• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Mushkin 998679r New 1600MHz DDR3 Memory

• شروع کننده موضوع

Mohzens

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ری
کمپانی Mushkin يکی از توليد کنندگان برتر ماژول های حافظه در جهان روز گذشته جديدترين محصول خود با نام Mushkin 998679r را معرفی کرد، اين محصول که از سه ماژول DDR3 تشکیل شده است دارای ظرفيت 6 گیگابایت (3x2GB) می باشد و در فرکانس کاری 1600MHz فعاليت ميکند، Mushkin 998679r بطور خاص برای استفاده بر روی پلتفرم های بر پايه Corei7 طراحی شده است.

اين محصول مجهز به يک Heatsink آلومينيومی و با طراحی ویژه با نام Advanced FrostByte شده است، اين Heatsink خاص در کاهش هر چه بيشتر دمای چيپ های حافظه ها و تضمين حداکثر Overclocking ماژول ها بسيار موثر است.

لازم به ذکر است زمان های تاخير در پاسخگويی Mushkin 998679r بترتيب 7.8.7.20 ميباشند البته اين حافظه برای فعاليت خود نياز به ولتاژ 1.65 از سوی مادربرد دارد ساير مشخصات اين محصول و تصويری از آن در زير آمده است ...

998679r.jpg
998679r_Spec.jpg

منبع: HotOverclock.com

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : Mushkin 998679r New 1600MHz DDR3 Memory

Corei7 چیست؟
تاخیر پاسخ گویی یعنی چی و چرا 4 عدده؟

• شروع کننده موضوع

Mohzens

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ری
پاسخ : Mushkin 998679r New 1600MHz DDR3 Memory

Core i7 نسل جدید پردازنده ها یا سی پی یو های اینتل هستند که بعد از Core 2 عرضه شدند(بعدا یک مقاله در اینباره می نویسم) . در مورد زمان تاخیر رم یا همون Timing که گفتی چرا 4 تا هست در همین حد بگم که همگی این ها مربوط میشن به مدت زمانی که طول میشه تا یه داده از رم به پردازنده منتقل بشه...
اسماشون هم اونطور که من به خاطر دارم از چپ به راست CL – tRCD – tRP – tRAS هست. البته در حقیقت 4 تا نیستند و یکی دیگه هم به نامCMD وجود داره که معمولا هک نمیشه...
هر کدوم از این نام ها مخفف کلماتی هستند مثل CL که CAS Latency یا مدت زمانی که طول میکشه پردازنده درخواست خودش رو به رم ارسال کنه هست.
--------------------------------------------
ویرایش:
یک مقاله در این باب قبلا خونده بودم که لینکش رو الان پیدا کردم:
http://www.shahrsakhtafzar.com/memory/what-is-memory-timing.html

بالا