• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گلادیاتور

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان
بچه ها این یکی از معماهای کتاب سیصد و یک نوشته ی آقای مجید میرزا وزیریه. هر کی جوابشو قبلا می دونسته بگه ، دعا می کنم واسشون امتحان بذارن! من نفرینام همیشه اثر می کنه ها! :D :D
پدر پسر گلادیاتور با پسر پدر گلادیاتور در حال جنگه. اما خود گلادیاتور در جنگ نیست. چطور ممکنه؟! :)

alireza.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
بابل
رشته دانشگاه
ریاض-فیزیک
پاسخ : گلادیاتور

به نقل از astronomer_girl :
بچه ها این یکی از معماهای کتاب سیصد و یک نوشته ی آقای مجید میرزا وزیریه. هر کی جوابشو قبلا می دونسته بگه ، دعا می کنم واسشون امتحان بذارن! من نفرینام همیشه اثر می کنه ها! :D :D
پدر پسر گلادیاتور با پسر پدر گلادیاتور در حال جنگه. اما خود گلادیاتور در جنگ نیست. چطور ممکنه؟! :)
جفتش یکی هستش

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از astronomer_girl :

گلادیاتور می تونه زن باشه ؟ :D اگه بتونه ، می شه که همسر گلادیاتور ، با برادر گلادیاتور در حال جنگ باشه ! :D ولی اگه زن نباشه دیگه نمی دونم ! :D

• شروع کننده موضوع

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

به نقل از پارسا :
گلادیاتور می تونه زن باشه ؟ :D اگه بتونه ، می شه که همسر گلادیاتور ، با برادر گلادیاتور در حال جنگ باشه ! :D ولی اگه زن نباشه دیگه نمی دونم ! :D

آفرین! دقیقا!+

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا