• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لیست تمامی عناوین اعتراضات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : لیست تمامی عناوین اعتراضات

چیزه...سارا جون چه جوری sms هارو میزاری؟!
منظور اینکه... جسارت نمیکنما ولی یه تحریفی محریفی ... انسان جایز الخطاس در هر صورت...

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

شما یادتون میاد همین چند روز پیش توی همین تالار در مورد مطهری و اینکه نمیاد گفتین: "بهتر بابا، هی اخطار می داد"
من فکر می کنم کلمه هی برای یکی استفاده نشه؛ شاید هم شما استفاده می کنین!

فکر می کنم کم کم دوستان باید از این پست هاشون یه مقداری خجالت بکشن!
(منظورم از این پست ها، پست های توی این تاپیک ه!)

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از سارا.حقیقی :
شما اگه خیلی دلت میخواد اون مواردی که گفتیو بذاری بذار تا منم اس ام اسهای دوست عزیزتو بذارم ببینیم کی با ادب تره!!!!!!!!!!1 (<

یه بنده خدایی یه روز یه حرف خوبی زد کلی حال کردم باش شاید شمام بکنید:

به نقل از بنده خدا! :
من گفتم و باز هم میگم ، موضوع امیر و سارا به ما ربطی نداره. هر قدر هم در این مورد بحث کنید فایده نداره. ماهم توی جایگاهی نیستیم که توی این ماجرا دخالت کنیم. موضوعات شخصی کارمندان ربطی به مدیرشون نداره. معیار اینجا رفتار کاربران توی محیط عمومیه. نه اس ام اس و ایمیل و دوستی های بیرون.

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس

به نقل از 3ggerman :
یه بنده خدایی یه روز یه حرف خوبی زد کلی حال کردم باش شاید شمام بکنید:
پاش برسه هر چي گفته بود ميگم!‌ گر چه اين چيزا در حد شما نيست!‌ اگر نياز باشه با پ.خ به افرد مهم تر ميگم شما قرار نيست چيزي برات روشن شه كه پس لازم نكرده غصه بخوري

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از سارا.حقیقی :
پاش برسه هر چي گفته بود ميگم!‌ گر چه اين چيزا در حد شما نيست!‌ اگر نياز باشه با پ.خ به افرد مهم تر ميگم شما قرار نيست چيزي برات روشن شه كه پس لازم نكرده غصه بخوري
خوبه خودتون به این نتیجه رسیدید!
مگه نمیگی قرار نیس چیزی برام روشن شه من یه کاربر سادم پس این حرف یعنی قرار نیس چیزی وا3 کاربرا روشن شه.
مگه نمیگید تو پ خ به افراد بالاتر میگم مگه نمیگید قرار نیس چیزی واسه کاربرا روشن شه؟ پس چرا گندزدید به جو سایت با یه سری اراجیف؟
خب طبق گفته ی شخ3 شخیصه خودتون تو پ خ میگفتین.چرا ریختین به هم همه چیو؟مسائل شخصیو sms و ... دو نفر به ما چه؟ نه به ما چه؟
شرم داره این کار به خدا.

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به علت تصمیم بر سکوت در این مباحث، ویرایش کردم

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Hespride :
بعدشم،اگه شما میگی که بهت ربط نداره، من میگم که به همه کاربرا ربط داره، چون اینجا یه جامعه است!

اصلا نمی خوام توی این تاپیک دخالتی بکنم ! :D ولی مسائل خصوصی افراد به بقیه افراد جامعه ربطی داره ؟ :D یعنی مثلا همسایه شما می تونه توی مسائل شخصی شما دخالت بکنه ؟ :)) یا مثلا یکی از توی خیابون پیدا شه توی زندگی تون سرک بکشه ؟ :))

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

به نقل از پارسا :
اصلا نمی خوام توی این تاپیک دخالتی بکنم ! :D ولی مسائل خصوصی افراد به بقیه افراد جامعه ربطی داره ؟ :D یعنی مثلا همسایه شما می تونه توی مسائل شخصی شما دخالت بکنه ؟ :)) یا مثلا یکی از توی خیابون پیدا شه توی زندگی تون سرک بکشه ؟ :))
دیگه تصمیم ندارم توی این تاپیکا شرکت کنم، فقط جواب همینو بهت میدم
اولا که منظورم بقیه چیز ها بود نه دوستی سارا و امیر
دوما، وقتی خانم سارا، یا امیر، بالاخره یکیشون میاد این بحث رو راه می اندازه توی محیط عمومی یعنی میخواد که همه دخالت کنن توش!
حالا نمیدونم چی شده شما شدی دایه دلسوز تر از مادر که میخوای بحث اونا خصوصی بمونه :-&

شما وقتی همسایت بیاد در خونتون بگه ...، چه میدونم، بگه من و زنم دعوامون شده، کمک کنید، شما میگی :" نه ...نه... این مباحث خصوصیه و به ما ربطی نداره؟"
بابا تو دیگه کی هستی :))

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

به نقل از Hespride :
دیگه تصمیم ندارم توی این تاپیکا شرکت کنم، فقط جواب همینو بهت میدم
اولا که منظورم بقیه چیز ها بود نه دوستی سارا و امیر
دوما، وقتی خانم سارا، یا امیر، بالاخره یکیشون میاد این بحث رو راه می اندازه توی محیط عمومی یعنی میخواد که همه دخالت کنن توش!
حالا نمیدونم چی شده شما شدی دایه دلسوز تر از مادر که میخوای بحث اونا خصوصی بمونه :-&

شما وقتی همسایت بیاد در خونتون بگه ...، چه میدونم، بگه من و زنم دعوامون شده، کمک کنید، شما میگی :" نه ...نه... این مباحث خصوصیه و به ما ربطی نداره؟"
بابا تو دیگه کی هستی :))
الان سارا گفته بود منو امیر دعوامون شده کمک کمک؟! درسته مثال بود ولی کلا به این موضوع ربطی نداشت! اون فقط میخواست حق اجرا بشه و واسه ی اجرا شدن حق مجبور بود خیلی چیزا رو بگه ولی ما که نمیتونیم (حداقل درباره ی من!) بریم چیزایی که گفته رو تفسیر کنیم !
حتی اگه خود سارا هم بخواد درباره ی روابطشون بحث بشه مودبانه نیست!

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس

من صرفا نمیخواستم موضوع دوستی خودمو امیر رو اینجا بازگو کنم
موضوع اولیه پارتی بازی بود که من و 3 نفر دیگه قرار شد مطرح کنیم و مطرح کردیم
خوب وا3 این که حرفمون ثابت بشه نیاز داشتیم مدرکامونو رو کنیم
مدرکه من پارتی بازی های امیر ونیما بود و تحویل گرفتن مدیرا از این دوتا
اقا ارمان موضوع بن ما که 100% پارتی بازی بودو کشید وسط
خوب وقتی مدیرا انکار کردن منم مجبور شدم هی بگم تا به جایی برسه که دیگه باور کنن یا خودشونو به نفهمی نزنن

و یه چیز دیگه
من سر این موضوع خیلی شاکی بودم نیما گفت من قضیه رو یه جور دیگه متوجه شدم و معذرت میخوام
و قرار شد یه تاپیک بزنن و معذرت خواهی کنن جلو همه
ولی یک ماه منو پیچوند هی میگفت یه هفته دیگه میزنم و نمیزد
و من بهش گفتم اگه نزنی خودم میزنم و اخرشم نزد و من زدم

p.sh

کاربر حرفه‌ای
شهر
كرمان
رشته دانشگاه
پزشكي

نمیخواید این بحث ....رو تموم کنید X-(

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

متاسفانه سرعتم شدیدا پایینه فقط اینو با نقل قول میزنم
به نقل از امـيــــــــــــر :
*چرا می خوای منو دشمن بدونی
من که هرجا اسن از ما بردم ،گفتم فرشید جان
*متهم کردن شما در رابطه با اعتراض یکی از کاربرا بوده !!1 (مدرک مستند)
*جالبه من کی این کارو کردم که خودم خبر ندارم :D
*زیر سوال بردن نداره ! همونطور که شما بنده رو به رگبار بستی :D داری فحش ی دی ،داری تو مسائل خصوصی دخالت می کنی ، منم یه انتقاد ساده کردم ،جنبه انتقاد هم چیزه خوبیه
* سعی در محو نداره ! اگه منظورت اون پستت تو قوانین بود که باید بگم چون من دیدم خیلیاش تکراری پاکیدم :D
*مگه مظلوم نیستم؟ می بینی نمی تونم بیام تو سایت از خودم دفاع کنم ،اما هی می گی واسم ،هی تهمت ناروا می زنی ،جلوی خودم ،ژشت سرم هرچی به دهنت می رسه بهم می گی
*ایول بابا ، این از همه ی چیزایی که گفتی واسم بدتره
من تو سایت اولین چیزی که توجه می کنم ،احترام به کاربراست
*مثلا چه سوالی کردی که جواب ندادم ؟
(خانوم !؟ من پ.خ شما رو ندیده بودم که جواب بدم ،اگه از اون بابت ناراحتید من همینجا جلو همه از اینکه جواب پ.خ شما رو ندادم عذر می خوام )

* :)) جلوش نوشتم مدرک مستند!
* باشه، اگه چیزی داری رو کن!
* :O امیر خجالت بکش! یا حافظت ضعیفه یا خیلی آشغالی! نوشتم مدرک مستند!
* الکی سوالو نپیچون، تو به من گفتی تاپیک بی محتوا میزنم و همه چیزایی که مینویسم چرته، اونوقت الان داری اینو میگی پررو؟
* قبلا چندبار دربارش توضیح دادم، همین تاپیک رو بخون
* تو مظلومی؟ مثل اینکه یه روباه بیاد اینا رو بگه!
تهمت ناروام کجا بود مرد نا حسابی؟ این چیزایی که میگم مثل روز برای همه روشنه! بعدشم تو کجا فرصت دفاع از خودتو نداری؟ همین فرصت رو میشد بجای مظلوم نمایی و فرافکنی از خودت دفاع کنی!
* :-w در این مورد خیلیا هستن که حرف منو تایید میکنن، ضمنا با بند اول و مدارکش هم ارتباط تنگاتنگی داره
* آخی... چه بچه خوبی! پ.خ همه رو میبینی اعتراضا رو نمیبینی؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از panther :
از اونجایی ربط داره که تو یه جوری به من تو یاهو گفتی که اگه از یکی از بچه ها نمی پرسیدم، می گفتم منو الان میان از وزارت اطلاعات ترور می کنن!! تو فقط جو الکی میدی من اینو گفتم!!! مترادف کلمات رو نیار!!!!
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,1372.msg158858.html#msg158858
در ضمن این حرکت رو من شروع نکردم، اما من ادامه میدم
هر چیزی هم که میگم با دلیل هست

به نقل از 3ggerman :
چیزه...سارا جون چه جوری sms هارو میزاری؟!
منظور اینکه... جسارت نمیکنما ولی یه تحریفی محریفی ... انسان جایز الخطاس در هر صورت...
خیلی ساده است! میشه از صفحه گوشی عکس گرفت!

به نقل از 3ggerman :
خوبه خودتون به این نتیجه رسیدید!
مگه نمیگی قرار نیس چیزی برام روشن شه من یه کاربر سادم پس این حرف یعنی قرار نیس چیزی وا3 کاربرا روشن شه.
مگه نمیگید تو پ خ به افراد بالاتر میگم مگه نمیگید قرار نیس چیزی واسه کاربرا روشن شه؟ پس چرا گندزدید به جو سایت با یه سری اراجیف؟
خب طبق گفته ی شخ3 شخیصه خودتون تو پ خ میگفتین.چرا ریختین به هم همه چیو؟مسائل شخصیو sms و ... دو نفر به ما چه؟ نه به ما چه؟
:-w من تا حالا 7-8 بار توی همین تاپیک، به این پیچ چرت جواب دادم، ولی باز هم همه از این مساله روشن برای پیچوندن سوالا استفاده میکنن!
باباجان! الان موضوع این نیست که این دوتا چیا به هم گفتن، موضوع اینه که حق داره ضایع میشه، موضوع اینه که با وجود این که قضیه سوءاستفاده امیر از اختیاراتش، دروغگویی اون، کشیده شدن جریان به سایت توسط نیما، و در نهایت بن شدن سارا & مرضیه و ارتقاء نیما و امیر کاملا روشنه بازهم مدیران سایت قصد دارن کاربرا رو با دو گوش دراز تصور کنن

بنده همینجا به مدیرا میگم: شما دارید با حمایت کور و غیر منطقی از نیما و امیر، و درازگوش پنداشتن کاربران، همه را از خود رنجانده و سایت را قربانی این دو میکنید!
آیا تابحال فکر کرده اید که چرا پس از این جریانات، میزان مهاجرت کابران به "یک سایت دیگر" بشدت افزایش یافته؟ امضاها را دیده اید؟
تمامی اینها پیامد سیاست غلط شماست! چرا میخواهید خود و همه را فدای یک - دو نفر کنید؟

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

آخه برادر من شما بگو دقیقا چند بار و توسط چند نفر گفتن این قضیه که بن شدن سارا و ارتقا امیر و نیما ربطی به این موضوعی که شما فکر میکنی نداره کافیه...تا وقتی انجام شد دوباره خودتو نزنی به کوچه ی علی چپ و تو پست بعدیت دوباره این قضیه رو تکرار نکنی؟!!
وقتی میگن همه چیو داری الکی بزرگ میکنی بگو :"من؟!...نه!"...دراز گوش پنداشتن و رنجاندن همه ی کاربرا کجا بود؟!...قربانی کجا بود؟!...
آیا تا به حال فکر کرده اید چندین نفر پس از این جریانات ،تازه و برای اولین بار با این سایت آشنا شده و تصمیم به فعالیت در آنجا هم گرفته اند؟!
امضاها؟!...والا تا اونجایی که من دیدم اگه امضای چند نفر رو دوبار هم حساب کنیم به 10 تا هم نمیرسه!!
"همه را فدای یک - دو نفر کنید؟" و باز هم توهم و بزرگ نمایی دیگر...

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از GCD :
آیا تابحال فکر کرده اید که چرا پس از این جریانات، میزان مهاجرت کابران به "یک سایت دیگر" بشدت افزایش یافته؟ امضاها را دیده اید؟
تمامی اینها پیامد سیاست غلط شماست! چرا میخواهید خود و همه را فدای یک - دو نفر کنید؟[/b]

" پیامد سیاست غلط" ؟ من قبول ندارم...

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از @/1-1*5+0 :
آخه برادر من شما بگو دقیقا چند بار و توسط چند نفر گفتن این قضیه که بن شدن سارا و ارتقا امیر و نیما ربطی به این موضوعی که شما فکر میکنی نداره کافیه...تا وقتی انجام شد دوباره خودتو نزنی به کوچه ی علی چپ و تو پست بعدیت دوباره این قضیه رو تکرار نکنی؟!!
وقتی میگن همه چیو داری الکی بزرگ میکنی بگو :"من؟!...نه!"...دراز گوش پنداشتن و رنجاندن همه ی کاربرا کجا بود؟!...قربانی کجا بود؟!...
آیا تا به حال فکر کرده اید چندین نفر پس از این جریانات ،تازه و برای اولین بار با این سایت آشنا شده و تصمیم به فعالیت در آنجا هم گرفته اند؟!
امضاها؟!...والا تا اونجایی که من دیدم اگه امضای چند نفر رو دوبار هم حساب کنیم به 10 تا هم نمیرسه!!
"همه را فدای یک - دو نفر کنید؟" و باز هم توهم و بزرگ نمایی دیگر...
ببین پروفسور، من بارها با دلیل گفتم که این جریان به سایت ربط داره، پس دیگه نمیگم
اما 2 نکته رو گفتی:
1. امضاها: منظور من امضاهایی مثل مال من نبود، اونایی رو میگم که توشون تبلیغ اون سایتو کردن
فقط کافیه آخرین عضو های اونجا رو چک کنی تا ببینی بعد از این جریانات چند نفر جدید اضافه شدن! یکیش خود من!
2. بزرگنمایی: این موضوعیه که خودش به اندازه کافی بزرگ هست، چه چیزی بالاتر از ضایع شدن حق و انکار اون؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

به نقل از GCD :
فقط کافیه آخرین عضو های اونجا رو چک کنی تا ببینی بعد از این جریانات چند نفر جدید اضافه شدن! یکیش خود من!

باز خوبه انکار نمیکنید!!!!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از peg0a2h1 :
" پیامد سیاست غلط" ؟ من قبول ندارم...
آره، پیامد سیاست غلط! چون اگه مدیرا بجای دفاع کور از امیر و نیما و پیچوندن کاربرا حقایق رو عادلانه بررسی میکردن الان وضع این نبود
& اصولا تو چیو قبول داری؟!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از peg0a2h1 :
باز خوبه انکار نمیکنید!!!!
چیو انکار نمیکنم؟ هر کسی وقتی میبینه یک جا حقش خورده میشه و بهش دروغ گفته میشه، سعی میکنه اونجا رو ترک کنه!
الان من یک 1320 ام سابقه اینجام رو هم اونجا ندارم، اما احترامم توی اونجا بیشتره!
باور کن اگه سمپادیا رو دوست نداشتم الان اونجا 2000 تا پست داشتم و کلا اینجا رو بیخیل میشدم!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

به نقل از GCD :
آره، پیامد سیاست غلط! چون اگه مدیرا بجای دفاع کور از امیر و نیما و پیچوندن کاربرا حقایق رو عادلانه بررسی میکردن الان وضع این نبود
& اصولا تو چیو قبول داری؟!

من قبول دارم عین خیلی ها جوگیر نیستم! قبول دارم مدیر شدن توی یه انجمن این قدر که فکر میکنید مهم نیست! قبول دارم قرار نیست همه چی جوری اتفاق بیفته که من میخوام!

به نقل از GCD :
چیو انکار نمیکنم؟ هر کسی وقتی میبینه یک جا حقش خورده میشه و بهش دروغ گفته میشه، سعی میکنه اونجا رو ترک کنه!
الان من یک 1320 ام سابقه اینجام رو هم اونجا ندارم، اما احترامم توی اونجا بیشتره!
باور کن اگه سمپادیا رو دوست نداشتم الان اونجا 2000 تا پست داشتم و کلا اینجا رو بیخیل میشدم!

شما اختیارت دست خودته هر کاری دوست داری بکن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا