مشكلاتي كه پيش اومده و مياد نيست، اصلا من كي گفتم اينجا مشكلي پيش نمياد؟
دوم، حالا شما اصلا ميدوني كه ايده ي من چي هست كه حالا اينجوري قضاوت ميكني در موردش؟
سوم، فكر نميكنم تفكرات يه سمپادي با يه نظر سنجي بخواد اينجوري عوض شه، هرچند ديدي آمار رو كه.
چهارم، كي صلاحيت اين تشخيص رو داره كه هنوز بدون اطلاع از ايده، بتونه در موردش اظهار نظر كنه؟؟

من هيچوقت در مديريت شما و سايت دخالتي نكردم، ايده هم، مربوط يه سمپادي ها بوده نه سمپاديا!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

شما قبلا هم یک سری مباحث مطرح کرده بودی. فکر کردم منظورت از ایده اون ها بوده.
خوب ایده تون رو بگین.

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

شما قبلا هم یک سری مباحث مطرح کرده بودی. فکر کردم منظورت از ایده اون ها بوده.
خوب ایده تون رو بگین.
شرمنده، با اين دوتا نظر سنجي فهميدم كه هنوز زمينه ها ي موردنياز براي اين ايده، هنوز به وجود نيومده
و اگه الان مطرح شه، ممكنه بي فايده بمونه

Ariasg

کاربر فعال

چرا مال کسی باشه
همین الانشم که بعضی ها فکر میکنن که اختیاری توش دارن وضع وخیمه!!
چه برسه به اینکه مالکم پیدا کنه

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ببخشید اگه مال کسی نبود به وجود نمیومد که الان شما بیای توش!!!!!
یه سری به تاپیک ((هزینه ی سایت از کجا میاد؟) بزن میفهمی مال کیه.......اون پستای آخری رو بخون......
شما هم نکنه طلب سهم داری از این سایت که تعیین تکلیف میکنی که سایت مالک داشته باشه یا نه......
((البته به لحنم توجه کنید که اصلا توهین آمیز نبود.....سر جنگ ندارم.....))

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از Backstreetboy :
ببخشید اگه مال کسی نبود به وجود نمیومد که الان شما بیای توش!!!!!
یه سری به تاپیک ((هزینه ی سایت از کجا میاد؟) بزن میفهمی مال کیه.......اون پستای آخری رو بخون......
شما هم نکنه طلب سهم داری از این سایت که تعیین تکلیف میکنی که سایت مالک داشته باشه یا نه......
((البته به لحنم توجه کنید که اصلا توهین آمیز نبود.....سر جنگ ندارم.....))
عزيزم من كي تكليف تعيين كردم؟
اگه ميخواستم چنين كاري كنم يه تاپيك ايجاد ميكردم و توش مينوشتم كه اين سايت بايد من مالكش باشم!
نظر سنجي!!
فكر ميكنم معنيشو متوجه هستيد
براي بار هزارم ميگم
هر انسان متمدن و برخوردار از عقل، ميفهمه مالك اين سايت كسيه كه پولشو داده!

بالا