• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا 88

• شروع کننده موضوع

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
به نام خدا
خیلی راحت بریم سراغ صحبتی که می خوایم توی این تاپیک داشته باشیم!
سال 87 سالی بود که خیلی ها اومدن توی فروم که از بین اونها بعضی ها اینجا فعال موندن و به رشد سایت کمک کردن. این تاپیک نگاهش به آیندست! یعنی ما می خوایم بدونیم توی این سالی که داره تموم می شه و شما ها توی سایت بودین، چه مشکلات و چه بی استفادگی هایی داشته سایت؟! چه کارهایی باید می کرده که بهش بی توجه بوده ؟! کاربر ها باید چه می کردن و نکردن و ... (به صورت شماره دار سوالات خودمون رو اون زیر پرسیدیم (; )
مهم ترین سوالی که باید مطرح بشه اینه که سمپادیای 88 چگونه خواهد بود؟ پاسخ به این سوال در واقع برنامه یک سال سمپادیاست؛ اون چیزی که ما ازش به عنوان roadmap سمپادیا یاد می کنیم.
ما دوست داریم همه بچه ها بیان و نظرات خودشون رو راحت بگن! ما توی همه جای این سایت امنیت داریم پس نترسید! خود ما ازتون خواستیم که مشکلات رو بگین

roadmap88logo.jpg

چیزی که مهم هست، جواب دادن و مشارکت شماست که بهترین حالتش اینه که کاری به حرف های بقیه بچه ها نداشته باشین و گرچه فکرتون تکراری باشه و دیگران گفته باشن، ولی باز شما بگین :D
لطفا جواب هاتون رو شماره گذاری کنید تا راحت تر بشه جواب هارو تفکیک کرد؛ اگر هم چیزی اضافه بر اینا می خواین بگین در آخر متنتون با * مشخص کنید (;

1 خوبی های سایت سمپادیا چیه؟
2 بدی های سایت سمپادیا چیه؟
3 ایراد های فنی و نیمه فنی سایت چه چیز هایی هستن؟
4 نظرتون در مورد تک تک مدیران و مسئولین اینجا چیه؟
5 با توجه به پاسخ هایی که دادین، سمپادیای 87 چطور بود؟
6 سمپادیای 88 چه تغییراتی رو باید انجام بده؟
7 سمپادیا 4 قسمته. فروم/بلاگ/نشریه/enblog . به نظرتون چه قسمت هایی باید اضافه بشه و چه قسمت های باید حذف بشن؟ اصلا این قسمت ها به چه دردی می خورن؟!
8 پتانسیل سمپادیا چقدره؟
9 چطور میشه تعداد سمپادی های بیشتری رو جذب سمپادیا کرد؟
10 به صورت تخصصی تر بپرسم، چطور می تونیم سمپادیا رو تبلیغ کنیم؟
11 شما چه کمک هایی به سمپادیا می تونید بکنید؟
12 برای بهتر شدن سمپادیا چه ایده ای تو ذهنتون وجود داره؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : سمپادیا 88

این مطلب بازنویسی شد. منتظر نظرات کاربران محترم هستیم.

fatemeh.ir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
مدال المپیاد
قبولی در مرحله ی اول المپیاد فیزیک 88

من تازه اوومدم سمپادیا ولی در همون حد خودم چیزایی که متوجه شدم!
برای همه ی اون سوالا جوابی ندارم ولی برای بعضیاش
در ضمن من چیزایی که میگم مختص فرومن چون به قسمتای دیگه زیاد نرفتم فقط در حد سر زدن بودن.

1-مهمترین خوبی ای که سمپادیا داره و دلیلی که من اوومدم اینجا اینه که مخصوص سمپادیاست و اینجا کسی غیر سمپادی فعالیت نمیکنه!یه جای خصوصی شده واین خیلی خوبه

2-بدیش اینه که یه کم زیادی داره میره حاشیه!همون بحثه همیشگی که فروم اصلا نیاز علمی رو تامین نمیکنه!(درسته هدف این نیست اینو میدونم!)
من نمیگم درسی.معلوماتی که تو مدرسه یاد نمیگیریم!اطلاعاتی که یه بچه ی سمپادی باید بدونه.
ببینین، بحثایی که اینجا میشه با دلیل نمیشه، منظورم اینه که حرفامون با دلیل و منطق عموما نیستن(نظر شخصین)،ولی نباید اینطوری باشه!
مثلا یه آدمی مثل من که حرفاش اصولا بدون دلیلن،باید یاد بگیره که بتونه با منطق حرف بزنه، و به نظر من سمپادیا یه جاییه که میتونه این کارو بکنه!
میتونه باعث بشه تو بحثایی که میکنیم نظر شخصیمون رو به عنوان یه اصل (یا هر چیز دیگه ای)نگیم.
ما ها باید بحث کردن درست رو یاد بگیریم که من فکر میکنم اینجا میشه یاد گرفت!
چون همه سمپادی ایم و هممون اینو احتیاج داریم.(نمیدونم تونستم بگم چی می خوام بگم یا نه!)

4- مدیران خوبن!خب مدیرین دیگه.نظم باید رعایت بشه!

5-همونطور که گفتم مدت زیادی اینجا نبودم ولی درکل خوب بود نه عالی!یعنی گاهی اوقات فقط میشد وقت تلف کردن، نه جنبه ی با هم بودن داشت نه چیز دیگه!

10-به نظر من سمپادیا نیازی به تبلیغات گسترده نداره،منظورم اینه که مثلا من به دوستم اینجا رو معذف میکنم،اوون به دوستش و همینطور تعداد افرادی که سمپادیا رو میشناسن زیاد میشن، سمپادیا خود به خود تبلیغ میشه.

11-تبلیغات!

امیدوارم سمپادیا همیشه خوب و پر کاربر بمونه چون به شخصه دوسش دارم!

Moha

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(ره)
شهر
فقط قم!
مدال المپیاد
المپیاد ادبیات...دیدم همه دارن یه چیزی می رن ما هم برین ادبیات! شانس زد و مرحله اول قبول شدیم...مرحله دوم به اسم المپیاد خوندن تو نمازخونه می خوابیدم!...که خب مسلما قبول نشدم دیگه!
اقتصاد بازرگانی

من که هر سال تصمیم می گیرم کمتر بیام تو نت(انصافی هم امسال کم کردم!) اما بازم نمی شه! اما جدی سال دیگه کم کم کنکور و...
اما به هر حال نظره دیگه...
خوبی های سایت سمپادیا چیه؟
بر خلاف اینکه شاید نظر همه فوروم باشه من اعتقادم رو نشریه و وبلاگ گروهیه.این باعث می شه حس همکاری به وجود بیاد و اگه بتونیم این ها رو تقویت کنیم،مخصوصا نشریه سمپادی ها رو به یه نظام مندی درست برسونیم که تو تمام مدرسه ها چاپ و توزیع بشه(با شکل و شمایلی واقعا درحد مجله) می تونیم به یه نظام هدف مند دانش آموزی برسیم،فارغ از دخالت مدیران و من به جرات می گم که این خیلی کار بزرگی تو کشوره.
بدی های سایت سمپادیا چیه؟
والله بدی .... خوبه ها اما به نظرم توی فوروم یه نظام گسیختگی داریم و این از نبود یه بزرگتره.به نظرم باید از فارغ التحصیل ها کمک بگیریم برای اداره فوروم.خیلی از بحث های فوروم واقعا بچه بازیه!در ضمن فوروم باید بار تربیتی داشته باشه....
ایراد های فنی و نیمه فنی سایت چه چیز هایی هستن؟
من یه زمانی از این چرت و پرتا سر در می آوردم اما الان دنبالش نیستم! اما به نظرم تشکر برای پست وجود داشته باشه،چت وجود داشته باشه،پاسخ کوتاه رو من تو تنظیمات کاربری ندیدم...
نظرتون در مورد تک تک مدیران و مسئولین اینجا چیه؟
راستش من مدیرای اینجا رو خیلی نمی شناسم.محمد مطهری بود می مود تو فوروم شهید قدوسی!!(اومد تو انجمن ویژه کلا فوروم توقیف شد! عجب پاقدمش سبکه!)
مهمد بذرکار که من نمی دونم چرا اما خیلی جاها دستم می ره بنویسم بزه کار!!
بقیه رو هم دیگه نَمیشناسم!
با توجه به پاسخ هایی که دادین، سمپادیای 87 چطور بود؟
خوب،بد،زشت!
سمپادیای 88 چه تغییراتی رو باید انجام بده؟
نوشتم اون بالا!! باید یه سیستم نظام مند دانش آموزی درست کنیم! با افتخار می تونیم بگیم که تا 2 سال دیگه سمپادیا تو همه مراکز عضو فارغ التحصیل بیرون می ده و این یعنی پشتوانه برای تشکیل این سیستم نظام مند.
سمپادیا 4 قسمته. فروم/بلاگ/نشریه/enblog . به نظرتون چه قسمت هایی باید اضافه بشه و چه قسمت های باید حذف بشن؟ اصلا این قسمت ها به چه دردی می خورن؟!
همون طور که گفتم من نشریه و بلاگ رو ترجیح می دم!وبلاگ انگلیسی هم خیلی توپه اگه کسی روش کار کنه....به نظرم باید یه بخش اطلاعات گیری کامل از اعضا باشه تا برای اون سیستم نظام مند...(چه گیری دادم من!) یه سری بزنید به qomsadad.org فارغ التحصیل های قم رو دور هم جمع کرده....ما هم برای درست کردن این جنبش دانش آموزی نیاز داریم به همچین سیستم اطلاعات گیری!
پتانسیل سمپادیا چقدره؟
به اندازه اداره یک جامعه موفق.
چطور میشه تعداد سمپادی های بیشتری رو جذب سمپادیا کرد؟
تبلیغ،هر کدوم از بچه ها برای سمپادیا یه سفیر توی مدرسه شون محسوب می شن!
سخنرانی، چهار تا آدم درست و حسابی بیکار(مثل رضا امیرخانی) که زیاد این ور اون ور می ره می تونه خیلی خوب جذب کنه بچه ها رو!
آشنایی،بچه ها باید بدونن برای یه هدف درست و حسابی میان عضو می شن نه فقط پست زرد و حل سوالات درسی!
به صورت تخصصی تر بپرسم، چطور می تونیم سمپادیا رو تبلیغ کنیم؟
همون بالا!!
شما چه کمک هایی به سمپادیا می تونید بکنید؟
الان عملا هیچ چی! جز اینکه مثلا مجله سمپادیا رو کپی کنم! اما برای فارغ التحصیلی یه برنامه هایی دارم! اتاق هنر رو بگیرم...
برای بهتر شدن سمپادیا چه ایده ای تو ذهنتون وجود داره؟
دستم کف کردن اینقدر ایده نوشتم!!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از فاطمه ایرانی :
10-به نظر من سمپادیا نیازی به تبلیغات گسترده نداره،منظورم اینه که مثلا من به دوستم اینجا رو معذف میکنم،اوون به دوستش و همینطور تعداد افرادی که سمپادیا رو میشناسن زیاد میشن، سمپادیا خود به خود تبلیغ میشه.
کاش بسیاری از کاربران هم مثل شما فکر می کردند.

امیدوارم سمپادیا همیشه خوب و پر کاربر بمونه چون به شخصه دوسش دارم!
ممنون. به لطف دوستان حتما .

بر خلاف اینکه شاید نظر همه فوروم باشه من اعتقادم رو نشریه و وبلاگ گروهیه.این باعث می شه حس همکاری به وجود بیاد و اگه بتونیم این ها رو تقویت کنیم،مخصوصا نشریه سمپادی ها رو به یه نظام مندی درست برسونیم که تو تمام مدرسه ها چاپ و توزیع بشه(با شکل و شمایلی واقعا درحد مجله) می تونیم به یه نظام هدف مند دانش آموزی برسیم،فارغ از دخالت مدیران و من به جرات می گم که این خیلی کار بزرگی تو کشوره.
منظورتون رو از گروهی بودن وبلاگ متوجه نشدم؟ چه فرقی با فروم می کنه ؟ به هرحال یکی میاد مینویسه و دیگران نظر می دن. مجله هم مشکلات خودش رو داره. کارش واقعا سنگینه. ان شالله تیرماه که پیش های ما (دونفر از مسئولین اصلی نشریه) از کنکور خلاص بشن ، خیلی اوضاع بهتر میشه.

والله بدی .... خوبه ها اما به نظرم توی فوروم یه نظام گسیختگی داریم و این از نبود یه بزرگتره.به نظرم باید از فارغ التحصیل ها کمک بگیریم برای اداره فوروم.خیلی از بحث های فوروم واقعا بچه بازیه!در ضمن فوروم باید بار تربیتی داشته باشه....
به بزرگتر نیاز داریم. کاش بتونیم عده ای رو جذب کنیم. الان میانگین سنی پایینه. اگر بالاتر بره خیلی خوب میشه. چون بزرگتر های به کوچیک تر ها کمک می کنند سطح درک و شعور عمومی بالا بره و خیلی نظرات متنوع تر خواهیم داشت.

من یه زمانی از این چرت و پرتا سر در می آوردم اما الان دنبالش نیستم! اما به نظرم تشکر برای پست وجود داشته باشه،چت وجود داشته باشه،پاسخ کوتاه رو من تو تنظیمات کاربری ندیدم...
در نسخه 2 نرم افزار انجمن گفته شده که امکان تشکر هست. چت هم به دلیل مشکلات خاص خودش امکانش فعلا نیست. پاسخ کوتاه چیه؟!

راستش من مدیرای اینجا رو خیلی نمی شناسم.محمد مطهری بود می مود تو فوروم شهید قدوسی!!(اومد تو انجمن ویژه کلا فوروم توقیف شد! عجب پاقدمش سبکه!
بله. یادمه ! انجمن ویژه و چه بحث هایی ! واقعا در تعجبم بچه های شما چقدر بیکار بودند که برای هر پست یک صفحه جواب می نوشتند !

نوشتم اون بالا!! باید یه سیستم نظام مند دانش آموزی درست کنیم! با افتخار می تونیم بگیم که تا 2 سال دیگه سمپادیا تو همه مراکز عضو فارغ التحصیل بیرون می ده و این یعنی پشتوانه برای تشکیل این سیستم نظام مند.
ان شالله. میدونین چیه؟ برنامه و فکر زیاده. منم میدونم تقریبا چی تو ذهنتون هست. اما وقت و انرژی محدوده. ولی کارهایی انجام خواهد شد در سال های آینده. (حداقل بعد از 1 سال و نیم)

تبلیغ،هر کدوم از بچه ها برای سمپادیا یه سفیر توی مدرسه شون محسوب می شن!
سخنرانی، چهار تا آدم درست و حسابی بیکار(مثل رضا امیرخانی) که زیاد این ور اون ور می ره می تونه خیلی خوب جذب کنه بچه ها رو!
آشنایی،بچه ها باید بدونن برای یه هدف درست و حسابی میان عضو می شن نه فقط پست زرد و حل سوالات درسی!
متاسفانه همکاری نمی کنند بچه ها. بیشتر کاربران به صرف یک بازدید کننده هستند.
رضا امیرخانی بیکاره ؟! :D نشریه شماره 1 رو بخوانید ( به زودی منتشر میشه/شده ). اون جا یک سری حرف ها هست که مربوطه به این حرف شماست :D اتفاقا از زبان آقای امیرخانی.

الان عملا هیچ چی! جز اینکه مثلا مجله سمپادیا رو کپی کنم! اما برای فارغ التحصیلی یه برنامه هایی دارم! اتاق هنر رو بگیرم...
ان شالله در دوران فارغ التحصیلی وارد مرحله جدید از فعالیت ها میشیم.

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

چرا پست من نيست؟
اينجوري با مخالف ها بر خورد مي كني آقاي مطهري؟
اين جوري مي خواي بدي ها رو بفهمي؟ من به اندازه ي يك كاربر نظرم محترم هست.
ولي شما ...برات متاسفم مطهري.خيال كردي كي هستي؟
حتما بايد ازت تعريف كنم تا خوشت بياد؟ پس براي چي ميگي نظرخودمون رو بديم - تو كه جنبه ي شنيدن حرف مخالف رو نداري؟
بزارين اول اين پست رو بخونه بعد بياد خودش پاك كنه

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

نظر شما پاک نشده. کل اون تاپیک پاک شد. دلیلش هم چیزای دیگه ای بود.
خلاصه نظر شما : شما با مدیریت اینجا و نحوه کارکردنش مخالفی. (اونایی که نمیدونن بدونن)
این تا‍یک بازنویسی شده توسط بذرکار. من به دلایل دیگه ای حذف کرده بودم قبلی رو.
نظر شما هم کاملا خونده شده. ۱ روز اون تاپیک سابق باز بود. حالا خیلی دوست داری اونم برمیگردونم. الانم مدرسه ام و وقتم کمه که نمیتونم برگردونم.

Moha

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(ره)
شهر
فقط قم!
مدال المپیاد
المپیاد ادبیات...دیدم همه دارن یه چیزی می رن ما هم برین ادبیات! شانس زد و مرحله اول قبول شدیم...مرحله دوم به اسم المپیاد خوندن تو نمازخونه می خوابیدم!...که خب مسلما قبول نشدم دیگه!
اقتصاد بازرگانی

منظورتون رو از گروهی بودن وبلاگ متوجه نشدم؟ چه فرقی با فروم می کنه ؟ به هرحال یکی میاد مینویسه و دیگران نظر می دن. مجله هم مشکلات خودش رو داره. کارش واقعا سنگینه. ان شالله تیرماه که پیش های ما (دونفر از مسئولین اصلی نشریه) از کنکور خلاص بشن ، خیلی اوضاع بهتر میشه.
فرقش اینه که وبلاگ مونولوگ نویسیه! یعنی وبلاگ عقیده شخصی هر فرد رو نشون می ده اما تو فروم ما سر عقاید بحث می کنیم. اونجا عقایدمون رو با آرامش می نویسیم و سعی می کنیم از موضوع منحرف نشیم اما فوروم...
وبلاگ باید فعال تر باشه تا هر بچه سمپادی برا خودش یه سری عقاید و نظرات مکتوب داشته باشه،بدون تحریف و بدون اینکه بوی کهنگی بده!(توضیح بیشتر می خواد فکر کنم!)
در مورد مجله هم تجربه اش رو دارم(هر چند مجله مون شماره دوم توقیف شد!) اما ما اینجا لااقل 30 تا عضو فعال داریم! باید مجله رو بدیم دست همه،یه مشارکت کاملا همگانی...حیف که وقتم کمه!
در نسخه 2 نرم افزار انجمن گفته شده که امکان تشکر هست. چت هم به دلیل مشکلات خاص خودش امکانش فعلا نیست. پاسخ کوتاه چیه؟!
نسخه 2 کی می آید؟؟چرا نصبش نمی کنید؟؟ در مورد چت هم اون فوروم ما که دانش آموزی هم نبود چت داشت(هر چند بعدش گندش در اومد!) پاسخ کوتاهم یعنی اینکه نیازی نیست دیگه دکمه پاسخ رو بزنی! همون پایین کادر کوچیک پاسخ باز هست همیشه!
بله. یادمه ! انجمن ویژه و چه بحث هایی ! واقعا در تعجبم بچه های شما چقدر بیکار بودند که برای هر پست یک صفحه جواب می نوشتند !
باور کن دلم هنوز برای اونجا تنگ می شه!خدایی اگه اون بچه ها میومدن اینجا آبادش می کردن!(فقط اگه بیان باید همه شون رو مدیر کنی!)
رضا امیرخانی بیکاره ؟! پوزخند نشریه شماره 1 رو بخوانید ( به زودی منتشر میشه/شده ). اون جا یک سری حرف ها هست که مربوطه به این حرف شماست :D اتفاقا از زبان آقای امیرخانی.
منتشر شده یا میشه؟؟ اگه شده کوشش؟؟
منظور از بیکار بودن یعنی اینکه دغدغه مشترک داشته باشه برای جمع کردن سمپادی ها!(هر چند بیکاره،نیست؟؟ نویسندگی هم شد شغل آخه؟)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بفرما آقای علی.ا . از اونجایی که تیکه تیکه کردن اون موضوع قبلی و ترکیب با این موضوع سخته ، نقل قولشو میزارم. شما امنیت کامل دارین. چیکار می خوایم بکنیم؟ حداقل شما شجاعت و معرفتش رو داری تو روی آدم حرفاتو میگی ، خیلی ها تو پیغام خصوصی و در غیبت ما بسیار حرف ها می زنند !

ما امنیت داریم برای جواب دادن؟

1. خوبی های سمپادیا رو نام ببرید. دوستانه بودن فروم - بحث های جذاب
2. بدی های سمپادیا رو نام ببرید. شمر بودن مدیریت-اینکه فوری گیر میده - اصلا به پیشنهادات اهمیت نمیده- حرف حرف خودشه :D
3. ایرادات سمپادیا رو بگین. بدبودن مدیریت
4. نظرتون رو در مورد تک تک مدیران و مسئولین این جا بگین.
*-:مطهری *-:: می ترسم بگم حذف اکانتم کنن بذرکار: چهره ی واقعیش اونی نیست که اینجا دارین میبینین (; (;
سیمکش: خیلی باحاله،بهترین عضو تیم مدیریت :-X حیدری : رفیق خودمونه-تو دل برو 8)
5. سمپادیای 87 چطور بود؟ به سوال دو مراجعه شود O0
6. سمپادیای 88 چطونه باید باشه؟ جواب سوال دو رو از بین ببرین و حلش کنین (:|
7. سمپادیا 4 قسمته. فروم/بلاگ/نشریه/enblog . به نظرتون چه قسمت هایی باید اضافه بشه و چه قسمت های باید حذف بشن؟ وبلاگ اینگلیسی به نظرم یه چیز سوریه :)
8. پتانسیل سمپادیا چقدره؟ (درک شهودی بدین و از صفت های مثل خیلی استفاده نکنید) میتونه یه گروه خیلی محکم باشه با اعضای فعال ولی باید کاربر محور باشه با این وضع مدیریت که داره محاله :-\
9. چقدر از انرژی پتانسیل سمپادیا تبدیل به جنبشی شده؟ خیلی خیلی کم بده دلیل رییس مدیریت
10. چطور میشه تعداد سمپادی های بیشتری رو به سمپادیا کشوند؟ کاربرا رو اگه راضی نگه دارین میرن و تبلیغ می کنن.
11. چطور می تونیم سمپادیا رو تبلیغ کنیم؟ همون بالایی
12. شما چه کمکی به سمپادیا می تونید بکنید؟ مدیریت :)
13. برای سمپادیا ایده ای تو ذهنتون هست؟ کاربر محورش کنین - اینقدر یه دنده نباشین - یه پیشنهادی میدن اینقدر سرد برخورد نکنین

فعلا همین ها اگه چیزی به ذهنم اومد - لگه چیزی یادم اومد اضافه می کنم

فرقش اینه که وبلاگ مونولوگ نویسیه! یعنی وبلاگ عقیده شخصی هر فرد رو نشون می ده اما تو فروم ما سر عقاید بحث می کنیم. اونجا عقایدمون رو با آرامش می نویسیم و سعی می کنیم از موضوع منحرف نشیم اما فوروم...
به هر حال هرکدوم آسیب های خاص خودشون رو دارند. اون جا هم عده ای از آزادی بد استفاده می کنند.

در مورد مجله هم تجربه اش رو دارم(هر چند مجله مون شماره دوم توقیف شد!) اما ما اینجا لااقل 30 تا عضو فعال داریم! باید مجله رو بدیم دست همه،یه مشارکت کاملا همگانی...حیف که وقتم کمه!
مجله ما که از جایی اجازه نگرفته که جایی توقیفش کنن :D خوشحال میشیم اعضا فعالیتشون رو بیشتر کنن. مسئله اینه که نشریه نظام مند نیست. یک جورایی ضعیفه. هنوز خیلی کار داره.

نسخه 2 کی می آید؟؟چرا نصبش نمی کنید؟؟ در مورد چت هم اون فوروم ما که دانش آموزی هم نبود چت داشت(هر چند بعدش گندش در اومد!) پاسخ کوتاهم یعنی اینکه نیازی نیست دیگه دکمه پاسخ رو بزنی! همون پایین کادر کوچیک پاسخ باز هست همیشه!
نسخه 2 خدا میدونه ! فعلا که نسخه های آزمایشیش تموم شده فقط مونده انتشار نسخه نهایی و پایدار. منظورتون پاسخ سریعه دیگه؟ برای همه فعاله ! من نشنیدم کسی بگه واسه من فعال نیست. برین توی تنظیمات پروفایلتون تنظیمش کنید. احتمالا اون جاست.

باور کن دلم هنوز برای اونجا تنگ می شه!خدایی اگه اون بچه ها میومدن اینجا آبادش می کردن!(فقط اگه بیان باید همه شون رو مدیر کنی!)
مشکل اون جا هم این بود که به مدرسه وابسته بود. روی سایت مدرسه بود. وگرنه پتانسیل بالایی داشت. تونستی چندتا از اعضای فعال (مفید) رو بیار اینجا.

منتشر شده یا میشه؟؟ اگه شده کوشش؟؟
تقریبا منتشر شده. در حال اشکال گیری نهائیه.

منظور از بیکار بودن یعنی اینکه دغدغه مشترک داشته باشه برای جمع کردن سمپادی ها!(هر چند بیکاره،نیست؟؟ نویسندگی هم شد شغل آخه؟)

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
7 سمپادیا 4 قسمته. فروم/بلاگ/نشریه/enblog . به نظرتون چه قسمت هایی باید اضافه بشه و چه قسمت های باید حذف بشن؟ اصلا این قسمت ها به چه دردی می خورن؟!
8 پتانسیل سمپادیا چقدره؟

1.سایت چند تا مشخصه خیلی خوب داره یکی اینکه مخاطبینش ردهای سنی زیادی و شامل می شه اینجوری نظر همه رو می شه فهمید. قسمت بحث آزاد وایران و سیاست هم بعضی اوقات بحث های توپی توش می شه که بدرد بخوره
2.بدی هاش از خوبی هاش یه مقدار بیشتره :D فضای علمیش قوی نیست زیاد . نمی فهمم چرا انقدر قسمتی جنبی مثل صندلی داغ از خود سایت پر تر بشه باید یکم فعالیت ها هدف دار تر بشن و اعضا برای کارهای مفید تری بیان و وقت بذارن
3. ایرادهای فنی و نیمه فنی : خوب سایت خیلی زشته ، سه تا از انجمن ها برای مهمانان باز نمی شه ، شکلک هاش خیلی کم اه ، یه بخش تو بعضی سایت ها هست که نمره می دیم به مطالب اون نیست
4 . مطهری : بد نیست ولی خیلی مدیررره بذرکار : از نظر کاری مشکلی نداره اما (من همیشه ازش می ترسم O0 )
سیم کش : خیلی باحاله حیدری: نمی شناسمش
5. زیاد جالب نبود فایدش اونقدری نبود که واسش انرژی گذاشته می شه.
6. فکر نمی کنم با این روند مطالبات کاربر ها ازش خیلی حرکت کنه.
7 . چت نداره و گالری و البته مهم تر از همه یه کتابخونه .
8. خیلی بالا چون وقتی بچه ها تازه وارد راهنمایی سمپاد می شن و هنوز جو گیر علم و دانش و فعالیت و سمپاد و ... هستن سایت به راحتی می تونه جذب کنه و خط بده
9.به اساتید معرفی کنید یا تو مدارس همین نشریه خودش معرف خوبیه
10.خیلی وبلاگ هست که واسه بچه های سمپاده اگه همکاری کنن و سایت و با یه تصویر کوچیک قشنگ از سمپاد واسش لینک بذارن خیلی مفیده
تو مدارس هم خود مجله خوبه و مهم تر از همه قوی بودن مطالب و بحث های یه سایته که عضو جم می کنه.
11. همین که به دوستام معرفیش کنم فعلا فقط
12.فعلا ایده خاصی ندارم

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

3. باز نشدن سه تا انجمن برای مهمان ها به خاطر وجود مشکلاتی مثل ف-ل-ت ر ه. شکلک چی میخواین اضافه بشه؟ این همه شکلک خوب !
6. روند مطالبات چطوره مگه؟
7. کتاب خونه یعنی چی؟! توضیح لطفا.

خیلی ها از وضع علمی سایت شاکی هستند اما آیا به همین بحث های کمی (علمی) هم که هستند جواب میدین؟ خدائیش تاپیک علمی استقبال نمیشه که.

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

محترم کاری که به نظر من می رسه اینه که در انجمن های مختلف هدف سازی کنید و این هدف رو فقط خودتون مدیر انجمن مورد نظر بدونند.مثلا برای انجن سیاسی هدف گذاری کنید که که اصول سیاست به طرز غیر مستقیم آموزش داده بشه و اخبار به صورت داخلی و خارجی به روز بشه.با این کار هم آمار استفاده از سایت بیش تر می شه،هم میزان بهره بردای و سود رسانی سایت بالا می ره.

• شروع کننده موضوع

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

متاسفانه حس می کنم مدیران انجمن فقط یه اسم دارن!!
به نظرم نکات جالبی در پست های بالا نوشته شده است :D

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

به نقل از محمد مطهری :
3. باز نشدن سه تا انجمن برای مهمان ها به خاطر وجود مشکلاتی مثل ف-ل-ت ر ه. شکلک چی میخواین اضافه بشه؟ این همه شکلک خوب !
6. روند مطالبات چطوره مگه؟
7. کتاب خونه یعنی چی؟! توضیح لطفا.

خیلی ها از وضع علمی سایت شاکی هستند اما آیا به همین بحث های کمی (علمی) هم که هستند جواب میدین؟ خدائیش تاپیک علمی استقبال نمیشه که.
3. ایول بابا شما دیگه کی هستید...
6. اینکه هر کس وارد سایت می شه می ره دنبال حواشی مثل صندلی داغ و بحث آزاد
7. کتابخونه الکترونیک
خوب خیلی سایت ها کتابخونه دارند اما اینکه کتاب هایی که بدردمون بخوره یه جا جمع شه و به هم معرفی کنیم و همون جا فایلش باشه خیلی خوبه
می ونم کتابخونه کم نیست اما یه چیز تخصصی برای مباحثی (علمی ، داستانی و ...) که معمولا بین سلایق بچه ها مشترکه درست کردنش بد نیست

تایپیک های علمی مون واقعا قابل توجه نیستن
من همه انجمن ه نمی رم اما همون شیمی که المپیادم هم هست بیشتر کپی پیست اه فقط

• شروع کننده موضوع

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بازهم نظر بدین لطفا :D

kaktoos

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
صنایع

-خب اینکه فقط و فقط سمپادیا هستن خیلی خوبه. هم آدم خیالش در مورد بعضی چیزا راحته، هم اینکه حداقل حداقلش یه اشتراک بزرگ بین آدمای اینجا هست.

یه بحث هایی پیش میاد که نباید. البته یه وقتایی. بین آدما. نه تو انجمن.

جدیت آقای مطهری با اینکه بعضا باعث یه حسی میشه، اما به نظرم که به جاست و باید باشه.

خیلی خوب. خوب تونسته بین بچه ها جا باز کنه. اما باز هم کمه.

تبلیغات زیاد. ارتقای سطح علمی اینجا.

همین ها بسه فعلا. خوبه که اینجا هم درباره enblog تبلیغ شه.

8 پتانسیل سمپادیا چقدره؟
چی بگم خب..

هنوز خیلی از شهرها نمیشناسن اینجا رو. اینکه شهرهای بیشتری اینجارو بشناسن مهمتر از اینه که آدمای بیشتری اینجا رو بشناسن.

یه گروه بزرگ برن تو همه وبلاگهای سمپادیها تبلیغ کنن. همه وبلاگها. واقعا سمپادی اینترنت بیای سمپادیا نشناس زیاده.

ای بابا. ما هم داریم میشیم پیشی.. میدونین که؟؟

امم.. نمیدونم

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

آزادی نسبی ش، تنوع موضوعاتی که توش مطرح می شه، و مخاطب داشتن ش..
اجتناب ناپذیرن! بخاطر آدم های مختلفیه که توش می رن و میان..
ایده ای ندارم!
تک تک؟
من فقط محمد مطهری، آقای بذرکار، حیدری رو می تونم نظر بدم.. که محمد مطهری رو فقط می شه ازش تشکر کرد، بخاطر این همه زحمت ش، دو تای دیگه رو هم نظر ندم بهتره :D
5. با توجه به پاسخ هایی که دادین، سمپادیای 87 چطور بود؟
خوب بود.. از من بپرسید خیلی خوب! تازه، نشریه یک مساله ی خیلی مهم و به نوبه ی خودش نقطه ی عطفی بود..
فقط کاش گروه نوشت انقدر مرده نبود این اواخر..
به نظر من باید مساله ی تبلیغات رو از ایده و حرف در بیاریم.. یه کم عملی تر بهش فکر کنیم.. مثل همون کارت ویزیت که هیچ وقت اجرا نشد..
و ضمنا، قالب های شاد تر بذارین، احساس مرگ می کنم الان که این صفحه بازه!
من هم چنان با enblog مساله ی جدی دارم.. نیاز به فکر، انرژی و سواد جمعی بیشتر داریم..
8 پتانسیل سمپادیا چقدره؟
خــــــــــــیـــــــــــــلی بالا!
نفر به نفر...
و جوان گرایی و فارغ التحصیل گرایی هم مهمه..
باید دونه دونه مون به این فکر کنیم، و موضوعاتی که اونا علاقه ی بیشتری بهش نشون می دن رو پیدا کنیم.. این خیلی مهمه!
عرض کردم..
البته، به نظر من یه کمی هم باید زیرپوستی، تزریق ش کنیم!
واللا من که هر جور بتونم، در خدمتتون هستم..
خودتون در جریان توان مندی ها و نا توان مندی های من هستید!
!

بالا