• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لیست تمامی عناوین اعتراضات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس
پاسخ‎ : سارا‎.حقیقی‎

اولا نیما دختر باز نیست ولی یه مشکل دیگه داره سواستفاده از معاون بودنش به نفع خودشو دوستش و پارتی بازی
امیر دختر باز تا حدودی ولی نه خیلی
ولی مظلوم نمایی خیلی کمکش کرد

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : لیست تمامی عناوین اعتراضات

من يه چيز بگم؟؟ اقاي GCD من هيچ حرفه بدون دليلي به شما نگفتم!! لطفا يه ذره خاطرات قبليتونو تو yahoo دوره كنين مطمئنا چيزي يادتون مياد!!

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از سارا.حقیقی :
اره بگو من که گفتم خوب نیستم.من دوست پسر دارم خودمم اعتراف میکنم ولی دوست شما که میگه نداره و داره چی؟اونی که سنگه شو به سینه میزنی و اینقد ازش دفاع میکنی گل نیست اقا نیما خودتم خوب میدونی
آخرشم هیچکی جواب درست به ما نداد.
من میخوام جواب بگیرم نیما پاک نکن
به ما چه شما دوست پسر داری یا نه؟
اینکه امیر میگه نداره و داره هم به شما هیچ ربطی نداره.

aghasina

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Qom Nodet
شهر
قم

به نقل از سارا.حقیقی :
اولا نیما دختر باز نیست ولی یه مشکل دیگه داره سواستفاده از معاون بودنش به نفع خودشو دوستش و پارتی بازی
امیر دختر باز تا حدودی ولی نه خیلی
ولی مظلوم نمایی خیلی کمکش کرد
اصلا بحثم ُر این نیست که کی دختر بازه یا نه. بعضیا هم با مظلوم نمایی و پست هایی که دیگران رو محکوم می کنن دارن خودشون رو مبرا میکنن .....

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

بابا یکی بگه واقعا دوست دختر داشتن و نداشتن اینقدر مهمه؟
نمیشه این کلمات رو به کار نبرید؟
چند وقته وقتی میام توی بخش کاربرا، یاد فروم های مضخرف پاتوق و کلوب و ... میافتم

هیچ فرقی نداره با اونجاها

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مدیـــر بازنشستــه :
من گفتم و باز هم میگم ، موضوع امیر و سارا به ما ربطی نداره. هر قدر هم در این مورد بحث کنید فایده نداره. ماهم توی جایگاهی نیستیم که توی این ماجرا دخالت کنیم. موضوعات شخصی کارمندان ربطی به مدیرشون نداره. معیار اینجا رفتار کاربران توی محیط عمومیه. نه اس ام اس و ایمیل و دوستی های بیرون.
نظر شما واسه خودتونه ،‌ نظر من هم واسه خودم. اما در کل نه نظر شما مهمه و نه نظر من. چون نه ربطی به شما داره و نه ربطی به من. آقاجان ، شما چرا وکیل مدافع دیگران شدی؟ به من چه یکی از مدیرانم چیکار کرده توی محیط دیگر؟ از این اخلاق مزخرف ایرانی دست بردارین؟ شدین شبیه گزینشی که موقع استخدام تو اداره اولین چیزی که ازش میپرسن احکام شرعیه.
بهتون گفتم که سارا به خاطر اون موضوع تنبیه نشد. مشکل از اسپم شدید ایشون بود و بحث های صندلی داغشون.
امیر به خاطر فعالیت زیادش مدیر شد. همین و همین. موضوعات روابط شخصی ایشون هم ربطی به ما نداره. من دفعه بعد این جمله رو تکرار نمی کنم دیگه.
1. مورد امیر و سارا یکی از موارد تابلو پارتی بازی بود، و مبهم ترین اتفاق سایت، واسه همینه که همه کاربرا به این گیر دادن و تا وقتی حتی تو هم با این دلایل مسخره بخوای از زیر بار 1 جواب منطقی در بری وضع درست نمیشه
2. حتی اگه توی 1 اداره هم بعد از این گزینش ها یه کارمند بره مخ همکارای زنشو بزنه مدیره خفتش میکنه! ببین برادر من، خودت میدونی من اصلا مذهبی نیستم ولی در این مورد وقتی 1 پسر بوسیله مقامی که تو بهش دادی رفته دختربازی، پس مسئولش تویی! مثل اینکه یه تفنگ بدی دست یه بچه بعد اونم بره آدم بکشه باهاش، اونوقت تو میگی به من چه، من تفنگه رو دادم دستش حالا اینکه آدم بکشه با خودشه؟
3. سارا دقیقا سر همون جریان بود که بن شد، ضمنا الکی بهانه اسپم نیار که تو سایت اینهمه اسپمر قهار هست که کسی جرات نداره جلوشون سر بلند کنه
4. :)) این حرف که امیر بخاطر فعالیتش مدیر شده خیلی مسخرست! فکر کنم اکثر کسایی که اونجا فعالیت دارن میتونن شهادت بدن که پر محتوا ترین تاپیک ها و بحث های متنوع همراه با تفکر طی اون روزهایی بود که من مدیر بودم، حالا چطوری در عرض 1 روز که من نیومدم یهویی فعالیت من شد 0 و فعالیت امیر شد 100؟
یاد جریان کروبی افتادم، که توی انتخابات قبلی یه دور چرت زد و از رییس جمهوری افتاد! منم 1 روز نیومدم و از مدیری افتادم!

نیما هم اشتباه کرد اما چی شده شما بعد این همه وقت یادتون افتاده؟ گفتم اشتباه رو با اشتباه ادامه نمیدن. اگر اعتراض داشتین همون موقع میگفتین.
معیار ما دخترباز بودن یا نبودن امیر نیست. ما اینجا بر اساس فعالیت های کاربران مدیر انتخاب می کنیم. همین و همین.
خودت هم قبول داری نیما اشتباه کرده، پس از نظر تو 1 آدم که بزرگترین اشتباهات رو توی یک سایت مرتکب بشه، به شرط داشتن سابقه و پست زیاد میتونه ارتقا پیدا کنه؟ پس همین الان برو محمد حسین رو بکن مدیر کل که هم سابقش زیاده هم پستاش
حالا جالبیش اینجاست مدیرا همیشه میگن تعداد پست و درجه کاربری به چه دردتون میخوره! بفرما اینم مورد استفاده اش!
در ضمن جو اون موقع یه جو نسبتا خوب بود، نه این جو بی اعتمادی که الان توی سایت بوجود اومده، اون موقع این مشکل که امیر از دوستش دفاع کنه چیز جدی ای نبود و کاربرا هم فکر میکردن حداقل کاری که مدیران سایت خودشون انجام میدن اینه که از ارتقای اونا جلوگیری بشه، ولی الان دیگه کارده به استخون رسیده

ممد آقا، لطف کن بفرما که: فعالیت توی دیکشنری تو چی معنی شده؟

عبارات کنایه ای مربوط به شما نبود. جمله کلی بود نه موردی.
آقای اعتمادی آزمون ورود راهنمایی ها به دبیرستان رو برداشت. آقای غفاری دوباره گذاشت. حالا اعتمادی میتونه از غفاری شکایت کنه که چرا آثار مدیریتیش رو پاک کرده؟
شما چرا مسائل رو قاطی همدیگه می کنی. اینکه امیر اون کار رو کرده خب حتما دلیلی داشته. شما برو اول دلیلش رو بپرس. در ضمن امیر یک مقام بالاتر محسوب میشه و اصولا اختیار این کارها رو داره. خیلی مسخره ست اوضاع. شبیه بازی بچه ها شده که میخوان اسباب بازی اون یکی رو داشته باشن. من بعید می دونم امیر به خاطر چنین چیزی اون کار رو کرده باشه.
من نمی تونم حق شما رو تو این دنیا بگیرم و بدم. شما میتونی تو اون دنیا حقتون رو بگیری.

من این رو شاهدی دونستم بر این که امیر از همون موقع بشدت با من و مدیریتم مشکل پیدا کرد، این هم نکته مهمی بود ضمنا من در طی دوران مدیریتم چندید بار شاهد بودم پستای من در قسمت قوانین توسط امیر ویرایش شده، بدون اینکه حتی 1 نقطه کم یا زیاد بشه

و اما در مورد نکته دوم، من تقاص اتفاقی که توی این دنیا برام افتاده رو همینجا میخوام، شاید خدا هم بعدا مثل شماها بپیچونه

هیچ اجبار و لزومی وجود نداره که نام مدیر یک بخش توی آخرین تغییرات ذکر بشه. اینکه یک بار اینکار شده هم کار اضافی بوده و دلیل نمیشه برای همه ، در تمام مواقع انجام بشه.
عزل مدیر در اختیار مدیران بالادستیه و انتخاب با اون هاست. ممکنه اون ها چیزهایی ببینند که شما نبینید و هیچ اجباری وجود نداره که توضیح بدن. هیچ جای دنیا مدیر بالادستی برای عزل پایینی توضیح نمیده.
جواب نیما الان چه اشکالی داره؟
من و نیما شرایطمون یکسان بود، هر هر دومون مدیر اون بخش بودیم، حالا چرا اسم اون رفت ولی من نه؟ هنوز برای این مورد هم (مثل بقیه موارد) جز مغلطه جوابی ندیدم
مدیر بالا در هنگام عزل پایینی دلیلشو میگه، در تمام دنیا! مگر اینکه جوابش اونقدر تابلو باشه که همه دنیا بدونن! ولی من هنوز 1 جواب درست و حسابی در مورد اخراج خودم نشنیدم
مشکل جواب نیما اینه که اون با بهانه شلوغ بودن سر من حتی از کاندیدا کردن من برای بخش نرم افزار امتناع کرد، اما دوست خودش با داشتن سمت های مدیریت 2 بخش و ناظم انجمن بودن، باز هم مدیر 1 بخش پرطرفدار شد!

دقیقا چه حقی خورده شده؟ کاربران دیگه هم میخواستن درست حسابی فعالیت بکنند تا مدیر بشن. من مدیر فعال میخوام نه مدیر خوش سابقه و پاک !
بازم میگم، لطفا فعالیت رو برای من تعریف کن!من روزانه حدود 8 ساعت توی سایت و بخش بودم، و علاوه بر اون در طی 20 و خورده ای روز مدیریتم حداقل 10-12 تاپیک عالی و قابل بحث اجتماعی زده شده، اما لطفا به من بگو ببینم امیر تا حالا چکار کرده؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از panther :
من يه چيز بگم؟؟ اقاي GCD من هيچ حرفه بدون دليلي به شما نگفتم!! لطفا يه ذره خاطرات قبليتونو تو yahoo دوره كنين مطمئنا چيزي يادتون مياد!!
تو الان توی پستایی که زدی، گفتی که من فقط میخوام شلوغ بازی در بیارم و...
اصولا این چه ربطی به یاهو داره؟ :-\

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

آقای مطهری یکم منطقی باش.دارم واست ثابت میکنم همه ی کارای امیرو.
من اون شب این همه تعریف کردم ولی دیدین امیر نگفت حرفام دروغه
بابا چقد مدرک واست بیارم که نشون بده امیر اونجوری که فکر میکنی نیست؟
وقتی کل فرزانگان و هاشمی نژاد مشهد دارن میگن امیر و فاطمه دوستن بازم میخوای بگی امیر دختر باز نیست؟
من اعتراض نکردم بگم من خوبم اصلا ۵۰% تقصیر من ولی ببین شما با من چه کردین با امیر چه کردین!
بابا نیما به من گفت فاحشه هیچی بهش نگفتین اونوقت من میگفتم گه اخطار میدادین که بنم میکنین
حداقل یک هفته بنش میکردین.حداقل بعد یک ماه ناظمش نمیکردین.حداقل اینقد ازش دفاع نمیکردین تا دلم خوش بشه
اصلا منطقی نیستین
جز حق نمیتوان چیزی دید...

من اعتراض نکردم بگم من خوبم اصلا ۵۰% تقصیر من ولی ببین شما با من چه کردین با امیر چه کردین!
بابا نیما به من گفت فاحشه هیچی بهش نگفتین اونوقت من میگفتم گه اخطار میدادین که بنم میکنین
حداقل یک هفته بنش میکردین.حداقل بعد یک ماه ناظمش نمیکردین.حداقل اینقد ازش دفاع نمیکردین تا دلم خوش بشه
اینو هم توجه کن حاج ممد

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Hespride :
بابا یکی بگه واقعا دوست دختر داشتن و نداشتن اینقدر مهمه؟
نمیشه این کلمات رو به کار نبرید؟
چند وقته وقتی میام توی بخش کاربرا، یاد فروم های مضخرف پاتوق و کلوب و ... میافتم

هیچ فرقی نداره با اونجاها
ببین الان اینجا بحث سر سوء استفاده امیر و نیما از مقامشون، و حمایت کورکورانه و مشکوک مدیران از اونا هست، نه تعداد دوستای طرف

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس

من الان فهمیدم مدیرای سایت در امر پیچوندن کاربرا خیلی ماهرن

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

1- تاحالا ندیده بودم شخصی عنوان پاسخ خودش در تاپیک رو به اسم خودش تغییر بده، خیلی جالبه!!
2- تا حالا ندیده بودم کسی انقدر خودش رو درگیر فرضیات از پیش ثابت شده بدونه و هرچی بهش بگی، بگه پیچوندن و ... !!
3- جواب های مطهری به اندازه کافی خوانا و واضح هستند از نظر بنده؛ فکر می کنم جواب سوالات افراد کامل داده شده و نمی خوان قبول کنن، چون مورد دو که نوشتم به شدت وجود داره.
4- معلوم نیست هدف دوستان از این حق خواهی چیه! گاهی وقتا بعضی ها به اشتباه فکر می کنن صرفا بردن آبروی طرف مقابل مد نظر هست
5- به بعضی ها می گی بیا، اینم جواب سوالا؛ می گن ما صبر می کنیم تا تحقیقات تموم بشه؛ معذرت می خوام، در انتهای فرصت تحقیقات می خواین چیکار کنین خوب ؟! می خواین بگین ما قبول نداریم ؟!! فکر کردین اتفاقات انتخابات دور دهم ریاست جمهوری ایران قابل تعمیم به همه جاست !؟

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از GCD :
تو الان توی پستایی که زدی، گفتی که من فقط میخوام شلوغ بازی در بیارم و...
اصولا این چه ربطی به یاهو داره؟ :-\
از اونجایی ربط داره که تو یه جوری به من تو یاهو گفتی که اگه از یکی از بچه ها نمی پرسیدم، می گفتم منو الان میان از وزارت اطلاعات ترور می کنن!! تو فقط جو الکی میدی من اینو گفتم!!! مترادف کلمات رو نیار!!!!

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

3. مشکلات امیر:
* تلاش در جهت تخریب وجهه من (مدرک مستند)
* متهم کردن بنده به دختربازی (مدرک مستند)
* ترویج افکار بی پایه و اساس در مورد اقدام اینجانب علیه سایت "سمپادیا" (مدرک مستند)
* زیر سوال بردن فعالیت های مدیریتی و کاربری بنده (تاپیک امیر پاک شد، شواهد توی اون بود)
* سعی در محو آثار مدیریت من در بخش گفت و شنود اجتماعی (شواهد)
* سعی در مظلوم نمایی، چهره سازی، ترغیب اذهان عمومی علیه من و برخی کاربران
* توهین شدید به برخی کاربران و خود بنده (مدارک و شواهد)
* عدم پاسخگویی مدیریتی

عزیز من!
*چرا می خوای منو دشمن بدونی
من که هرجا اسن از ما بردم ،گفتم فرشید جان
*متهم کردن شما در رابطه با اعتراض یکی از کاربرا بوده !!1 (مدرک مستند)
*جالبه من کی این کارو کردم که خودم خبر ندارم :D
*زیر سوال بردن نداره ! همونطور که شما بنده رو به رگبار بستی :D داری فحش ی دی ،داری تو مسائل خصوصی دخالت می کنی ، منم یه انتقاد ساده کردم ،جنبه انتقاد هم چیزه خوبیه
* سعی در محو نداره ! اگه منظورت اون پستت تو قوانین بود که باید بگم چون من دیدم خیلیاش تکراری پاکیدم :D
*مگه مظلوم نیستم؟ می بینی نمی تونم بیام تو سایت از خودم دفاع کنم ،اما هی می گی واسم ،هی تهمت ناروا می زنی ،جلوی خودم ،ژشت سرم هرچی به دهنت می رسه بهم می گی
*ایول بابا ، این از همه ی چیزایی که گفتی واسم بدتره
من تو سایت اولین چیزی که توجه می کنم ،احترام به کاربراست
*مثلا چه سوالی کردی که جواب ندادم ؟
(خانوم !؟ من پ.خ شما رو ندیده بودم که جواب بدم ،اگه از اون بابت ناراحتید من همینجا جلو همه از اینکه جواب پ.خ شما رو ندادم عذر می خوام )

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از پردیس :
پاک و قفل کردن تایپیک هایی که ضد مدیر ها و ناظم ها بوده
قرار دادناسم امیر در قسمت آخرین تغییرات سایت به عنوان اینکه مدیر یه بخش شده در حالیکه اسم هیچ کدوم از کسایی که مدیر یه انجمن شده باشه رو نذاشن و نباید بذارن چون بر خلاف قوانین هستش و اینو بار ها هم خود آرمیتا گفته که اسم کسی رو که مدیر انجمن شده رونباید گذاشت
ببنید من بعد از یک ماه که ناظم بودم مدیر اون انجمن شدم که اونجا رو مرتب کنم
شما توی اوت تاپیک ،پستی می بینید که اعلام کرده باشه امیر ناظم شد؟؟؟؟؟؟؟
این به اون در :D

به نقل از ɀȧɦɾȃ.J :
انتخاب کردن مدیر انجمن ها در مدت خیلی طولانی و تعصب به خرج دادن (حدودا بعد 2 هفته فقط چند مدیر انتخاب شدند و هنوز میگویند در حال بررسی سوابق داوطلبانند !) آن در حالی که کسی مانند امیر با توجه به اتفاقات بدون درنظر گرفتن سابقه و روابطش نه تنها مدیر 3 انجمن بلکه ناظم هم شد! چرا اینجا اینقدر الان طولش میدهند و با حساسیت مدیر انتخاب میکنند ولی در چنین مواردی غافلند؟

سوابق من مشخصه من یک ساله دارم اینجا فعالیت می کنم و تمام مدیرا همه ی سوابق منو از حفظن

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

به علت این که عجله دارم بقیه جواب ها بعدا :D

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

به نقل از امـيــــــــــــر :
ببنید من بعد از یک ماه که ناظم بودم مدیر اون انجمن شدم که اونجا رو مرتب کنم
شما توی اوت تاپیک ،پستی می بینید که اعلام کرده باشه امیر ناظم شد؟؟؟؟؟؟؟
این به اون در :D
ببخشید ننوشتن اسم شما به عنوان ناظم دلیل بر این نمیشه که اسم شما رو به عنوان مدیر شدن یک انجمن بنویسن

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس

من چند نفرو دیدم که خیلی وقته فعالیت میکنن ولی حتی رابط هم نشدن چه برسه به مدیر انجمن و ناظم بعد این اقا 3 تا انجمنو که داره هیچ ناظمم هست
بابا یهو بیاین مدیر کلش کنین خلاص

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من فقط چند تا نکته رو بیان میکنم و بعدا اشتباهاتم رو هم بررسی خواهم
اول از همه این که خانم حقیقی بنده هرگز به شما این توهین رو نکردم و به خودمم اجازه نمیدم همچین توهینی رو بکنم
بنده در تاپیکی با نام " حرف بزن " یک درد و دل ساده رو از سایت بیان کردم و به این که سایت شده سایت دوست یابی اندکی اعتراض کردم
و مشخصات افرادی رو که به واقع تنها نامی که میشه بر روشون گذاشت فاحشه است رو تو اون درد و دلم بیان کردم
بنده نه اسمی از شما بردم و نه ربطیش دادم به اون تاپیکه دیگه
بنده مقصر نیستم اگر شما خودتون رو با اون ویژگی هایی که من گفتم مشترک دیدین و این رو باید در خودتون اصلاح کنین

مورد بعدی در رابطه با بن شدن ایشون هستش
خانم حقیقی ؛ چند وقت پیش یکی از کاربران و دوستان من به علت توهینی که معنای عامش هم چیز دیگه ای بود 3 روز بن شد .
به نظر خودتون با اون توهین هایی که شما کردی به من الان بن نشدنت عجیب نیست !؟ میخوای نقل قول از پ.خ هات که توش بهم گفته بودی د.... رو بزارم !؟ میخوای آخره چتی رو که بهم گفتی به ک... رو بزارم!؟
همین که الانشم دارم به شما اجازه ی فعالیت میدم و اون فحش ها رو گذشت کردم خیلیه
اگر شما واقعا اعتراضی در رابطه با بن شدنتون دارین بگین که تک تک فحش هاتون رو بزارم تا دیگه نه شما و نه بقیه ی کاربران اعتراضی نداشته باشن و همه چیز روشن باشه
و در ضمن اگر خانم حقیقی دیگه در مورد بن شدن شون مشکلی و سوالی نداشتن دوستان دیگه هم اعتراضی نکنن تا من دوباره با گذاشتن فحش های ایشون شرمنده ی خانم حقیقی نشم .
ور در ضمن بن شدن یه کاربر با مورد بررسی قرار گرفتن خیلی چیز ها هستش و بن شدن ایشون هم علت های زیادی داشت
مثل صندلی داغشون
مثل صحبت هایی که در "سینما و تلویزیون " قبل ها کردن
و توهین هاشون و شناخت عمومی کاربر در ذهن مدیران
پس به دنبال این نباشین که بیان و به شما همیشه آدرس بدن که به علت فلان حرف ایشون در فلان صفحه و فلان وقت ایشون بن شدن .
خیر ؛ روند کلی هست . و در ضمن فرشید جان قبل از من خود مطهری پیشنهاد بن شدن ایشون و پوریا رو داده بودن و داشت در همون حین بررسی میشد که با اون جریانات همزمان شد .

در رابطه با "مشکلات نیما" که فرشید خان زحمتش رو کشیده بودن بنده به طور کامل و مفصل به مدیران توضیح دادم ولی متاسفانه حرف هایی هست که در شعن فروم بچه های سمپاد نیست که بخواد به صورت عمومی مطرحش کنم . امیدوارم بنده رو به خاطر عدم توانایی در بیان اون ها ببخشید . پیشا پیش ممنون

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس

به نقل از نــيما :
من فقط چند تا نکته رو بیان میکنم و بعدا اشتباهاتم رو هم بررسی خواهم
اول از همه این که خانم حقیقی بنده هرگز به شما این توهین رو نکردم و به خودمم اجازه نمیدم همچین توهینی رو بکنم
بنده در تاپیکی با نام " حرف بزن " یک درد و دل ساده رو از سایت بیان کردم و به این که سایت شده سایت دوست یابی اندکی اعتراض کردم
و مشخصات افرادی رو که به واقع تنها نامی که میشه بر روشون گذاشت فاحشه است رو تو اون درد و دلم بیان کردم
بنده نه اسمی از شما بردم و نه ربطیش دادم به اون تاپیکه دیگه
بنده مقصر نیستم اگر شما خودتون رو با اون ویژگی هایی که من گفتم مشترک دیدین و این رو باید در خودتون اصلاح کنین

مورد بعدی در رابطه با بن شدن ایشون هستش
خانم حقیقی ؛ چند وقت پیش یکی از کاربران و دوستان من به علت توهینی که معنای عامش هم چیز دیگه ای بود 3 روز بن شد .
به نظر خودتون با اون توهین هایی که شما کردی به من الان بن نشدنت عجیب نیست !؟ میخوای نقل قول از پ.خ هات که توش بهم گفته بودی د.... رو بزارم !؟ میخوای آخره چتی رو که بهم گفتی به ک... رو بزارم!؟
همین که الانشم دارم به شما اجازه ی فعالیت میدم و اون فحش ها رو گذشت کردم خیلیه
اگر شما واقعا اعتراضی در رابطه با بن شدنتون دارین بگین که تک تک فحش هاتون رو بزارم تا دیگه نه شما و نه بقیه ی کاربران اعتراضی نداشته باشن و همه چیز روشن باشه
و در ضمن اگر خانم حقیقی دیگه در مورد بن شدن شون مشکلی و سوالی نداشتن دوستان دیگه هم اعتراضی نکنن تا من دوباره با گذاشتن فحش های ایشون شرمنده ی خانم حقیقی نشم .
ور در ضمن بن شدن یه کاربر با مورد بررسی قرار گرفتن خیلی چیز ها هستش و بن شدن ایشون هم علت های زیادی داشت
مثل صندلی داغشون
مثل صحبت هایی که در "سینما و تلویزیون " قبل ها کردن
و توهین هاشون و شناخت عمومی کاربر در ذهن مدیران
پس به دنبال این نباشین که بیان و به شما همیشه آدرس بدن که به علت فلان حرف ایشون در فلان صفحه و فلان وقت ایشون بن شدن .
خیر ؛ روند کلی هست . و در ضمن فرشید جان قبل از من خود مطهری پیشنهاد بن شدن ایشون و پوریا رو داده بودن و داشت در همون حین بررسی میشد که با اون جریانات همزمان شد .

در رابطه با "مشکلات نیما" که فرشید خان زحمتش رو کشیده بودن بنده به طور کامل و مفصل به مدیران توضیح دادم ولی متاسفانه حرف هایی هست که در شعن فروم بچه های سمپاد نیست که بخواد به صورت عمومی مطرحش کنم . امیدوارم بنده رو به خاطر عدم توانایی در بیان اون ها ببخشید . پیشا پیش ممنون
اولا من مشکلی با بن شدنم ندارم
مثله این که شما یا واقعا نمیفهمی(خدا شفات بده )یا نمیخوای بفهمی که بازم خدا شفات بده 100 دفعه تو این تاپیکا گفتم من مقصر بودم و هستم ولی میخوام ثابت کنم امیر هم مقصره به اندازه ی من [-(
شما اگه خیلی دلت میخواد اون مواردی که گفتیو بذاری بذار تا منم اس ام اسهای دوست عزیزتو بذارم ببینیم کی با ادب تره!!!!!!!!!!1 (<

یه چیز دیگه به اقای مطهری بگم:
شما کی به من 3 تا اخطار دادی؟ :O
یکی دادی که دیگه صحبت شماره و اینا نکن که منم گوش دادم
بعدش سر قضیه نیما منو بن کردی :-w

marzieTC

کاربر فعال

با سلام خدمت همه دوستان​
متاسفانه من یه مدتی نبودم اما از همه اتفاقات با خبرم!
بیشترین قضیه ای که منو دوباره اینجا کشونده اینه که جناب مدیران محترم شما که اینقد دارید رجز میخونید که دلیل بن شدن سارا فقط اسپم هایی که میداد بوده پس من چرا بن شدم؟ :-w من که تا به حال اخطارم نداشتم!
اینو نگفتم که جواب منو بدید که چرا بن شدم چون اصلا مهم نیست میخواستم بهتون بگم که دلیل بن شدن سارا اسپماش نبوده!
لطفا سعی نکنید تبعیض و پارتی بازیاتونو بپوشونید

من کاری به امیرو سارا نداشتم نمیخواستم هم که دخالت کنم هر چی هم گفتم فقط به خاطر این بوده که واقعا اعصابم از حرفای آقا نیما که بیخودو بی جهت و بدون اطلاع از دوست عزیزش دفاع میکرد خیلی خورد شده بود! چون منم اول حرفای سارا رو باور نمیکردم ولی وقتی اس ام اس هارو خوندم کاملا برام همه چیز روشن شد!

هیچ کدوم از شما میدونید که جناب نیما که هنوز از دوست عزیزشون دفاع میکنن به طور خیلی سرسختانه! قرار بود که یه تاپیک اختصاصی بزنن و برای همه توضیح بدن که جریانو کاملا یه جور دیگه براشون تعریف کرده بودن؟

اما الان که دارم فکر میکنم میبینم حرفشون فقط به دلیل جو مدرسه و اتفاقاتی که براشون افتاده بود بود!

جالب اینجاست که زمانی که همه هنوز فکر میکردن همه تقصیرا گردن سارا بود خود جناب نیما متوجه این شده بودن که دوست عزیزشون چه دست گلایی که به آب نداده بود! :-w

در ضمن مثل این که قبلا مدیرا با هم تبانی کرده بودن که کیا رو بن کنن!
جناب مطهری از رابطه فامیلی من و سارا هیچینمیدونن اما جناب نیما تو انجمن ناگفته ها گفتن که کاری میکنن که هیچ احدی نتوننه با فامیلاش تو این سایت عضو بشه!
دارید میبینید که همه شواهد دست به دست هم دادن که دلیل بن شدن سارا اسپماش نبوده! من شاهد بودم تا سه روز پست آقا نیما که توش گفته بود * دختری که آبروی پسری رو میبره ف....س*( دقیقا متنشم یادم نیست) ویرایش نشده بود!

صرف نظر از این که تمام توهینایی که جناب نیما به سارا کرده بود دو طرفه بود هم به سارا و هم من!

مدیرا لطف کنید بچه ها رو نپیچونید! اگه نمیتونید درست مشکلا رو حل کنید پس چرا به خودتون لقب مدیریت دادید؟ :O

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا