• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لیست تمامی عناوین اعتراضات

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : لیست تمامی عناوین اعتراضات

به نقل از Hespride :
الان اون هفته تموم شد یا نه؟
چی شد خب جواب ها؟

اصلا ببخشید، وقتی یه سر دعوا مدیرا هستن، بهتر نیست خود اونها قاضی نشن؟

یه سر دعوا هم کاربرا هستن! اونا قاضی بشن؟

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

همه ی کاربرا توی دعوا نیستن، اما دعوا در مورد همه ی مدیراست( البته به جز مطهری)
پس طبیعتا قطعا اونها نباید باشند

هرچند شاکیا میگن ما مطهری رو قبول داریم!!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

به نقل از Hespride :
همه ی کاربرا توی دعوا نیستن، اما دعوا در مورد همه ی مدیراست( البته به جز مطهری)
پس طبیعتا قطعا اونها نباید باشند

هرچند شاکیا میگن ما مطهری رو قبول داریم!!

به نظر من به روند قضاوت گیر ندین همینطوری از همه چی بهتره

اونایی که تو دعواها نیستن یا طرفدار یه گروهن ولی چیزی نمیگن یا کاربر جدیدن و کلا از موضوعات خبر ندارن

نمیشه اونطوری

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

میشه بفرمایید من عضوکدوم قسمت از این تقسیم بندیتون هستم؟

یعنی چی به قضاوت گیر ندید؟ وقتی قراره در مورد یه چیزی، یه قاضی تصمیم بگیره، اون قاضی باید توسط طرفین پذیرفته شده باشه، وگرنه هر حکمی که بده، قابل قبول برای یکی از طرفین نیست

به شخصه میگم که نمیتونم اعتمادی بکنم به رای مدیران، چون به هر حال دعوا سر اینه که مدیرا توی تصمیماتشون اشتباه کردن، حالا بهشون بگیم برای این حرف، تصمیم بگیرن؟
یه کم بی فایده نیست؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد

به نقل از Hespride :
میشه بفرمایید من عضوکدوم قسمت از این تقسیم بندیتون هستم؟

یعنی چی به قضاوت گیر ندید؟ وقتی قراره در مورد یه چیزی، یه قاضی تصمیم بگیره، اون قاضی باید توسط طرفین پذیرفته شده باشه، وگرنه هر حکمی که بده، قابل قبول برای یکی از طرفین نیست

به شخصه میگم که نمیتونم اعتمادی بکنم به رای مدیران، چون به هر حال دعوا سر اینه که مدیرا توی تصمیماتشون اشتباه کردن، حالا بهشون بگیم برای این حرف، تصمیم بگیرن؟
یه کم بی فایده نیست؟

نگین "مطلقا" بی طرفین!! شما خودتون به آقای مطهری اعتماد ندارین؟!

من نمیدونم آخرش قراره چی بشه؟ حالا شما قاضی بشی چی کار میکنی؟ میخوای بن کنی؟ عزل کنی؟

بی فایده نیست چون اون ها با تجربه تر از من و شما هستن

( در ضمن این تاپیک برای این حرفا نیست اینکه دعوا راه بندازیم کی صلاحیت قاضی بودن رو داره )

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

ببخشید دقت کنید مطهری گفته بیاین اعنراضاتونو بگین نه این حرفارو
بهتره با پ.خ مشکلتونو حل کنین

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مدیـــر بازنشستــه :
مسئولیت سخنان هر فرد با خودشه. هر کس پاسخگوی اعمال خودش باید باشه.

اَستَغ فُر الله! خوب منم میگم این تهمتایی که به من زدن رو باید پاسخگو باشن دیگه!

اما توضیحات خودم در مورد مساله انتخاب نیما و امیر به عنوان مسئول
در نظر داشتیم امیر رو زودتر مسئول بکنیم در سایت. اما خوب یادمون رفت و مساله موند برای بعدها. امیر و نیما هر دو عضو فعال بودند. ارسال هاشون هم خوب و مفید بود و فعالیت خوبی داشتند. نحوه برخوردشون هم مناسب بود. سیستم انتخابی مدیران هم با رای گیریه و اضافه شدن هر عضو جدید به مجموعه مدیریت به رای مجموعه بستگی داره. حق نیما هم رد انتخاب امیر ، یک رای خودش بود و تمام. معیار انتخاب مدیران فعالیت هاشونه نه کارهاشون توی مدرسه شون !
ااا! مطهری و مغلطه؟ از کی تا حالا تو هم میپیچونی؟
خوب گیریم که خیلی وقته میخواستین ارتقا بدین، ولی این وسط با نادیده گرفتن اون ماجرا (که مشکل بزرگی بود) در واقع حق بچه ها خورده شده!

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اینطور که به نظر میرسه عمده حرفی که زدی از قرار "بیربط بودن جریان برای ما" بود، در صورتی که اولین مورد از بند اول حرفم همین کشیده شدن ماجرا به سایت بود، نیما با وارد کردن ماجرا به سایت درواقع اونو به تمامی کاربران ربط داد و مشکلاتی که بعد از اون بوجود اومد به تمامی کاربرا ارتباط داره
من کاری ندارم که کی مقصره، اما همین مثال همکار توی اداره مثال خوبی در این مورد بود، خوب طبیعتا در یک اداره اگه یکی از کارمندای مرد در موردی برای یه دختر مزاحمت ایجاد کنه، هرچند دختره هم مقصر باشه اما تا وقتی خود پسر یه رگه هایی از دختربازی نداشته باشه میتونه به راحتی رابطه رو قطع و عادی کنه و در صورتی که این کار رو انجام نده و گند قضیه در بیاد، رییس اون شرکت اولین کاری که میکنه در نظر گرفتن سابقه منفی اخلاقی برای اون و تنبیهشه، نه ارتقا!
اما در مورد اون جریان، بنده به جرات میتونم بگم یکی از افرادی هستم که ماجرا رو تقریبا بطور کامل میدونم و مطمئن باش اطلاعاتم از مدیرایی که این حکم رو صادر کردن بیشتره، فکر کنم پس از اینهمه فعالیت من توی سایت اکثر کاربرا میدونن که من تا درباره چیزی بطور صحیح اطلاع نداشته باشم ابدا و اکیدا دربارش اظهار نظر نمیکنم
حالا: از نظر من، میشه گفت سارا شاید چیزی حدود 25% مقصر بوده و بقیه تقصیرات از طرف نیما و امیر بوده! من نمیگم سارا نباید تنبیه میشده، اما در اینصورت باید امیر هم تنبیه بشه، کمترین تنبیه ممکن اینه که امتیازاتشو بگیرین یا اینکه از ارتقا اش جلوگیری کنین
ولی چیزی که این وسط اعصاب من و کاربرای معترض رو خورد کرده برخورد شدیدا ناعادلانه و تبعیض آمیز بود، اصولا در هر جایی یکی از شرایط در دست گرفتن یک پست مهم سابقه اخلاقی پاکه، چیزی که امیر با توجه به اتفاقات فاقد اونه، و مدیرا بجای اینکه شخصی که سایت رو به محیط دوستیابی تبدیل کرده رو مورد تنبیه قرار بدن، یکی از پست های کلیدی سایت رو بهش اختصاص دادن! خوب این امر فجیع، طبیعتا فرمول رابطه مستقیم تعداد دوست دخترها با داشتن مقام رو تداعی میکنه، یعنی هرکه دوست دخترش بیش، مقامش بیشتر!
و از طرفی امیر از مقامش سوء استفاده کرده، اون با در دست داشتن شماره تلفن سارا، که از طریق مقامش به دست آورده در حقیقت شرایط رو برای دوستی با اون فراهم کرده و...
پس آیا واقعا همچین شخصی باید ارتقا پیدا کنه و به عنوان یه فرشته در سایت معرفی بشه؟ قطعا الان پیش خودت فکر میکنی بهم بگی در ارتقا ها تمام مدیرا نظر میدن، ولی این پاسخی بدون اندیشه است چرا که خود مسئولای اصلی رو زیر سوال میبره!
"مسئولانی که سعی در اشاعه فرهنگ دختربازی و دروغ گویی و مظلوم نمایی باشند، از یک کاربر تازه وارد بی ارزش ترند!"
جمله حرف های کنایه ای مربوط به شما نبود که ! کلی بود.
من گفتم و باز هم میگم ، موضوع امیر و سارا به ما ربطی نداره. هر قدر هم در این مورد بحث کنید فایده نداره. ماهم توی جایگاهی نیستیم که توی این ماجرا دخالت کنیم. موضوعات شخصی کارمندان ربطی به مدیرشون نداره. معیار اینجا رفتار کاربران توی محیط عمومیه. نه اس ام اس و ایمیل و دوستی های بیرون.
نظر شما واسه خودتونه ،‌ نظر من هم واسه خودم. اما در کل نه نظر شما مهمه و نه نظر من. چون نه ربطی به شما داره و نه ربطی به من. آقاجان ، شما چرا وکیل مدافع دیگران شدی؟ به من چه یکی از مدیرانم چیکار کرده توی محیط دیگر؟ از این اخلاق مزخرف ایرانی دست بردارین؟ شدین شبیه گزینشی که موقع استخدام تو اداره اولین چیزی که ازش میپرسن احکام شرعیه.
بهتون گفتم که سارا به خاطر اون موضوع تنبیه نشد. مشکل از اسپم شدید ایشون بود و بحث های صندلی داغشون.
امیر به خاطر فعالیت زیادش مدیر شد. همین و همین. موضوعات روابط شخصی ایشون هم ربطی به ما نداره. من دفعه بعد این جمله رو تکرار نمی کنم دیگه.

من قبلا هم در مورد اینکه به سایت کشیده شده یا نه بحث کردم، اما در این مورد نمیتونی جلوی بحثو بگیری چون موضوع از یه دعوای معمولی خارج از سایت، به بحث حق و ناحق درون سایت تبدیل شده، اون هم توسط نیما! چطور اگه کسی دعوای خودش و برادرش رو درون سایت بیاره فوری خفتش میکنین، اما در این مورد نیما که مسبب اصلی کشیده شدن جریانات بدرون سایت بود، حتی با یه اخطار جدی مواجه نشد؟
& الان بحث سر این نیست که امیر و سارا با هم دوست بودن یا نه، هر کاری میخواستن کرده باشن! بحث سر اینه که الان که دخترباز بودن امیر و سوء استفاده از مقامش برای همه روشن شده، اونو به ناظم سایت و مدیر 3 بخش مهم تبدیل کردین؟ من و دیگر کاربرا به این معترضیم که چرا این موارد نادیده گرفته میشه و مدیران مدعی ان پارتی بازی نبوده!
نیما هم اشتباه کرد اما چی شده شما بعد این همه وقت یادتون افتاده؟ گفتم اشتباه رو با اشتباه ادامه نمیدن. اگر اعتراض داشتین همون موقع میگفتین.
معیار ما دخترباز بودن یا نبودن امیر نیست. ما اینجا بر اساس فعالیت های کاربران مدیر انتخاب می کنیم. همین و همین.

:O عبارات کنایه ایم کجا بود؟ تمام نکات رو واضح و روشن گفتم!
& من هنوز توی این مسئله گیر کردم، اگه امیر (طبق گفته های آرمیتا و نیما) بدلیل حرف من درباره نمایشگاه و... موقتا مدیر شده، چه دلیلی داره که نوشته های من رو از بیخ پاک کنه؟ ضمنا من در طی دوران مدیریتم چندید بار شاهد بودم پستای من در قسمت قوانین توسط امیر ویرایش شده، بدون اینکه حتی 1 نقطه کم یا زیاد بشه (همون اول کار قوانین رو سیو کردم مقایسه کردم) خوب این چه معنی میتونه داشته باشه جز اینکه امیر همواره چشمش به دنبال مدیریت اون بخش بوده و سعی در پاک کردن آثارم (حتی در زمان مدیریت خودم) داشته؟
& خنده صرفا یک سابقه محسوب میشه خیلی باحال بود!
& جدا تو خود مطهری هستی؟ اون مطهری که من میشناختم همیشه یک دلیل خوب و منطقی میاورد که آدم جوابی در قبالش نداشت، نه اینکه بگه "توهین چیزه بدیه، حالا تو بیخیل!"
من ابدا نمیبخشم، چرا که اگه من این موارد رو نادیده بگیرم در واقع با تاییدم، حق تمام کاربرای معترض رو پایمال میکنم، ضمن اینکه لطمه ای که به من وارد شده جبران ناپذیره
حاج مطهری، این حرف تو فقط 1 معنی میتونه داشته باشه، اونم اینه که "مطهری پاسخی برای این اتهامات ندارد" (!؟!) و این وحشتناکه!
عبارات کنایه ای مربوط به شما نبود. جمله کلی بود نه موردی.
آقای اعتمادی آزمون ورود راهنمایی ها به دبیرستان رو برداشت. آقای غفاری دوباره گذاشت. حالا اعتمادی میتونه از غفاری شکایت کنه که چرا آثار مدیریتیش رو پاک کرده؟
شما چرا مسائل رو قاطی همدیگه می کنی. اینکه امیر اون کار رو کرده خب حتما دلیلی داشته. شما برو اول دلیلش رو بپرس. در ضمن امیر یک مقام بالاتر محسوب میشه و اصولا اختیار این کارها رو داره. خیلی مسخره ست اوضاع. شبیه بازی بچه ها شده که میخوان اسباب بازی اون یکی رو داشته باشن. من بعید می دونم امیر به خاطر چنین چیزی اون کار رو کرده باشه.
من نمی تونم حق شما رو تو این دنیا بگیرم و بدم. شما میتونی تو اون دنیا حقتون رو بگیری.

بله توضیحاتی داده شد، اما کاملا غیر منطقی و از سر ناچاری، و بقدری غیر منطقی که گویا تنها جهت "پیچاندن بود"!
اگه بخاطر اهمیت اون بخشه، پس چرا زمانی که من مدیر شدم اضافه نشد؟ ضمنا، یعنی "عوض شدن مدیر یک بخش، از اضافه شدن 1 بخش جدید به سایت مهمتره؟؟؟" از کی تا حالا؟
عزل مدیر، تنها در صورتی که مدیر قبلی صلاحیت لازم رو نداشته باشه و مدیر جدید اصلح تر باشه صورت میگیره، حالا چجوری امیر که مشکل اخلاقی & فساد داره از من اصلح تره والله اعلم!
ضمنا، من هنگامی که برای مدیریت در بخش نرم افزار درخواست کاندیداتوری کردم، نیما پاسخی جالب توجه داد: "نه جیگر ! یادم نرفت ! ولی خب تو چون مدیریت بخش گفتگوی آزاد خیلی سنگین هستش بهتره روی همون گفتگوی آزاد وقت بزاری دیگه !!"
حالا چطور امیر با داشتن ناظمی سایت و مدیریت دو بخش که یکیشون شدیدا پرطرفدار هست میتونه مدیر 1 بخش دیگه هم باشه، ولی من نمیتونم حتی 1 بخش رو نگه دارم؟ (در حالی که اکثرا تایید میکنن، بهترین تاپیک های بخش در زمان من زده شد!)
& عدم رسیدگی منظورم چیزایی هست که میخوندن، نظر هم میدادن اما پستشون فقط پیچوندن بود!
هیچ اجبار و لزومی وجود نداره که نام مدیر یک بخش توی آخرین تغییرات ذکر بشه. اینکه یک بار اینکار شده هم کار اضافی بوده و دلیل نمیشه برای همه ، در تمام مواقع انجام بشه.
عزل مدیر در اختیار مدیران بالادستیه و انتخاب با اون هاست. ممکنه اون ها چیزهایی ببینند که شما نبینید و هیچ اجباری وجود نداره که توضیح بدن. هیچ جای دنیا مدیر بالادستی برای عزل پایینی توضیح نمیده.
جواب نیما الان چه اشکالی داره؟

مورد من که مشخصه، همه هم میدونن منتها...
امیر شد آدم خوبه منم شدم آدم بده نیما هم این وسط مثلا منو ضایع کرد و چون جفتشون کلفت تر بودن هیچکسی کاریش نداشت
تازشم این خود نیما بود که نذاشت من حرفی بزنم، جریانو اون آورد تو سایت حالا میگی کاره ای نیست و جریان به شماها ربطی نداره؟
امیر و نیما تو سایت شما فعالیت میکردن و آبروی منم اینجا رفته، پس همه چیز ربط داره
نگفتی چرا هیچکس به اون دوتا (مخصوصا امیر) کاری نداشت؟
خب شما از خودتون دفاع می کردین . کسی مانع شد شما حرف بزنید؟
کسی به شما هم کاری نداشت.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از پردیس :
ببینید این که انجمن گفت و شنود اجتماعی انجمن مهمیه حرفی درش نیست ولی این خیلیم قانع کننده نیست که چون مهمه حتما اسم مدیری که تازه انتخاب شده برای اون انجمنو توش بزنن تازه یعنی از انجمن معما و هوش مهمتر بوده که اونو جز آخرین تغییرات سایت ننوشتن ولی مدیر شدن امیر رو نوشتن؟! :O
لطفا دلیلایی که به کار میبرین یه خورده منطقی تر باشه در ضمن تاسف خوردن شما از قفل .و حذف شدن تایپیکا به درد نمیخوره بهتر یه دلیلی بیارین که همه رو قانع کنه
عجب روزگاری شده. برای کار اضافی هم باید توضیح داد.
من معذرت خواهی کردم. شما میخوای ببخش نمی خوای نبخش. من واقعا کار بیشتری نمی تونم بکنم.

ااا! مطهری و مغلطه؟ از کی تا حالا تو هم میپیچونی؟
خوب گیریم که خیلی وقته میخواستین ارتقا بدین، ولی این وسط با نادیده گرفتن اون ماجرا (که مشکل بزرگی بود) در واقع حق بچه ها خورده شده!
دقیقا چه حقی خورده شده؟ کاربران دیگه هم میخواستن درست حسابی فعالیت بکنند تا مدیر بشن. من مدیر فعال میخوام نه مدیر خوش سابقه و پاک !

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اَستَغ فُر الله! خوب منم میگم این تهمتایی که به من زدن رو باید پاسخگو باشن دیگه!
خوب باشند. مگر من جلوشون رو گرفتم؟

Moha

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(ره)
شهر
فقط قم!
مدال المپیاد
المپیاد ادبیات...دیدم همه دارن یه چیزی می رن ما هم برین ادبیات! شانس زد و مرحله اول قبول شدیم...مرحله دوم به اسم المپیاد خوندن تو نمازخونه می خوابیدم!...که خب مسلما قبول نشدم دیگه!
اقتصاد بازرگانی

جناب مطهری ...
اولا که خسته نباشید ....! از درس و کنکور هم افتادید !
اما چند تا چیز ...
واقعا کاربرا اعتمادی ندارند به مدیر ها ... لااقل ان اعتماد سابق رو ...
خود شما بشین مسئول جواب دهی به اشکالات ....
و برای بررسی به اعتراضات ، خود شما دو تا از مخالف ها و دو تا از مدیرا رو انتخاب کنید، با هم به یه نتیجه ای برسن ... و البته مسئولیت این گروه رو هم شما به عهده داشته باشین !
واقعا بحث اصلا جواب دادن موردی و ... نیست ...
یه حس ِ بی اعتمادی به وجود اومده ، که باید برطرف بشه ... اصولا حس هم خیلی به عقل و منطق کاری نداره ...
شما بیا به همه ی اعتراضات جواب ِ اصولی بده ... اما قایده ای نداره ...لااقل فایده چندانی نداره ...
اما وقتی دو تا مخالف هم انتخاب می شن (که مورد تایید بچه ها هم باشند!) می شه هر تصمیمی گرفت و توضیحی هم نداد!
کلا باید تو این برهه از زمان یه شک به سایت داده بشه ....
البته این نظر منه ... باز خود دانید!

پ.ن:خواستم براتون پی ام کنم که بسته بود! .... ببخشید ...شاید صلاح نبود اینجا زده بشه ...اگه خواستید پاک کنید ...!

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

تاپیک های چرت!

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

به نقل از سارا.حقیقی :
آقای مطهری یکم منطقی باش.دارم واست ثابت میکنم همه ی کارای امیرو.
من اون شب این همه تعریف کردم ولی دیدین امیر نگفت حرفام دروغه
بابا چقد مدرک واست بیارم که نشون بده امیر اونجوری که فکر میکنی نیست؟
وقتی کل فرزانگان و هاشمی نژاد مشهد دارن میگن امیر و فاطمه دوستن بازم میخوای بگی امیر دختر باز نیست؟
من اعتراض نکردم بگم من خوبم اصلا ۵۰% تقصیر من ولی ببین شما با من چه کردین با امیر چه کردین!
بابا نیما به من گفت فاحشه هیچی بهش نگفتین اونوقت من میگفتم گه اخطار میدادین که بنم میکنین
حداقل یک هفته بنش میکردین.حداقل بعد یک ماه ناظمش نمیکردین.حداقل اینقد ازش دفاع نمیکردین تا دلم خوش بشه
اصلا منطقی نیستین

بهتون گفتم که سارا به خاطر اون موضوع تنبیه نشد. مشکل از اسپم شدید ایشون بود و بحث های صندلی داغشون.
امیر به خاطر فعالیت زیادش مدیر شد. همین و همین. موضوعات روابط شخصی ایشون هم ربطی به ما نداره. من دفعه بعد این جمله رو تکرار نمی کنم دیگه.

معیار ما دخترباز بودن یا نبودن امیر نیست. ما اینجا بر اساس فعالیت های کاربران مدیر انتخاب می کنیم. همین و همین.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از Sigma :
جناب مطهری ...
اولا که خسته نباشید ....! از درس و کنکور هم افتادید !
اما چند تا چیز ...
واقعا کاربرا اعتمادی ندارند به مدیر ها ... لااقل ان اعتماد سابق رو ...
خود شما بشین مسئول جواب دهی به اشکالات ....
و برای بررسی به اعتراضات ، خود شما دو تا از مخالف ها و دو تا از مدیرا رو انتخاب کنید، با هم به یه نتیجه ای برسن ... و البته مسئولیت این گروه رو هم شما به عهده داشته باشین !
واقعا بحث اصلا جواب دادن موردی و ... نیست ...
یه حس ِ بی اعتمادی به وجود اومده ، که باید برطرف بشه ... اصولا حس هم خیلی به عقل و منطق کاری نداره ...
شما بیا به همه ی اعتراضات جواب ِ اصولی بده ... اما قایده ای نداره ...لااقل فایده چندانی نداره ...
اما وقتی دو تا مخالف هم انتخاب می شن (که مورد تایید بچه ها هم باشند!) می شه هر تصمیمی گرفت و توضیحی هم نداد!
کلا باید تو این برهه از زمان یه شک به سایت داده بشه ....
البته این نظر منه ... باز خود دانید!

پ.ن:خواستم براتون پی ام کنم که بسته بود! .... ببخشید ...شاید صلاح نبود اینجا زده بشه ...اگه خواستید پاک کنید ...!
مساله اینه که اصلا ما در صلاحیت رسیدگی به این موضوع نیستیم. به ما ربطی نداره که.

ای داد بیداد ! شما دیگه کی هستین بابا !

معیار انتخاب امیر ، صرفا فعالیت هاش توی سایت بوده. ایشون دوست دختر داره یا نداره. به من چه ربطی داره؟ به شما چه ربطی داره؟

دلیل بن شدن شما ، اسپم هاتون بود. نه دعوا و بحثتون با امیر .

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس
پاسخ‎ : سارا‎.حقیقی‎

ولی تا اونجایی که من یادمه دلیل بن شدم این بود که سایتو با سایت دوست یابی اشتباه گرفتم.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اون هم بود. در واقع مشمول اسپم بود این. شما توی سایت با کاربران بحث های شخصی (مثل شماره تلفن ) می کردید.

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس

ولی من اون موقع به پویا گفتم چرت نگو اخه من شمارمو نداده بودم.و شما به من اخطار دادین
ولی سر قضیه امیر بود که منو بن کردین

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

یکی از پست های خانم حقیقی حذف شد و البته پست مطهری هم ویرایش شد .
دلیلش هم این بود که ضمن این که داشتن تهمتی سنگین رو میزدن
هیچ ربطی هم دیگه به ایشون نداشت و البته سارا خانم شما هم در جریان باش که من همین الانشم میدونم شما با کی رابطه داری ! اما این مساله به من ربطی نداره که بخوام مطرحش کنم !
پاتون رو از گلیم خودتون دراز تر نکنید لطفا ؛ این اولین تذکر بود .

xxxx

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندر عباس

اره بگو من که گفتم خوب نیستم.من دوست پسر دارم خودمم اعتراف میکنم ولی دوست شما که میگه نداره و داره چی؟اونی که سنگه شو به سینه میزنی و اینقد ازش دفاع میکنی گل نیست اقا نیما خودتم خوب میدونی
آخرشم هیچکی جواب درست به ما نداد.
من میخوام جواب بگیرم نیما پاک نکن

aghasina

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Qom Nodet
شهر
قم

خیلی جالبه . در مورد رابطه آقا امیر و آقا نیما چیزایی شنیده بودم. اون بنده خدا که برا من تعریف میکرد این نیما و امیر یک آدمای دختر بازی هستن ( بودن یا نبودنش به من ربطی نداره ) . امافهمیدم که تهمتی بیش نبوده . یه سری اتفاق هم از سمت یه نفر به نام س افتاد برام و متوجه شدم مقصر اصلی این ماجرا کیه .....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا